Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αγόρασα αυτό το λουλουδάτο :D


αυτό γιατί δεν το είχα δει?? :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ένα μπλουζοφόρεμα όπως στην φωτογραφία από κάτω, με τι θα μπορούσε να φορεθεί; Τζην και καλσόν;
Επίσης για κοπέλες πιο εύσωμες, τι είδους φορέματα και φούστες θα τους εφάρμοζαν καλά πάνω τους; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τα παπουτσια στην πανω εικονα τα μαυρα ξερει κανεις απο που ειναι η το μοντελο ποιο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
τα παπουτσια στην πανω εικονα τα μαυρα ξερει κανεις απο που ειναι η το μοντελο ποιο ειναι;

UGG AUSTRALIA
CAMBRIDGE ΜΠΟΤΕΣ ΜΕ ΠΛΕΚΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ έχουν 169,00€

σαρέσουν ακόμη παρά την τιμή που έχουν; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Εντάξει όσο βολικές και ζεστές κι αν είναι οι ugg είναι πανάκριβες. Μπορείς να βρεις σε πολύ καλύτερες τιμές με την ίδια ποιότητα. Εδώ απλώς πληρώνεις τη μάρκα.
Το μπλουζοφόρεμα θα μου άρεζε με οπάκ καλσόν, αλλά και με στενό τζιν μου αρέσει επίσης.
Όσο για τις εύσωμες, νομίζω το πώς θα ντυθούν πάει αναλόγως σε ποιο σημείο του σώματος έχουν το βάρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
συμφωνω πολυ..αλλα γιατι τοσο ακριβες ρε παιδια; 200 ευρω τα μποτακια ειναι ιντερνετ με τοσες εκπτωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τα δεύτερα να πάρεις, προσωπικά μαρέσουν περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
stan smith προτιμω κι εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν τα πρώτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
έχουν ψιλοτρυπήσει τα vans μου μπροστά και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω καινούρια παπούτσια. τα stan smith τα ήθελα τρελά εδώ και χρόνια αλλά δεν τα πήρα ποτέ. έχω παρατηρήσει όμως και από την αδερφή μου και από άλλους που τα είχαν πως τους τρυπούσαν μπροστά :hmm:αφήστε που τα έχουν όλοι. τα πρώτα μ'αρέσουν κι αυτά πολύ και έχω ακούσει πως είναι πολύ ανθεκτικά. μμμμάλλον θα καταλήξω σε αυτά.. αλλά τα stan smith νομίζω πως είναι πιο βολικά για συνδυασμούς...
ΑΓΚ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
έχουν ψιλοτρυπήσει τα vans μου μπροστά και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω καινούρια παπούτσια. τα stan smith τα ήθελα τρελά εδώ και χρόνια αλλά δεν τα πήρα ποτέ. έχω παρατηρήσει όμως και από την αδερφή μου και από άλλους που τα είχαν πως τους τρυπούσαν μπροστά :hmm:αφήστε που τα έχουν όλοι. τα πρώτα μ'αρέσουν κι αυτά πολύ και έχω ακούσει πως είναι πολύ ανθεκτικά. μμμμάλλον θα καταλήξω σε αυτά.. αλλά τα stan smith νομίζω πως είναι πιο βολικά για συνδυασμούς...
ΑΓΚ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ

Το πρώτο ζευγάρι vans που χα πάρει κυριολεκτικά τα είχα λιώσει, μόνο αυτά φορούσα. :redface:
Επίσης stan smith μόνο μικρή με θυμάμαι να είχα, από τότε ποτέ ξανά. Δεν μου είχαν σκιστεί..νομίζω. Αυτά που μου είχαν σκιστεί ήταν αυτά εδώ.


