Η ημέρα των γενεθλίων σας...

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και ειδικά όταν μου εύχονται με μήνυμα δλδ πιο απρόσωπο και τυπικό δεν γίνεται.

Το χειρότερο το κάνει μια φίλη μου, έχει ένα στανταρτ αποθηκευμένο και το στέλνει σε όλους.Διαφορετικό για κάθε περίσταση,γιορτή,γενέθλια,Χριστούγεννα,Πρωτοχρονιά.
Τα μνμ δεν τα γουστάρω καθόλου,θέλω να εύχομαι στον άλλον προσωπικά να με ακούει και να τον ακούω, ακόμη και αν περιμένω μισή ώρα την Πρωτοχρονιά να ξεμπλοκάρουν οι γραμμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, γενικως αμα φτασεις να ευχεσαι για οτιδηποτε μεσω μηνυματος, και δεν εχεις την ορεξη να σηκωσεις ενα τηλεφωνο ειναι εμφανες οτι η σχεση δεν ειναι φοβερη..αρα ποιος ο λογος να πηγαινοερχονται τυπικουρες? :S Νομιζω ουτε οι μεν το ευχαριστιουνται, ουτε οι δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μου θυμίζεται μια κοπέλα τρομερά ανασφαλής που είχε γενέθλια το 97 και ανέβηκε ειδικά στο Πανεπιστήμιο για να δει στο μαιλ και τσατ ποιος θα της πει χρόνια πολλά και τα σημείωνε.Κάποια φάση την έβλεπα με το χαρτί σπίτι της μετά από κάθε μήνυμα και απλά μου ήρθε επιφώτηση.Μιλάμε ξενέρωσα όσο δεν πήγαινε (μου φάνηκε απίστευτα κομπλεξαρισμένο) και η ίδια έτρεξε να το κρύψει (μάλλον ήξερε πόσο κομπλεξαρισμένο ήταν) και άλλαξε και 10 αποχρώσεις κόκκινου. Η απόλυτη παράνοια στην ικανοποιήση ανασφάλειας. Λες και το ενδοιαφέρον του άλλου αποδυκνείεται με το αν σε παίρνει κάποιος στην γιορτή και στα γενέθλια σου.
Μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση σχετικά με το πόσο πάτο λόγω ανασφάλειας μπορεί να πιάσει κάποιος.

Χμ...για να δούμε. Μόλις με είπες κομπλεξική, παρανοική και ανασφαλή! Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ !:clapup: Για μένα όταν κάποιος στον οποίο εύχεσαι κάθε χρόνο, σε ξεχνάει πάντα, σημαίνει ότι αδιαφορεί για σένα και σε γράφει στα .... του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Πραγματικά εγώ όταν έχω γενέθλια ποτέ δεν με πιάνει η κρίση ότι μεγαλώνω... Χαίρομαι τόσο πολύ που πέρασε άλλος ένας χρόνος που είμαι ΚΑΛΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ και ανθρώπους δίπλα μου που με αγαπούν που πραγματικά νιώθω πολύ ευτυχισμένη!! Τις περισσότερες φορές γιορτάζω τα γενέθλιά μου, είτε έξω, είτε σπίτι, είτε με μία έξοδο με τον σύντροφό μου, κάθε φορά ανάλογα τις διαθέσεις!!!! Τώρα το αν με θυμηθεί κάποιος ή όχι.. αν δεν με θυμάται τον υπόλοιπο χρόνο πραγματικά δεν μου λέει τίποτα το να με θυμηθεί στα γενέθλιά μου!!! Μου έχει τύχει να τα ξεχάσει η κολλητή μου (η οποία είναι παραπάνω από αδερφή μου) και την πήρα τηλέφωνο και της τραγουδούσα "Happy Birthday to me...." ...πραγματικά θα ήταν τραγικό αν έκρινα τους ανθρώπους που αγαπάω τόσο πολύ. .Δεν θα τους αγαπούσα μάλλον.. Και ναι!! Βάζω και κεράκια!!!! Και κάνω και ευχή και θέλω και φωτογραφίες, γέλια και χαρές!!! This is life!! Enjoy!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Χμ...για να δούμε. Μόλις με είπες κομπλεξική, παρανοική και ανασφαλή! Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ !:clapup:
Χμ.. για να δούμε. Μόλις έβαλες λόγια στο στόμα μου και μου έδειξες πόσο αξία έδωσες σε αυτό που έγραψα και ότι σίγουρα έμεινες μόνο στην διαφωνία.Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!:clapup: λοιπόν και εγώ.
Αν διαβάσεις ξανά λοιπόν το κείμενο, καλά όμως αυτή τη φορά και όχι με αποσπασματικό quote, θα δεις ότι πουθενά δεν είπα κάτι για σένα ούτε και για την smart (την οποία είχα κάνει και αυτή quote) και φυσικά θα δεις ότι έγραψα ότι όλοι δεν έχουν την ίδια άνεση, ικανότητα -πες το όπως θες- να θυμούνται ημερομηνίες. Όπως όλοι δεν έχουν την ίδια άνεση πχ στο μαγείρεμα ή στα μαθηματικά.
Για μένα όταν κάποιος στον οποίο εύχεσαι κάθε χρόνο, σε ξεχνάει πάντα, σημαίνει ότι αδιαφορεί για σένα και σε γράφει στα .... του!
Και για μένα όποιος με θυμάται μόνο στις γιορτές επειδή του είχα ευχηθεί και εγώ και έχει να μέ θυμηθεί μήνες κάνει δημόσιες σχέσεις μαζί μου.

