Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εγώ μα ρωτήσω τι συμβαίνει τελευταία στο στέκι και όλα τα θέματα είναι τέτοιου περιεχομένου; Μας έπιασε η άνοιξη; :hehe:

δεν ήταν πάντα η θεματολογία η πάγια δλδ; Όχι πως η φύσις που θάλλει - και που φουσκοδεντριές σε ό,τι έρπει και πετάει προκαλεί- δεν έχει το μερίδιο ευθύνης της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,456 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω τι συμβαίνει τελευταία στο στέκι και όλα τα θέματα είναι τέτοιου περιεχομένου; Μας έπιασε η άνοιξη; :hehe:

Mπήκα εγώ μαζι με τον στρατο και τα έχουμε κανει ολα ένα τεράστιο πάρτι!

Ον τοπικ ειχα γνωρισει μια κοπέλα πριν 2 χρονια το σκηνικο και μετά τα ποτά (δεν ήπιαμε πολύ) πηγαμε μια βολτα με το αμάξι κάπου πιο ... απομερα εδω σε μια παραλια κάναμε τα πάντα εκτος απο σέξ γιατι της ειπα να φυγουμε μην μας την πέσει κανεις. Η πλακα ειναι πως αρχικα στραβωσε νομισε οτι δεν την γουστάρω χαχα ελεος :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ον τοπικ ειχα γνωρισει μια κοπέλα πριν 2 χρονια το σκηνικο και μετά τα ποτά (δεν ήπιαμε πολύ) πηγαμε μια βολτα με το αμάξι κάπου πιο ... απομερα εδω σε μια παραλια κάναμε τα πάντα εκτος απο σέξ γιατι της ειπα να φυγουμε μην μας την πέσει κανεις. Η πλακα ειναι πως αρχικα στραβωσε νομισε οτι δεν την γουστάρω χαχα ελεος :loltooth:
και πάλι σωστός θα πω. Εννοώντας πως δεν λες ιστορίες.
Γιατί διαβάζοντας τα προηγούμενα σχόλια, χμμμ θα πω. Πολλές αντιφάσεις. Οπότε όσοι δεν μίλησαν έχουν μάλλον κόψει άλυσο, και κλασικά μετά αισθάνονται και λιγάκι ζόρικα μιά και από κάποια στιγμή και μετά συχνά ξεπερνιούνται τα όρια. Οι μύστες αθλήματος νοείτωσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
δεν ήταν πάντα η θεματολογία η πάγια δλδ; Όχι πως η φύσις που θάλλει - και που φουσκοδεντριές σε ό,τι έρπει και πετάει προκαλεί- δεν έχει το μερίδιο ευθύνης της

E συνήθως στο στεκι μαλωναμε για τις γλωσσες προγραμματισμου, για τα iPhone και τα Android και στο τσακιρ κεφι καναμε και καμια πολιτικη συζητηση :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,456 μηνύματα.
Πλέον εγκαινιάζουμε νέα εποχή στο στέκι. Οι εξωστρεφείς μαχητές έχουν παρεισφρύσει στο φορουμ και εισάγουν νέες προοπτικές.

New era is coming feel free to follow =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
E συνήθως στο στεκι μαλωναμε για τις γλωσσες προγραμματισμου, για τα iPhone και τα Android και στο τσακιρ κεφι καναμε και καμια πολιτικη συζητηση :look:
άστα να πάνε :hehe:

on topic: πιστευω πως είναι τελείως διαφορετικά το έξω, συνδέεσαι με τον κόσμο καλύτερα, δεν ξέρω εάν υπάρχει κάποια βιολογική βάση για αυτό.. ίσως το ότι νιώθεις μια απελευθέρωση (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
E συνήθως στο στεκι μαλωναμε για τις γλωσσες προγραμματισμου, για τα iPhone και τα Android και στο τσακιρ κεφι καναμε και καμια πολιτικη συζητηση :look:

Τι να πω τώρα...εγώ μπήκα πρωτοχρονιά νομίζω και από τότε όλα γκομενικά συζητάμε. Και στο τσακίρ κέφι για καμιά μπουγάτσα ή για κανα oral ( not b the toothbrush, το άλλο) μετά προφυλακτήρος ή άνευ. Mάλλον γνώρισα το στέκι πολύ αργά, στην δύση του βίου του. Και του δικού μου

Πλέον εγκαινιάζουμε νέα εποχή στο στέκι. Οι εξωστρεφείς μαχητές έχουν παρεισφρύσει στο φορουμ και εισάγουν νέες προοπτικές.