Επίσης βρήκα και αυτά εδώ τα vans αλλά δεν θα τα αγόραζα, όχι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αγόρασα αυτό το λουλουδάτο :D

A έκανα παράθεση για να σε ρωτήσω από πού είναι η μπλούζα και είδα λινκ με μπέρσκα.
Λοοοοβ ιτ.:redface:


edit: την είδα στο σάιτ φορεμένη και δεν με ενθουισάζει, πολύ ανοιχτή λαιμόκοψη V γαμω =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
τα έχει και αυτά τα adidas η αδερφή μου, μετά που τρύπησαν τα stan smith της, και αντέχουν μια χαρά εδώ και εναν χρόνο. γενικά πάντως οτιδήποτε πλην των vans είναι ανθεκτικό. ακόμα και τα converse εξαιτίας αυτού του άσπρου πλαστικού πραγματακίου που έχουν δύσκολα τρυπάνε μπροστά. κρίμα ρε vansάκια και μ'αρέσετε τόσο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
τα έχει και αυτά τα adidas η αδερφή μου, μετά που τρύπησαν τα stan smith της, και αντέχουν μια χαρά εδώ και εναν χρόνο. γενικά πάντως οτιδήποτε πλην των vans είναι ανθεκτικό. ακόμα και τα converse εξαιτίας αυτού του άσπρου πλαστικού πραγματακίου που έχουν δύσκολα τρυπάνε μπροστά. κρίμα ρε vansάκια και μ'αρέσετε τόσο :'(

Εμένα πάντως τα vans που έχω, και έχω 2-3 ζευγάρια μην σου πω και 5 (:lol:) μια χαρά κρατάνε. :confused: Είμαι Vansaholic, πραγματικά τα λατρεύω. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αγόρασα αυτό το λουλουδάτο :D


αυτό γιατί δεν το είχα δει?? :( :(

Τι γλυκούλια που είναι και τα δύο. :happy:
Ένα μπλουζοφόρεμα όπως στην φωτογραφία από κάτω, με τι θα μπορούσε να φορεθεί; Τζην και καλσόν;
Επίσης για κοπέλες πιο εύσωμες, τι είδους φορέματα και φούστες θα τους εφάρμοζαν καλά πάνω τους; :worry:

Με κολάν πιστεύω θα ήταν πολύ καλό.
Για εύσωμες προτιμώ ριχτά.:)
το έχωωω :clapup:

είμαι σε δίλλημα.

αυτά


ή αυτά;

Και τα δύο είναι ωραία, αλλά όντας φαν της nike, θα πω τα πρώτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
έχουν ψιλοτρυπήσει τα vans μου μπροστά και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω καινούρια παπούτσια. τα stan smith τα ήθελα τρελά εδώ και χρόνια αλλά δεν τα πήρα ποτέ. έχω παρατηρήσει όμως και από την αδερφή μου και από άλλους που τα είχαν πως τους τρυπούσαν μπροστά :hmm:αφήστε που τα έχουν όλοι. τα πρώτα μ'αρέσουν κι αυτά πολύ και έχω ακούσει πως είναι πολύ ανθεκτικά. μμμμάλλον θα καταλήξω σε αυτά.. αλλά τα stan smith νομίζω πως είναι πιο βολικά για συνδυασμούς...
ΑΓΚ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ
Eιχα και εγω stan smith για πολλα χρονια και μου τρυπησαν μπροστα και δεν μπορουσα να τα φορεσω.Οντως ειναι πολυ ανετα και βολικα και συνδυαζονται με πολλα ρουχα.Παλιοτερα ειχα και τα gazelle της adidas.Aν ημουν στην θεση θα επελεγα παλι τα stan smith!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

μου αρέσει πολύ όλο το στυλ..! και τι ωραίο πουκάμισο :inlove: από που είναι venividivici..? :redface:

από τα παπούτσια που πόσταρε η aye εγώ θα έπαιρνα τα adidas τα Nike μου φαίνονται λίγο χοντροκομμένα αλλά είναι και τα δύο ωραία:happy:
αα και τα μποτάκια τα καφέ της alma lybre λίγο πιο πάνω μου αρέσουν και τα δύο πάρα πολύ! έχω παρόμοια μόνο που μπροστά είναι στρογγυλά αλλά δεν τα έχω φορέσει ποτέ..γιατί δεν ήξερα με τι να τα συνδιάσω..γενικά δεν φοράω πολύ γήινα χρώματα τα περισσότερα ρούχα μου είναι σε αποχρώσεις του μαύρου-άσπρου-μπλε-γκρι :P

εσείς με τι θα τα φορούσατε? για πείτε κανέναν συνδυασμό..:worry:

υ.γ.: ήθελα να κάνω πολλαπλή παράθεση στις εικόνες των μηνυμάτων,αλλά δεν μου βγήκε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


φλαμίνγκο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top