Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παιδια τα φωωτα σας
ελειξε το νοντ32
για το panda τί γνώμη εχετε?
ποιο πιστεύετε ειναι καλύτερο αυτη την εποχη??
Για αγορα μιλάω ετσι οχι για να το κατεβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έχω Panda Antivirus + Firewall 2007 εδώ και κάνα μήνα και είναι πολύ καλό:)Δυστυχώς δε βρήκα στην αγορά το 2008 αλλά τώρα μπορεί να υπάρχει.Σου το προτείνω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν το βρίσκω πουθενα του 2008 εισαι σιγουρος πως εχει βγει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Panda: Προς διάθεση η σειρά προϊόντων 2008
ΗΜΕΡΗΣΙΑ 18/8/2007
Το λανσάρισμα της νέας σειράς καταναλωτικών προϊόντων 2008 ανακοίνωσε η Panda Security. Η νέα σειρά αποτελείται από τα Panda Antivirus 2008, Panda Antivirus+Firewall 2008 και Panda Internet Security 2008. Οι νέες λύσεις προσφέρουν σημαντικά μεγαλύτερη ικανότητα ανίχνευσης και καθαρισμού, καθώς βασίζονται στο νέο μοντέλο ασφαλείας, το megadetection, επιτρέποντάς τους, όπως επισημαίνεται στη σχετική ανακοίνωση, να ανιχνεύουν και να καθαρίζουν περισσότερες από ένα εκατομμύριο απειλές. Οι νέες καταναλωτικές λύσεις της Panda Security περιλαμβάνουν μία σειρά βελτιώσεων στις τεχνολογίες ανίχνευσης. Εκτός ενός μεγαλύτερου αρχείου υπογραφής ιών, τα προϊόντα της Panda διαθέτουν επίσης αποδοτικότερη ανάλυση συμπεριφοράς χάρη στις έξυπνες TruPrevent Technologies.
Πηγή:https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=4776&subid=2&pubid=325074
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
To καλύτερο σε σχέση με τα άλλα Panda.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εαν θες κάποιο free δοκίμασε το AVG. Πάντως το Nod32 είναι ,για μένα το καλύτερο. Αγόρασετο ή δοκίμασε την free έκδοση του AVG.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
το nod32 συνεχίζει να είναι κορυφαίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Nod32-The best αλλά και εμένα έληξε και έβαλα το Panda.Κι αυτό πάντως μια χαρά μου φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Θα συμφνωνήσω κι εγώ για το NOD 32.
Δεν έχω κανένα παράπονο.
Απλά θέλω να ρωτήσω, όταν λήξει σε ένα χρόνο όπως μου είπανε, πρέπει να αγοράσω καινούριο πακέτο ή μπορώ να κάνω κάποια αναβάθμιση από το internet;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Προσωπικά από το 2001 χρησιμοποιώ τις εκδόσεις του Νόρτον Antivirus και δεν έχω κανένα παράπονο. Σας το προτείνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα συμφνωνήσω κι εγώ για το NOD 32.
Δεν έχω κανένα παράπονο.
Απλά θέλω να ρωτήσω, όταν λήξει σε ένα χρόνο όπως μου είπανε, πρέπει να αγοράσω καινούριο πακέτο ή μπορώ να κάνω κάποια αναβάθμιση από το internet;

εμένα μου έληξε και πρεπει να αγορασω καινουργιο πακετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
εμένα μου έληξε και πρεπει να αγορασω καινουργιο πακετο


Απλώς έχω την εντύπωση πως ακόμα και αναβάθμιση να κάνεις μέσω internet, θα πρέπει πάλι να πληρώσεις με πιστωτικές ή κάτι σχετικό, άρα είναι σαν να αγοράζεις νέο πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Απλώς έχω την εντύπωση πως ακόμα και αναβάθμιση να κάνεις μέσω internet, θα πρέπει πάλι να πληρώσεις με πιστωτικές ή κάτι σχετικό, άρα είναι σαν να αγοράζεις νέο πακέτο.

Yep. Το ίδιο ισχύει σε όλα τα Antivirus απότι ξέρω.

Και μένα μου έληξε πριν λίγες μέρες και θέλω να πάρω τη νέα έκδοση. Κάθε χρόνο τα ίδια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Και μένα μου έληξε πριν λίγες μέρες και θέλω να πάρω τη νέα έκδοση. Κάθε χρόνο τα ίδια. :(

Και κάθε χρόνο πιο ακριβά μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω χρησιμοποιω το Kaspersky Internet Security .Μεχρι τωρα δεν μου εχει δημιουργησει καποιο προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εμένα μου έληξε και πρεπει να αγορασω καινουργιο πακετο
Υπάρχουν updates της άδειας που είναι λίγο πιο φτηνές. (Νομίζω κάνουν 28 αντί για 40)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Προσωπικά από το 2001 χρησιμοποιώ τις εκδόσεις του Νόρτον Antivirus και δεν έχω κανένα παράπονο. Σας το προτείνω. :)
Καλά, βάλε κάποιο άλλο και θα καταλάβεις τεράστια διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ είμαι πλήρως ευχαριστημένη από το Zone Alarm πάντως. Έχει φοβερό Firewall. :)

Παλιότερα που δεν είχα ιδιαίτερες απαιτήσεις χρησιμοποιούσα το δωρεάν AV το οποίο μπορείς να κατεβάσεις από εδώ. https://www.free-av.com/ Το είχα για 3 χρόνια και ο υπολογιστής μου δεν έπαθε τίποτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top