Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν κατσεις διπλα μου,θα νιωσεις λιγακι κοντος(ειμαι 2μετρα).
Ευελπιστώ να ψηλώσω και άλλο αν και δεν ξέρω πως.Το ιδανικό για μένα είναι 1.90+ μιας και ασχολούμαι με μπάσκετ.Αλλά και τόσο που είμαι,είμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Αλλά λέω μπας και...Έχω παίξει με άτομα 2.00 μέτρα + μπάσκετ και ξέρω πως είναι εντάξει δεν εντυπωσιάζομαι και τόσο, τους ρίχνω άνετα τάπες.Τέσπα πάω να καθήσω πάλι στη γωνιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αν νιωθουν αυτοι ενταξει?? Εσυ τι προβλημα εχεις και τους κρινεις??(φιλικα παντα:D)
Και δεν ειναι καθολου "καπως"Τι θα επρεπε δηλαδη να κανει ο ανθρωπος,να βρει μια γυναικα 2 μετρα υψος??

Ευελπιστώ να ψηλώσω και άλλο αν και δεν ξέρω πως.Το ιδανικό για μένα είναι 1.90+ μιας και ασχολούμαι με μπάσκετ.Αλλά και τόσο που είμαι,είμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Αλλά λέω μπας και...Έχω παίξει με άτομα 2.00 μέτρα + μπάσκετ και ξέρω πως είναι εντάξει δεν εντυπωσιάζομαι και τόσο, τους ρίχνω άνετα τάπες.Τέσπα πάω να καθήσω πάλι στη γωνιά μου.

Στο μπασκετ δεν μετραει μονο το υψος.Εγω πχ. τα πηγαινα χαλια..Αν και ψηλος.δεν μπορουσα να ελεγξω το σωμα μου με τιποτα.Ημουν πολυ αδεξιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
"κάπως" με τους δικούς σου ορισμούς*

a friendly reminder by your awesome Shadowfax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και όταν περπατάτε στο δρόμο μαζί, αυτή δεν αισθάνεται κάπως;
Επίσης να πω ξανά ότι : ΝΑΙ, το ξέρω ότι είναι βλακεία!!!

Γουελ, επειδή το' χω ζήσει κι εγώ αυτό (ΝΤΑΞ ΟΧΙ ΜΕ ΔΙΜΕΤΡΟ αλλά με διαφορά 27 πόντων) η αλήθεια είναι ότι στην αρχή ένιωθα ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, ότι όλοι μας κοιτάζουν, ότι είμαι λίγη για αυτόν όσον αφορά το μπόι κι άλλες τέτοιες βλακείες. Με τον καιρό, αφού έβλεπα ότι δεν ενοχλούσε τον ίδιο, το' χαμε συζητήσει κιόλας μες στη πλάκα και μου' χε πει ότι δεν είχε καταλάβει καν τη διαφορά κι ότι είμαι χαζή που κολλάω εκεί, το ξέχασα κι εγώ και δε με ξαναένοιαξε.
Ε μετά από κάποιο καιρό συνηθίζεις και βρίσκεις και καλά στοιχεία στο θέμα, οπότε δε σε απασχολεί. Όλα στο μυαλό είναι μωρέ.:P
Και σκέφτομαι συνέχεια ότι δεν είμαι εγώ κοντή (λέμε τωρα) αυτός είναι πολύ ψηλός.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αν νιωθουν αυτοι ενταξει?? Εσυ τι προβλημα εχεις και τους κρινεις??(φιλικα παντα:D)
Και δεν ειναι καθολου "καπως"Τι θα επρεπε δηλαδη να κανει ο ανθρωπος,να βρει μια γυναικα 2 μετρα υψος??
Εντάξει ναι, ότι έχεις δίκιο, έχεις!! Εδώ και η ίδια το λέω ότι είναι βλακεία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γουελ, επειδή το' χω ζήσει κι εγώ αυτό (ΝΤΑΞ ΟΧΙ ΜΕ ΔΙΜΕΤΡΟ αλλά με διαφορά 27 πόντων) η αλήθεια είναι ότι στην αρχή ένιωθα ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, ότι όλοι μας κοιτάζουν, ότι είμαι λίγη για αυτόν όσον αφορά το μπόι κι άλλες τέτοιες βλακείες. Με τον καιρό, αφού έβλεπα ότι δεν ενοχλούσε τον ίδιο, το' χαμε συζητήσει κιόλας μες στη πλάκα και μου' χε πει ότι δεν είχε καταλάβει καν τη διαφορά κι ότι είμαι χαζή που κολλάω εκεί, το ξέχασα κι εγώ και δε με ξαναένοιαξε.
Ε μετά από κάποιο καιρό συνηθίζεις και βρίσκεις και καλά στοιχεία στο θέμα, οπότε δε σε απασχολεί. Όλα στο μυαλό είναι μωρέ.:P
Και σκέφτομαι συνέχεια ότι δεν είμαι εγώ κοντή (λέμε τωρα) αυτός είναι πολύ ψηλός.:pfff:

