Ιδέες και προτάσεις για δώρα

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
1. Ένα άλμπουμ με φωτογραφίες ;
2. Εσώρουχα, μαγιό ;
3. Κάτι για το γραφεί του ;
4. Κάτι για το λαιμό ; Φοράει;
5. Μπρελόκ για αμάξι ;
6. Ξυριστική μηχανή ;
7. Ζώνη ;
8. PSP ;;; (μάλλον ακριβό)
:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
1. Ένα άλμπουμ με φωτογραφίες ;
2. Εσώρουχα, μαγιό ;
3. Κάτι για το γραφεί του ;
4. Κάτι για το λαιμό ; Φοράει;
5. Μπρελόκ για αμάξι ;
6. Ξυριστική μηχανή ;
7. Ζώνη ;
8. PSP ;;; (μάλλον ακριβό)
:hmm: :hmm:

μπρελοκ για το αμαξι που θα βρω? mazda εχει. ζωνη που να βρω καμια καλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν πας στο Attica ή στα Hondos στο κέντρο θα βρεις σίγουρα και τα δύο. Γενικότερα σε πολλά καταστήματα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Έχει γενέθλια ο κολλητός του συντρόφου μου και θέλουμε να του πάρουμε δώρο. Μπλούζα του έχουμε πάρει στο παρελθόν, οπότε την αποκλείουμε ως λύση. Σκεφτήκαμε, ξανασκεφτήκαμε αλλά τίποτε...:( Καμιά ιδέα;

Cd, παιχνίδι για πισί, βιβλίο, πουκάμισο, γραβάτα, καλό στυλό, κάτι για το σπιτι αν μένει μόνος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Χμμμ.. Pas mal.:)
Ευχαριστώ πολύ Kajirούλα! (δε μένει μόνος, παντρεμένος είναι και αναμένει τον υιο!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eπίσης ρουχαλάκι για το μωρό θα ήταν ωραίο.. και δεν θα θυμώσει καθόλου νομίζω που δεν θα είναι για εκείνον στην πραγματικότητα το δώρο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Είναι όντως μια πολύ καλή ιδέα...
Ευχαριστώ και πάλι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Παιδια sos το σαββατο αρραωνιαζετε η αδερφη του δικου μου τι δωρο να του παρουμε του φιλου της? οχι σταυρο κ οχι ρολοι του εχουν παρει μεχρι το μεσημερι το αργοτερο πρεπει να παω να το παρω βοηθειαααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Παιδια sos το σαββατο αρραωνιαζετε η αδερφη του δικου μου τι δωρο να του παρουμε του φιλου της? οχι σταυρο κ οχι ρολοι του εχουν παρει μεχρι το μεσημερι το αργοτερο πρεπει να παω να το παρω βοηθειαααααααα


παρτε του μια χειροπεδα(αλυσιδα εννοω) στο χερι καρεκλακι μου.ειναι πολυ ωραιο για αντρα αν τα φοραει κιολας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παρτε του μια χειροπεδα(αλυσιδα εννοω) στο χερι καρεκλακι μου.ειναι πολυ ωραιο για αντρα αν τα φοραει κιολας. ;)
δεν ειναι απλο? μαρεσει η ιδεα παντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδια sos το σαββατο αρραωνιαζετε η αδερφη του δικου μου τι δωρο να του παρουμε του φιλου της? οχι σταυρο κ οχι ρολοι του εχουν παρει μεχρι το μεσημερι το αργοτερο πρεπει να παω να το παρω βοηθειαααααααα


η ιδέα για ένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και ακριβό κομπολόι πως σου φαίνεται?
(υπάρχουν κομπολόγια με χιλιάδες ευρώ για να ξέρετε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
η ιδέα για ένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και ακριβό κομπολόι πως σου φαίνεται?
(υπάρχουν κομπολόγια με χιλιάδες ευρώ για να ξέρετε :P)

κομπολοι σε αρραβωνα θα πανε βρε κουε;:worry:
να ητανε καμια γιορτη κλπ το καταλαβαινω...αλλα σε αρραβωνα...:worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί καλέ?
πρέπει να γεμίσει ο γαμπρός χρυσάφι λες και είναι λατέρνα?
ειδικά για τους άντρες το βρίσκω πολύ μεγάλη σπατάλη χρημάτων....


