Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χάχα, να το προσθέσουμε στις 4 σελίδες κριτηρίων για τις γυναίκες που έχεις γράψει σε άλλο θέμα:clapup:

Ε αγνή πλάκα, μη με πάρετε με τις ντομάτες για ειρωνία!

Μα, το έχει πει ήδη! ;)

Κι εγώ με το ξανθό δεν τα πάω πολύ καλά... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καμια ιδιαιτερη προτιμιση. Οπως προειπωθηκε. Το καλο δε θα σε νοιαζει τι χρωμα εχει. Δε παει να εχει και πρασινοκοκκινα με μωβ ανταυγιες.

Οταν ξερεις τι ψαχνεις, και ξερεις σε τι να δινεις σημασια, τετοια θεματα, απλα δεν εχουν βαρος.

Αντιστοιχο τοπικ μπορει να γινει και για το ειδος των μαλλιων (σγουρα,ισια,μπουκλες,πρασσο κλπ). Οπου το ιδιο θα απαντησω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με ξανθούς καταλήγω .... και μάλλον το ανοιχτόχρωμο μου αρέσει σε άντρα!
Αλλά στις γυναίκες μου αρέσουν πάντα οι μελαχρινές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να σας πω ρε παιδια... Γενικοτερα δεν καταλαβενω αυτον τον διαχωρισμο του στυλ σας αρεσουν οι ξανδθιες/κοντες/με μεγαλο στηθος/αδυνατες κλπ.... Ολο το συνολο μετραει! Υπαρχουν γυναικες που με μαυρα μαλια ειναι πανεμορφες και με ξανθο δεν θα γυρναγα να τις κοιταξω, υπαρχουν γυναικες που το σχετικα μεγαλο στηθος ειναι ωραιο πανω τους και υπαρχουν γυναικες που εχουν μικρο στηθος αλλα δεν θα τους ελεγα ποτε οχι... Το συνολο ειναι αυτο που παιζει τον ρολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Προτιμώ ξανθό και κόκκινο, γιατί συνήθως πάνε μαζί με αυτό το ανοιχτό, λευκό σχεδόν και λίγο ροζ χρώμα δέρματος..:redface:
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το κατάμαυρο, επίσης, όμως στατιστικά στις πρώτες επιλογές μου είναι πιο πιθανός ο συνδιασμός που ανέφερα..νομίζω.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά είναι το καστανό που μου αρέσει περισσότερο, μετα το μάυρο και μετά το ξανθό, βεβαια στην ζωή μου μου έπεσε ξανθός γαλανομάτης οπότε μπορώ να πώ ότι δεν θα έδιωχνα κάποιον επιδη δεν έχει το χρώμα που μαρέσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
οπότε μπορώ να πώ ότι δεν θα έδιωχνα κάποιον επιδη δεν έχει το χρώμα που μαρέσει:)

Θα τον ανάγκαζες να τα βάψει :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα τον ανάγκαζες να τα βάψει :P :P

Ειναι πούνε ψιλό το μαλί του άν του τα βάψω θα τα χάσω και αυτά:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Με τρελαίνει το κόκκινο αλλά επειδή είναι μειοψηφία μου αρέσει και το μελαχρινό.Πάντως δεν έχω και πρότυπα σε αυτό το θέμα.Μην κολλάμε σε...τρίχες τώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το κόκκινο είναι το πιο εντυπωσιακό απ' όλα, σκαλώνει το μάτι. Και το ξανθό θα έλεγα πως κάνει εντύπωση. Προσωπικά προτιμώ τις καστανές προς το μελαχρινό. Αλλά όλα αυτά είναι θεωρητικά, άμα τη δαγκώσεις την λαμαρίνα δε σκέφτεσαι τις τρίχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Βασικά προτιμώ το μαύρο μαλλί αλλά όπως ειπώθηκε και πιο πάνω ποτέ δεν ξέρεις τι χρώμα θα έχει η λαμαρίνα που θα δαγκώσεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ένα ωραίο πρόσωπο είναι πάντα ωραίο... γι' αυτό μην αγχώνεστε όσοι θέλετε να αλλάξετε χρώμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν οι μελαχρινοί ή καστανοί. Αλλά αν κάποιος σου κάνει το ΚΛΙΚ και ροζ μαλλιά να έχει δεν έχει σημασία. Νομίζω πως στην Ελλάδα οι ξανθοί θεωρούνται πρότυπα ομορφιάς επειδή δεν υπάρχουν άφθονοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σωστό...
Ρε, με είδες... εδώ θεωρούμαι μελαχρινή!!! Και γι' αυτό εξωτική, σχετικά... Ο ιχλίμπεντιχ με λέει μεσογειακή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σωστό...
Ρε, με είδες... εδώ θεωρούμαι μελαχρινή!!! Και γι' αυτό εξωτική, σχετικά... Ο ιχλίμπεντιχ με λέει μεσογειακή...

:P Κι εμένα μου λένε πολλές φορές ότι είμαι εξωτική. Αλλά έχει κάποιο point. Αλλά να χαρακτηρίσουν εσένα μελαχρινή μου φαίνεται too much.:D Αλλά εντάξει, για τα δεδομένα των βορειοευρωπαίων είσαι σκούρα βρε παιδί μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άσε, αφού το μόνο που δέχτηκαν σαν ξανθό, ήταν ένας με μαλλιά σχεδόν άσπρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω εχω συγκεκριμενα προτιμηση σε εναν καστανοξανθο με ανοιχτα καστανα ματια :inlove: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
εγω εχω συγκεκριμενα προτιμηση σε εναν καστανοξανθο με ανοιχτα καστανα ματια :inlove: :baby:
αυτό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω προτιμω τους μελαχροινους κατα βαση. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εμένα με αφήνει αδιάφορο το θέμα
ποτέ δε προσέχω τέτοια πράματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top