Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τα πιο ακριβά ήταν benetton και attrattivo ...

+BSB.
Κι εγώ για Ζara θα σου έλεγα. Εγώ πάντως έχω μία μακριά ζακέτα (σαν αυτήν που έβαλες) από τα Jennyfer και τη φοράω σαν φορεματάκι συχνά. Είναι πολύ ωραία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
2 φορεματάκια που έχω όπως τα περιγράφεις είναι lavand. , αλλά δεν ξέρω πού θα βρεις στη Θεσσαλονίκη για να σε κατατοπίσω. :redface:

Πάντως, ψάξτα γιατί έχουν πολύ ωραία υφάσματα και κόψιμο. :) Ως προς τις τιμές, ποικίλουν.
Δεν πρέπει καν να έχουμε στη Θεσσαλονίκη. :P
Για να το κοιτάξω και αυτό όμως ποτέ δε ξες..

+BSB.
Κι εγώ για Ζara θα σου έλεγα. Εγώ πάντως έχω μία μακριά ζακέτα (σαν αυτήν που έβαλες) από τα Jennyfer και τη φοράω σαν φορεματάκι συχνά. Είναι πολύ ωραία. :)


Α ναι, εννοείται και BSB!
χαχαχαχα, και εγώ έτσι κάνω μωρέ, απλά πλέον μου φαίνεται κάπως, νιώθω λίγο άβολα όταν το κάνω έτσι, για αυτό ψάχνομαι κιόλας, αλλιώς θα συνέχιζα το κολπάκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ζωή σε περιμένω Αθήνα να σε πάω και στο Atrativo - Δεν είνα τόσο ακριβά βρε συ εδώ.
Και σιγά μην έδινα τόσα χρήματα για Benetton. Με την καμία.

Λοιπόν, κλείσε εισιτήρια, σε περιμένω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ζωή, για δες λίγο.
1.
2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ζωή...something like that ψάχνουμε??

Κοίτα το σάιτ γενικά, έχει ρούχα από μάρκες αλλά σε πολύ χαμηλότερη τιμή. Έχω βρει μπλούζα να την δίνει 9Ε στο σάιτ και την ΙΔΙΑ ακριβώς να την δίνει στα Attrativo με 40Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ζωή σε περιμένω Αθήνα να σε πάω και στο Atrativo - Δεν είνα τόσο ακριβά βρε συ εδώ.
Και σιγά μην έδινα τόσα χρήματα για Benetton. Με την καμία.

Λοιπόν, κλείσε εισιτήρια, σε περιμένω :clapup:
Νιώθω ότι μας κλέβουν εδώ πάνω, ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :mad:

Ζωή, για δες λίγο.
1.
2.
Με το δεύτερο έπεσες ακριβώς μέσα!!!!!!!! :clapup:
bershka ε;;;;; Αν και έχω αρχίσει πόλεμο με δαύτους, μου φαίνεται ότι μόλις πληρωθώ θα τους τα ακουμπήσω.. για το φόρεμα ρε γαμώτο!:p
Ζωή...something like that ψάχνουμε??

Κοίτα το σάιτ γενικά, έχει ρούχα από μάρκες αλλά σε πολύ χαμηλότερη τιμή. Έχω βρει μπλούζα να την δίνει 9Ε στο σάιτ και την ΙΔΙΑ ακριβώς να την δίνει στα Attrativo με 40Ε.

Α, αυτό που μου έβαλες είναι λίγο διαφορετικό από αυτό που ψάχνω, αλλά μου άρεσε υπερβολικά πολύ!Δεν το είχα έτσι στο μυαλό μου, τώρα άνοιξαν κι άλλο οι επιλογές μου...!!!! χμμμ :hmm:
Βασικά το σαιτ γενικά πετσοκόβει αρκετά τις τιμές!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ζωή...something like that ψάχνουμε??

Κοίτα το σάιτ γενικά, έχει ρούχα από μάρκες αλλά σε πολύ χαμηλότερη τιμή. Έχω βρει μπλούζα να την δίνει 9Ε στο σάιτ και την ΙΔΙΑ ακριβώς να την δίνει στα Attrativo με 40Ε.
Έχει ωραία ρούχα,αλλά είναι δυνατόν να μην έχω βρεί ούτε ένα κομμάτι που να έχει L;;;
Μόνο τα S/M υπάρχουν στον κόσμο. :/:

Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχει ωραία ρούχα,αλλά είναι δυνατόν να μην έχω βρεί ούτε ένα κομμάτι που να έχει L;;;
Μόνο τα S/M υπάρχουν στον κόσμο. :/:

Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια. :redface:

Στα φορέματα εννοείς?
Γιατί όσες μπλούζες κοιτούσα εγώ έβρισκα L...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
97myshoe.jpg

Εγώ πάντως τα βρίσκω κομψά.
Να σας ρωτήσω, μόνο σε μένα είναι λίγο στενά τα μποτάκια της Nike;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μήπως είναι αγορίστικα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
οχι καλε...γιατι να μην ειναι γυναικεια??:worry: μια χαρα μου φαινονται εμενα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
View attachment 50627

Εγώ πάντως τα βρίσκω κομψά.
Να σας ρωτήσω, μόνο σε μένα είναι λίγο στενά τα μποτάκια της Nike;:redface:

Είναι τόσο ωραία :redface:και το αγαπημένο μου χρώμα:Pblack :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είναι τόσο ωραία :redface:και το αγαπημένο μου χρώμα:Pblack :D :P
Χαίρομαι που σου αρέσουν (:

οχι καλε...γιατι να μην ειναι γυναικεια??:worry: μια χαρα μου φαινονται εμενα! :)

Και εμένα, το πολύ να είναι unisex:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χαίρομαι που σου αρέσουν (:



Και εμένα, το πολύ να είναι unisex:P

σκέφτομαι να πάρω παρόμοια παπούτσια με την εικόνα ή να πάρω πάλι κάποιο ζευγάρι από τα σταράκια που έβαλα παλαιότερα εδώ σε αυτό το θέμα:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μπορείς να με δώσεις το λινκ; :)
Πάντως εγώ σου προτείνω να πάρεις μποτάκια, μ'αρέσουν και το καλοκαίρι φορεμένα.
Ξες, αυτά με τα σορτσάκια και τα μποτάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μπορείς να με δώσεις το λινκ; :)
Πάντως εγώ σου προτείνω να πάρεις μποτάκια, μ'αρέσουν και το καλοκαίρι φορεμένα.
Ξες, αυτά με τα σορτσάκια και τα μποτάκια.

χμμμ σε ποιον απευθύνεσαι;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top