Επίσης όλοι δεν δίνουν την ίδια αξία με σένα,εμένα και άλλους για συγκεκριμένα γεγονότα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το άτομο το έχουν γραμένο όπως λες. Και φυσικά γιαυτό το λόγο όλοι δεν θα μπούν στον κόπο να ενσωματώσουν ένα μηχανισμό υπενθύμισης, μήπως και παρεξηγηθεί ο άλλος επειδή τού είπα αλλά δεν μου είπε χρόνια πολλά.

Όπως είπε η κλέφτρα. Το πόσο γραμμένο σε έχει κάποιος και τι αξίζεις γιαυτόν κρίνεται από το σύνολο και όχι από κάποιες βαπτισμένες σημαντικές μέρες του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εμένα δεν με ενοχλεί να ξεχάσουν τα γενέθλιά μου. Ακόμα και καλοί φίλοι μου τα ξεχνάνε αν δεν τους το θυμίσω, όπως τυχαίνει να ξεχάσω κι εγώ γενέθλια. Και αρνούμαι να βάλω υπενθύμιση στο κινητό, μου φαίνεται fake! Δεν σημαίνει τίποτα όλο αυτό. Και να σε θυμούνταν άλλες χρονιές, δεν ξέρεις τι έχουν τώρα στο μυαλό τους και τι τους απασχολεί.

Σίγουρα χαίρομαι όταν με θυμούνται, εντάξει, για πολύ συγκεκριμένα άτομα θα αισθανθώ ένα τσιμπηματάκι αν με ξεχάσουν, αλλά δεν θα μείνω σε αυτό αν ξέρω ότι με αγαπάνε και είναι εντάξει μαζί μου. Να κοιτάμε την ουσία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Χμ.. για να δούμε. Μόλις έβαλες λόγια στο στόμα μου και μου έδειξες πόσο αξία έδωσες σε αυτό που έγραψα και ότι σίγουρα έμεινες μόνο στην διαφωνία.Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!:clapup: λοιπόν και εγώ.
Αν διαβάσεις ξανά λοιπόν το κείμενο, καλά όμως αυτή τη φορά και όχι με αποσπασματικό quote, θα δεις ότι πουθενά δεν είπα κάτι για σένα ούτε και για την smart (την οποία είχα κάνει και αυτή quote) και φυσικά θα δεις ότι έγραψα ότι όλοι δεν έχουν την ίδια άνεση, ικανότητα -πες το όπως θες- να θυμούνται ημερομηνίες. Όπως όλοι δεν έχουν την ίδια άνεση πχ στο μαγείρεμα ή στα μαθηματικά.

Και για μένα όποιος με θυμάται μόνο στις γιορτές επειδή του είχα ευχηθεί και εγώ και έχει να μέ θυμηθεί μήνες κάνει δημόσιες σχέσεις μαζί μου.