New era is coming feel free to follow =)

πήγες στας εξοχάς κι αγρίεψες De Ville αχαχαχχαχαχαχχχχ

άστα να πάνε :hehe:

on topic: πιστευω πως είναι τελείως διαφορετικά το έξω, συνδέεσαι με τον κόσμο καλύτερα, δεν ξέρω εάν υπάρχει κάποια βιολογική βάση για αυτό.. ίσως το ότι νιώθεις μια απελευθέρωση (?)

ώπα ώπα! Τον κόσμο; Πόσον κόσμο δλδ; :loltooth::loltooth::loltooth:
Βουκολικό και ρούραλ είπαμε, όχι 2 νόου ass μπέττερ με κάθε ματάκια! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
[...]
ώπα ώπα! Τον κόσμο; Πόσον κόσμο δλδ; :loltooth::loltooth::loltooth:
Βουκολικό και ρούραλ είπαμε, όχι 2 νόου ass μπέττερ με κάθε ματάκια! :loltooth:
λολ και αν σε βλεπουν τι δηλαδη; Ίσα ίσα που δίνεις το έναυσμα και σε άλλους να κάνουν κάτι ωραίο και ευεργητικό για το σώμα... Τώρα εάν θες να βάλεις κι άλλα άτομα στην πράξη αυτό είναι δικό σου θέμα και δε φέρω άποψη (είτε σε εσωτερικό είτε σε εξωτερικό χώρο).
Όταν εννοώ κόσμο βέβαια εννοώ πως έρχεσαι πιο κοντά στη φύση και συνδέεσαι με τον άνθρωπο που επέλεξες να κάνεις σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στας εξοχάς που λέει κι ο Στράτος! Σ'ένα πανέμορφο καταπράσινο ξέφωτο δάσους, κελάηδησαν μια μέρα πολλά πουλάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
λολ και αν σε βλεπουν τι δηλαδη; Ίσα ίσα που δίνεις το έναυσμα και σε άλλους να κάνουν κάτι ωραίο και ευεργητικό για το σώμα... Όταν εννοώ κόσμο βέβαια εννοώ πως έρχεσαι πιο κοντά στη φύση και συνδέεσαι με τον άνθρωπο που επέλεξες να κάνεις σεξ

κοίτα Αναστάσιε αγαπητέ. Χρόνια σου πολλά και καλότυχα κιόλας! Άλλο πράγμα η διεγερτική ίντριγκα μήπως μας δούν και άλλο να το κάνουμε φόρα παρτίδα πχ σε παραλία με παιδιά, ξεφτίλα. Παίρνουμε τις τόσες όσες προφυλάξεις μας, πέφτει και κανα παρεό, κι άμα ο άλλος είναι πωρωμένος μπανιστιριτζής, ε, τι να γίνει, χαλάλι του. Μόνο μην μας ανεβάσει πουθενά και γίνουμε ρομπ ντε σαμπρ ντεμπουτοναί, οπότε κανα καπελίνο -προσωπικά επιλέγω πόλο με το γείσο που κάνουν και για κλιματιστικό- κακό δεν το λες
Βέβαια στην τελική σου επεξήγηση με +1 θα προσυπογράψω.