Ναι εγω ειμαι πολυ ψηλος!!!Ατιμα γονιδια:P:P
Γυναικες ειστε..Βρειτε τον τροπο να μας κατεβαζεται στο επιπεδο σας(στο υψος αναφερομαι)


Εντάξει ναι, ότι έχεις δίκιο, έχεις!! Εδώ και η ίδια το λέω ότι είναι βλακεία :redface:
Οταν το σκεφτεσαι αυτο,απλα κλεισε τα ματια σου.Και τσουπ...Δεν υπαρχει καμια διαφορα υψους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στο μπασκετ δεν μετραει μονο το υψος.Εγω πχ. τα πηγαινα χαλια..Αν και ψηλος.δεν μπορουσα να ελεγξω το σωμα μου με τιποτα.Ημουν πολυ αδεξιος.

Εμένα μόνο για το μπάσκετ με νοιάζει που ασχολούμαι.Για κανέναν άλλο λόγο δεν θα με ενδιέφερε να γίνω πιο ψηλός από ότι είμαι,παρά μόνο το μπάσκετ.Όλοι οι άλλοι λόγοι που έχετε αναφέρει έχουν απλώς να κάνουν με κόμπλεξ των ανθρώπων και τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
"κάπως" με τους δικούς σου ορισμούς*

a friendly reminder by your awesome Shadowfax
εεε ναι είπαμε, εγώ το βλέπω έτσι :P
Γουελ, επειδή το' χω ζήσει κι εγώ αυτό (ΝΤΑΞ ΟΧΙ ΜΕ ΔΙΜΕΤΡΟ αλλά με διαφορά 27 πόντων) η αλήθεια είναι ότι στην αρχή ένιωθα ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, ότι όλοι μας κοιτάζουν, ότι είμαι λίγη για αυτόν όσον αφορά το μπόι κι άλλες τέτοιες βλακείες. Με τον καιρό, αφού έβλεπα ότι δεν ενοχλούσε τον ίδιο, το' χαμε συζητήσει κιόλας μες στη πλάκα και μου' χε πει ότι δεν είχε καταλάβει καν τη διαφορά κι ότι είμαι χαζή που κολλάω εκεί, το ξέχασα κι εγώ και δε με ξαναένοιαξε.
Ε μετά από κάποιο καιρό συνηθίζεις και βρίσκεις και καλά στοιχεία στο θέμα, οπότε δε σε απασχολεί. Όλα στο μυαλό είναι μωρέ.:P
Και σκέφτομαι συνέχεια ότι δεν είμαι εγώ κοντή (λέμε τωρα) αυτός είναι πολύ ψηλός.:pfff:
Ναι σωστά όλα αυτά που λες!! Απλώς στην δική μου περίπτωση βλέπω ότι δεν ταιριάζει με τον συγκεκριμένο. Και εσύ το είπες ότι στην αρχή ένοιωθες ανάλογα.
Τέλος πάντων ναι, θέμα του μυαλού είναι, χαζομάρες λέω!! Δεν υπάρχει καν λόγος να το σκέφτομαι (αύριο θα λέω άλλα πάλι!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εμένα μόνο για το μπάσκετ με νοιάζει που ασχολούμαι.Για κανέναν άλλο λόγο δεν θα με ενδιέφερε να γίνω πιο ψηλός από ότι είμαι,παρά μόνο το μπάσκετ.Όλοι οι άλλοι λόγοι που έχετε αναφέρει έχουν απλώς να κάνουν με κόμπλεξ των ανθρώπων και τίποτα παραπάνω.
Αν θες να πηδας ψηλα.Να δουλεψεις τα ποδια σου.Θα σου δωσουν παραπανω ωθηση απο οτι το υψος σου.
εεε ναι είπαμε, εγώ το βλέπω έτσι :P

