Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ το ξέθαψα κι είπα να κάνω μία σύνοψη!!!

  • Η προφορά του. Και στα ευρωπαικά και στα "ελληνικά"!
  • Οι φλέβες του στους βραχίονες...
  • Το καινούριο του κούρεμα -ναι, εγώ τον έκανα με την ψιλή!!!
  • Το βλέμμα του. Πάνω απ' όλα, πάντα! Και μάλιστα σε 3 εκδοχές: με γυαλί, χωρίς μυωπικό, χωρίς αλλά με φακούς και έντονο...!
  • Τεράαααστιο χαμόγελο και απίιιστευτη θετική ενέργεια...
  • Η γλυκύτητά του, σε όλα: αν είμαι sad, αν απλά έχει ξυπνήσει και θέλει να μου πιάσει το χέρι κ να με δει να χαμογελάω πριν πάει για ντους...
  • Είναι ξανθομπάμπουρααας!!!
  • Το πώς γέρνει το κεφάλι, σαν εξωγήινος κάπως...!
  • Το βλέμμα του, που είναι πάντα μα πάντα μα πάντα σπινθιροβόλο και χαμογελαστό, με μία γλυκύτητα απίθανη...
  • Το πώς "καταγράφει" πιστά, σαν καλός μαθητής, ό,τι ξέρει για μένα και τι μου αρέσει στο κρεβάτι... την άλλη φορά κάτι ήθελα να του πω και ξεκίνησα με το "θυμάσαι τι σου είχα πει..." και άρχισε να μου απαριθμεί μία λίστα, με το τι ξέρει!!!
  • Το ότι όταν με βλέπει κουρασμένη, θυμωμένη, απλά απασχολημένη, κάνει ένα σάλτο κι έρχεται δίπλα μου, απορώντας, πώς μπορεί να βοηθήσει κι αν εξακολουθώ να τον αγαπάω!!!
  • Το ότι για κείνον είμαι to kopela ta piiio omôrfa!!
  • Η απλή αίσθηση σιγουριάς... ότι με αυτόν τον άνθρωπο... μπορεί να μην πετύχει αμέσως, να μην πέσει κεραυνός ατελείωτης ανάτασης πάνω μας, αλλά με το χρόνο και την υπομονή μας, θα μαθαίνουμε συνέχεια ο ένας τον και από τον άλλο...
  • Το Σάββατο παράγγηλε σουβλάκι στα ελληνικά!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με φτιάχνει το ακατάστατο μαλλί του, ειναι πολλύ λεπτό και πετάει όταν το βλέπω τρελένομαι :) Τα δοντάκια του είναι ελάχιστα πρως τα έξω και ειναι το μικρό λαγουδάκι μου, τα γαλάζια του μάτια που αν και ειναι σε βιτρίνα έχουν ένα βλέμα που δεν μπορείς να του αρνηθείς τίποτα, ο πισινούλης του :redface: που μου αρέσει να τον καλοποιάνω, τα χέρια του που όταν με αγκίζουν ανατριχιάζω, ο χαρακτήρας του που πάντα ειναι τριφερός και καλοπροέρετος, ο καλός του ο λόγος που πάντα με κάνει να νοιώθω οτι πετάω, η κατανόηση που νοιώθει σε όλα, που με προσέχει και με σκεπάζει όταν κρυώνω, η αγάπη που μου δείχνει όταν το έχω ανάγκη και πάρα πολλά αλλα αν τα πώ όλα θα μου πάρει μέρες.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Η κοπελα μου εχει οτι θα ηθελα σε μια κοπελα της ηλικιας μου...αλλα εχει και κατι ξεχωριστο για εμενα.Η οικογενοια της μαμας της ειναι απο τις φιλιπιννες,,ενω ο μπαμπας της ειναι ελληνας...ετσι συνδιαζει της ελληνικη ομορφια με την ξενοφερτη ομορφια της μαμας της...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η κοπελα μου εχει οτι θα ηθελα σε μια κοπελα της ηλικιας μου...αλλα εχει και κατι ξεχωριστο για εμενα.Η οικογενοια της μαμας της ειναι απο τις φιλιπιννες,,ενω ο μπαμπας της ειναι ελληνας...ετσι συνδιαζει της ελληνικη ομορφια με την ξενοφερτη ομορφια της μαμας της...:)
