Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
(δεν ανέφερες δα και καμιά τραγική διαφορά του στυλ 700 vs 5000) :hmm:

συμφωνω σε ολα εκτος απο το παραπανω.
1000 ε παραπανω ειναι μεγαλη διαφορα οταν μιλαμε για τετοια ποσα. αν μιλαγαμε για 6000 με 7000 π.χ.
εκει θα συμφωνουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Για καθίστε ρε κορίτσια ας παίρνει ο άλλος 1700 ποιος σας δίνει εσάς το δικαίωμά να απαιτείτε να σας κερνάει συνεχεία? Ο άλλος δεν έχει δικές του ανάγκες δηλαδή? Μην ξεχνάτε μιλάμε για νορμάλ σχέσεις και κατάστασης όχι ο ένας νάνε ο Ονασης και εσείς η σταχτοπούτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Για καθίστε ρε κορίτσια ας παίρνει ο άλλος 1700 ποιος σας δίνει εσάς το δικαίωμά να απαιτείτε να σας κερνάει συνεχεία? Ο άλλος δεν έχει δικές του ανάγκες δηλαδή? Μην ξεχνάτε μιλάμε για νορμάλ σχέσεις και κατάστασης όχι ο ένας νάνε ο Ονασης και εσείς η σταχτοπούτα...

λολ,

ποτε το πα εγω αυτο?:confused: εγω μιλησα γενικα για τη διαφορα των χρηματων. δεν αναφερθηκα σε κερασμα. α λαθος. αναφερθηκα. ειπα οτι συμφωνω με τη λια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Αμμ μάλλον κατάλαβα λάθος :| η κούραση φταίει χD παρντον μουα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
συμφωνω σε ολα εκτος απο το παραπανω.
1000 ε παραπανω ειναι μεγαλη διαφορα οταν μιλαμε για τετοια ποσα. αν μιλαγαμε για 6000 με 7000 π.χ.
εκει θα συμφωνουσα.
Εννοούσα ότι δεν είναι ΤΟΣΟ μεγάλη ώστε να είσαι "Η Σταχτοπούτα μπροστά στον Ωνάση" που είπε εύστοχα ο Deviance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Επίσης, αυτό που λες το κάνεις και με φίλους σου; Αν δηλαδή κάποια φίλη σου έχει μεγαλύτερη οικονομική άνεση (δεν ανέφερες δα και καμιά τραγική διαφορά του στυλ 700 vs 5000) πληρώνει ΠΑΝΤΑ αυτή όταν βγαίνετε; :hmm:

Πολύ εύστοχο ερώτημα. Εγώ σου λέω πως όχι. Γενικά αυτό που με λυπεί είναι οτι υπάρχουν γυναίκες που θεωρούν οτι η συντροφιά τους και μόνο είναι άξια συνεχούς κεράσματος. Θυμίζω την κοπέλα που σας είχα πει πιο παλιά, βγαίνει και βάζει 5 ευρώ στο σουτιέν για ώρα ανάγκης και μόνο. Βέβαια δε λέω οτι σε αυτό οι άντρες είναι άμοιροι ευθυνών. Όταν ο άλλος θέλει να κάνει το κομμάτι του στους φίλους του (ε ρε γκόμενα που κυκλοφορώ), τους φουσκώνουν τα μυαλά όπως και να έχει.

Αυτό που χρειάζεται για μένα είναι αξιοπρέπεια. Δεν πουλάω τον εαυτό μου, δεν πουλάω την παρέα μου, την παρουσία μου, θέλω και τα προσφέρω γιατί γουστάρω κι εγώ. Οπότε γι' αυτό δε θέλω χορηγείες.

Μόνη εξαίρεση κάτι φαλλοκράτες που θεωρούν ότι έτσι πρέπει να γίνεται

Είναι αλήθεια αυτο, υπάρχουν κάποιοι που έτσι έχουν μάθει από το σπίτι τους και το τηρούν "γιατί έτσι πρέπει". Δεν ξέρω αν είναι φαλλοκράτες ή αν ενδόμυχα τους πειράζει, πάντως αυτό το κρατάνε ες αεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτό που χρειάζεται για μένα είναι αξιοπρέπεια. Δεν πουλάω τον εαυτό μου, δεν πουλάω την παρέα μου, την παρουσία μου, θέλω και τα προσφέρω γιατί γουστάρω κι εγώ. Οπότε γι' αυτό δε θέλω χορηγείες.

