Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εμένα με έχουν ξετρελάνει αυτά:

Και αυτά θα μου άρεσαν, άντε όμως να τα βρεις στην Ελλάδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και αυτά θα μου άρεσαν, άντε όμως να τα βρεις στην Ελλάδα. :P

Και όμως υπάρχουν. :P
Και ο μόνος λόγος που δεν τα έχω πάρει ακόμη είναι επειδή δε ξέρω με τι θα τα βάζω, αλλά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Με όλα ταιριάζουν, με τζιν, με σορτσάκι,αν το υπόλοιπο outfit ειναι πιο.. χαμηλών τόνων, βάζεις αυτό το παπούτσι και είσαι μια χαρά. Τι το σκέφτεσαι,αφού σου αρέσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και όμως υπάρχουν. :P
Και ο μόνος λόγος που δεν τα έχω πάρει ακόμη είναι επειδή δε ξέρω με τι θα τα βάζω, αλλά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ

Τόσο ερωτεύσιμα τα άτιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Με όλα ταιριάζουν, με τζιν, με σορτσάκι,αν το υπόλοιπο outfit ειναι πιο.. χαμηλών τόνων, βάζεις αυτό το παπούτσι και είσαι μια χαρά. Τι το σκέφτεσαι,αφού σου αρέσουν :P

Δε ξέρω, δεν έχω το στυλ που θα φορούσα παπούτσια με φλαμίνγκο αν και είναι τόοοοοοοοοσο υπέροχα.
Εδώ με το ζόρι φοράω χρώματα, θα φορέσω και ροζ ζωάκια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Το κόκκινο φόρεμα μου το χάρισε το αγόρι μου για τα γενέθλιά μου, πώς σας φαίνεται;
Βρε κορίτσια, είμαι σε δίλημμα όμως. Μου αρέσει αρκετά, αλλά δεν έχω συνηθίσει τον εαυτό μου με κατακόκκινο φόρεμα. Θέλω να το αλλάξω και να το πάρω σε μπλε, το οποίο μου αρέσει καλύτερα, αλλά από την άλλη δεν θέλω να στενοχωρήσω το αγόρι μου. Για να το πάρει σε κόκκινο, σημαίνει ότι του αρέσω με κόκκινα.
Παραθέτω και το κόκκινο και το μπλε, για να έχετε πλήρη εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το μπλε μου αρέσει και εμένα περισσότερο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το μπλε μου αρέσει και εμένα περισσότερο. :)

Με έπεισες. Πάω τώρα για αλλαγή πριν κλείσουν τα καταστήματα. Έτσι κι αλλιώς κι ο φίλος μου δεν θα ήθελε να φοράω κάτι, το οποίο με κάνει να μην νιώθω άνετα. Εξάλλου το κόψιμο είναι το ίδιο (ανεξάρτητα από το χρώμα) και ως στυλ μου αρέσει πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει και το κόκκινο. Γενικά, έχω παρατηρήσει ότι οι πιο πολλές φοβούνται να φορέσουν κάτι με έντονο χρώμα. Μην φοβάστε :P Δεν χρειάζεται να φοράμε συνεχεια μαύρα,γκρι και μπλε. Αν είσαι μελαχρινή, πιστεύω θα σου πηγαίνει αυτό το κόκκινο. Αν δεν νιώθεις άνετα βέβαια καταλαβαίνω,αλλά θα μπορούσες να το συνηθίσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Με θερμοπαρακάλεσε να κρατήσω το κόκκινο. Μόλις τον πήρα τηλέφωνο να του ανακοινώσω ότι θα αλλάξω το χρώμα, δεν ήθελε ούτε να το ακούσει. Άρα, δεν θα του χαλάσω το χατίρι. Θα το "σπάσω" με μια μαύρη ζώνη, για να μην είναι έντονο. ΈΤσι κι αλλιώς κι ο φίλος μου φόρεσε το καρό πουκάμισο που του χάρισα, ενώ δεν συνήθιζε το καρό. Είπα λοιπόν να του κάνω το χατίρι. Ας ξεκολλήσω λίγο από το μπλε, το μαύρο και το μοβ. Δεν χάθηκε ο κόσμος. Οι αλλαγές χρειάζονται. Εξάλλου το κόκκινο με δείχνει πιο νέα και με "ανοίγει" λίγο, γιατί είμαι πολύ μελαχρινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Με θερμοπαρακάλεσε να κρατήσω το κόκκινο. Μόλις τον πήρα τηλέφωνο να του ανακοινώσω ότι θα αλλάξω το χρώμα, δεν ήθελε ούτε να το ακούσει. Άρα, δεν θα του χαλάσω το χατίρι. Θα το "σπάσω" με μια μαύρη ζώνη, για να μην είναι έντονο. ΈΤσι κι αλλιώς κι ο φίλος μου φόρεσε το καρό πουκάμισο που του χάρισα, ενώ δεν συνήθιζε το καρό. Είπα λοιπόν να του κάνω το χατίρι. Ας ξεκολλήσω λίγο από το μπλε, το μαύρο και το μοβ. Δεν χάθηκε ο κόσμος. Οι αλλαγές χρειάζονται. Εξάλλου το κόκκινο με δείχνει πιο νέα και με "ανοίγει" λίγο, γιατί είμαι πολύ μελαχρινή.

