Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
1.86, οχι πολυ ψηλος. εεε να μην ειναι ουτε ισια με εμενα ουτε να μου ριχνει και 5-6 κεφαλια. φυσιολογικα πραγματα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,549 μηνύματα.
Εντάξει ναι, ότι έχεις δίκιο, έχεις!! Εδώ και η ίδια το λέω ότι είναι βλακεία :redface:

Το ότι το λες, δε σε βελτιώνει σαν άνθρωπο. Η ειλικρίνεια και η αυτογνωσία είναι ένα άχρηστο πράγμα αν δεν συνοδεύεται από την αυτοβελτίωση.

Έχουν μάθει όλοι στην καραμέλα του "εγώ παραδέχομαι τα λάθη μου". Ναι, σαφώς! Αξιοθαύμαστο, μέχρι τη στιγμή που θα τα επαναλάβεις και η ειλικρίνεια - αυτογνωσία θα λάβει ένα χαρακτήρα δικαιολογίας "εγώ το είχα πει ότι λέω βλακείες".

Σε συμπαθώ όσο δεν πάει, και δε σου λέω ψέμματα, ούτε σου πουλάω καλοφιλία, αλλά ειλικρινά, είσαι επιφανειακή και οφείλει η ζωή να σε ανταμείψει με μια τεράστια τρικλοποδιά μπας και μάθεις ότι ο άντρας δεν είναι τσάντα Λουί-Βιτόν για να είναι προς επίδειξη, κι ότι "α η φίλη μου έχει πιό σοκολατένιο παίδαρο, άρα τζάσε λευκό παλικάρι σα το γάλα".

Ή αλλάζεις μυαλά ή από τους άντρες θα φας Χ επιτόπιο και ολόστεγνο. Εκτός κι αν θες αγοράκια στο μυαλό, εκεί αλλάζει το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά η μόνη μαλακία στο μήνυμά της είναι ότι δεν έχει τ' αρχίδια να σταθεί πίσω απ' την άποψή της και το ότι παραδέχεται ότι λέει βλακείες --λες κι αυτές ορίζονται το ίδιο για όλους-- σε μένα τουλάχιστον βγάζει αυτό μόνο, μια αδυναμία, μια αμφιβολία, μια χαζομάρα φάσης "λέω αυτό αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρος, δεν ξέρω, φοβάμαι, ναι έχεις δίκιο, αλλά και τι να κάνω blah blah"

Crap. Έχεις άποψη? Βγαίνεις και τη στηρίζεις. Τέλος.

Γιατί από εκεί και πέρα αυτό που είπε είναι απλά ότι δε γουστάρει τους ψηλούς, πράγμα απολύτως αποδεκτό απ' τη στιγμή που μιλάει ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Τώρα όλα αυτά για τη ζωή και την αυτοβελτίωση and whatnot είναι χαζομάρες αφού τη βελτίωση την ορίζουμε διαφορετικά όλοι. Για σένα αυτοβελτίωση είναι να σταματήσει να 'ναι επιφανειακή (seriously dude, πώς το 'βγαλες αυτό?) Για μένα αυτοβελτίωση είναι αυτό που είπα πάνω: δε γουστάρει να κάθεται δίπλα στο 2μετρο? Ωραία, βγαίνει έξω και με τις επιλογές της κάνει αυτό που της αρέσει. Πραγματικό βήμα μπροστά για μένα θα 'ναι, αυτή τη στιγμή που δεν της αρέσουν οι ψηλοί, να μπορέσει όχι μόνο να καταλάβει ότι οι προτιμήσεις της καθορίζονται από αυτή και μόνο αλλά και να 'χει τη δυνατότητα να τις στηρίξει. Ναι αύριο μπορεί να αλλάξει γνώμη και να κοιτάει μόνο ψηλούς, αλλά αυτό θα το δει αύριο. Σήμερα θέλει αυτό, ε, κι αυτό θα κυνηγήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,549 μηνύματα.
Τώρα όλα αυτά για τη ζωή και την αυτοβελτίωση and whatnot είναι χαζομάρες αφού τη βελτίωση την ορίζουμε διαφορετικά όλοι. Για σένα αυτοβελτίωση είναι να σταματήσει να 'ναι επιφανειακή (seriously dude, πώς το 'βγαλες αυτό?) Για μένα αυτοβελτίωση είναι αυτό που είπα πάνω: δε γουστάρει να κάθεται δίπλα στο 2μετρο? Ωραία, βγαίνει έξω και με τις επιλογές της κάνει αυτό που της αρέσει. Πραγματικό βήμα μπροστά για μένα θα 'ναι, αυτή τη στιγμή που δεν της αρέσουν οι ψηλοί, να μπορέσει όχι μόνο να καταλάβει ότι οι προτιμήσεις της καθορίζονται από αυτή και μόνο αλλά και να 'χει τη δυνατότητα να τις στηρίξει. Ναι αύριο μπορεί να αλλάξει γνώμη και να κοιτάει μόνο ψηλούς, αλλά αυτό θα το δει αύριο. Σήμερα θέλει αυτό, ε, κι αυτό θα κυνηγήσει.