Δηλαδη εαν βγουμε π.χ μαζι για φαγητο και μετα ποτο και γουσταρω να κερασω επειδη μου περισσευουν, σημαινει οτι αγοραζω ετσι την παρουσια σου, την παρεα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Δηλαδη εαν βγουμε π.χ μαζι για φαγητο και μετα ποτο και γουσταρω να κερασω επειδη μου περισσευουν, σημαινει οτι αγοραζω ετσι την παρουσια σου, την παρεα σου?

Δεν μπορώ να μπω στο μυαλό σου και να καταλάβω γιατί το κάνεις. Μπορεί να το κάνεις με τελείως αγνή προθεση. Επειδή όμως μπορεί να το κάνεις και με μη αγνή πρόθεση, απλά φυλάω τα ρούχα μου. Κρατάω ισορροπία για να μείνουν κι οι δυο ικανοποιημένοι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν μπορώ να μπω στο μυαλό σου και να καταλάβω γιατί το κάνεις. Μπορεί να το κάνεις με τελείως αγνή προθεση. Επειδή όμως μπορεί να το κάνεις και με μη αγνή πρόθεση, απλά φυλάω τα ρούχα μου. Κρατάω ισορροπία για να μείνουν κι οι δυο ικανοποιημένοι.:)

Δηλαδη τι να μπορω να περιμενω απο εσενα?
Το να συνεχισεις να με κανεις παρεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδη εαν βγουμε π.χ μαζι για φαγητο και μετα ποτο και γουσταρω να κερασω επειδη μου περισσευουν, σημαινει οτι αγοραζω ετσι την παρουσια σου, την παρεα σου?
Μιλάμε (ή τουλάχιστον εγώ) για συνεχές κέρασμα, επί σειρά εξόδων. Επίσης, αναφέρομαι σε περιπτώσεις που ο άλλος/η άλλη το περιμένει να τον/την κεράσουν και φτάνει σε σημείο να δυσσαρεστηθεί (έστω ενδόμυχα) αν ο άλλος δεν το κάνει. Αυτό κατέκρινα.

Άνθρωποι που δεν δέχονται να τους κεράσουν ποτέ (ή που δεν κερνάνε ποτέ) είναι στο άλλο άκρο κατ'εμέ (ανεξαρτήτως φύλου) και ουδέποτε τους υποστήριξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Δηλαδη τι να μπορω να περιμενω απο εσενα?
Το να συνεχισεις να με κανεις παρεα?

Μιλάω για άντρα - γυναίκα. Ο άντρας μπορεί να κερνάει για πολλούς λόγους: να περιμένει να του κάτσεις ΣΥΝΤΟΜΑ, ΑΜΕΣΑ, να το κάνει για να δει αν θα δεχτώ - έλεγχος δηλαδή, να το κάνει γιατί νομίζει οτι πρέπει αν και δε συμφωνεί. Όλα αυτά φέρνουν άσχημα συναισθήματα και υποβιβάζουν την όποια σχέση έχουμε.

Μεταξύ φιλενάδων εντάξει, είναι αλλιώς. Όταν έλεγα πριν "εσύ" εννοούσα κάποιος άντρας (:confused:).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μιλάμε (ή τουλάχιστον εγώ) για συνεχές κέρασμα, επί σειρά εξόδων. Επίσης, αναφέρομαι σε περιπτώσεις που ο άλλος/η άλλη το περιμένει να τον/την κεράσουν και φτάνει σε σημείο να δυσσαρεστηθεί (έστω ενδόμυχα) αν ο άλλος δεν το κάνει. Αυτό κατέκρινα.

Άνθρωποι που δεν δέχονται να τους κεράσουν ποτέ (ή που δεν κερνάνε ποτέ) είναι στο άλλο άκρο κατ'εμέ (ανεξαρτήτως φύλου) και ουδέποτε τους υποστήριξα.

