Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και καλα κανει ρε συ...το χει τουλαχιστον.
Υπαρχουν αλλες που το προσπαθουν και δεν τους καθεται :P
E, αμα δεν το χεις, οσο και να τον τουρλωσεις, δεν προκειται να "φυτρωσει" ξαφνικα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πανέμορφα φορέματα αλλά χλιαρές ή άσχημες γυναίκες όλες τους. Η τελευταία ειδικά, πρέπει να'ναι αυτή η εβραία η Σάρα Πάρκερ, είναι και η ασχημότερη :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πανέμορφα φορέματα αλλά χλιαρές ή άσχημες γυναίκες όλες τους. Η τελευταία ειδικά, πρέπει να'ναι αυτή η εβραία η Σάρα Πάρκερ, είναι και η ασχημότερη :sick:

Οπα, εσυ δεν εισαι που λες, οτι οι ομορφες γυναικες δε σου κανουν "κλικ"?! Τωρα ουτε και οι ασχημες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οπα, εσυ δεν εισαι που λες, οτι οι ομορφες γυναικες δε σου κανουν "κλικ"?! Τωρα ουτε και οι ασχημες?!:P

Είπα εγώ ποτέ τέτοιο πραγμα ; Οι πλαστικές όμορφες δεν μου αρέσουν. Αυτές είναι σαν υβρίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.



Κι εγώ θα πάρω αυτά :redface:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είπα εγώ ποτέ τέτοιο πραγμα ; Οι πλαστικές όμορφες δεν μου αρέσουν. Αυτές είναι σαν υβρίδια.

Θα με τρελλανεις εσυ!
Κατσε να σε τεσταρω...η Θιρον και η Μπελουτσι σου αρεσουν?
Αντικειμενικα κουκλαρες απ ολες τις αποψεις...εχουν το πακετο εν ολιγοις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



Κι εγώ θα πάρω αυτά :redface:


Πες μου οτι κανεις πλακα με το γυναικειο που παρεθεσες...Ναι? :confused:

Το ανδρικο δεν ειναι κακο, μπορεις ομως και καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θα με τρελλανεις εσυ!
Κατσε να σε τεσταρω...η Θιρον και η Μπελουτσι σου αρεσουν?
Αντικειμενικα κουκλαρες απ ολες τις αποψεις...εχουν το πακετο εν ολιγοις.

'Εχω γράψει κι αλλού ότι ένας άντρας μπορεί να παραβλέψει τα πάντα σε μια γυναίκα εκτός από την ασχήμια. Αν αυτό θεωρείται ότι είναι δήλωση ότι δεν θαυμάζω απεριόριστα την ομορφιά τι να πω...
Η Θιρόν και οι Μπελούτσι ναι, μου αρέσουν πολύ, περισσότερο η πρώτη, αλλά και γυναίκες του μέσου όρου που δεν είναι αντικειμενικά όμορφες επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Πες μου οτι κανεις πλακα με το γυναικειο που παρεθεσες...Ναι? :confused:
To βγάζει και σε μαύρο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
'Εχω γράψει κι αλλού ότι ένας άντρας μπορεί να παραβλέψει τα πάντα σε μια γυναίκα εκτός από την ασχήμια. Αν αυτό θεωρείται ότι είναι δήλωση ότι δεν θαυμάζω απεριόριστα την ομορφιά τι να πω...
Η Θιρόν και οι Μπελούτσι ναι, μου αρέσουν πολύ, περισσότερο η πρώτη, αλλά και γυναίκες του μέσου όρου που δεν είναι αντικειμενικά όμορφες επίσης.

Οκ, να με συγχωρεις... :redface:

Σε ειχα παρεξηγησει!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Οχι δεν αρκει, πες οτι κανεις πλακα! :confused: :P
Αν κάνω πλάκα και το παραδεχτώ, δεν θα είναι πλέον πλάκα! Αν δεν κάνω πλάκα και δηλώσω ότι είναι πλάκα, πάλι δεν θα είναι πλάκα....
Δεν σε συμφέρει να απαντήσω, έτσι σου μένει να επιλέξεις απλώς το χρώμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν κάνω πλάκα και το παραδεχτώ, δεν θα είναι πλέον πλάκα! Αν δεν κάνω πλάκα και δηλώσω ότι είναι πλάκα, πάλι δεν θα είναι πλάκα....
Δεν σε συμφέρει να απαντήσω, έτσι σου μένει να επιλέξεις απλώς το χρώμα :D

Να σου απαντησω σε 30 χρονια απο τωρα...?:redface:
Ισως τοτε να μου ταιριαζει ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
'οι Μπελούτσι

Πες μου οτι πολλαπλασιάζονται να φάω τις κοτσίδες μου!:P

Αν κάνω πλάκα και το παραδεχτώ, δεν θα είναι πλέον πλάκα! Αν δεν κάνω πλάκα και δηλώσω ότι είναι πλάκα, πάλι δεν θα είναι πλάκα....
Δεν σε συμφέρει να απαντήσω, έτσι σου μένει να επιλέξεις απλώς το χρώμα :D

Dr House???:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Να σου απαντησω σε 30 χρονια απο τωρα...?:redface:
Ισως τοτε να μου ταιριαζει ...:P
Και όμως Νερ, με ένα ωραίο deux pièces θα ταίριαζαν πολύ. Εγώ τα βάζω άνετα( και ξέρεις ότι είμαι θαυμάστρια των σουπερντουπερσεξιτακουνιών.)
Καμία φορά, less is more.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.