Καταρχήν παλικάρι συγκράτησε τον μυ που έχεις μέσα στο στόμα σου και μίλα πιό ευγενικά. Εκφράσεις όπως "Δεν έχει η Μαρία αρχ..." δεν αρμόζουν στο πνεύμα του φόρουμ, όσο λάθος και να σου φαίνεται αυτό που είπε η κυρία. Και δεν είμαι ο dude. O dude είναι ο φίλος μου ο Κώστας που φλερτάραμε δυο κολλητές μαζί, ο φίλος μου ο Λάμπρος που κατεβάζαμε μπουκάλια Haig, αλλά όχι εσύ. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Στο διαταύτα, περί αυτοβελτίωσης. Όταν η κοπέλα εκφράζεται έτσι στο φόρουμ, δείχνει ότι λέει "μακάρι να μπορούσα να είμαι αλλιώς αλλά δεν είμαι". Η αυτοβελτίωση είναι το αλλιώς, κι όσο δεν την προσπαθείς στην πράξη αλλά μένεις μόνο σε ένα στείρο "ναι καλά τα λέτε αλλά εγώ σκέφτομαι λάθος", ε συγγνώμη, άμα όντως κατάλαβες το λάθος γιατί δεν προσπαθείς να το διορθώσεις παρά μόνο φαινομενικά το παραδέχεσαι για να μη φας κράξιμο από τον κόσμο;

Εγώ συνοψίζω όλο αυτό το σκεπτικό στο εξής οξύμωρο φρασάκι: "Κάνω ότι αρέσει μόνο σε μένα, αρκεί να συμφωνεί όλος ο κόσμος".

Ε αυτό το σκεπτικό, για μένα, είναι μη λογικό, αβάσιμο και δυνητικά επισφαλές για τον εκάστοτε σύντροφο της Μαρίας. Γι αυτό και διαφωνώ και δηλώνω την αποστροφή μου ως άντρας. Δεν κοιτάω να της αλλάξω Θεο. Απλά δεν γουστάρω τη φάση. Τελεία και παύλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
185-190 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καταρχάς, το "τόσο" το κάνατε "τόοοοοοσο", και οι δύο!! Κάθεστε και δίνετε δικές σας εξηγήσεις, χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος.
"Δε γουστάρω τη φάση" ο ένας, "δεν έχει τα..." ο άλλος.

Για ένα θέμα που κι εγώ η ίδια είμαι μπερδεμένη.

Κυρίως έχει να κάνει μ' αυτό:
Μηπως ειναι αλλοι οι λογοι και απλα ψαχνεις μια δικαιολογια για να μην το πληγωσεις το παιδι??Λεω γω τωρα...
Είναι πολλά πράγματα, και ένα από αυτά τα πολλά είναι και το ύψος. Είδα λοιπόν το θέμα, και είπα να γράψω τα δικά μου κι εγώ. Αυτό!
Κοινώς, δε ξέρω τι μου γίνεται (στη συγκεκριμένη περίπτωση, μπορεί και γενικά!! :P)

Αυτά! Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε! Η αυτοβελτίωση είναι ένα θέμα που πρέπει να σκεφτώ μόνη μου... εεε, αφήστε με λοιπόν
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
@valder Απλά πετάς υποθέσεις όμως, υποθέσεις που δε βλέπω σ' αυτά που διαβάζω.

