Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω ένα Sweex 1.5'' Digital photo kay chain και όταν το βάζω στον υπολογιστή για να του περάσω φωτογραφίες μου λέει να το διαμορφώσω και μόλις πάω να κάνω διαμόρφωση μου λέει πως τα windows δεν είναι δυνατό να ολοκληρώσουν τι διαμόρφωση ρώτησα κάποιον φίλο μου και μου είπε ότι πρέπει να το πάω στον φωτογράφο που έχει ένα ιδικό πρόγραμμα και περνάει φωτογραφίες άλλα εγώ δεν θέλω να το πάω μήπως μπορείτε να μου πείτε πως θα περάσω φωτογραφίες η μήπως ξέρετε αυτό το πρόγραμμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Γεια σας, εχω ενα προβλημα με το java. Δεν μπορω να το κατεβασω σε windows 7 :/: Ομως ενα προγραμμα που εχω και θελει java ανοιγει κανονικα:/: Ομως τα αλλα προγραμματα δεν ανοιγουν και πρεπει να το κατεβασω. Ξερει κανεις τι φταιει?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Πρεπει να το κατεβασω απο internet ex, αλλα οταν ανοιγω τον internet ex μου εμφανιζει κατι παραθυρα συνεχεια και δεν μπαινει... αμα κλεισω το παραθυρο συνεχιζει να μου εμφανιζει τα παραθυρακια.:/:

χδδδ.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βαλε firefox chrome κλπ..

μονο το internet explorer κανει τετοια,,εχω μπαφιασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κάνε κλικ στο "Εκτέλεση" ή "Run" στο παράθυρο που θα σου βγάλει:) Αν το έκανες αυτό, τότε έλεγξε αν υπάρχει το java στον υπολογιστή σου (συνήθως είναι προεγκατεστημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
*Λέμε "το java" ή "η java";:P

Είναι Η γλώσσα Java και ΤΟ πρόγραμμα Java.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είναι Η γλώσσα Java και ΤΟ πρόγραμμα Java.
Άνα γεια σου, αυτό με μπέρδεψε. Θα κάνω edit, λοιπόν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να το πουμε ελληνικα ..
γλωσσα προγραμματισμου Ιάβα..με ωραιες παραλιες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Να μαι κι εγώ, ως ερωτών:P

Από το 2006, χρησιμοποιώ Windows Vista, οπότε εγκαθίστανται όλες οι ενημερώσεις, μαζί με τα service packs. Πρόσφατα, έκανα format και όπως είναι λογικό, τα service packs χάθηκαν.

Ερωτήσεις:
Τα service packs θα εγκατασταθούν μέσω του Windows Update; Μέχρι τώρα, σχεδόν ένα μήνα μετά, δεν υπάρχουν τα Service Packs, μέσα στο Windows Update.
Μήπως πρέπει να κατεβάσω τα Service Packs, χειροποίητα;:/:


Οι απαντήσεις που θα λένε: "άλλαξε λειτουργικό", δε θα γίνονται δεκτές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βάλε Win 7. :baby:

Βρήκα:
If you choose to install SP2 over Windows Update there will be one pre-required package to install, Servicing Stack Update (KB955430), before Windows Update offers you SP2.

The Servicing stack is the component that handles installation and removal of software updates, language packs, and optional windows features. This update is necessary to successfully install and uninstall the service pack; it also improves the performance and reliability of the service pack installation.
Άρα περιμένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το κακό είναι, ότι δεν έχει εγκατασταθεί ούτε το SP1:upside:

Οι απαντήσεις που σχετίζονται με την αλλαγή του λειτουργικού, δεν γίνονται δεκτές, είπαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αν φαινόταν η ενημέρωση στο Windows Update, θα ήμουν χαρούμενος:happy:

edit: Είμαι χαρούμενος:clapup::clapup: Μου έβγαλε την ενημέρωση με τίτλο: "Windows Vista Service Pack 1":clapup:

Έπρεπε να εγκαταστήσω κάτι ενημερώσεις ασφαλείας, γι' αυτό δε μου το έδειχνε στη λίστα:)

Θεοδώρω, δεν παίρνω 7 που να χτυπιέσαι κάτω. Το laptop και τα vista, τα πλήρωσα από τα κάλαντα των 6 εώς 11 ετών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πως κάνω αρίθμηση στο word 2007?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.

Το δεύτερο λινκ έχει αυτό που θέλω. Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top