Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Επειδή τις πολεμικές μηχανές τις θαυμάζουμε, ακόμη και των....άλλων "οίκων" ! :worship:





.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου, εγώ βλέπω διαφορετικά την τάση αυτήν. Υπάρχει τόση απαξίωση στον τρόπο που παρουσιάζονται οι γηραιότεροι, όπου πάντοτε τονίζεται η ασχετοσύνη τους με την αδυσώπητη ροή των καταστάσεων, λες και όταν οι σημερινοί νέοι γεράσουν, θα είναι πιο σχετικοί με το state of the art της εποχής εκείνης. Τα γηρατειά παρουσιάζονται ως ασθένεια, σε λίγο θα είναι και ντροπή... :(

Δεν έχεις κι άδικο!

Εγώ έχω να φωνάξω, να καταγγείλω, να παραπονεθώ εντόνως ότι οι ηλικιωμένοι που βάζουν να κάνουν τους Ηπειρώτες και που διαφημίζουν συνήθως φέτα, γιαούρτι αλλά και περιέργως χυμούς , δεν είναι!
Η προφορά είναι Θεσσαλική, βλάχικη πάντως ηπειρώτικα δεν είναι!

Ουφ τα είπα και ξαλάφρωσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν έχεις κι άδικο!

Εγώ έχω να φωνάξω, να καταγγείλω, να παραπονεθώ εντόνως ότι οι ηλικιωμένοι που βάζουν να κάνουν τους Ηπειρώτες και που διαφημίζουν συνήθως φέτα, γιαούρτι αλλά και περιέργως χυμούς , δεν είναι!
Η προφορά είναι Θεσσαλική, βλάχικη πάντως ηπειρώτικα δεν είναι!

Ουφ τα είπα και ξαλάφρωσα! :P

εγω παντως οταν ειχα παει γιαννενα(πανεμορφα:inlove:) δε διεκρινα καμια τρανταχτη διαφορα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγω παντως οταν ειχα παει γιαννενα(πανεμορφα:inlove:) δε διεκρινα καμια τρανταχτη διαφορα.:P
Αυτοί που ξέρουν την καταλαβαίνουν! :pfff:
Λίγος σεβασμός.. δεν είμαστε ίσα κι όμοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Απλώς οι διαφημιστές βρήκαν το πιο πιασάρικο τρόπο για να.......

Οι "διαφημιστές", καταλαμβάνουν επάξια την 5η κατά σειρά αξολόγησης θέση, στα....επαγγέλματα που συνήθως αναγκάζουν τους επιτηδευόμενους, να επικαλούνται συχνά-πυκνά ως άλλοθι για τις ενέργειες τους, την κάλυψη που τους παρέχει η....νόμιμη άδεια να τα ασκούν (αυτή είναι η δουλειά μου) συμπληρώνοντας την χρυσή πεντάδα!

Η διαδοχή σύμφωνα με το κοινό κριτήριο, έχει ως εξής

1. Δικηγόροι
Ακόμη και του διαβόλου

2. Εργολάβοι
Συνώνυμο της rimula

3. Ιατροί
Δεν σε αφήνουν να πεθάνεις πριν στα πάρουν όλα

4. Συμβολαιογράφοι
Στην καλύτερη περίπτωση, τυλίγουν ψυχές σε μια cola χαρτί

5. Διαφημιστές
Provocatio! Δια της μεθόδου της υποτίμησης των άλλων, ωφελούνται οι ....καλύτεροι!



Φυσικά, παντού και πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις! :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


καθε φορα που ημασταν μαζι και τη πετυχαιναμε στι τιβι κοιταζομασταν και λιωναμε στα γελια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
H χειροτερη διαφημιση!!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

καταπληκτικός ο Hugh Jackman

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ελαφρά offtopic αλλά..
Pitiridex και black panther

Επίσης πριν κανα χρόνο η wilkinson εβαλε στο site της ενα flash fighting game με μωράκια, με αυτό το σποτάκι σαν "υπόθεση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ραδιοφωνικό σποτ για τα Jumbo



Αφιερωμένο σε όλους τους καμένους απο τα raids
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αφιερωμένο σε όλους τους καμένους απο τα raids
χαχα η διαφημιση της connx ειναι απ'τις πιο απαραδεκτες που εχω δει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Lexmark έβγαλε νέα καμπάνια για τα μελάνια της. Φθηνότερα κι από σουπιάς! :D

https://www.tofthinoteromelani.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πανέξυπνη ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Lexmark έβγαλε νέα καμπάνια για τα μελάνια της. Φθηνότερα κι από σουπιάς! :D

https://www.tofthinoteromelani.gr/

Η μεγάλη πλάκα είναι η Σουπιά στη γωνία που ρωτάει "εγώ τι θα απογίνω" και δίνουν μια συνταγή μαγειρικής! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κανονικά έπρεπε να το βάλω στα Webby Awards, διότι είναι υποψήφιο, αλλά εδώ θα το δείτε περισσότεροι, so...



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

ρε τι βγάζει η θάλασσα..........μέχρι και τον Κολοσσό της Ρόδου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


Give Earth A hand!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top