Γηινα χρωματα: 3 τικ!:)


Και όμως Νερ, με ένα ωραίο deux pièces θα ταίριαζαν πολύ. Εγώ τα βάζω άνετα( και ξέρεις ότι είμαι θαυμάστρια των σουπερντουπερσεξιτακουνιών.)
Καμία φορά, less is more.;)


Ουτε εμενα με χαλανε αυτα τα παπουτσια, φανταζοντας με σε μεγαλυτερη ομως ηλικια, θα τα ηθελα ομως χωρις το γυρω το λουρακι. Δηλαδη ανοιχτα στο κουτεπιε, τα κανει πιο κυριλατα και γουστοζικα. Με ενα ωραιο σακακι και τζιν ή με κοστουμι στο εκρου, με μικρο τσαντακι και ωραια περιποιημενα μαλλια, πολυ φινο και αριστοκρατικο. Μου αρεσει αυτο το ντυσιμο ετσι οπως το φανταζομαι.

Η αληθεια ειναι πως εμεις οι γυναικες με τα τακουνια εχουμε θεματακι, ποσο μαλλον αν τα φοραμε πολλες ωρες. Ειναι κακο να κοκκινιζει το ποδαρακι μας.
Προσωπικα για φετος ξερω πως θα τη βγαλω πολυ καθαρη με εσπαντριγιες και πλατφορμες, ειναι πολυ ανετες, σεξυ και φοριουνται απο το πρωι ως το βραδυ. Φυσικα τα ψηλα τακουνια για πιο ''καλα'' ντυσιματα, οι σαγιοναρες για τις παραλιες και τα ανοιχτα πεδιλακια για ολα τα υπολοιπα,δε θα λειψουν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και όμως Νερ, με ένα ωραίο deux pièces θα ταίριαζαν πολύ. Εγώ τα βάζω άνετα( και ξέρεις ότι είμαι θαυμάστρια των σουπερντουπερσεξιτακουνιών.)
Καμία φορά, less is more.;)

Τα μιουλ γενικοτερα δε μου αρεσουν και ποσο μαλλον με λουρακι...
Τετοιο στυλ φοραει η μητερα μου η οποια ειναι 54ων που και παλι δε μ΄ αρεσουν...
Δε μου αρεσουν και απο θεμα στυλ , αλλα και μου κανουν καπως μεγαλιστικα...
Ενταξει, γουστα ειναι αυτα...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα μιουλ γενικοτερα δε μου αρεσουν και ποσο μαλλον με λουρακι...
Τετοιο στυλ φοραει η μητερα μου η οποια ειναι 54ων που και παλι δε μ΄ αρεσουν...
Δε μου αρεσουν και απο θεμα στυλ , αλλα και μου κανουν καπως μεγαλιστικα...
Ενταξει, γουστα ειναι αυτα...
:)

ναι κι εγω θα τα προτιμουσα κλειστα απο πισω, οχι μονο απο θεμα εμφανισης αλλα αυτο κλατς κλατς μου τη σπαει:redface: και επισης κλειστο μαζευει και το ποδι. χωρις λουρακι ναι.
αρα νερ ουσιαστικα μιλαμε για γοβακια χαμηλα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
το κωλαρακι της πρωτης φοτο ειναι αληθινο??? η φοραει τουρλοκωλι???????

Καταρχας, η συγκεκριμενη γκομενα εχει παρα πολυ γυμνασμενο κορμι

ναι, την ξερω την συγκεκριμενη γκομενα την θυμαμαι οταν επαιζε στον ''εβδομο ουρανο'' και ηταν μπαζο!!!!!

Εαν εισαι ακ@λη, ε ναι, δε θα αποκτησεις ξαφνικα...

Πάντως στέκεται και πολύ ..τουρλωτά, αν προσέξετε! Τον έχει πετάξει κανονικά! :P (αχ τι γράφω η γυναίκα!)

οφτόπικ (:redface:) - καψιμί το κάνατε το θέμα :mad:(:P)

οντόπικ:

Και όμως Νερ, με ένα ωραίο deux pièces θα ταίριαζαν πολύ. Εγώ τα βάζω άνετα( και ξέρεις ότι είμαι θαυμάστρια των σουπερντουπερσεξιτακουνιών.)
Καμία φορά, less is more.;)

+1100000

αυτή είναι και η δική μου άποψη και κάτι μου λέει πως συμφωνεί μία ευρεία γκάμα αντρών από τον πιτ έως τον φαντ ή από τον όττο μέχρι τον μάξιμο :sly:

φυσικά ο κανόνες δέχεται και εξαιρέσεις

(:angelnot:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top