Κι όσο γι' αυτό, '' δίνεις το έναυσμα και σε άλλους να κάνουν κάτι ωραίο και ευεργητικό για το σώμα.'' , αναρωτιέμαι γιατί όταν κλείνω στην ιέτσ μου τον μάτην στυλάκι ''α σου ειπώ μανίτσαμ'' και της τονίζω πως το σεχχχχ είναι ένας ψυχαναγκασμός αναγκαίος γιατί κάνει καλό στο σώμα και στο πνεύμα μας και σιγά που το θέλω για την απόλαυση, γιατί τότε λέγω πέφτει η κοροϊδία της αρκούδας άραγες;
Στας εξοχάς που λέει κι ο Στράτος! Σ'ένα πανέμορφο καταπράσινο ξέφωτο δάσους, κελάηδησαν μια μέρα πολλά πουλάκια.
Ω θεοί! Μακάρι να μην παρενέβη και η Μάγια η μέλισσα :loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Σεξ σε αμαξι>>>πολλα αλλα μερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σεξ σε αμαξι>>>πολλα αλλα μερη!
Το αμάξι πιάνεται για εξωτερικός χώρος; Επίσης απ όσο ξέρω δε βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Εμπιστεψου με κοπελα μου, ακου τον παλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Το αμάξι πιάνεται για εξωτερικός χώρος; Επίσης απ όσο ξέρω δε βολεύει.

Ημιϋπαίθριος νομίζω. Όντως από ένα ύψος και πάνω δεν βολεύει (χωρίς να είναι κι απόλυτο αυτό, α ρε Ούνε ηρωικέ :P), εκτός κι αν τραβήξεις τέρμα μπρος το κάθισμα συνοδηγού και γίνει στο πίσω κάθισμα καβάλα αντικρυστά. Αλλά έχει ένα καλό και ένα κακό. Θολώνουν τα τζάμια και δεν φαίνεσαι. Ακριβώς για τον λόγο αυτό, όποιος περνάει καταλαβαίνει τι κάνουμε. Οπότε για το πάρκιν της δουλειάς μάλλον αντενδείκνυται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κοίτα Αναστάσιε αγαπητέ. Χρόνια σου πολλά και καλότυχα κιόλας! Άλλο πράγμα η διεγερτική ίντριγκα μήπως μας δούν και άλλο να το κάνουμε φόρα παρτίδα πχ σε παραλία με παιδιά, ξεφτίλα. Παίρνουμε τις τόσες όσες προφυλάξεις μας, πέφτει και κανα παρεό, κι άμα ο άλλος είναι πωρωμένος μπανιστιριτζής, ε, τι να γίνει, χαλάλι του. Μόνο μην μας ανεβάσει πουθενά και γίνουμε ρομπ ντε σαμπρ ντεμπουτοναί, οπότε κανα καπελίνο -προσωπικά επιλέγω πόλο με το γείσο που κάνουν και για κλιματιστικό- κακό δεν το λες
Βέβαια στην τελική σου επεξήγηση με +1 θα προσυπογράψω.

Κι όσο γι' αυτό, '' δίνεις το έναυσμα και σε άλλους να κάνουν κάτι ωραίο και ευεργητικό για το σώμα.'' , αναρωτιέμαι γιατί όταν κλείνω στην ιέτσ μου τον μάτην στυλάκι ''α σου ειπώ μανίτσαμ'' και της τονίζω πως το σεχχχχ είναι ένας ψυχαναγκασμός αναγκαίος γιατί κάνει καλό στο σώμα και στο πνεύμα μας και σιγά που το θέλω για την απόλαυση, γιατί τότε λέγω πέφτει η κοροϊδία της αρκούδας άραγες;

