Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κλαίω με τα μούτρα στο μαξιλάρι :/:

Ναι και αυτό πιάνει.. Αλλά δεν έκανες κάτι εσύ για να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε μία τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία όσο το κλάμα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ακουω μουσικη και ζωγραφιζω βλακειες...συνηθως απ'τα πολλα νευρα καταληγω να σκιζω τα χαρτια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ελπίζω να τα ανακυκλώνεις.. Δεν είμαστε για σπατάλες φυσικών πόρων τέτοιες περιόδους..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Ελπίζω να τα ανακυκλώνεις.. Δεν είμαστε για σπατάλες φυσικών πόρων τέτοιες περιόδους..:P
ε ναι...εγω ειμαι ατομο με οικολογικη συνοιδηση.τι φταινε τα καημενα τα δεντρακια(και να πεις οτι δεν νευριαζω συχνα...ψεματα θα ειναι:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ε ναι...εγω ειμαι ατομο με οικολογικη συνοιδηση.τι φταινε τα καημενα τα δεντρακια(και να πεις οτι δεν νευριαζω συχνα...ψεματα θα ειναι:redface:)

Τουλάχιστον εσύ μπορείς να ανακυκλώσεις!!! Εδώ που μένω δεν υπάρχει καθόλου οικολογική συνείδηση....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EYA.16

Νεοφερμένος

Η EYA.16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω παλι αρχιζω να τακτοποιω το δωματιο μου,τα συρταρια,τα παντα!!!Ετσι εκτωνονομαι.Ακουω μουσικη ή χορευω....
Αλλα συνηθως ηρεμω αν συμμαζεψω.Παραξενιες βλεπετε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
χαχα πλάκα έχει.. Μόλις χθές είχα τόσα νεύρα που άνετα σκότωνα άνθρωπο... Το μόνο πράγμα που κάνω όταν έχω νεύρα είναι να ξεσπάω σε όλους... Σε όσους ακόμα απλά πάνε να μου μιλήσουνε... Πραγματικά είμαι εκτός ελένχου όταν έχω νεύρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
έχω ένα σάκο σπίτι μου... και του αλλάζω τα φώτα και τις ασφάλειες μαζί.... :boxing:
είναι ο καλύτερος τρόπος, για τα νευρικά αγόρια.... :verymad:
δοκιμάστε το και πείτε μου.... :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνήθως ξεσπάω και γω σε άλλους. Αρχίζω τις ειρωνίες, τις κακίες και ούτε που με νοιάζει τι θα πει ο άλλος (τι καλή:redface:)
Επίσης χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος για τα νεύρα, ο κόσμος να χαλάσει, θα βρω έναν άκυρο λόγο και θα το κάνω φύλο και φτερό, θα σου σπάσω και τα δικά σου νεύρα και είμαι οκ.
Γενικά είμαι πολύ νευρική.:slourp:

Επίσης όταν έχω νεύρα, επειδή δεν έχω τι να κάνω - μερικές φορές - ανοίγω το ψυγείο και τρώω χωρίς να πεινάω.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Συνήθως ξεσπάω και γω σε άλλους. Αρχίζω τις ειρωνίες, τις κακίες και ούτε που με νοιάζει τι θα πει ο άλλος (τι καλή:redface:)
Επίσης χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος για τα νεύρα, ο κόσμος να χαλάσει, θα βρω έναν άκυρο λόγο και θα το κάνω φύλο και φτερό, θα σου σπάσω και τα δικά σου νεύρα και είμαι οκ.
Γενικά είμαι πολύ νευρική.:slourp:

Επίσης όταν έχω νεύρα, επειδή δεν έχω τι να κάνω - μερικές φορές - ανοίγω το ψυγείο και τρώω χωρίς να πεινάω.:whistle:

αγόρασε σάκο και θα δεις ότι είναι η καλύτερη αποθεραπεία για τα νεύρα..., δεν παίρνεις και κιλά, αντίθετα τα χάνεις.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πολύ σπάνια νευριάζω,αλλα είναι καποιες φορές, σαν να μου γυρίζουν τα μυαλά!Δηλαδή,μπορεί να συμβεί το πιο τραγικό γεγονός και να το παρω ψύχραιμα και μπορεί να με ενοχλεί μια μύγα ,τόσο ...ωστε να θέλω να την ξεκοιλίασω! :P

