Τι όνειρο είδατε χθες;

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα ότι κάπνιζα μπροστά σε πολλά άτομα και ότι ξαφνιάστηκαν.Εν τω μεταξύ έσβηνα το ένα τσιγάρο και κατευθείαν άναβα άλλο.Λες και ήμουν χρόνια καπνίστρια.Το ευχαριστιόμουν κιόλας.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα ότι κάπνιζα μπροστά σε πολλά άτομα και ότι ξαφνιάστηκαν.Εν τω μεταξύ έσβηνα το ένα τσιγάρο και κατευθείαν άναβα άλλο.Λες και ήμουν χρόνια καπνίστρια.Το ευχαριστιόμουν κιόλας.:confused:
Με έχω δει να καπνίζω εκατοντάδες φορές, και επίσης το απολάμβανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είδα ότι ξύρισα το κεφάλι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα ότι ξύρισα το κεφάλι μου.

:hehe: :hehe: Τελείως; Σαν την Britney; :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Με έχω δει να καπνίζω εκατοντάδες φορές, και επίσης το απολάμβανα.

Αυτό το υποσυνείδητο τα κάνει όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό το υποσυνείδητο τα κάνει όλα.
Έχω δει τους πάντες να καπνίζουν, την αδερφή μου, τη μάνα μου, ακόμα και τη γιαγιά μου :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι εντελώς, ήμουν κάπως έτσι:


:P

Πάλι καλά που άφησες και λίγο μαλλί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ ονειρεύτηκα ότι ζούσα στο Rosewood μαζί με τις PLL.
Τόσο επηρεασμένη από το αποψινό επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχω δει τους πάντες να καπνίζουν, την αδερφή μου, τη μάνα μου, ακόμα και τη γιαγιά μου :worry:.
Η γιαγιά θα είχε φάση :P
Εγώ εμένα με έχω δει αρκετές φορές αλλά αυτή τη φορά μου έκανε εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άδωνις

Νεοφερμένος

Ο Άδωνις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Είδα τον Σαμαρά με ριγέ πιτζάμες, φτυστός ο Averell Dalton, να υπόσχεται στον λαό ευημερία, προκοπή, ανάπτυξη και κατώτατο μισθό σε βάθος...χρόνου, 1500 ευρώ!

Χάρηκα πολύ, τόσο που είμαι πλέον εναντίον του Lucky Luke Tsipra

:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Xτες πήγα στίβο... και είδα ένα παιδί! Μα να είμαι σίγουρη ότι τον ξέρω, αλλά όσο κι αν σπάω το κεφάλι μου, να μην μπορώ να θυμηθώ :P. Τελικά το βράδυ τον είδα στον ύπνο μου, και ξύπνησα το πρωί με ένα συναίσθημα, ότι αυτό το παιδί σχετίζεται με μια φίλη μου :P. Δεν μπορεί λέω, τι στο καλό, τι προαίσθημα να είναι αυτό, το όνειρο με επηρέασε; Την ρώτησα όμως στο σχολείο, για καλό και για κακό, και τελικά όντως από αυτή τoν γνώριζα!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οτι είχα πάει στην Ιρλανδία.
Με πλοίο.
Λατρεύω την Ιρλανδία, πάντα ήθελα να κάνω ένα ταξίδι εκεί

off-topic.
Αυτό είναι το πρώτο μου ποστ εδω.
Καλώς σας βρήκα.
(Έψαχνα να βρω ενα θρεντ οπου θα εμφανίζονται οι ...νιουμπηδες, αλλά δεν βρήκα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
οτι γινοταν πολεμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δε βλέπω συχνά, όνειρα. Αλλά και όταν βλέπω, δεν τα θυμάμαι. Οταν όμως τα θυμάμαι, είναι πολυ παράξενα. Ενα τέτοιο όνειρο είχα δει πριν μήνες. Ήμουν λέει στην κορυφή ενος βουνού.Διπλα σε ενα παρεκκλήσι. Ξαφνικά βλέπω ένα τύπο να ανεβαίνει την πλαγιά. Ασθμαίνοντας. Κουναγε τα χέρια του και προσπαθούσε να φωνάξει κάτι .Στην αρχή άκουσα ένα "-σμός". -Εσμό θα λέει σκέφτομαι, μας την πέσανε οι κομμουνισταί, που είναι η Χωροφυλακή, τι κάνει ο Στρατός, αργούν να ζεσταθούν οι φουρνοι, ο Άδωνις ειναι στο γραφείο του; Μετά, κατάλαβα. Σεισμός. Τη βάψαμε, σκέφτομαι, πως φεύγουμε απο δω; O άγνωστος πλησίαζε, τον έβλεπα καλα.Ηταν ο Κρίστοφερ Γουόκεν. Πάνω που η Γη αρχιζε να Τρέμη, ξύπνησα.
Μα καλά ρε γμτ. Τον Κριστοφερ Γουόκεν; Mα τον Κρίστοφερ Γουόκεν; Πόσο χάλια είμαι, γιατρέ μου. Ακου τον Κριστοφερ Γουοκεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Έναν συνάδελφο μου..!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πέθανε ένας συμμαθητής μου και πήγα στην κηδεία του με μια κοπέλα (που με ποθούσε btw). Αλλά δεν καθίσαμε μέχρι το τέλος γιατί έπρεπε να πάμε στον γάμο του Ομπάμα με την Κέιτ Μίντλετον... Μετά -προφανώς- πήγαμε και κοιμηθήκαμε και οι πέντε μαζί σε ένα ξενοδοχείο (είχε έρθει στο εντωμεταξύ και κάποιος άλλος που δεν θυμάμαι). Το πρωί ο Ομπάμα με τη Κέιτ φύγανε, πήραν μαζί και τον άλλο και εγώ με την κοπέλα κάναμε τρελλίτσες στο πάτωμα. Καλά ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γυρισε ο περσινος- απαισιο- φιλολογος μου :| και αντι για μαθημα συνεχεια ελεγε ασυναρτησιες και καπνιζε μεσα στην ταξη :|....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είδα ότι μια φίλη μου τα έφτιαξε με έναν φίλο μου και εγώ επειδή ζήλευα τρελά, τους έσφαξα. Το δικαστήριο με καταδίκασε σε ισόβια, σε μία φυλακή γυναικών στην Αμερική, όπου εκεί μας έκαναν πειράματα, αλλά εγώ κατάφερα να δραπετεύσω. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Είδα μια παλιά μου σχέση
Η χειρότερη γυναίκα που έχω γνωρίσει στη ζωή μου
Ήταν τρομακτική ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top