Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ καλή μου..Εχεις δίκιο,τουλάχιστον χαίρομαι που τα έζησα απλά να,σκέφτομαι ότι δεν είχε κάνει ακόμη τον κύκλο της αυτή η σχέση.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε μαμώτο, εγώ δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ημασταν μαζί 2 μήνες περίπου,ήταν 1 την νύχτα και ξημέρωνε 15 Αυγούστου,δλδ η γιορτή μου..Εγώ είχα άδεια απο την δουλειά ενω εκείνος θα δούλευε κανονικά..Είχα παει λοιπόν στο χωριό που κάνω διακοπές και έπαιζα trivial σε ένα σπίτι με την παρέα μου..Το κινητό μου είχε μλοκάρει και έτσι έστειλα μνμ στον καλό μου απο το κινητό της ξαδέρφης μου για να του πω να μην με ψάχνει και αν θέλει κάτι να πάρει εκεί.Με το που στέλνω το μνμ παίρνει αμέσως τηλέφωνο
Εκείνος:(Αφου μου είπε τα χρόνια πολλλά και τα σχετικά)Που είσαι?
Εγώ:Στην ξαδέρφη μου!
Εκείνος:Εγώ ξέρεις που είμαι?
Εγω:Όχι!
Εκείνος:Είμαι στο Κιάτο..
Εγω(τελείως στον κόσμο μου):Α!Τι κάνεις εκεί??
Εκείνος:Τι τι κάνω ρε Μαρία?Να σε δω ήρθα!!

Ε,μετά εγώ νόμιζα ότι με κορόιδευε,εκείνος με ρωτούσε που ακριβως είναι το χωριό και μετα απο 2 λεπτα με είχε στην αγκαλίτσα του και μου έλεγε χρόνια πολλά!Εκτοτε,αρκετές φορές όταν τσακωνόμαστε κα ιείχε άδικο ερχόταν στο σπίτι μου μεσα στη νύχτα για να με βρει και να τα βρούμε..Το πιο γλυκό απ'όλα δε ήταν ότι εκείνος δεν είχε αυτοκίνητο και αγγάρευε τους φίλους του να τον φέρουν!!Τώρα αυτό μπορεί να είναι κοινότυπο και συνηθισμένο αλλα για ένα άτομο τόσο παράξενο όσο ό καλός μου ήταν υπερπαραγωγή!!
Και σταματάω εδω γιατι είμαι άρτι χωρισμένη γυναίκα και θα με πάρουν τα ζουμια..:'(

μην στεναχωριεσαι... εχει κ τα καλα της η μοναξια...αντε ντε θα βρεις καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πρέπει να το ξεπεράσω γιατί δεν με βλέπω καλά..:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Μαρούλι

Κουράγιο, κορίτσι. Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός... ;)

Τα καλύτερα θα' ρθουν...;)



Στο θέμα μας... διάβασα όλες τις εκπλήξεις που σας έκαναν και κάνατε και μου άρεσαν πολύ (μερικές ήτανε και πολύ συγκινητικές). Εμένα δυστυχώς δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο...:( ούτε έχω κάνει κάτι ανάλογο εγώ σε κάποιον...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutsivitisj

Νεοφερμένος

Ο koutsivitisj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλουσ και ευχαριστώ για τισ απαντήσεις σας. λίγο αργά θα μου πείτε πως το σκέφτηκα αλλά ήμουν εκτός Αθηνών και δεν είχα πρόσβαση σε η/υ. Great Chaos έγραψες.... τελικά κατάλαβα πως δεν άξιζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το τελευταιο που εκανα και με ευχαριστουσε για μιση ωρα, ηταν που πηγα σπιτι του για καφε και αυτος επρεπε να φυγει για κανενα τεταρτακι, μπηκα στην κουζινα, την ειδα χαος, οποτε καθισα και του επλυνα ολα τα πιατα :clapup: Και μη νομιζετε οτι ειμαι και καμια νοικοκυρα, τα δικα μου ακομα απλυτα ειναι!!!!

