Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
σε φάση διαβάσματος...πολύ διαβάσματος κ άγχους...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:( λυπάμαι. ... Να σηκωθούμε να πάμε να γίνουμε αγρότες.

:redface: Στις Ινδίες κάποτε έλεγαν " Μη λυπάσαι τον φτωχό, δεν έχει να χάσει τίποτα!" (Ξανα)Γείνομαι αγρότης! Από εκεί αρχίζει το προσωπικό μου τούνελ, για την Απόδραση! Έλα, αν θες και βλέπε... τη "σωτηρία του Τσαλαπετεινού"! (Πρώτα όμως να αφήσεις πίσω σου το ενδεχόμενο άγχος. Να μην είσαι όπως η elena,

σε φάση ... άγχους...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelinita

Νεοφερμένος

Η Stelinita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε φάση αναμονής....Περιμένω να καλυτερεύσουν τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκησ ειμαι σε μια φαση τραγικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

Η Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βρισκομαι σε μια φαση απολυτης τρελας και αγχους γιατι θελω να τακτοποιηθω με τη μετακομιση!Φοιτητικη ζωη!αυτα εχει!αγχη αλλα και ομορφες εμπειριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
To be κανείς or not to be?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Σε φάση ενθουσιασμού που ξεκίνησα την πρώτη μου δουλειά:clapup: αλλά και ανυπομονησίας για να ξεκινήσουν τα πανεπιστήμια..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
να ζει κανεις ή να μην ζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν στα 13 έχεις αυτό το δίλημμα τότε τι να πουν αυτοί στα 60. :confused:

τοτε δεν ειναι σε φαση να πουν αλλα να πραττουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anneliz

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
άγχος, άγχος, νεύρα και άγχος!! Το μοναδικό άτομο που με καταλαβαίνει ,η κολλητή μου, φεύγει για εξωτερικό σε κάτι μέρες.
Χώρισα από μια σχέση 1μιση χρονου (σε αυτο θα μου πει κανείς -Ελα μωρε πας για άλλα- ελα μου ομως πως στις σημερινες μερες είναι δυσκολο να βρεις ενα καλό άτομο) Και αυτο που με αγχώνει ποιο πολυ ειναι το τι θα κάνω με την ζωη μου..δεν ξερω ουτε καν τι κατεύθυνση θέλω να διαλέξω και σε ποιο λυκειο να πάω...φοβάμαι μην κάνω καποια λάθος επιλογή και μείνω άνεργη στο μέλλον :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σε φάση τι θα γράψω σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σε μια αρκετά μπερδεμένη αλλά το ξεπερνώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
σε φαση 'πρεπει να αρχισω διαβασμα,αλλα δεν μπορω'!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φαση δες τα πιο θετικα (ναι καλα,αντε γεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σε φάση που δε μου κάνει τίποτα αίσθηση και μου φαίνονται όλα ψιλοαδιάφορα.
Και διάθεση γενικά ούτε για δείγμα αλλά δε βαριέσαι; Cool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σε φάση θέλω να πάρω φόρα και να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Φάση τρεξίματος. Άλλα χάνονται κι άλλα χτίζονται. Αποδιοργάνωσης και οργάνωσης. Ορισμένες φορές χάσιμο του ελέγχου. Κούρασης και απουσίας οποιασδήποτε απόλαυσης.
Πάμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
προσπαθώ να σταθεροποιήσω κάτι υπέροχο που συμβαίνει στην ζωή μου..ελπίζω να επιτευχθεί! Κατα τα άλλα ξεκινάει σιγά σιγά η εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Φάση τρεξίματος. Άλλα χάνονται κι άλλα χτίζονται. Αποδιοργάνωσης και οργάνωσης. Ορισμένες φορές χάσιμο του ελέγχου. Κούρασης και απουσίας οποιασδήποτε απόλαυσης.
Πάμε καλά.

καπώς έτσι και εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top