Επίσης όλοι δεν δίνουν την ίδια αξία με σένα,εμένα και άλλους για συγκεκριμένα γεγονότα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το άτομο το έχουν γραμένο όπως λες. Και φυσικά γιαυτό το λόγο όλοι δεν θα μπούν στον κόπο να ενσωματώσουν ένα μηχανισμό υπενθύμισης, μήπως και παρεξηγηθεί ο άλλος επειδή τού είπα αλλά δεν μου είπε χρόνια πολλά.

Όπως είπε η κλέφτρα. Το πόσο γραμμένο σε έχει κάποιος και τι αξίζεις γιαυτόν κρίνεται από το σύνολο και όχι από κάποιες βαπτισμένες σημαντικές μέρες του χρόνου.
Συγγνώμη, αλλά όταν λες «Μου θυμίζεται μια κοπέλα τρομερά ανασφαλής.......», δεν μου απευθύνεις χαρακτηρισμούς;;; Τέλος πάντων, μάλλον είμαι ΚΑΙ χαζή. Κατά τα άλλα δε θα σχολιάσω, καθώς ο καθένας έχει το δικαίωμα της άποψης του. Εγώ προτιμώ να κάνω «δημόσιες σχέσεις» όπως λες. Και φυσικά δεν αναφέρομαι στους πολύ κοντινούς μου ανθρώπους! Είναι δυνατόν να τους παρεξηγήσω αυτούς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Pepper-ann εγραψες, έγραψα, έγραψες και γράφω ότι δεν συνεχίζω την αντιδιικία εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του και να την υποστηρίζει, δεν χρειάζεται όμως να φτάνουμε σε σημεία εκνευρισμού και χαρακτηρισμών.
Γι'αυτο παρακαλώ και τους δυο σας (Demelene & Pepper-ann) να λήξει το θέμα εδώ.
Ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι εμένα δεν με ενοχλεί να ξεχάσουν τα γενέθλιά μου.

χμ... :hmm: για να είμαι ειλικρινής εξαρτάται ΠΟΙΟΣ θα τα ξεχάσει για το αν θα ενοχλήθω ή όχι... :redface:

Αν τα ξεχάσει η αδερφή μου.... θα την πάρω τηλ την επόμενη και θα της πω γελώντας "μωρή μουλάρα δεν θες να μου λες χρόνια πολλά γιατί αντικειμενικά αν μεγαλώνω εγώ μεγαλώνεις και συ εεεεεε" :P

Αν τα ξεχάσει ο άντρας μου....τα πραγματα ζορίζουν... :redface:
αυτός > :hump: < εγώ (το πιάσατε το νόημα :P)

Αν τα ξεχάσει ο πατέρας μου... είναι κάτι συνηθισμένο, δεν τρέχει και τίποτα :P (βέβαια.. μέχρι πριν λίγο.... του τα θύμιζε η μαμά μου αυτά :'()


αν τα ξεχάσουν καλοί μου φίλοι.... πάλι δεν τρέχει τίποτα.... απλά δεν τους κερνάω τούρτα :P

πάντως είναι γεγονός... ανάλογα με τον άνθρωπο που έχω απέναντι μου, είναι και οι απαιτήσεις μου (απ τον δεμελένε για παράδειγμα, δεν θα περίμενα ΠΟΤΕ να τα θυμηθεί :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εμενα ποτε δεν μου εχουν κανει "το" παρτυ εκπληξη που παντα περιμενω κ παντα καποιος θα υπαρχει που θα τα ξεχασει κ θα στεναχωρηθω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
(απ τον δεμελένε για παράδειγμα, δεν θα περίμενα ΠΟΤΕ να τα θυμηθεί :P)
Ειπάμε η τεχνολογία είναι δύναμη αλλά δεν κάνει και θαύματα ειδικότερα όταν δεν υπάρχει η πληροφορία.
Μήπως να κάνω ένα googling?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ειπάμε η τεχνολογία είναι δύναμη αλλά δεν κάνει και θαύματα ειδικότερα όταν δεν υπάρχει η πληροφορία.
Μήπως να κάνω ένα googling?