Δε διαφωνουμε...Το να δυσαρεστειται καποιος που δεν τον κερνανε ειναι μ@λακια στον εγκεφαλο.
Απλα ηθελα να δειξω πως πισω απο ενα κερασμα δε βρισκεται παντα ειτε συνηθως ενας ποταπος σκοπος.
Ισα ισα που ειναι συχνοτερο το φαινομενο εκμεταλλευσης εκεινου που κερναει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε διαφωνουμε...Το να δυσαρεστειται καποιος που δεν τον κερνανε ειναι μ@λακια στον εγκεφαλο.
Απλα ηθελα να δειξω πως πισω απο ενα κερασμα δε βρισκεται παντα ειτε συνηθως ενας ποταπος σκοπος.
Ισα ισα που ειναι συχνοτερο το φαινομενο εκμεταλλευσης εκεινου που κερναει.
Χμμμ θύμισε μου που είπα για ποταπούς σκοπούς;

Το μόνο που είπα για αυτόν που κερνάει είναι ότι αν τον αφήνεις να σε κερνάει συνεχώς, καταλήγει να μην σε σέβεται (εξαιρούνται ίσως τυχόν edge cases του τύπου Σταχτοπούτα :P). Δεν θυμάμαι να έγραψα πουθενά ότι το κάνει για να πηδήξει (όταν πρόκειται για ραντεβού). Ούτε το πιστεύω κιόλας. Αν το κάνει για κάτι, είναι επειδή έχει μάθει ότι η άλλη το περιμένει και είναι μεγάλο το ρίσκο να μην το κάνει και να έχει πέσει σε γυναίκα που δίνει σημασία σε τέτοιες αηδίες. Κι εγώ αν ήμουν άντρας θα το έκανα, ακόμη και χωρίς να θέλω κατά βάθος να κεράσω. Too risky το αντίθετο, στη σημερινή κοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μιλάω για άντρα - γυναίκα. Ο άντρας μπορεί να κερνάει για πολλούς λόγους: να περιμένει να του κάτσεις ΣΥΝΤΟΜΑ, ΑΜΕΣΑ, να το κάνει για να δει αν θα δεχτώ - έλεγχος δηλαδή, να το κάνει γιατί νομίζει οτι πρέπει αν και δε συμφωνεί. Όλα αυτά φέρνουν άσχημα συναισθήματα και υποβιβάζουν την όποια σχέση έχουμε.

Ωραια...λυση υπαρχει.
Εαν ειναι πρωτο ραντεβου και δεν τον γνωριζεις τον αλλο καλα, φροντιζεις και τον κερνας εσυ.
Εαν ξερεις τι ανθρωπος ειναι, που σημαινει πως δε θα εβγαινες με εναν ανθρωπο που θα σκεφτοταν ετσι οπως περιεγραψες παραπανω, τοτε παλι δεν υπαρχει προβλημα στο εαν θα σε κερασει.
Ενιγουει, προσωπικα με ενοχλει να ερθει ο λογαριασμος ας πουμε 35? και να πρεπει να βγαλω το πορτοφολι να υπολογισω τα μισα και να τα δωσω.
Κερναω εγω ρε παιδι μου σημερα και την επομενη φορα, εαν κατσει, εσυ...σιγα τα ωα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Ωραια...λυση υπαρχει.
Εαν ειναι πρωτο ραντεβου και δεν τον γνωριζεις τον αλλο καλα, φροντιζεις και τον κερνας εσυ.
Εαν ξερεις τι ανθρωπος ειναι, που σημαινει πως δε θα εβγαινες με εναν ανθρωπο που θα σκεφτοταν ετσι οπως περιεγραψες παραπανω, τοτε παλι δεν υπαρχει προβλημα στο εαν θα σε κερασει.

Μα γιατί ντε και σώνει πρέπει κάποιος να κεράσει; Τι πρόβλημα υπάρχει με το "ο καθένας τα δικά του";:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα γιατί ντε και σώνει πρέπει κάποιος να κεράσει; Τι πρόβλημα υπάρχει με το "ο καθένας τα δικά του";:hmm:

Ενιγουει, προσωπικα με ενοχλει να ερθει ο λογαριασμος ας πουμε 35? και να πρεπει να βγαλω το πορτοφολι να υπολογισω τα μισα και να τα δωσω.
Κερναω εγω ρε παιδι μου σημερα και την επομενη φορα, εαν κατσει, εσυ...σιγα τα ωα.
Οπως ειπα και παραπανω...το θεωρω χαζο να ψαχνομαστε για 17,5? ο καθενας. Ή ακομα χειροτερα για 4? τον καφε. Δε θα σωθω με αυτα.
Και με εκνευριζει να ακουω "στα χρωσταω"...σιγα δεν πληρωσα 100? τα οποια τα εχω αναγκη και θα μου λειψουν.
Εαν νοιωθεις κανε την κινηση νεξτ ταιμ, εαν οχι να σαι καλα.
Τελος παντων, γενικοτερα ειμαι σπαταλη :redface: και δε δινω καμμια αξια στο χρημα. Εαν εχω χαλαω και για μενα και για τους λιγους που εχω κοντα μου.
Ποτε δε σκεφτηκα οτι εαν θα κερασω ή δεχθω κερασμα θα με παρεξηγησουν.
Επειδη ομως δεν ειμαι και αφελης, εαν αντιληφθω πως με εκμεταλλευονται, αντιδρω αναλογως.