Sorry που πετάγομαι σαν πέος (:P), αλλά μόνο για την εμφάνιση της έχεις να πεις δηλαδή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οχι,βεβαια:)...το παρελειψα...λεγοντας πως ''εχει οτι θα ηθελα σε μια κοπελα της ηλικιας μου'',εννουσα οτι δν εχει αυτον τον ηλιθιο τρεντικο χαρακτηρα,λες και εχει κατεβει απο τον Αρη...ειναι πιο σοβαρη,συναισθηματικη,λογικη(εν αντιθεση με μενα)...κ πολλα αλλα πουν δν μπορω να πω επειδη πρεπει να παω για διαβασμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οχι,βεβαια:)...το παρελειψα...λεγοντας πως ''εχει οτι θα ηθελα σε μια κοπελα της ηλικιας μου'',εννουσα οτι δν εχει αυτον τον ηλιθιο τρεντικο χαρακτηρα,λες και εχει κατεβει απο τον Αρη...ειναι πιο σοβαρη,συναισθηματικη,λογικη(εν αντιθεση με μενα)...κ πολλα αλλα πουν δν μπορω να πω επειδη πρεπει να παω για διαβασμα...:)
Τώρα είσαι σωστός! :thumbup:
Αν και μην νομίζεις οτι μόνο ο "τρέντικος" χαρακτήρας είναι ηλίθιος, γενικά οι χαρακτήρες που είναι κομμένοι και ραμμένοι στα μέτρα κάποιου στερεότυπου είναι ηλίθιοι για μένα, είτε μιλάμε για "τρέντηδες", είτε για "μεταλλάδες", είτε για "χιπχοπάδες", είτε για "κουλτουριάρηδες" κοκ (γενικό σχόλιο αυτό, δεν το λέω για την κοπέλα σου, ελπίζω μάλιστα να μην την θίγω με το παραπάνω αλλιώς θα πάω να μασήσω καμιά τσίχλα, ξες καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Χμ Χμ......
-που έχει μια ελίτσα στο ποδαράκι μου αγαπώ πολύ...
-που έχει πολύ ωραίο....εμ...οπίσθιο κόσμο...
-που τα μάτια του είναι συνήθως υγρά.,..
-που όταν είμαι μαζί του...συνέχεια δλδ...ξέρει να με ρίχνει και στο κρεβάτι...και κάτω απο τα γέλια!
-που όταν κοιμάται παραμιλάει το μικρούλι μου σαν μωράκι...
-που όταν διαβάζει παίζει με τα μαλλάκια του...
-που όταν γελάει απότομα κ πολύ τον πιάνει λόξυγγας...
-που του αρέσει να τον τρίβω στην πλατούλα πριν κοιμηθεί...
-οι δυο ποοοοοολύ έντονες λακουβίτσες στη μέση του...χαμηλά.......αχ!!

Αχου το.......!!!!!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα σημφωνησω με τα παραπανω...αλλα θα σ κανω κ μια ερωτηση...αυτοι δεν ειναι πιο ευτυχισμενοι απο εμας,αφου ειναι συνεχως στον κοσμο τους?
Σου μιλαω τωρα με την ταμπελα ''ροκας''(αλλα οχι του στυλ...δν μιλαω σε κανεναν γιατι ειμαι σκληρος σαν τους ρολινγκ στοουνς και μεταλλικος σαν τους μεταλικα),ο οποιος παιρνει χαμπαρι και τι γινετε και στον υπολοιπο κοσμο.
πχ.1)στον μουσικο τομεα,αμα ξερω γω βγαλει καινουριο δισκο ο κοτσιρας θα τον αγορασω και δν θα σκεφτω οτι θα μοιαζω με ερωτευμενο αγορακι:whistle:
ή 2)αμα δω σε καποια ''τρεντυ'' κοπελα ενα...βραχιολι που μ'αρεσει(αρκει να μην ειναι ροζ) θα το επιδοκιμασω...δεν θα σκεφτω πως...''εγω...??ποιος..????εγω??ο σκληροπυρηνικος μεταλλας θα μιλησω σε αυτο τον εξωγηινο??''...
Δν παει ετσι...να εισαι οσο πιο πολυ μπορεις ανοιχτομυαλος στα στερεοτυπα παιζουν,γιατι αμα εχεις παρωπιδες και δν μιλας σε κανεναν,θεωροντας πως αυτος ο αλλος ειναι απο αλλο πλανητη επειδη δν ανηκει στην ιδια ομαδα με σενα.καποια στιγμη αυτο θα γυρισει σαν ροδα και αυτος/-η δεν θα σου δινει σ
ου δινει σημασια,οπως δν του εδινες και εσυ...
