Δίπλωμα οδήγησης

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Παιδιά ενδιαφέρομαι για δίπλωμα οδήγησης. Ξέρετε περίπου απο τιμές τι παίζει; (Για αυτοκίνητο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά ενδιαφέρομαι για δίπλωμα οδήγησης. Ξέρετε περίπου απο τιμές τι παίζει; (Για αυτοκίνητο)

Εξαρτάται από την περιοχή. Μπορείς να βρεις από 450 μέχρι 650 ευρώ.
Ένας φίλος μου το πήρε την προηγούμενη εβδομάδα, και, συνολικά, ξόδεψε 500 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα με έγδαραν νομίζω, αλλά τώρα έχουν πολλούς μαθητές οπότε σύμφωνα με τους νόμους προσφοράς ζήτησης είναι λογικό.
600 τα μαθήματα + 120 τα παράβολα και στο τέλος θα κυκλοφορώ με ποδήλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εμένα με έγδαραν νομίζω, αλλά τώρα έχουν πολλούς μαθητές οπότε σύμφωνα με τους νόμους προσφοράς ζήτησης είναι λογικό.
600 τα μαθήματα + 120 τα παράβολα και στο τέλος θα κυκλοφορώ με ποδήλατο.

600 τα μαθήματα;:worry:

Μπορούσες να βρεις και με 17-20 ευρώ/μάθημα ρε' συ. 20 μαθήματα δεν είναι τα υποχρεωτικά;
Σε έκλεψαν κανονικότατα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Μίλησα με ένα φίλο που έχει σχολή οδήγησης. Με είπε 400 ευρώ όλα (μαθήματα +παράβολα).
Οπότε είναι πάρα πολλά τα 600 που λέτε εσείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
600 τα μαθήματα;:worry:

Μπορούσες να βρεις και με 17-20 ευρώ/μάθημα ρε' συ. 20 μαθήματα δεν είναι τα υποχρεωτικά;
Σε έκλεψαν κανονικότατα.:/:

Δυστυχώς πρέπει να πάρω άμεσα δίπλωμα και δεν είχα χρόνο να ψάξω. :/: Ο θείος μου με έστειλε εκεί. :mad: Και εκτός αυτού, όλη η Καλαμάτα τώρα βρήκε να κάνει μαθήματα για δίπλωμα! Στους δρόμους γίνεται ένας χαμός από αυτοκίνητα σχολών οδήγησης! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κ εγω θελω το διπλωμα αλλα μετα σκεφτομαι οτι κ να το παρω δεν υπαρχει περιπτωση να οδηγω μες την πολη(αφηστε και τις βενζινες) οποτε μαλλον θα το καθυστερησω λιγακι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά στην Αθήνα δε συμφέρει με τίποτα αυτοκίνητο. Ποδήλατο και πάλι ποδήλατο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ποδήλατο και πάλι ποδήλατο ;)

Βλέπω τώρα την ατζέντα του Αγιου Πέτρου. Θα είσαι το επόμενο ραντεβού του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Βλέπω τώρα την ατζέντα του Αγιου Πέτρου. Θα είσαι το επόμενο ραντεβού του. :P
Ισχυει...Αν κυκλοφορεις με ποδηλατο ειναι σαν να λες:Θελω να αυτοκτονησω..

Ποδηλατης στην Αθηνα=Καμικαζι αυτοκτονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω τώρα την ατζέντα του Αγιου Πέτρου. Θα είσαι το επόμενο ραντεβού του. :P

Ιιιιιι!! :worry: Έτσι γίνεται εκεί;! Κανείς δεν προσέχει τους ποδηλάτες; :worry: :( Εμείς όμως προσέχουμε! Οδηγώ στους επαρχιακούς δρόμους εδώ και 3 χρόνια!
Κακοί, βιαστικοί οδηγοί αυτοκινήτων και λοιπών οχημάτων! Αλαζόνες! Νομίζετε πως ο δρόμος σας ανήκει! :mad:

Ισχυει...Αν κυκλοφορεις με ποδηλατο ειναι σαν να λες:Θελω να αυτοκτονησω..

