Σας ενοχλούν οι ερωτοτροπίες των ζευγαριών στα πάρτι;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με την σπάει, ψέμματα δεν θα πω.
Βασικά με αηδιάζει, το δείχνω, το καταλαβαίνουν, σταματούν και μάλιστα τους κάνω να νιώθουν και ντροπή με τα πετυχημένα βλέμματά μου.
Κακιά, και πάλι, με λες.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
ρε αφηστε τους να χαρουν τον ερωτα τους...εμενα προσωπικα δε με χαλαει καθολου...ουτε σημασια δινω βασικα...απο το να ακουω μπακουρι να μου κλαιγεται προτιμω χαμουροζευγαρακι δε το συζητω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Για ποιο λογο πανε σε παρτι τα ζευγαρακια που φασωνονται συνεχεια σε ενα
παρτυ? αφου ουτε χορευουν ουτε κανουν αστεια με τους αλλους ουτε γνωρι.
ζουν νεα ατομα .απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα
Δεν αναφερομαι σε ζευγη που δημιουργηθηκαν στιο παρτι αλλα σε ζευγη που προυπηρχαν του παρτυ ασε που μπορει να βρουν μοναδικη ευκσιρι
α να ερωτοτροπησουν επιδη μπορυςρι να μενουν με γονεις και να μην μπόρουν να σεξαρουν στα σπιτια το ποιντ μου ειναι οτι η συμπεριφορα του ζευγους απεναντι στο παρτυ και τα αλλα παιδια ειναι πολυ εγωιστικη οφελιμιστικη.τελος η αμηχανια του μπακουριου που βλεπει τον ερωτικο ποθο εινπολυ δυσαρζστο ασε που αθελα και μη παιρνει ματι αλλα δεν γινεται να το παρακανει για τα μην του επιτεθει το χαμουρευομενο αρσενικο.εκτοσ αν το μπακουρι ματακιας ειναι χεροδυναμο και μπορει να επιβληθει στον χαμουρευοντα ο οποιδεεος λογω ερωτικης καψας ειναι αποσυντονισμενος .αμα οι εραστεσ εμιναν σπιτι η σε ξενοδοχειο δεν θα ειχαμε τετοιες εγνοιες.ασε που μπορει το σπιτι του παρτυ να εχει χρονια ναζησει ειλικρινεις ερωτικες στιγμες και να διαταραχθει βιαια το φενκ σουι...γεχνικα με αμαξια,ξυδια και
Αν σε ενοχλεί τόσο, υπάρχει κάτι να κάνεις. Εκεί που βλέπεις το ζευγαράκι να χαμουρεύεται, πας κάθεσαι δίπλα τους κρατώντας τη μπύρα και με ανάλογο πονηρό βλέμμα αρχίζεις να :whatever:. "Η θα σοκαριστούν και θα σταματήσουν ή θα το πιάσουν το νόημα και το πάρτυ με μπύρες θα γίνεις με ούζα, ξεφεύγοντας απο την αμήχανη ατμόσφαιρα που υπήρχε ως εκείνη τη στιγμη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
δεν με ενοχλει αρκει να γινεται με μετρο και με μια σχετικη ευγενεια προς τους παρευρισκομενους.δεν λεω και θα φιληθουν και αγκαλια θα την παρει ανθρωποι ειναι αλλα αν ξεκινησουν τα προστυχα σπιτακι τους με ουζακι....στο χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι κάνοντας κάτι τέτοιο προβάλλουν άσχημη εικόνα για τον εαυτό τους και ασέβια προς τους άλλους τους παρευρισκόμενους.
Δεν γουστάρω ρε φίλε να σε βλέπω να φασώνεσαι με την άλλη...Πως το λένε??Αμα ήθελα, καθόμουν σπίτι και έβλεπα τηλεόραση μετα τις 12:P
Άλλη μία απόδειξη ότι μόνο εγώ σκάω στα γέλια όταν βλέπω τα ζευγαράκια στα πάρτυ.:redface:
And then I say,who cares pizza is still there.:confused:
Α,όχι και΄γω πάω με φίλους μου σε πάρτυ αλλά πάντα τραβάω την προσοχή επειδή όταν βλέπω ζευγαράκια γελάω.:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
οκ αν είναι έντονο δεν είναι ωραίο. πάτε σπιτάκι σας ρε παιδιά, θα περάσετε και καλύτερα! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Αφήνω τον κόσμο να εκφραστεί ελεύθερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Η Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου ειναι πολύ εγωιστικό και κάθε φορα που το βλέπω με ενοχλεί πολύ. Οταν βλέπω ένα ζευγάρι μέσα σε "φυσιολογικά πλαίσια" δεν έχω κανένα απολυτως πρόβλημα. Αυτό το πράγμα όμως που αυτό που κάνουν παραπέμπει σε ερωτική πραξη ειναι πολύ άσχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Sex,Drugs,Party,Alcohol !:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ναι μεχρι ενος οριου οχι εκτροπα.Φιλια και αγκαλιες και χουφτωματα ανετα και γουσταρω αλλα ναι υπαρχουν ορια τα οποια σπανια βεβαια εχω δει να παραβιαζονται.Και αυτο σε πολυ εξαλες καταστασεις πχ καλοκαιρια σε νησια απο τουριστες που κανουν οτι θελουν μεστο δρομο.Αλλα και παλι δεν τους παρεξηγω γιατι νησι ειναι κ γινεται χαμος.Ισα ισα το απολαμβανω.Τωρα αν γινοταν στη πολη μου απο παιδια που ξερω στη περιοχη μου νταξ θα το εβλεπα καπως.Αλλα και εγω οταν παω σε μερη και νησια που δεν με ξερει κανεις,εχει τυχει να παραβιαζω πολλες φορες,γιατι τα ορια ειναι για να παραβιαζονται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αναφερθηκε κατι για ζηλεια σε προηγουμενο ποστ αλλα δεν νομιζω οτι τιθεται τετοιο θεμα εδω. Ειναι θεμα σεβασμου. Εχω βρεθει καμποσες φορες σε παρεα που το ζευγαρι θελει να... ερωτοτροπησει κι εγω να μην ξερω τι να κανω. Αλλοι να παιζουν με το κινητο, αλλοι να ειναι στην τουαλετα κι εγω μονη με το ζευγαρι μπροστα μου να φιλιεται. Κοιταω απο εδω, κοιταω απο εκει, κοιταω δεξια,αριστερα,πανω,κατω,διαγωνια, τιποτα. Αμηχανια σκετη. Ριχνω και μια κλεφτη ματια να δω αν σταματησαν... αλλα που. Δεν εχει να κανει με το σαβουαρ βιβρ, εχει να κανει με το ποσο εγωισμο εχει ο καθενας επανω του. Αν θελει απλα να περασει καλα, θα σε γραψει και θα κανει του κεφαλιου του. Αν τον ενδιαφερει οτι βρισκεται μεσα σε παρεα, θα πιτσικουλισει αργοτερα με το αμορε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εννοείται πως ναι, αν ήταν να πάνε σε πάρτυ για να χαμουρεύονται και για να φτιαχτούν καλύτερα ας κάθονταν σπιτάκι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top