Και δεν εννοω να τους ''γλυφεις'' ολους για σε κανουν παρεα ολοι και να σε περναν για ''μαλ@...''...απλα να κρατας ισοροπιες με ολους...:)Πηγαινω τριτη γυμνασιου;)και ειμαι απο τους πολυ καλους μαθητες(οχι φυτουκλας),και το εχω ψωνιο...:(

και τελοσπαντων μπορει να μου πει καποιος...τι ειναι αυτο το καρμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το κάρμα είναι ένας δείκτης της συμπάθειας/εκτίμησης που τρέφουν τα άλλα μέλη προς εσένα. Όσο περισσότερες η ψήφοι, τόσο πιο ακριβής η προσέγγιση. Το κάθε μέλος μπορεί να ψηφίσει οποιαδήποτε άλλο με έναν αριθμό απο το -5(πολύ αρνητικό) δλδ τα 5 κόκκινα χεράκια μέχρι το +5(πολύ θετικό) δλδ τα 5 πράσινα χεράκια και το κάρμα αυτού του μέλους διαμορφώνεται ώς ο μέσος όρος των ψήφων που έχει δεχτεί. Μπορείς φυσικά εκτός απο το να δέχεσαι ψήφους, να ψηφίσεις κι εσύ άλλα άτομα πηγαίνοντας στο προφίλ τους.
Αν εξακολουθείς να έχεις απορίες ρώτα, αλλά σε αυτό το θέμα, όχι εδώ γιατί βγήκαμε εκτός. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θα σημφωνησω με τα παραπανω...αλλα θα σ κανω κ μια ερωτηση...αυτοι δεν ειναι πιο ευτυχισμενοι απο εμας,αφου ειναι συνεχως στον κοσμο τους?
Σου μιλαω τωρα με την ταμπελα ''ροκας''(αλλα οχι του στυλ...δν μιλαω σε κανεναν γιατι ειμαι σκληρος σαν τους ρολινγκ στοουνς και μεταλλικος σαν τους μεταλικα),ο οποιος παιρνει χαμπαρι και τι γινετε και στον υπολοιπο κοσμο.
πχ.1)στον μουσικο τομεα,αμα ξερω γω βγαλει καινουριο δισκο ο κοτσιρας θα τον αγορασω και δν θα σκεφτω οτι θα μοιαζω με ερωτευμενο αγορακι:whistle:
ή 2)αμα δω σε καποια ''τρεντυ'' κοπελα ενα...βραχιολι που μ'αρεσει(αρκει να μην ειναι ροζ) θα το επιδοκιμασω...δεν θα σκεφτω πως...''εγω...??ποιος..????εγω??ο σκληροπυρηνικος μεταλλας θα μιλησω σε αυτο τον εξωγηινο??''...
Δν παει ετσι...να εισαι οσο πιο πολυ μπορεις ανοιχτομυαλος στα στερεοτυπα παιζουν,γιατι αμα εχεις παρωπιδες και δν μιλας σε κανεναν,θεωροντας πως αυτος ο αλλος ειναι απο αλλο πλανητη επειδη δν ανηκει στην ιδια ομαδα με σενα.καποια στιγμη αυτο θα γυρισει σαν ροδα και αυτος/-η δεν θα σου δινει σ
ου δινει σημασια,οπως δν του εδινες και εσυ...
Και δεν εννοω να τους ''γλυφεις'' ολους για σε κανουν παρεα ολοι και να σε περναν για ''μαλ@...''...απλα να κρατας ισοροπιες με ολους...:)Πηγαινω τριτη γυμνασιου;)και ειμαι απο τους πολυ καλους μαθητες(οχι φυτουκλας),και το εχω ψωνιο...:(
Τι να πω... απλά respect :worship:
Πολύ ώριμες σκέψεις για την ηλικία σου. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
@Μισελ-->ευχαριστω για την απαντηση...και συγγνωμη...
@Γιωργος-->σε ευχαριστω πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ax...
  • το χαμόγελο του, τοσοοοοο γοητευικό :)
  • τα μακριά κυματιστά μαλλιά του
  • τα λεπτά του δάχτυλα
  • η sexy βραχνή φωνή του
  • το πόσο υπέροχα αδύνατος είναι
  • που μερικές φορες είναι τόσο ειλικρινής για αυτά που θέλει όσο ένα παιδάκι
  • το πόσο εύστροφος είναι
  • ο πισινούλης του...yummy
  • που του αρέσουν οι αγκαλιές :hug:
  • που είναι πάντα δίπλα μου
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο στην σύντροφό μου είναι ότι είναι το μόνο άτομο που με γούσταρε γι' αυτό που πραγματικά είμαι, ότι το θεωρεί πολύτιμο και δεν προσπάθησε ποτέ να με αλλάξει, αντίθετα προσπάθησε να με βοηθήσει να συμφιλιωθώ κι εγώ με αυτό. Ξέρεις τι θα πει, όχι μόνο να ανέχονται αλλά και να γουστάρουν την τρέλα σου; Άλλο που με εξιτάρει σ' αυτήν είναι η ισχυρή προσωπικότητα και η έντονη θηλυκότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τα... χαμογελαστά του μάτια...