Ποδηλατης στην Αθηνα=Καμικαζι αυτοκτονιας

Καλά, εντάξει, στις λεωφόρους να το καταλάβω... :redface: Αλλά ούτε καν στους πιο μικρούς δρόμους; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Στους μικρους ειναι πιο φυσιολογικα τα πραγματα.
Αλλα για να πας στη σχολη,σε καποια υπηρεσια κτλ σιγουρα θα πρεπει να περασεις απο καποιον κεντρικο δρομο!
Η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια κυκλοφορουν πιο πολλοι ποδηλατες στην Αθηνα,αλλα εγω καθε φορα που τους βλεπω αγχωνομαι!
Δεν ειμαστε και Βερολινο για να υπαρχει ποδηλατοδρομος,σεβασμος στον ποδηλατη κτλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
400-500 ευρώ ρε; Κι ένας φίλος μου λέει 350 ξέρωγω - σε επαρχία.:confused:
Πριν περίπου 3 χρόνια που' χε πάει ο αδερφός μου είχε πληρώσει περίπου 1000 κάτι.
Νομίζω 800-900 ήταν τα "καθαρά" και άλλα περίπου 300 ευρώ που τα θέλουν οπωσδήποτε οι εξεταστές για "λάδωμα" - στο λέει ο δάσκαλος από την αρχή, αλλιώς δε σε περνάνε κι αναγκάζεσαι να ξαναδώσεις. (ακόμα και ο σουμάχερ να είσαι, κάτι θα βρουν για να σε κόψουν.)

Δε ξέρω από τότε πόσο έχει φτάσει, αλλά κάτω από 700 (με το ζόρι κι αυτό, κι ΑΝ βρεις) δεν έχω ακούσει. Γι' αυτό το λόγο το' χω αργήσει κι εγώ το δίπλωμα.

Μιλάω για Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στους μικρους ειναι πιο φυσιολογικα τα πραγματα.
Αλλα για να πας στη σχολη,σε καποια υπηρεσια κτλ σιγουρα θα πρεπει να περασεις απο καποιον κεντρικο δρομο!
Η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια κυκλοφορουν πιο πολλοι ποδηλατες στην Αθηνα,αλλα εγω καθε φορα που τους βλεπω αγχωνομαι!
Δεν ειμαστε και Βερολινο για να υπαρχει ποδηλατοδρομος,σεβασμος στον ποδηλατη κτλ!

Καιρός να γίνουμε λοιπόν! :pfff:
Ποδηλάτες της Αθήνας ενωθείτε ενάντια στο φασισμό των αυτοκινήτων!! :vroum: Και οι ποδηλάτες έχουν δικαιώματα στο δρόμο!! Απαιτούμε σεβασμό!!

Το πολύ πολύ να περνάω τους κεντρικούς δρόμους με τα πόδια. :P Είμαι αποφασισμένη! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Καιρός να γίνουμε λοιπόν! :pfff:
Ποδηλάτες της Αθήνας ενωθείτε ενάντια στο φασισμό των αυτοκινήτων!! :vroum: Και οι ποδηλάτες έχουν δικαιώματα στο δρόμο!! Απαιτούμε σεβασμό!!

Το πολύ πολύ να περνάω τους κεντρικούς δρόμους με τα πόδια. :P Είμαι αποφασισμένη! :yes:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου!:D
V e n c e r e m o s!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ συνολικά θα δώσω 550 πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εδώ πάντως εμένα μου είπαν 640!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
suck on that bitches 450
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
1000 ευρώ
Στο νησί δεν υπάρχει σχολή. Ήρθε δάσκαλος από την Σύρο, κάναμε τα μαθήματα (θεωρητικά-πρακτική).
Και το δωμάτιο όταν πήγα στην Σύρο 2 μερες σε δικά του ενοικιαζόμενα, πληρωμένο και καλά μαζί με τα υπόλοιπα..
πως σας φένεται?

-----
Όταν οδηγείς ΧΩΡΙΣ δίπλομα και σε σταματάνε ενώ:
φωράς ζώνη
η ασφάλεια είναι στο όνομα γονέα
εχεις ταυτότητα
δεν χτυπησες κάποιον, προκειτι για απλό μπλόκο

ΤΙ ΑΚΡΙΒΟΣ σου κάνουν? φόρο? πρόστημο? δικαστήρια? το αυτοκήνητο παιρνουν?
ΑΝ εχεις χτυπησει καποιον τι αλλλάζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μα γιατί να το διακινδυνέψεις και να οδηγήσεις χωρίς να' χεις πάρει το δίπλωμα; Είναι ανεύθυνο.
Γιατί εσύ μπορεί όντως να περιμένεις την έκδοσή του, αλλά θα μπορούσε κάποιος άλλος κάλλιστα να πει το ίδιο, χωρίς να ισχύει όμως.
Γκετ ε λάιφ. Ένας μήνας είναι, δε θα πάθετε τίποτα, α; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top