Ω θεοί! Μακάρι να μην παρενέβη και η Μάγια η μέλισσα :loltooth::loltooth::loltooth:
(Τα μισά από όσα.ειπες έχω καταλάβει χαχαχα)
Δεν είπαμε να πας σε χώρο που θα έρθει άλλος και δη παιδιά αλλά εντάξει μπορεί να είσαι κάπου και να εμφανιστεί άλλος, δεν είναι κακό κι ούτε πρέπει να αισθάνεσαι ντροπή. Ίσα ίσα που τέτοια άτομα τα χαίρομαι και το ενθαρρύνω διότι έχει τόσο κοινωνικά/προσωπικά όσο και βιολογικά οφέλη.
Τώρα το άλλο που λες που κλείνεις το μάτι στην ιετς (τι είναι αυτό;; ) δεν έχω να σου πω κάτι.. Εάν οι άνθρωποι έχουν κάποιο φόβο/ταμπού με το σεξ δεν μπορώ να κάνω κάτι παρά να τους εξηγήσω πως ούτε ψυχαναγκασμός είναι (όπως λες) μήτε κάτι για το οποίο δεν πρέπει να μιλάμε...
(Ίσως έχω καταλάβει τελείως ο,τι να ναι αλλά όπως είπα στην αρχή τα μισά κατάλαβα από όσα είπες, μου δειφυγαν αρκετές λέξεις....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
(Τα μισά από όσα.ειπες έχω καταλάβει χαχαχα)
Δεν είπαμε να πας σε χώρο που θα έρθει άλλος και δη παιδιά αλλά εντάξει μπορεί να είσαι κάπου και να εμφανιστεί άλλος, δεν είναι κακό κι ούτε πρέπει να αισθάνεσαι ντροπή. Ίσα ίσα που τέτοια άτομα τα χαίρομαι και το ενθαρρύνω διότι έχει τόσο κοινωνικά/προσωπικά όσο και βιολογικά οφέλη.
Τώρα το άλλο που λες που κλείνεις το μάτι στην ιετς (τι είναι αυτό;; ) δεν έχω να σου πω κάτι.. Εάν οι άνθρωποι έχουν κάποιο φόβο/ταμπού με το σεξ δεν μπορώ να κάνω κάτι παρά να τους εξηγήσω πως ούτε ψυχαναγκασμός είναι (όπως λες) μήτε κάτι για το οποίο δεν πρέπει να μιλάμε...
(Ίσως έχω καταλάβει τελείως ο,τι να ναι αλλά όπως είπα στην αρχή τα μισά κατάλαβα από όσα είπες, μου δειφυγαν αρκετές λέξεις....)

αχαχαχαχχαχχ οκ, απολογούμαι.
Glossary : ιέτσ = τσικίτα, η αχλάδω μας
Τώρα, για την συνωμοτική μπούρδα πως το μίλι βανίλι υποδύομαι πως για εμένα αποτελεί καταναγκασμό για λόγους υγείας και καλά αλλά σιγά που πείθω ο ψυχαναγκαστικος εργάτης :P , έχεις δίκιο γιατί ήμουν εξ ανάγκης ασαφής. Αλλά δεν γίνεται κι αλλιώς, ήδη έχουμε αρπάξει κάτι κραξίματα απέξω απέξω από συμφορουμίτες όπως και εσύ παρατήρησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπότε για το πάρκιν της δουλειάς μάλλον αντενδείκνυται

Με το ζόρι πάμε στην δουλειά ένα τω μεταξύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
το συγκεκριμένο θέμα το έχω συζητήσει και με φίλες μου και θα έλεγα πως είναι πολύ συντηρητικές

εγώ αν και το ομολογώ πως θα ντρεπόμουν να έκανα σεξ σε εξωτερικό χώρο, αν ένιωθα ασφάλεια με τον σύντροφό μου τότε ίσως να το δοκίμαζα, αλλά όχι κάπου που να κάνουμε και πολύ μπάμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,184 μηνύματα.
το συγκεκριμένο θέμα το έχω συζητήσει και με φίλες μου και θα έλεγα πως είναι πολύ συντηρητικές

εγώ αν και το ομολογώ πως θα ντρεπόμουν να έκανα σεξ σε εξωτερικό χώρο, αν ένιωθα ασφάλεια με τον σύντροφό μου τότε ίσως να το δοκίμαζα, αλλά όχι κάπου που να κάνουμε και πολύ μπάμ

Please no σε τρενα,λεωφορεια,cinema κτλπ. δεν φταινε οι υπολοιποι να βλεπουν τσοντα και να τους φερνεται σε δυσκολη θεση και υπαρχουν και παιδια τριγυρω συνηθως σε καποια απο αυτα τα μερη οποτε ηρεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και στα χιόνια και στα χιόνια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top