Τα χειλάκια του...
Η αγουροξυπνημένη του φατσούλα...
Η τρυφερότητά του....
Η επιθυμία του να κάνουμε "πράγματα" μαζί...

Με λίγα λόγια όλα του με φτιάχνουν!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ξαναποστάρω.. :P τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ξαναποσταρω για το καινουργιο αλλο μισο, τα παντα σχεδων:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
1. Τα απίστευτα μάτια του που εκφράζουν όλα όσα αισθάνεται... Τον ρωτάω αν μ' αγαπάει και δεν χρειάζεται να μου απαντήσει γιατί το βλέπω!
2. Τα "ζουμπουρλούδικα" χειλάκια του που είναι σαν μωρού!
3. Που όταν κοιμάμαι μαζί του, κοιμάμαι πολύ πιο ήσυχα, γλυκά, άνετα κλπ κλπ
4. Που τη μια στιγμή είναι ένα μικρό μωράκι:baby: και μου λέει όλο νάζι .."μη με μαλώνεις.." και...
5. την αμέσως επόμενη στιγμή γίνεται τόσο sexy που δεν μπορώ για κανένα λόγο να αντισταθώ..
6. Που μετά από 2,5 χρόνια μου λέει πως δεν έχει σημασία ο καιρός αφού αυτός αισθάνεται όπως τις πρώτες μέρες..
7. Που με κάνει να γελάω, να γελάω, να γελάω!!!!
8. Που, όταν χρειάστηκε στην αρχή της σχέσης μας να ζήσουμε από απόσταση, μου έδειξε από την αρχή πως χρειάζεται να τον περιμένω και να μείνω κοντά του....
9.Που ήταν ειλικρινής από την αρχή της σχέσης μας...
10. Που με κάνει να σκέφτομαι πως ένα τέτοιο άνθρωπο θέλω για να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου....(αυτό δεν το ξέρει...χιχιχι!!!)

Έχω κι άλλα...Να συνεχίσω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
To απίστευτο χιούμορ του, η δυναμικότητα και η αποφασιστικότητά του, η αρρενωπότητα που εκπέμπει, οι αρχές του, τα ματάκια του και ο πωπούλης του(χι,χι)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  • Έχει τα πιο υπέροχα πράσινα μάτια που έχω δει.. και το πιο υπέροχο βλέμμα! (πονηρό ή όχι) :)
  • Και υπέροχο χαμόγελο. Πηγαίο, ειλικρινές! :)
  • Έχει τέλεια χέρια..
  • Όταν είναι αξύριστος είναι ..μπουκιά και συχώριο! :P
  • Του αρέσει να γυρίζουμε (κοινώς δεν είναι μούχλας) :D
  • Είναι φοβερός εραστής :redface:
  • Είναι ρομαντικός και γλυκός, αλλά και κάφρος και ρεμάλι και μ' αρέσει αυτό γιατί ποτέ δεν είμαι σίγουρη ποιο θα είναι το επόμενο που θα πει! :D
  • Με φτιάχνουν επίσης τα μαλλιά του και μια συγκεκριμένη κίνηση που κάνει κάποιες φορές τινάζοντας τα προς τα πίσω..
  • Έχει ωραίο ..πίσω σασμάν! :P
  • Είναι εκδηλωτικός, δεν φοβάται να ανοιχτεί, να πει τι νιώθει, να μου κάνει κοπλιμέντα, να είναι αυθόρμητος!
  • Είναι και τζέντλεμαν (ανοίγει πόρτες, βάζει κρασί, φέρνει πράγματα να μη σηκωθώ..) :)
  • Νιώθω ασφάλεια μαζί του - κανείς δεν μπορεί να με πειράξει!
  • Είναι και πολύ τρυφερός.. και δεν χαλάει χατήρια!
  • Δεν είναι μίζερος.
  • Μπορείς να συζητήσεις τα πάντα μαζί του :)
  • Είναι δικός ΜΟΥ! :inlove:
(Και βασικά αν κάτσω να το σκεφτώ θα βρω πολλά ακόμα, αλλά είπα να πω τα πιο βασικά μόνο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Είναι "νούμερο" σαν και μένα...:P :P :P :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top