Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ουαου τα είδα και πόνεσαν οι αστράγαλοί μου :P Αυτός είναι βιασμός του πέλματος, όχι μόδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Λέω να χτυπήσω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ουαου τα είδα και πόνεσαν οι αστράγαλοί μου :P Αυτός είναι βιασμός του πέλματος, όχι μόδα :P

ε ναι δεν είναι και πολύ βολικά, αλλά τα ψηλά παπούτσια έτσι είναι τι να κάνουμε..δεν τα θέλω και για το μαραθώνιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ε ναι δεν είναι και πολύ βολικά, αλλά τα ψηλά παπούτσια έτσι είναι τι να κάνουμε..δεν τα θέλω και για το μαραθώνιο :P

Μπααα, μην το λες. Με τέτοια, έχω ρίξει κάτι μαραθώνιους εγώ... :P Υπάρχουν και βολικά ψηλά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μπααα, μην το λες. Με τέτοια, έχω ρίξει κάτι μαραθώνιους εγώ... :P Υπάρχουν και βολικά ψηλά. ;)

ναι όντως, αυτά είναι πιο βολικά και πιο σταθερά επειδή έχουν ενιαίο τακούνι και πάτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να δεις κάτι στραμπουλήγματα με αυτά... Πέρα από την πλάκα τώρα, τα υπερβολικά ψηλά τακούνια 12+ καταστρέφουν όλο το σκελετό. Εντάξει, τι 12 τι 14 πόντοι. It's just shoes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω βοήθεια...:redface:
Ψάχνω να βρω φορεματάκια για κάθε μέρα, βολικά για καφέ, βόλτα, δουλειά κτλ...
Το θέμα είναι ότι είμαι λίγο ιδιότροπη σε φορέματα και αν μου κολλήσει κάτι στο μυαλό δεν το βγάζω.
Μου κόλλησε τώρα εμένα, ότι επειδή είμαι κοντή δε μου πάνε οι ψηλές μπότες που πήρα με τζιν ή γενικά με παντελόνι (όταν λέω ψηλές δεν εννοώ τακούνι, εννοώ ότι είναι μέχρι το γόνατο η μπότα) και θέλω ντε και καλά να πάρω κανένα φορεματάκι να τις φοράω...
Το θέμα είμαι ότι ενώ έχω το φόρεμα στο μυαλό μου δε μπορώ να βρω σε τέτοιο σχέδιο. :mad:
Προς το παρόν βολεύομαι γιατί με ένα τοπ μπλουζάκι κάνω τις ζακέτες μου φορέματα αλλά και πάλι, είναι λίγο χαζό, οπότε ψάχνω κανονικά φορέματα.
Θέλω που λέτε φόρεμα να είναι τελείως εφαρμοστό, λίγο πιο πάνω από το γόνατο,ΜΕ ΜΑΚΡΙΆ μανίκια και να μην έχει βαθύ ντεκολντέ, βασικά να μην έχει καθόλου V, θα το προτιμούσα με χαμόγελο ή ένα απλό κλείσιμο στο λαιμό....
Δε ξέρω αν έγινα απόλυτα κατανοητή γιατί η περιγραφή μου είναι όπως να'ναι, αλλά για να φέρω παράδειγμα, έχω ζακέτες, αυτές τις κλασικές μωρέ με τα κουμπάκια μπροστά σε μπόλικα χρώματα,εεε όσες είναι μακριές τις κάνω φορέματα, οπότε μπορείτε στο περίπου να φανταστείτε τι ψάχνω :P

ΥΓ: Δεν ζητάω ιδέες, αλλά μαγαζιά που μπορώ να βρω τέτοια, γιατί όπου ρώτησα έφαγα άκυρο, μου έδειχναν κάτι άλλα καρναβαλίστικα, με ότι νά'ναι σχέδια, με ανοίγματα, με φρουφρού και άλλες τέτοιες σαχλαμάρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εφαρμοστό φόρεμα με μπότα από κάτω; Τα εφαρμοστά (bodycon) πάνε με πιο γοβέ καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Zara πήγες? Τέτοια απλά και κλασικά κομμάτια έχει αρκετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ζωή ακριβώς όπως το περιγράφεις, είχα βρει στο Benetton.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εφαρμοστό φόρεμα με μπότα από κάτω; Τα εφαρμοστά (bodycon) πάνε με πιο γοβέ καταστάσεις.
Ναι βρε, αλλά δε θα πάρω φόρεμα σατέν, από βαμβακερό σκεφτόμουν, για εμένα το ύφασμα φτιάχνει τη μούρη του ρούχου :P
Το θέλω πιο αθλητικό, μάλλον δεν εξήγησα σωστά τι ακριβώς ψάχνω :(
Zara πήγες? Τέτοια απλά και κλασικά κομμάτια έχει αρκετά...

Ζωή ακριβώς όπως το περιγράφεις, είχα βρει στο Benetton.