Πάντως αν καμια φορά εχω,πάω και φωνάζω με ολη μου τη δύναμη σε άψυχα αντικείμενα.Οπως πχ σε δέντρα,αυτοκίνητα κλπ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ναι και αυτό πιάνει.. Αλλά δεν έκανες κάτι εσύ για να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε μία τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία όσο το κλάμα..:hmm:
Όχι, αλλά όταν σπάζομαι μου έρχονται όλη η τσαντίλα και οι στεναχώριες μαζί, κι έτσι ουσιαστικά αυτό το κάνω για ένα mix λόγων.
Τη στιγμή δηλαδή που ξεχειλίζει το ποτήρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Εγώ όταν έχω νεύρα κλείνομαι κάπου μόνη μου και ξεσπάω σε αντικείμενα ή αν έχω πάρα πάρα πολύ μεγάλη τσατίλα κλαίω κιόλας (και εγώ)...:( γενικά δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν....γιατί δεν θέλω να τους πρήζω ή να τους πω πράγματα για τα οποία μετά θα μετανοιώσω.....:hmm:λίγο κακό μάλλον αυτό εεε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εγώ όταν έχω νεύρα κλείνομαι κάπου μόνη μου και ξεσπάω σε αντικείμενα ή αν έχω πάρα πάρα πολύ μεγάλη τσατίλα κλαίω κιόλας (και εγώ)...:( γενικά δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν....γιατί δεν θέλω να τους πρήζω ή να τους πω πράγματα για τα οποία μετά θα μετανοιώσω.....:hmm:λίγο κακό μάλλον αυτό εεε;;
Το βρίσκεις κακό να κλαις? Δεν υπάρχει περίπτωση να βλέπει κανείς το κλάμα ως έναν τρόπο εξουθένωσης των συναισθημάτων? Εγώ μετά το κλάμα είμαι τελείως καλά. (ανώμαλο, ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Το βρίσκεις κακό να κλαις? Δεν υπάρχει περίπτωση να βλέπει κανείς το κλάμα ως έναν τρόπο εξουθένωσης των συναισθημάτων? Εγώ μετά το κλάμα είμαι τελείως καλά. (ανώμαλο, ε?)

όχι δεν το βρήσκω κακό να κλαις....:) και εγώ μετά το κλάμα νιώθω πολύ καλύτερα και πιστεύω ότι όντως βοηθάει.... κακό εννοούσα ότι δεν ξεσπάω σε άλλους και ότι τα πνίγω μέσα μου...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
όχι δεν το βρήσκω κακό να κλαις....:) και εγώ μετά το κλάμα νιώθω πολύ καλύτερα και πιστεύω ότι όντως βοηθάει.... κακό εννοούσα ότι δεν ξεσπάω σε άλλους και ότι τα πνίγω μέσα μου...:confused:
Ε και οι άλλοι δεν είναι υποχρεωμένοι να ανέχονται τα νεύρα μας για να ξεσπάμε πάνω τους...:P

Προσωπικά, τα τελευταία χρόνια έχω αλλάξει. Αρχικά, νευρίαζα και εγώ τους άλλους με το να ξεσπάω πάνω τους αλλά πλέον προτιμώ να μείνω μόνη μου, να κλάψω και μετά μου περνάει.
Έτσι, και εγώ ηρεμώ και δεν δημιουργώ εντάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τρολάρω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας ;
Μου 'ρχεται να ρίξω φάπες στα trolls! :hehe:
Eναλλακτικά, απενεργοποιώ το PSM και λιώνω τα λαστιχα!! ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

αναλόγως την ένταση.

Στο χαμηλής έντασης θυμό λέω ατάκες τύπου "τι μαλάκ@ς-ω", "δε γαμιέτ@ι" κτλ κτλ και το προσπερνώ

Στο μέτριας έντασης θυμό φωνάζω σε αυτόν που μου φταίει ή στο καταραμένο σύστημα που μου έδωσε στα νευρα

Στον υψηλής έντασης θυμό αρχίζω να βρίζω τα θεία τη μάνα τους το πατέρα τους τον παππού τους και την γιαγιά τους

Στον συνηθισμένο μου καθημερινό θυμό κάνω όλα τα παραπάνω σπάω ποτήρια, ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες χωρίς λόγο, καλούν την αστυνομία για παράπονα με τρέχουν στο τμήμα τους λέω ότι δεν θα το ξανακάνω και ξανά από την αρχή μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Συνήθως ξεσπάω και γω σε άλλους. Αρχίζω τις ειρωνίες, τις κακίες και ούτε που με νοιάζει τι θα πει ο άλλος (τι καλή:redface:)
Επίσης χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος για τα νεύρα, ο κόσμος να χαλάσει, θα βρω έναν άκυρο λόγο και θα το κάνω φύλο και φτερό, θα σου σπάσω και τα δικά σου νεύρα και είμαι οκ.
Γενικά είμαι πολύ νευρική.:slourp:

Επίσης όταν έχω νεύρα, επειδή δεν έχω τι να κάνω - μερικές φορές - ανοίγω το ψυγείο και τρώω χωρίς να πεινάω.:whistle:

και φω το κανω αυτο πολυ συχνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top