Λες ότι το "λέω βλακείες" σημαίνει μακάρι να 'μουν αλλιώς. How come? Μ' αυτό το σκεπτικό πετάγονται 28 διαφορετικά σενάρια και παράγοντες που μπορεί να τα επηρέασαν, απ' τη διάθεση που 'χε όταν έγραφε το μήνυμα μέχρι το κλίμα του θέματος εδώ ξερωγώ κι αυτά που διάβασε πριν γράψει. Και ναι, OK, μέσα σ' αυτές τις υποθέσεις μπορεί να 'ναι και το "θέλω να 'μαι αλλιώς αλλά δεν είμαι" αλλά εμένα αυτό μου φαίνεται πολύ far fetched ρε φίλε (έκφραση είναι, cool, cool).

Γιατί να μην είναι απλά αυτό που λέει, χωρίς τρελά πράγματα? "Δε γουστάρω τους ψηλούς, ξέρω ότι αυτό ακούγεται χαζομάρα σε ένα τόσο cool thread με κόσμο που πιστεύει ότι το ύψος δεν έχει σημασία, αλλά τι να γίνει, για μένα έχει κι αυτό είναι. Deal with it." Μπορεί να νομίζει ότι ακούγεται βλακεία γιατί δεν ξέρω, θες ο κόσμος του site, θες ο κόσμος γενικά, whatever, μπορεί να μη δίνει σημασία σε λεπτομέρειες όπως αυτή. Αλλά το ότι όλοι είμαστε διαφορετικοί είναι καινούριο concept εδώ? Δε μπορεί απλά κάποιος να μη γουστάρει κάτι φαινομενικά ασήμαντο για τους υπόλοιπους ΧΩΡΙΣ να καταλήγει επιφανειακός?

Cause if I had to choose, επιφανειακός απ' τους δύο (με την έννοια του επιπόλαιου) θα 'σουν εσύ στη συγκεκριμένη που παίρνεις ένα στοιχείο ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ --ξέρεις, θέμα καθαρά ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ-- και το μεταφράζεις σε ολόκληρη στάση ζωής και δίνεις και μαθήματα και και και. Και ναι ναι ναι, είναι ο τρόπος που εσύ κατάλαβες αυτό που είπε, that's good, alright, alright, αλλά ναι, απλά λέω λίγο και κρίνω αυτόν τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Οκ ναι, κάντε δουλειά σας. Σαν να μην υπάρχω. Όχι ότι με αφορά το θέμα βέβαια, απλά έτσι.
Πάμε, αναλύουμε τα ψυχολογικά και τα γκομενικά της Μαρίας τώρα. Καλά το πάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
1.86, οχι πολυ ψηλος. εεε να μην ειναι ουτε ισια με εμενα ουτε να μου ριχνει και 5-6 κεφαλια. φυσιολογικα πραγματα :Ρ

Αυτόν τον ρώτησες αν θέλει να σου ρίχνει 6 κεφάλια ;:whistle:
Μήπως επιθυμεί στο ύψος του λέω εγώ τώρα ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos3

Νεοφερμένος

Ο dimos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια παρεξηγησατε....αντρας ειμαι...φυσκια αν ημουν γυναικα θα ημουν ψηλη με 1.70
Αλλα σιγουρα δεν θα εχει αντικτυπο στην ερωτικη μου ζωη(αν δεν ψηλωσω αλλο)?Δε θα με βλεπουν οι αλλες και θα λενε,δεν ειναι επιβλητικος, και κατι αλλα τετοια?

θα ημουν ψηλος εννοουσα χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
γυναικα-> 1.60-1.70
αντρας->1.80-1.90
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
καποτε ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηταν... ποσο να πω? παντως κατω απο 1.50, οκ μεζουρα δεν πηρα αλλα ηταν εκει γυρω. Εγω ειμαι 180 και κατι, οποτε η κοπελα μου κολλαγε....
Οχι οτι δεν μιλησαμε αλλα ρε παιδι μου δεν κολλαγε το θεμα.
Προσπαθησα ευγενικα να την αποφυγω αλλα τιποτα.
Στο τελος μιλησαμε στο τηλεφωνο και ηθελε εξηγησεις γιατι την αποφευγω κλπ κλπ.