χαχαχαχα, οι ζακέτες που έχω είναι από αυτά τα καταστήματα και τα φορέματα τους μου τις θυμίζουν πάρα πολύ, οπότε τότε μπαίνω στο σκεπτικό να πάρω τη ζακέτα με 13-15 ευρώ και να εξακολουθώ να τη κάνω φόρεμα, παρά να σκάσω τα 2πλάσια χρήματα για κάτι ουσιαστικά ίδιο...θέλω φόρεμα με την ίδια εφαρμογή που μου δίνει η ζακέτα αλλά να μην είναι τόσο άτονο για αυτό ψάχνω φόρεμα κανονικό, ίσως με κάποιος σχέδιο μπροστά ή τσέπες....:hmm:
Θα ξανά κοιτάξω βέβαια zara (γιατί benneton δε το σηκώνει η τσέπη μου :P ) αλλά πρόσφατα που πήγα δεν είδα κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μα το Benetton είναι φτηνό βρε Ζωούλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
κάτι σαν αυτό? οκ, δεν ταιριάζει απόλυτα στην περιγραφή σου, αλλά για να έχουμε μια εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ωραίο φόρεμα αυτό. Νομίζω η Ζωή το θέλει με μακριά μανίκια και ως το γόνατο, όμως εγώ μια χαρά το φόραγα αυτό! :clapup:

(Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι οι φραμπαλάδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ωραίο φόρεμα αυτό. Νομίζω η Ζωή το θέλει με μακριά μανίκια και ως το γόνατο, όμως εγώ μια χαρά το φόραγα αυτό! :clapup:
Αυτό με τα μακριά μανίκια ομολογώ το ξέχασα.:redface:
Τώρα που το σκέφτομαι, τελευταία βλέπω πολλά φορέματα με 3/4 μανίκια..
Ζωή, σου αρέσουν?
σαν αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μα το Benetton είναι φτηνό βρε Ζωούλα..

Τι να σου πω βρε Gilda, εμένα πανάκριβα μου φαίνονται :worry:
Έχει και τιμές χαμηλές αλλά σε όλες τις αηδίες,πχ απλό μπλουζάκι ξέρω γω, χωρίς σταμπά, χωρίς τίποτα, 10 ευρώ- 15 ευρώ..
Μόνο μπουφάν και παλτά παίρνω από εκεί, που μπορεί να είναι πανάκριβα αλλά είναι πολύ ζεστά και μου κρατάνε και 3 χρόνια, όλα τα άλλα δε τα σηκώνει η τσέπη μου (και το γούστο μου εδώ που τα λέμε, σπάνια ενθουσιάζομαι με τα ρούχα τους, δε είναι μόνο το οικονομικό το κόλλημα μου) :P

rakels ναι κάτι τέτοιο, απλά με μακριά μανικάκια, γενικά το θέλω πιο καθημερινό, αλλά είσαι μέσα σε αυτά που ψάχνω λίγο - πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τι να σου πω βρε Gilda, εμένα πανάκριβα μου φαίνονται :worry:
Έχει και τιμές χαμηλές αλλά σε όλες τις αηδίες,πχ απλό μπλουζάκι ξέρω γω, χωρίς σταμπά, χωρίς τίποτα, 10 ευρώ- 15 ευρώ..
Μόνο μπουφάν και παλτά παίρνω από εκεί, που μπορεί να είναι πανάκριβα αλλά είναι πολύ ζεστά και μου κρατάνε και 3 χρόνια, όλα τα άλλα δε τα σηκώνει η τσέπη μου (και το γούστο μου εδώ που τα λέμε, σπάνια ενθουσιάζομαι με τα ρούχα τους, δε είναι μόνο το οικονομικό το κόλλημα μου) :P

Μάλλον έχω καιρό να πάω. Εγώ όταν είχα πάει, είχα δει κάτι τιμές ξεφτίλα. Του στυλ φόρεμα (σαν αυτά που λες) με 15-19 Ευρώ. Εκτός κι αν ήταν προσφορά.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μάλλον έχω καιρό να πάω. Εγώ όταν είχα πάει, είχα δει κάτι τιμές ξεφτίλα. Του στυλ φόρεμα (σαν αυτά που λες) με 15-19 Ευρώ. Εκτός κι αν ήταν προσφορά.. :hmm:

Μήπως κιόλας διαφέρει από μαγαζί σε μαγαζί; :hmm:
Κάτι φορέματα ή κάτι απλά παντελόνια τα έβρισκα πάντα 80-150 ευρώ και απορούσα, αφού μου έκανε εντύπωση και πάντα στο μυαλό μου τα πιο ακριβά ήταν benetton και attrattivo (με τι διαφορά ότι τα attrattivo μου αρέσουν τρελά, απλά δε τα σηκώνει η τσέπη μου :P)

Λοιπόν για να σας κατατοπίσω μιας και δεν βρίσκω φόρεμα, τι στρώσιμο κάνει αυτή η ζακέτα; Τέτοιο στρώσιμο θέλω αλλά σε κανονικό φόρεμα... (μη φρικάρετε με το μάκρος, κάτι που σε εσάς είναι μέχρι το μπούτι ψηλά, σε εμένα είναι λίγο πιο πάνω από το γόνατο! :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
2 φορεματάκια που έχω όπως τα περιγράφεις είναι lavand. , αλλά δεν ξέρω πού θα βρεις στη Θεσσαλονίκη για να σε κατατοπίσω. :redface:

Πάντως, ψάξτα γιατί έχουν πολύ ωραία υφάσματα και κόψιμο. :) Ως προς τις τιμές, ποικίλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top