Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως το πολυ κερασμα στη γυναικα δεν εχει ασφαλη αποτελεσματα:P

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δηλ. αν σε κεράσω εγώ την πρώτη φορά prime και τα βρούμε, θα με κερνάς μετέπειτα...; αν είναι έτσι θα ήθελα πολύ να σε γνωρίσω, αν δεν έχεις κάποια σχέση βέβαια.... :beer: (και αν δεν έχεις αλλάξει άποψη βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Στο πρωτο ραντεβου εχω και εγω την νοοτροπια των περισοτερων γυναικων θελω να πληρωσει ο ανδρας αλλιως θα μου φανει καπως!!!!!!!! οταν ομως εισαι σε σχεση δεν ισχυουν αυτα μια ο ενας μια ο αλλος σε μια διαδικασια φυσιολογικη χωρις το απαξιωτικο για μενα παντα δικα μου δικα σου. Το βρισκω απαισιο να λογαριαζουν ο καθενας τα δικα του για να μην πω ξεφτιλα .Ξεφτιλα θεωρω και τις γυναικες που δεν κανουν την κινηση να πληρωσουν ποτε ( αλλαξε επαγγελμα καλη μου η εστω κοβε δελτιο παροχης υπηρεσιων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο πρωτο ραντεβου εχω και εγω την νοοτροπια των περισοτερων γυναικων θελω να πληρωσει ο ανδρας αλλιως θα μου φανει καπως!!!!!!!!
το καλυτερο ειναι να μην μπουν καθολου λεφτα στη μεση..κοινως παγκακι,παρκο και μια ωραια θεμα.. μια χαρα ραντεβου κατω απο τα δεντρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και το παγκακι το θελει το κατιτις του ;)

...ετσι στεγνα θα τη βγαλετε μανα μου?!
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φαι,ποτο στο χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ε και αυτα αγγελακο μου καποιος θα τα αγορασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Και το παγκακι το θελει το κατιτις του ;):confused:
Για φαντάσου να είναι φρεσκοβαμμένο, και να μη το προσέξεις.... :P

κρύβε λόγια εσύ[/SIZE <----υποσημείωση γραμμένη με....λεμόνι! Ζεσταίνεις την οθόνη με το ...ceshoir, και εμφανίζεται η ΣΥΜΒΟΥΛΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σε μια σχέση παντως δεν πρεπει να μπαίνουν τα λεφτα στη μεση..Εγω πλεον εχω κοινο ταμειο (ναι,σαν τους παντρεμενους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
το καλυτερο ειναι να μην μπουν καθολου λεφτα στη μεση..κοινως παγκακι,παρκο και μια ωραια θεμα.. μια χαρα ραντεβου κατω απο τα δεντρα..

Και το παγκακι το θελει το κατιτις του ;)

...ετσι στεγνα θα τη βγαλετε μανα μου?!
:confused:

φαι,ποτο στο χερι

ε και αυτα αγγελακο μου καποιος θα τα αγορασει..

hellowwwww
τάπερ από το σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ο ένας θα πάει τα σποράκια και ο άλλος το νερό και είμαστε κομπλέ...

ελπίζω να σας κάλυψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τουλαχιστον τις πρωτες φορες που βγαινω με καποιον εχω συνειθισει να πληρωνει εκεινος.
και κατι πυ εχει γινει σε μια φιλη μου:εχει βγει πρωτο ραντεβου με ενα παιδι και οταν ερχεται ο λαγαριασμος της λεει:
-το τσαι σου κανει 3.20!
οκ...κατ εμε απαραδεκτο...
αλλο να πληρωσεις και συ καποια φορα που βγηκατε εξω και αλλο απο το πρωτο κιολας ραντεβου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
τουλαχιστον τις πρωτες φορες που βγαινω με καποιον εχω συνειθισει να πληρωνει εκεινος.
και κατι πυ εχει γινει σε μια φιλη μου:εχει βγει πρωτο ραντεβου με ενα παιδι και οταν ερχεται ο λαγαριασμος της λεει:
-το τσαι σου κανει 3.20!
οκ...κατ εμε απαραδεκτο...


και λίγα λες

τσάι είναι , όχι σαμπάνια :mad:

πού διάολο πάει η αισχροκέρδεια σε αυτή την χώρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χαχα εχει και πιο ακριβα απο 320 αλλαντινε :P εχει και με 500 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το τσαι σου κανει 3.20!
οκ...κατ εμε απαραδεκτο...

quoting the others.
το Δ.Ν.Τ. φταιει για τιμες...

και ποιος θα πληρωσει το σουπερ μαρκετ?:P

ο μπαμπας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'








:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι σπορακια..σουβλακια....
και μετα σκουπιζεις το τζατζικι απο τα χειλη της...με τα δικα σου χειλη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
οχι σπορακια..σουβλακια....
και μετα σκουπιζεις το τζατζικι απο τα χειλη της...με τα δικα σου χειλη..:P

και αυτό μπορεί να γίνει και θα είσαι και κερδισμένος σίγουρα ακόμα και αν δεν τραβήξει η υπόθεση θα έχεις φάει τουλάχιστον.
αλλά επειδή είναι ψιλοkinky η κατάσταση και δεν θα ήταν υπερ πολλές από τις κοπέλες εδώ μέσα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top