Συμπτώσεις!

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δε ξέρω αν είναι σύμπωση ή απλά εγω είμαι εξαιρετικά γκαντέμω... αλλά τον περασμένο μήνα μέσα στην ίδια βδομάδα μου είχαν συμβεί τα εξής:

Δευτέρα: μου κλέβουν το πορτοφόλι μου (100 ευρώ, ταυτότητα κλπ)
Τρίτη: είχα βγει με μια παρεα και καθώς περπάταγα ανέμελη κ ωραία (:P) μου σπάει το τακούνι!
Τετάρτη: ξεχνάω τα κλειδια μου μέσα στο σπίτι (50 ευρώ ο κλειδαράς παρακαλώ!)
Πέμπτη: καίω το χέρι μου!!

αυτά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αυτά δεν είναι συμπτώσεις παιδίμ', είναι ο ορισμός της γκαντεμιάς!

Δευτέρα: μου κλέβουν το πορτοφόλι μου (100 ευρώ, ταυτότητα κλπ)

Πάλι;! :eek: Ή ήταν εκείνη τη φορά που θυμάμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
αυτά δεν είναι συμπτώσεις παιδίμ', είναι ο ορισμός της γκαντεμιάς!

Πάλι;! :eek: Ή ήταν εκείνη τη φορά που θυμάμαι;
Όχι...:mad: Αυτό ήταν άλλη φόρα...τότε δεν είχα ταυτότητα μέσα ευτυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Πιστεύω ότι συμπτώσεις δεν υπάρχουν. Απλώς "όλα" συνδέονται κατά κάποιο τρόπο και κάποιες φορές ("σωμπτώσεις") αυτή η σύνδεση είναι τόσο απρόσμενη που μας κάνει εντύπωση.

Μια "σύμπτωση" που έρχεται στο μυαλό είναι η εξής: Πέρσι το καλοκαίρι αποφασίσαμε με το φίλο μου να πάμε σε "χειμερινό" σινεμά για να δούμε μια ταινία. Τελικά μπάινοντας στην αίθουσα είδαμε ΜΟΝΟ άλλο ένα ζευγάρι (τελικά 4 είμαστε όλοι όσοι παρακολουθήσαμε το έργο :clapup:), το οποίο ζευγάρι είχε κάτσει στις θέσεις μας!!! :confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα 6.30 (κλασσικά) και κατά τις 4 πήγα στο γιατρό να μου γράψει εξετάσεις. Με δέχτηκε στις 6.30 και έφυγα κουρασμένη να γυρίσω στο χωρίο που μένω. Στο δρόμο πάω να πάρω ένα νερό και η πωλήτρια ήταν μια συμμαθήτριά μου από το δημοτικό, η οποία με αναγνώρισε. Λέω, εντάξει, ταλαιπωρήθηκα, αλλά συνέβη κάτι αναπάντεχο και συνέχισα χαρούμενη το δρόμο. 'Έφτασα σπίτι στις 9 και συνειδητοποίησα ότι οι εξετάσεις δεν ήταν μέσα στο βιβλιάριο που νόμιζα, αλλά προφανώς στο γραφείο του γιατρού, ο οποίος δεν σκέφτηκε να μου τις δώσει στο δίλεπτο που χαιρετούσα τους υπόλοιπους της αναμονής φεύγοντας, αλλά ούτε και η βυζαρού γραμματέας του που καθόταν ακριβώς δίπλα είπε τίποτα. Από τα νεύρα μου, χτύπησα το χέρι μου στον τοίχο και τώρα σακατεύτηκα κιόλας. Ασε που βιάζομαι γιατί θα μου λήξει η ασφάλεια και μετά αντίο εξετάσεις. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Μία σύμπτωση που μου έτυχε πρόσφατα είναι να αγοράσουμε με την κολλητή μου το ίδιο βιβλίο για δώρο γενεθλίων(εχουμε με 4 μέρες διαφορά) η μία στην άλλη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε ξέρω αν είναι σύμπτωση ή συγκυρία αλλά...Κάπου εκεί στον Οκτώβρη Νοέμβρη έκλεψαν το κινητό μιας γνωστής μου.Την επόμενη μέρα αφού το έμαθα πήγαινα στο κολυμβητήριο σκεφτόμενος τι θα έκανα εγώ στη θέση της.Το αποτέλεσμα.2 ώρες μετά μου χαν κλέψει και το δικό μου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πασχα, Χριστουγεννα ήταν..δε θυμαμαι.
Ημασταν συγγενεις μαζεμενοι και τρωγαμε.
Μετα το φαι, μπηκα λιγο στο στεκι.
Χαζεψα για λιγο αλλα μετα σηκωθηκα αφηνοντας το ανοιχτο.
Μετα απο λιγο καθεται στη θεση μου ενας συγγενης μου και βλεπει το στεκι.
"Εσυ εισαι η Θερμοπυλες; Τρομαρα σου" μου λεει.
"Ααααα πουλακι μου. Κι εσυ μπαινεις εεεεεε;Ποιος εισαι;" του λεω.
Τεσπα, μου λεει ποιος ειναι.
Προς στιγμη διεκρινα μια απογοητευση στα ματια του και αυτος στα δικα μου προφανως.
Γαμωτο!!!
Οχι απλα γνωστος.
Συγγενης κιολας.


Rule No1: You do not talk about FIGHT CLUB.
Rule No2: You DO NOT talk about FIGHT CLUB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top