Πόσα μου δίνεις να σου πω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα κεριά τα σβήνω πάντως:PΕυχή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ειπάμε η τεχνολογία είναι δύναμη αλλά δεν κάνει και θαύματα ειδικότερα όταν δεν υπάρχει η πληροφορία.
Μήπως να κάνω ένα googling?
δεν υπάρχει λόγος :P
μετά τα Χριστούγεννα, να έχεις το νού σου στο στέκι... θα το δεις γραμμένο :P
καπου εκεί ειναι περίπου... :P

(μην ανησυχείτε βρε κουτά, ετοιμάζω λίστα δώρων -όπως λέμε λίστα γάμου -για τα γεννέλια μου στον hondo και θα σας ενημερώσω κανα μήνα πριν! :P:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
χμ... :hmm: για να είμαι ειλικρινής εξαρτάται ΠΟΙΟΣ θα τα ξεχάσει για το αν θα ενοχλήθω ή όχι... :redface:


Ναί αλλά δεν μας είπες τί θα γίνει αν τα ξεχάσουν οι στεκίτες;:D (που παρεπιπτόντως έχουν και τη σχετική υπενθύμιση...:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναί αλλά δεν μας είπες τί θα γίνει αν τα ξεχάσουν οι στεκίτες;:D (που παρεπιπτόντως έχουν και τη σχετική υπενθύμιση...:D )


ΚΑΙ ΠΑΛΙ.... εξαρτάται ΠΟΙΟΣ απ τους στεκίτες :P
έχεις κάποιον συγκεκριμένο κατά νου? :hmm:


:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ.... εξαρτάται ΠΟΙΟΣ απ τους στεκίτες :P
έχεις κάποιον συγκεκριμένο κατά νου? :hmm:


:P:P:P:P

Τώρα μου βάζεις δύσκολα. :)

Γράφω και με ... χρονοκαθυστέρηση, όπως έλεγα και νωρίτερα οπότε θα μας πάρει πολύ η συγκεκριμένη κουβεντούλα.

Χμμμ :hmm: οκ ας χρησιμοποιήσω το όνομα κάποιου που ξέρω ότι δε θα με παρεξηγήσει... έ Κρόνε;:D

Ας πούμε ότι τα ξεχνάει ο Κρόνος (Άντε κι εγώ μαζί:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ok then.... προσθέτω και τα δικά σας ονόματα στη λίστα του hondos center Για τις δωροεπιταγες μου :P:P


μην σκας βρε... θα είναι ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ αυτοί που θα με θυμηθουν, που δεν θα προλάβω να καταλάβω ποιος με ξέχασε! (κι ασε που όσοι με ξεχάσουν αυτοι θα μετανιώσουν, δε θα φανε γλυκο :P)


ΜΑ ΤΙ ΨΩΝΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ (ολυμπιακέ μου! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
ok then.... προσθέτω και τα δικά σας ονόματα στη λίστα του hondos center Για τις δωροεπιταγες μου :P:P


μην σκας βρε... θα είναι ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ αυτοί που θα με θυμηθουν, που δεν θα προλάβω να καταλάβω ποιος με ξέχασε! (κι ασε που όσοι με ξεχάσουν αυτοι θα μετανιώσουν, δε θα φανε γλυκο :P)


ΜΑ ΤΙ ΨΩΝΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ (ολυμπιακέ μου! :P)


Ευτυχώς γιατί 1) Η Ρόδος έχει Hondos Center και 2)Τώρα που το ξέρουμε από νωρίς θα προλάβουμε να πάρουμε τα... φτηνά δώρα:D (ελπίζω να μη φάμε μικρότερο κομμάτι από γλυκό που θα φτιάξεις(α να ρωτήσω επ΄ευκαιρίας: γίνεται να παραγγείλουμε γλυκό ή έχει έξτρα χρέωση δώρου;))

Υ.Γ. Εγώ που είμαι ΚΑΙ ολυμπιακός μπορώ να ζητήσω θέση VIP στα γεννέθλια(αν γίνεται θέλω να έχει θέση πάρκινγκ για το αμάξι και μια θέση στον καλό το καναπέ). Ά και να είναι και κοντά στο μπούφέ. Αυτά! Ζητάω πολλά;:D

Υ.Γ.2 Για να μείνουμε εντός θέματος: τα λέω όλα αυτά επειδή κατάλαβα ότι η μέρα των γεννεθλίων σου είναι πολύ σημαντική για σένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top