Ναι σωστά όλα αυτά που λες!! Απλώς στην δική μου περίπτωση βλέπω ότι δεν ταιριάζει με τον συγκεκριμένο. Και εσύ το είπες ότι στην αρχή ένοιωθες ανάλογα.
Τέλος πάντων ναι, θέμα του μυαλού είναι, χαζομάρες λέω!! Δεν υπάρχει καν λόγος να το σκέφτομαι (αύριο θα λέω άλλα πάλι!! :P)

Επισης μπορεις να δοκιμασεις το αλλο.Να πηδας πανω του,να κρατιεσαι απο αυτον και να τον φιλας.
Οπως εδω



Μηπως ειναι αλλοι οι λογοι και απλα ψαχνεις μια δικαιολογια για να μην το πληγωσεις το παιδι??Λεω γω τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν θες να πηδας ψηλα.Να δουλεψεις τα ποδια σου.Θα σου δωσουν παραπανω ωθηση απο οτι το υψος σου.

Μπα μια χαρά άλμα έχω αφού μπλοκάρω,καρφώνω δεν είναι εκεί το θέμα.Τέσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μπα μια χαρά άλμα έχω αφού μπλοκάρω,καρφώνω δεν είναι εκεί το θέμα.Τέσπα...

Δεν θελω να σε στεναχωρησω.Αλλα αν ρωτας για καταλληλο υψος για μπασκετ..Μαλλον εισαι σε λαθος θεμα.:P
Εδω ειναι Ερωτικες σχεσεις->Καταλληλο υψος. Αλλα μοντ δεν ειμαι να κρινω.
Και μια φιλικη συμβουλη.Ποτε κατι δεν ειναι μια χαρα...Παντα μπορει να γινει καλυτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν θελω να σε στεναχωρησω.Αλλα αν ρωτας για καταλληλο υψος για μπασκετ..Μαλλον εισαι σε λαθος θεμα.:P
Εδω ειναι Ερωτικες σχεσεις->Καταλληλο υψος. Αλλα μοντ δεν ειμαι να κρινω.
Και μια φιλικη συμβουλη.Ποτε κατι δεν ειναι μια χαρα...Παντα μπορει να γινει καλυτερο:D

Στην αρχή έτσι ξεκίνησα και μετά αλλού το κατέληξα.Άμα δείτε την πρώτη μου ερώτηση θα καταλάβαιτε.Όσο για το άλλο έχεις ένα δίκιο αλλά δεν έχω κανένα παράπονο απ τον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ενταξει,την κοιταω,με κοιταει.Ανταλλασουμε χαμογελα και συνεχιζουμε.Αυτοπεποιθηση χρειαζεται.
Και για να δεις και παραδειγμα.Οριστε ο Σακιλ Ονιλ και η κοπελα του.
Παρότι μ αρέσει ο άντρας να είναι αρκετά ψηλότερος από μένα (είμαι 1.64 και μ’ αρέσουν οι άνω του 1.80 συνήθως), το παραπάνω ζευγάρι μου φαίνεται εντελώς αταίριαστο - σαν παιδάκι του είναι! :confused: Και το λέω εγώ που ο πρώην μου είναι 1.85, 62 κιλα, τη στιγμή που εγώ είμαι 1.64 και περίπου ίδια κιλά :redface:

