Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC_0112.png
    DSC_0112.png
    2.3 MB · Εμφανίσεις: 162

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Λεωνίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_3459-pola.jpg
    IMG_3459-pola.jpg
    436.9 KB · Εμφανίσεις: 142
  • IMG_3288.jpg
    IMG_3288.jpg
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 140
  • IMG_3289.jpg
    IMG_3289.jpg
    439.3 KB · Εμφανίσεις: 132

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCF1971.jpg
    DSCF1971.jpg
    2.5 MB · Εμφανίσεις: 130

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Βγήκε απο λάθος έτσι, αλλά τελικά μου άρεσε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_3560.jpg
    IMG_3560.jpg
    517.2 KB · Εμφανίσεις: 170

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Βγήκε απο λάθος έτσι, αλλά τελικά μου άρεσε. :)
Mου θυμιζει "καρατε κιντ".. :worry:
Κι αυτή κατά λάθος βγήκε, πήγα να τη σβύσω αλλά κάτι μου έλεγε να την αφήσω.
Δεν ξέρω αν αξίζει...
Δεν ξερεις αν αξιζει;; :eek:

Μας κοροιδευεις ρε φιλε;;:look: Τελεια ειναι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:D ξιφασκία κιντ είναι..
Βεβαια χωρίς σπαθί.
αα, ενταξει τοτε.. :look:

χαχαχαχαχαχα :hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Απιστευτες οι φωτο Δημητρη!!

Συνεχιζε να βγαζεις τα γλαροπουλια..:P Δεν ξερω αν τις κοβεις εσυ μετα, αλλα αν πιανεις με την φωτογραφικη σου τοσο κοντινο πλανο τοτε αξιζεις αρκετα συνχαρητηρια.:D

Μπουρου, σαν να περασε πολυ καιρος που δεν εχουμε δει φωτο σου.:P Τι γινεται;; Κανα καινουριο καρατε κιντ δεν παιζει, αλα πολαροιντ σε παραλια;;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
... μου αρέσει να φωτογραφίζω γλάρους.
Και το κάνεις και πολύ καλά τολμώ να πω!
Εμάς στη σχολή ο καθηγητής μας έβαζε χέρι όποτε φωτογραφίζαμε περιστέρια. Το θεωρούσε "εύκολο" θέμα και μας κόμπλαρε. "Πάλι πιτσούνια μου φέρατε" μας έλεγε... :P Οι γλάροι όμως είναι εκπληκτικοί! Το πιο όμορφο σύμβολο ελευθερίας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
χτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
χτες.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCF3809.jpg
    DSCF3809.jpg
    557.9 KB · Εμφανίσεις: 169

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σας αρέσει, αυτή είναι στην Πάρνηθα στο Ξενία, το περασμένο Σάββατο, σε μία φωτογραφική εξόρμηση που κάναμε από ένα φωτογραφικό site.
Πολυ εμπιστοσυνη εχεις αδερφε μου για τις φωτογραφιες σου..:P

Καθε φορα βλεπω το ποστ σου να ξεκιναει μ'αυτο το τροπο και να καταληγει σε μια πολυ ενδιαφερουσα και ομορφη φωτο.

Αληθεια τι θα σε εκανε να πιστευεις ακομα κι αν εδω μεσα δεν εβαζε κανεις θετικη, οτι αυτη η φωτογραφια δεν ειναι, το λιγοτερο καταπληκτικη;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P7250163.JPG
    P7250163.JPG
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 156
  • P7250160.JPG
    P7250160.JPG
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 153
  • P7250162.JPG
    P7250162.JPG
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 145
  • P7250155.JPG
    P7250155.JPG
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 144
  • P7250156.JPG
    P7250156.JPG
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 156
  • P7250136.JPG
    P7250136.JPG
    1 MB · Εμφανίσεις: 162

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
μπροστα στο τζακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Είναι και οι δύο από μικρά μαγαζάκια στα Χανιά που είχα πάει το σαββατοκύριακο.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αφού αγχώθηκα με το ανεβασμα νομίζω 2 για αρχή ειναι καλές, ετοιμάζω κι άλλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0868a.JPG
    IMG_0868a.JPG
    274.5 KB · Εμφανίσεις: 159
  • IMG_065722222222.JPG
    IMG_065722222222.JPG
    30.6 KB · Εμφανίσεις: 159

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
201_1283.jpg201_1275.jpg
Στο κάστρο της Μονολίθου, πρέπει να αλλάξω την ημερομηνία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
H μία απο Λονδίνο και η άλλη Αυστρία, εχω μια φανταστική απο Λονδίνο αλλα είχε χαλάσει η αναλογική αλλα βγήκε φανταστική, μπορώ να την ανεβάσω και αυτή;:hmm:

Λοιπόν η πρώτη φώτο είναι η αγαπημένη μου, το καμάρι μου, το λέω πέρασμα του χρόνου και είναι απίστευτη, η δέυτερη επίσεις είναι το καμάρι μου, δεν μπορείτε να πιστέψετε πώς ήταν να περιμένω την καταληλη στιγμή και να έχω μόνο 4 ευκαιρίες αυτή ήταν η τελευταία και όλως πέτιχε και η τρείτη δεν δίχνει τον άντρα δεχια που είχε φάει τούμπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • σάρωση0018111.jpg
    σάρωση0018111.jpg
    66.8 KB · Εμφανίσεις: 155
  • σάρωση00061111.jpg
    σάρωση00061111.jpg
    56.2 KB · Εμφανίσεις: 140
  • IMG.JPG
    IMG.JPG
    361.7 KB · Εμφανίσεις: 143
  • mania.JPG
    mania.JPG
    22.7 KB · Εμφανίσεις: 153
  • mania3.JPG
    mania3.JPG
    57.7 KB · Εμφανίσεις: 149
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top