Ιου αν είναι να το βάλεις με ζώνη αλλαξε το και πάρε το χρώμα που σου αρέσει πιο πολύ. :/: Με ωραία σανδάλια/ πλατφόρμες και κοσμήματα πάντως θα δείχνει περισσότερο και θα το συνηθίσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Ναι ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Η κολλητή μου ορκίζεται μέσα Ιουλίου. Η ορκωμοσία θα γίνει το πρωί.
Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο...Ακούω γνώμες :) ή αν έχετε κάποια άλλη ιδέα, πείτε!
P.s: όχι maxi φορέματα-jumpsuits γιατί μας το απαγόρευσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • set1.png
    set1.png
    733 KB · Εμφανίσεις: 128
  • set4.jpg
    set4.jpg
    518.3 KB · Εμφανίσεις: 126

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Η κολλητή μου ορκίζεται μέσα Ιουλίου. Η ορκωμοσία θα γίνει το πρωί.
Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο...Ακούω γνώμες :) ή αν έχετε κάποια άλλη ιδέα, πείτε!
P.s: όχι maxi φορέματα-jumpsuits γιατί μας το απαγόρευσε:P
το δεύτερο φουστάνι με τις πρώτες πλατφόρμες (αλλά όχι σε αυτό το χρώμα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Το κόκκινο φόρεμα μου το χάρισε το αγόρι μου για τα γενέθλιά μου, πώς σας φαίνεται;
Βρε κορίτσια, είμαι σε δίλημμα όμως. Μου αρέσει αρκετά, αλλά δεν έχω συνηθίσει τον εαυτό μου με κατακόκκινο φόρεμα. Θέλω να το αλλάξω και να το πάρω σε μπλε, το οποίο μου αρέσει καλύτερα, αλλά από την άλλη δεν θέλω να στενοχωρήσω το αγόρι μου. Για να το πάρει σε κόκκινο, σημαίνει ότι του αρέσω με κόκκινα.
Παραθέτω και το κόκκινο και το μπλε, για να έχετε πλήρη εικόνα.

Έλα βρε συ δεν είναι κόκκινο κόκκινο, σπάει λίγο. Είναι καλοκαιρινό!
Και γω πολύ μελαχρινή είμαι αλλά τραστ μι, μας πάει πολύ αυτό το χρώμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
το δεύτερο φουστάνι με τις πρώτες πλατφόρμες (αλλά όχι σε αυτό το χρώμα) :P

Δεκτόν:)
Απλά το άσπρο με τα τριαντάφυλλα είναι στυλ φορμάκι, όχι φόρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το δεύτερο φουστάνι με τις πρώτες πλατφόρμες (αλλά όχι σε αυτό το χρώμα) :P

πάντως θα σου πρότεινα και αυτά:
εδώ, εδώ,εδώ κι εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
πολύ ωραίο :D αλλά όχι με τα συγκεκριμένα παπούτσια :P

Εννοείται όχι με αυτά τα παπούτσια! :loltooth:
Με απλά σανδάλια θα το φοράω! Δεν είναι καμιά τρομερή αγορά, αλλά με προβλημάτισε η μαμά μου που δεν της άρεσε και "μα είναι πολύ απλό, μα δεν έχει τίποτα ξεχωριστό, μα σε αδυνατίζει". :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εννοείται όχι με αυτά τα παπούτσια! :loltooth:
Με απλά σανδάλια θα το φοράω! Δεν είναι καμιά τρομερή αγορά, αλλά με προβλημάτισε η μαμά μου που δεν της άρεσε και "μα είναι πολύ απλό, μα δεν έχει τίποτα ξεχωριστό, μα σε αδυνατίζει". :confused:

Από που είναι ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top