Χμμμ θύμισε μου που είπα για ποταπούς σκοπούς;

Οχι εσυ βρε... κατα κυριο λογο αναφερομουν στα "σκοτεινα" σεναρια της Χιμ.:P

Το μόνο που είπα για αυτόν που κερνάει είναι ότι αν τον αφήνεις να σε κερνάει συνεχώς, καταλήγει να μην σε σέβεται (εξαιρούνται ίσως τυχόν edge cases του τύπου Σταχτοπούτα :P).
Δηλαδη εαν καποιος σε κερναει αρκετα συχνα/συνεχως, το πιθανοτερο ειναι να μη σε σεβεται στο τελος?
Μα γιατι? Εαν η κινηση του δεν ειναι υστεροβουλη και δεν θα του λειψουν τα χρηματα, γιατι να παψει να σε σεβεται?
Ενιγουει, ποτε δε σκεφτηκα ετσι...εχω προβλημα γιατρε μου?!:worry::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οχι εσυ βρε... κατα κυριο λογο αναφερομουν στα "σκοτεινα" σεναρια της Χιμ.:P

Δηλαδη εαν καποιος σε κερναει αρκετα συχνα/συνεχως, το πιθανοτερο ειναι να μη σε σεβεται στο τελος?
Μα γιατι? Εαν η κινηση του δεν ειναι υστεροβουλη και δεν θα του λειψουν τα χρηματα, γιατι να παψει να σε σεβεται?
Ενιγουει, ποτε δε σκεφτηκα ετσι...εχω προβλημα γιατρε μου?!:worry::redface::P
Σκέψου να έβλεπες ότι ο άλλος μετά δεν κάνει καν κίνηση και φαίνεται να το περιμένει. Θα τον σεβόσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σκέψου να έβλεπες ότι ο άλλος μετά δεν κάνει καν κίνηση και φαίνεται να το περιμένει. Θα τον σεβόσουν;

Σε αυτη την περιπτωση μπαινουμε στα χωραφια της εκμεταλλευσης...και οπως ειπα συμπεριφερομαι αναλογως.
Προτιμω να μου πει ο αλλος "ξερεις, δεν μπορω να παμε εκει, γιατι εχω ξεμεινει και υπαρχει προβλημα" και εαν εγω μπορω να πω "μη σε ανησυχει, δικα μου", παρα να γινει αυτο που ανεφερε καποια στιγμη η Χιμ οπου η γκομενα εβγαινε με 5? στο σουτιεν της και περιμενε να πληρωνουν οι αλλοι για εκεινη.

Εννοειται πως δε θα τον σεβομουν, οπως επισης εννοειται και το οτι δε θα συνεχιζα να εχω και παρτιδες με ενα τετοιο ατομο, ασχετως φυλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.




βάζεις = έχεις απώτερο σκοπό

Δεν βάζεις= τσιγκούνης

Βάζει = ανοιχτοχέρα, θύμα

Δεν βάζει = εκμεταλλεύεται.

Βάζεις,βάζει,βάζετε,γιατί βάλατε τότε, γιατί όχι τότε,
όχι όλα, όχι τα μισά.

Με ξένα κόλυβα κηδείες δεν γίνονται.

Ο καθένας ότι μπορεί κι'ότι ορίζει.

Κι'από αυτά που ορίζει,
- σύμφωνα με τις ιδέες που έχουμε - χαράζουμε την πορεία μας.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου αρέσει που όλοι θεωρείτε de facto ότι η γυναίκα δεν πρέπει να κερνάει στο πρώτο ραντεβού ή δεν θα το σκεφτεί καν να κεράσει.


...


Γιατί με κοιτάτε σαν να είμαι από τον Άρη; :look:
Δεν νομίζω να λέω κάτι παράλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top