Αλλά οι ψηλοί μετράνε για δύο κυρίως λόγους ( εννοώ να υπάρχει διαφορά μίνιμουμ 15 πόντων με αυτό):
1. Σε παίρνουν αγκαλιά από τον λαιμό άνετα είτε φοράς ψηλό τακούνι είτε όχι ενώ αλλιώς οριακά δεν παθαίνεις λόρδωση :P
2. Έχουν πιο μακριά ..άκρα γενικώς :redface: (τα χέρια εννοω, αμέσως ο νους σας στο πονηρό! :lol:)

Βέβαια ποτέ δεν είχα σχέση με κάποιον υπερβολικά ψηλό (από 1,90 και πάνω δλδ), αλλά δεν νομίζω να με ενοχλούσε, κάθε άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για γυναίκα μου αρέσει από 1.65 ως 1.80 (άντε και μέχρι 1.82 δε χαλιέμαι).Το ιδανικό ύψος για έναν άντρα είναι γύρω στο 1.90 που εντελώς τυχαία τυγχάνει να είναι το ύψος μου :P

Ας σοβαρευτούμε.Δεν έχω κανένα στεγανό,όλα τα ύψη είναι φίνα αρκεί ο άνθρωπος να είναι φίνος και αυτός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.






:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
καποτε ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηταν... ποσο να πω? παντως κατω απο 1.50, οκ μεζουρα δεν πηρα αλλα ηταν εκει γυρω. Εγω ειμαι 180 και κατι, οποτε η κοπελα μου κολλαγε....
Οχι οτι δεν μιλησαμε αλλα ρε παιδι μου δεν κολλαγε το θεμα.
Προσπαθησα ευγενικα να την αποφυγω αλλα τιποτα.
Στο τελος μιλησαμε στο τηλεφωνο και ηθελε εξηγησεις γιατι την αποφευγω κλπ κλπ.

Μα καλα πρεπει να το εξηγησω? εννοω δηλαδη δεν θα την προσβαλα αν ελεγα εισαι κοντη?
Με εφερε σε δυσκολη θεση, οταν βλεπει οτι κατι δεν κολλαει και επιμενει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ότι και να λέτε το πιο ωραίο είναι να υπάρχει μια διαφορά ανάμεσα στο αγόρι και το κορίτσι..τουλάχιστον εγώ το προτιμώ με τα 1000:)
το είπε και ο Mercury νομίζω...να χάνετε στην αγκαλιά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
να χάνετε στην αγκαλιά σου


εμ δεν σε ηξερα πιο νωρις....
θα ειχα να σου πω προτασεις οτι πρεπει για τις αποψεις σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εμ δεν σε ηξερα πιο νωρις....
θα ειχα να σου πω προτασεις οτι πρεπει για τις αποψεις σου :D
ιδανικό θεωρώ το 1,55-1,65 ... εντάξει το παράδειγμα που είπες πιο πρίν ήταν αρκετά ακραίο(σε θέμα ύψους μιλάμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γκουχου γκουχου...
Είμαι κοντή (αν θέλετε να μάθετε το ύψος μου κοιτάτε προηγούμενες αναρτήσεις :P )
Τα ύψη με τα οποία έχω κάνει σχέση κυμαίνονται από 2.03- 1.83....δεν έχω πέσει παρακάτω ποτέ :P

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι σε μια σχέση δεν μετράει το ύψος....
Εκτός αν είμαι ρομαντικούλα και δίνω βάση σε άλλα πράγματα...και ποτέ σε αυτό....:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top