στον δικό μου αρραβώνα δεν επιτρέψαμε σε κανέναν να αγοράσει χρυσό του άντρα μου για να το έχουμε μετά σε κουτάκια....

οι γονείς μου του πηραν ένα πάρα πολύ καλό κράνος για τη μηχανή :P (για να αντέχει τα χτυπήματα από μένα του είπαν :P) και η αδερφή μου του πήρε ένα κομπολόι που κόστισε μια περιουσία αλλά ο ίδιος δεν το αποχωρίζεται ΠΟΤΕ πλέον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
γιατί καλέ?
πρέπει να γεμίσει ο γαμπρός χρυσάφι λες και είναι λατέρνα?
ειδικά για τους άντρες το βρίσκω πολύ μεγάλη σπατάλη χρημάτων....


στον δικό μου αρραβώνα δεν επιτρέψαμε σε κανέναν να αγοράσει χρυσό του άντρα μου για να το έχουμε μετά σε κουτάκια....

οι γονείς μου του πηραν ένα πάρα πολύ καλό κράνος για τη μηχανή :P (για να αντέχει τα χτυπήματα από μένα του είπαν :P) και η αδερφή μου του πήρε ένα κομπολόι που κόστισε μια περιουσία αλλά ο ίδιος δεν το αποχωρίζεται ΠΟΤΕ πλέον ;)

δεν ξερω... εγω δεν θα παιρνα κατι εκτος χρυσαφικου παντως...:worry: :worry:
αν παλι δεν θελεις να παρεις χρυσαφικο δωσε οσα χρηματα θα διεθετες για να παρεις κατι. κρανος μηχανης και κομπολοι σε αρραβωνα δεν εχω ξανακουσει:confused: :confused: :confused:
εμεις ειμαστε του παραδοσιακου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμείς είμαστε του πρακτικού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ρε βικ, τα δώρα αξίζουν εφόσον τα χαίρονται και οι δύο: και αυτός που τα δίνει και αυτός που τα παίρνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λετε ? και μενα ποιο πολυ θα μου αρεσε να μην παρω χρυσαφικο κ αν παρω θα παρω λευκοχρυσο.... τα πεθερικα ρε παιδια τι θα πουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
λετε ? και μενα ποιο πολυ θα μου αρεσε να μην παρω χρυσαφικο κ αν παρω θα παρω λευκοχρυσο.... τα πεθερικα ρε παιδια τι θα πουν??


εννοειται ρε καρεκλακι λευκοχρυσο χρυσσαφικο...τα χρυσα ειναι καπως...δεν τα μπορω καθολου μιλαμε.:confused: :confused: :confused: :confused: ειδικα οταν βλεπω κπ φορτωμενο με χρυσαφικα κιτρινα λες και παει στο πανηγυρι ειναι αστα να πανε η κατασταση... εγω δεν φοραω ποτε κιτρινα χρυσαφικα...καλα γενικα δεν φοραω αλλα αν τυχει να φορεσω παντα λευκοχρυσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λετε ? και μενα ποιο πολυ θα μου αρεσε να μην παρω χρυσαφικο κ αν παρω θα παρω λευκοχρυσο.... τα πεθερικα ρε παιδια τι θα πουν??
καλά... ακόμα τα υπολογίζετε αυτά? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλά... ακόμα τα υπολογίζετε αυτά? :P
ναι κουε εμενα θα με ενοχλει το τι θα πει κ προπαντος που δεν θα ειμαστε εκει κ θα το στειλουμε με συγγενεις το δωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top