Φωτογραφίες που τραβήξαμε

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
DSC02650.jpg

P1010979.JPG

P1010946.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
DSC02657.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αντίγραφο από IMGP5009.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κι ένα γατάκι από μένα, σήμερα καθώς περίμενα στον Πειραιά το πλοίο, άκουσα μια φωνούλα πίσω μου και είδα αυτό το μικρό να με κοιτάει θέλοντας μάλλον συντροφιά.
Και ποιος φωτογράφος δεν θα έβγαζε την μηχανή του να το τραβήξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Πρωινή συντροφιά.JPG
    Πρωινή συντροφιά.JPG
    206.7 KB · Εμφανίσεις: 112

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
DSC_06381.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πολύ όμορφη, όμως θέλει λίγο προσοχή ο ορίζοντας, κάτι που διορθώνεται εύκολα σε κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας.
Ωραία χρώματα και καλή η ώρα που την τράβηξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Πολύ όμορφη, όμως θέλει λίγο προσοχή ο ορίζοντας, κάτι που διορθώνεται εύκολα σε κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας.
Ωραία χρώματα και καλή η ώρα που την τράβηξες.

Ευχαριστώ πολύ.Η αληθεια είναι ότι αν και μου αρέσει πολύ συμφωνώ σ αυτό με τον ορίζοντα. Δυστύχως δεν έχω καλή σχέση με τα προγράμματα επεξεργασίας εικόνας οπότε μάλλον δεν μπορώ να το διορθόσω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
nafs.jpg

Έτοιμο! Πολύ όμορφη btw. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
nafs,
isiliel,
την πήρα - την διορθωμένη- για επιφάνεια εργασίας μου. Ελπίζω να μην σας πειράζει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για τον D_G, χθες στην παραλία.

Είδα κι έπαθα να το πετύχω το μυρμηγκάκι. Αν ήσασταν εκεί, θα βλέπατε μια τρελή με μια μηχανή, πεσμένη στα τέσσερα να σέρνεται πάνω στην άμμο, μια από 'δώ, μια από 'κεί και να τραβάει μανιασμένα... :hehe:

Ant-at-Flogita-FOR-WEB.jpg

(Δεν έχω φακό μάκρο. Πρόκειται για τμήμα της φωτογραφίας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
nafs,
isiliel,
την πήρα - την διορθωμένη- για επιφάνεια εργασίας μου. Ελπίζω να μην σας πειράζει..:P

Καθόλου και εγώ την έχω φόντο.:)

p.s.Isiliel είναι καλύτερη τώρα,thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ενταξει οχι δικια μου,ο αδελφος μου την τραβηξε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01654.jpg
    DSC01654.jpg
    841.2 KB · Εμφανίσεις: 89

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Πάρκο Ροδίνι στη Ρόδο



Καλλιθέα Ρόδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Το σκαθάρι και η πεταλούδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κοχύλι; Όστρακο; Δε ξέρω πώς λέγεται!:P
297003_2387736697701_1379330229_2829199_459620_n.jpg

Ένα σκυλάκι στη θάλασσα. ^^
297098_2387738937757_1379330229_2829201_458242_n.jpg

Ηλιοτρόπιο
306473_2387739297766_1379330229_2829202_6846607_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αν και αρκετο καιρο να μπω στο φορουμ σημερα ανεβαζω μια φωτο απο ενα χωριο σε υψομεντρο 1200 μετρα και περιπου 20 χρονια πισω απο το πολιτισμο .

για να φτασεις στο συγκεκριμενο χωριο πρεπει να εχεις τζιπ και αντοχη γιατι εχει 3-4 χιλιομετρα περπατημα .

ναι σωστα καταλαβατε δεν εχει γινει ακομα δρομος και οφειλω να ομολογησω πως το τριημερο του δεκαπενταγουστου στο χωριο αυτο ηταν απεριγραφτο .

το μονο που εχω να πω ειναι οτι το σπιτι - και καθε σπιτι στο συγκεκριμενο χωριο - για βρυση ειχε πηγη που εβγαινε απο το βουνο

απιστευτη ηρεμια και γαληνη ψυχης
με καλη παρεα πιστευω πως δεν υπαρχει καλυτερο μερος να πας


Υ.Γ το πρωτο πρωινο που ξυπνησαμε την πορτα της αυλης την ειχε διαλυσει μια αρκουδα χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P8151121.JPG
    P8151121.JPG
    1.8 MB · Εμφανίσεις: 93

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Σχέση στοργής και τρυφερότητας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • file.jpg
    file.jpg
    234.6 KB · Εμφανίσεις: 105

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πού αυτό; Αττικό Πάρκο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top