Μα καλα πρεπει να το εξηγησω? εννοω δηλαδη δεν θα την προσβαλα αν ελεγα εισαι κοντη?
Με εφερε σε δυσκολη θεση, οταν βλεπει οτι κατι δεν κολλαει και επιμενει....

έχει τύχει να με απορρίψει κάποιος για το ύψος μου
μου το πε κατάμουτρα "γλυκιά είσαι,αλλά εμένα μου αρέσουν οι ψηλές".
δεν με πρόσβαλε αυτό, δεν μου πε "άι μωρή κοντοστούπα φύγε", ήταν ειλικρινής και μου το έφερε ωραία..

αλλά απο την άλλη, αν η κοπέλα (δεν μιλάω για την συγκεκριμένη-γενικά λέω) έχει κολλήματα με το ύψος της, ότι και να της πεις, με οποιονδήποτε τρόπο, μόνο και μόνο επειδή ο λόγος θα είναι το ύψος της, μπορεί να θιχτεί.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μωρε υπαρχουν ατομα που αλλαζουν γνωμη.......
να ξεκομπλεξαρονται.....
μια δοκιμή να τους πείθει......
να αλλαζει τα προτυπα.....

γιατί....
ποτέ μη λες ποτέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Μωρε υπαρχουν ατομα που αλλαζουν γνωμη.......
να ξεκομπλεξαρονται.....
μια δοκιμή να τους πείθει......
να αλλαζει τα προτυπα.....

γιατί....
ποτέ μη λες ποτέ....

αναφέρεσαι σε αυτόν που λόγω ύψους θα απορρίψει, η θα απορριφτεί?
γιατί κάποιον που δεν γοητεύεται στην εικόνα μιας κοντής κοπέλας, δεν τον θεωρώ κομπλεξικό..
ίσως απαιτητικό..

πάντως ναι, όλα αυτά μπορούν να αλλάξουν..
και μακάρι να αλλάξουν, για να αρχίσουμε να βλέπουμε επιτέλους την ουσία.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ο φίλος μου είναι 2.03 κι εγώ 1.71 στα τεντώματά μου = διαφορά 32+ εκατοστών αλλά ποιος νοιάζεται? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγω είμαι 1,67 και με πατέρα 1,85 η αλήθεια ειναι ότι περίμενα περισσότερα. Μάλλον έπαιξε ρόλο πως πάνω στην ανάπτυξη μου στα 14 μου, έχασα πολλά κιλά από εξαντλητική δίαιτα. Η αλήθεια είναι πως μου αρέσει ο άντρας να ξεπερνάει το 1,85 τουλάχιστον, ωστόσο ποτέ δεν ήμουν μαζί με κάποιον ιδιαίτερα ψηλό. Ο φίλος μου είναι 1,75 και με τακούνια ίσως τον περνάω και λίγο αλλα νταξ, υγεία! :D

Το παν είναι να ταιριάζουμε και να τα βρήσκουμε εμείς μεταξύ μας, και το να υπολογίζω σα συντελεστή της σχέσης μας το αν με περνάει 5 ή 25 πόντους είναι ανόητο για εμένα... Στα μάτια μου είναι 2 μέτρα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
γυναικα-> 1.60-1.70
αντρας->1.80-1.90

Μ'αυτό τον συλλογισμό εγώ θα έπρεπε να ήμουν γυναίκα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μ'αυτό τον συλλογισμό εγώ θα έπρεπε να ήμουν γυναίκα :mad:

τουλάχιστον εσύ ...ταιριάζεις κάπου :P

τι να πούμε κι εμείς που είμαστε εκτός κλίμακας ανθρωπίνου είδους :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μ'αυτό τον συλλογισμό εγώ θα έπρεπε να ήμουν γυναίκα :mad:

τουλάχιστον εσύ ...ταιριάζεις κάπου :P

τι να πούμε κι εμείς που είμαστε εκτός κλίμακας ανθρωπίνου είδους :P:P:P

Καλά δεν είπε η κοπέλα πως δεν υπάρχουν άνθρωποι εκτός αυτών των αναλογιών. Είπε απλά πως αυτες οι κλίμακες αποτελούν το ιδανικότερο ύψος για εκείνη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω ότι οι κοντοί άντρες έχουν τη χάρη!









Και όχι πονηρόμυαλοι δεν το λέω επειδή είμαι κοντός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top