Τα πάντα για το ξύρισμα και τα γένια

adreas1997

Νεοφερμένος

Ο adreas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
το ξερω οτι βιαζομαι κακος ομως. δηλαδη θα βγουν παντου στην ωρα τους ετσι? εγω να ξυριζομαι κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
να τα παιρνω κοντρα καθε 4-5 μερες
Άντε και τα κάνεις κόντρα, τι θα αλλάξει;

Περίμενε ρε, όλα με το καιρό τους, 15 ετών είσαι, θα βαρεθείς να ξυρίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adreas1997

Νεοφερμένος

Ο adreas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι οντως. ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eluveitie93

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια θελω να αφησω μουσι(19) αλλα οι τριχες δεν ειναι ισιες δλδ γυρνανε στο πιγουνι με αποτελεσμα να φαινονται κοντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια θελω να αφησω μουσι(19) αλλα οι τριχες δεν ειναι ισιες δλδ γυρνανε στο πιγουνι με αποτελεσμα να φαινονται κοντες...



Είναι θέμα γονιδίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
το ξερω οτι βιαζομαι κακος ομως. δηλαδη θα βγουν παντου στην ωρα τους ετσι? εγω να ξυριζομαι κανονικα?

Ειναι γονιδιακο και το ποτε θα βγουν και το ποσο πυκνες θα ειναι. Εσυ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη. Παντος στα 15 εισαι μικρος ακομα, πολλοι μεχρι και στα 20 δεν εχουν ακομα ιδιετερα πλουσια γενιαδα.
Απο οτι καταλαβα τριχες εχεις μονο στης φαβοριτες, οποτε οχι, να μην ξυριζεσαι! Δεν εχει νοημα να ξυριζεσε καπου που δεν εχεις τριχες.
Αν τωρα εχεις και αλλου, ναι κανονικο ξυρισμα, δεν υπαρχει λογος να τα περνεις κοντρα.

Παιδια θελω να αφησω μουσι(19) αλλα οι τριχες δεν ειναι ισιες δλδ γυρνανε στο πιγουνι με αποτελεσμα να φαινονται κοντες...

Με υπομονη θα φαινετε πιο μακρυ. Ξεκινα βαζοντας εναν στοχο στους 3 μηνες και οταν φτασεις εκει, θα δεις οτι θα φαινετε πολυ πιο μακρυ απο οτι στις 3 βδομαδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eluveitie93

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Με υπομονη θα φαινετε πιο μακρυ. Ξεκινα βαζοντας εναν στοχο στους 3 μηνες και οταν φτασεις εκει, θα δεις οτι θα φαινετε πολυ πιο μακρυ απο οτι στις 3 βδομαδες...

Τα μακρενω κοντα στους 3 μηνες...Ελεγα να αρχισω να τα ξυριζω συνεχεια και μετα να τα ξαναφησω αλλα μαλλον αυτα περι ξυρισματος κοντρα κλπ πρεπει να ειναι μουφες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Προβλήματα που χετε κι εσείς τα αγόρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι μουφες, οσες φορες και αν ξυριστεις δεν θα αλλαξει κατι...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι μουφες, οσες φορες και αν ξυριστεις δεν θα αλλαξει κατι...! :P



Το μόνο που πετυχαίνεις είναι να βγαίνουν γρηγορότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,475 μηνύματα.
Το μόνο που πετυχαίνεις είναι να βγαίνουν γρηγορότερα.
Μπα, δεν ισχύει. Εγώ ξυρίζομαι 1 φορά την εβδομάδα (επειδή βαριέμαι:hehe:) και βγαίνουν αμέσως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα, δεν ισχύει. Εγώ ξυρίζομαι 1 φορά την εβδομάδα (επειδή βαριέμαι:hehe:) και βγαίνουν αμέσως:P



Εγώ τώρα τα έχω 1 μηνα + αξύριστα και έχουν γίνει πλούσια 8) σε κανονικές συνθήκες όμως μου φαίνεται ότι βγαίνουν πιο γρήγορα αν τα παίρνω κάθε 3-4 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,475 μηνύματα.
Εγώ τώρα τα έχω 1 μηνα + αξύριστα και έχουν γίνει πλούσια 8) σε κανονικές συνθήκες όμως μου φαίνεται ότι βγαίνουν πιο γρήγορα αν τα παίρνω κάθε 3-4 μέρες.
Όταν είναι ήδη μεγάλα τα γένια, δε φαίνεται ότι μεγάλωσαν κι άλλο. Ενώ αν τα ξυρίζεις κόντρα (όπως εγώ), σου κακοφαίνεται που βγαίνουν μαύρα γένια που τσιμπάνε:hehe: (στην περίπτωσή μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν είναι ήδη μεγάλα τα γένια, δε φαίνεται ότι μεγάλωσαν κι άλλο. Ενώ αν τα ξυρίζεις κόντρα (όπως εγώ), σου κακοφαίνεται που βγαίνουν μαύρα γένια που τσιμπάνε:hehe: (στην περίπτωσή μου:P)



Όχι κόντρα ρε wild boy σου χαλάει το δέρμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όχι κόντρα ρε wild boy σου χαλάει το δέρμα :hehe:
Oντως ισχυει αυτο? Γιατι εγω συνηθως τα παιρνω κοντρα γιατι βαριεμαι να ξυριζομαι 10 ωρες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Oντως ισχυει αυτο? Γιατι εγω συνηθως τα παιρνω κοντρα γιατι βαριεμαι να ξυριζομαι 10 ωρες.:P



Αν είσαι ειδικά στην μέση της εφηβείας που εισαι φουλ ακμή θα έχεις πρόβλημα με σπυράκια. Δεν ξέρω αν το χαλάει σε όλους πάντως οι τρίχες βγαίνουν πιο σκληρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,475 μηνύματα.
Όχι κόντρα ρε wild boy σου χαλάει το δέρμα :hehe:
Ρε, πρώτα τα παίρνω κανονικά και μετά κόντρα:P

Αλλά τι να κάνω, δε θέλω γένια:(

ALSO, επειδή είχα πρόβλημα ακμής, με το ξύρισμα (κανονικό και κόντρα) ελαττώθηκε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μερικοι αφηνουν μονο μια λεπτη λωριδα απο μουσι... πως το κανουν αυτο? με ξυριστικη? εγω το κανω με ξυραφακι και μου βγαινει λιγο παχια η λωριδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Oντως ισχυει αυτο? Γιατι εγω συνηθως τα παιρνω κοντρα γιατι βαριεμαι να ξυριζομαι 10 ωρες.:P

Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αλλά τι να κάνω, δε θέλω γένια:(

καλα, μ αρεσει που δεν θες να εχεις γενια ενω εγω παρακαλαω να βγαλω!!!!! ε ρε πως τα φερνει η ζωη... :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top