lol

Διάβασα αυτό και θυμήθηκα ανάποδη έκπληξη που του είχα κάνει, καθόλου στημένη :P

Έλειπαν οι γονείς του διακοπές (ανήλικος τότε, έμενε στο σπίτι των γονέων του) και γενικότερα είχαμε το σπίτι του σχεδόν "δικό μας". Τρώγαμε εκεί, κοιμόμασταν εκεί και όλα τα κλασσικά (τότε περνούσα ωραία, τώρα είμαι μες τη γρίνα :P) Τις πρώτες μέρες λοιπόν, ήμουν σπίτι του και έπρεπε να φύγει 2 ώρες για μάθημα στο φροντιστήριο και είχαμε πει οτι θα τον περιμένω στο σπίτι του, αλλά εντωμεταξύ βαρέθηκα, πήρα το σκύλο του και βγήκα βόλτα. Όταν γύρισα εν τέλει, μετά απο 2 ώρες εκείνος ήταν ήδη εκεί και απ' ό,τι μου είπε είχε βάλει στοίχημα οτι θα γυρίσει και θα με βρει να έχω πλύνει τα πιάτα (που είχαμε και οι δύο λερώσει) και να τον περιμένω ενθουσιασμένη σαν καλή νοικοκυρά στην κουζίνα!!! Η αλήθεια είναι ότι ούτε που μου είχε περάσει απο το μυαλό να πλύνω τα πιάτα σαν καλή νοικοκυρά και όταν του το είπα πήρε ένα υφάκι ευχαριστημένο και μου είπε "Δεν πειράζει, γι'αυτό σε αγαπάω, επειδή είσαι διαφορετική". Ωστόσο ακόμα κάτι μου λέει, οτι με αυτό το τελευταίο μάλλον ήθελε να παρηγορήσει τον εαυτό του :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα του έκανα έκπληξη, αν και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να θεωρηθεί ρομαντική.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Γεια σας!! Είναι το πρώτο μου post στο forum, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας καιρό. Αν και γενικά δεν είμαι ρομαντικός και συναισθηματικός τύπος (κ*λοπαιδάκι θα με χαρακτήριζα), έχω κάνει κι εγώ κάτι ρομαντικό (ω, ναι!!!) και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

Πέρυσι, λίγο πριν τα Χριστούγεννα κι ενώ είχα τσακωθεί με την κοπέλα μου. την κάλεσα σπίτι αφήνοντας να εννοηθεί πως ήθελα να χωρίσουμε. Επειδή το σπίτι που μένω είναι διώροφο και αρκετά μεγάλο, είχα αφήσει σε διάφορα σημεία τριαντάφυλλα με ραβασάκια που οδηγούσαν στο μπάνιο. Εκεί είχα γεμίσει το μπάνιο με μικρά κεράκια και είχα ετοιμάσει την μπανιέρα για τους δυο μας (την είχα γεμίσει ροδοπέταλα) και περάσαμε τέλεια...

Ήταν από τα καλύτερα βράδια της ζωής μου. Τελικά το να είσαι ρομαντικός, καμιά φορά δεν κάνει κακό :D!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Με την προγούμενη σχέση είχαμε σχέση εξ αποστάσεως.Ερχόμενη στην Αθήνα απο την πόλη στην οποία διέμενε είχα γεμίσει το σαλόνι του σπιτιού στο οποίο θα μέναμε με κεράκια που σχημάτιζαν το όνομα της.Γύρω γύρω είχα βάλει μερικά δωράκια και ροδοπέταλα.
'Οταν την έφερνε το ταξί απο τα κτέλ στο σπίτι την έπαιρνα συνέχεια για να δώ που βρίσκεται...τελικά όταν πλησίαζε έτρεχα να ανάψω και τα 200 κεράκια και έπαθα εγκαύματα.Τα άναψα όμως.Χαλάλι της..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

u_jeanaki

Νεοφερμένος

Η u_jeanaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σε ολους. σημερα εγινα μελος κ αποφασισα να σας παραθεσω την εκπληξη που μου εκενε ο φιλος μου την ημερα του βαλεντινου... ο φιλος μου τον τελευταιο καιρο εχει πολυ φορτωμενο προγραμμα κ δεν τον βλεπω πολυ ωστοσο προσπαθουμε να κλεψουμε λιγο χρονο για να βρεθουμε!!! ετσι λοιπον εκεινη την εβδομάδα προσπαθουσα να τον πεισω να παμε σαββατοκυριακο καπου εδω κοντα, για να μην ταλαιπωρηθουμε, ομως αρνιοταν πεισματικα.... δεν πηγαινε το μυαλο μου οτι ετοιμαζε το παραμικρο... ως που ηρθε το σαββατο!! τελειωσε απο την δουλεια γυρω στις 6 το απογευμα κ με πηρε τηλ στις 8 να βρεθουμε...ηρθε να με παρει απο το σπιτι μιας φιλης μου κ μολις μπηκα στο αυτοκινητο μου εδωσε ενα τριανταφυλλο κ μου ειπε πως με αγαπαει πολυ... με πηγε σε ωραιο μπανγκαλοους στο βουνο... οταν ανοιξα την πορτα ειδα εναν πολυ ομορφο χωρο... μου ειπε να παω πρωτα στην τραπεζαρια, με τα στον καναπε κ μετα στο κρεβατι.. ετσι λοιπον κ εκανα.. στην τραπεζαρια ειχε 2 τριανταφυλλα κ μια λακτα που εγραφε ς'αγαπω, στον καναπε διπλα στο τζακι ειχε αλλα δυο τριανταφυλλα κ μια μεγαλυτερη λακτα που εγραφε πολυ κ τελος στο κρεβατι ειχε αλλα δυο τριανταφυλλα κ μια πολυ μεγαλη λακτα που εγραφε μωρο μου... ενθουσιαστηκα με ολο αυτο, δεν το περιμενα.... πραγματικα με ξαφνιασε!!!! ξερει οτι με τρελαινουν οι εκπληξεις!!! τον φιλησα κ τον ευχαριστησα.... καναμε τζακουζι κ κοιμηθηκαμε διπλα στο τζακι!!! την ηυμερα αυτη δεν θα την ξεχασω... μου ειπε βεβαια οτι θα ερθουν κ καλυτερες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε παιδιά να σας πω το ήμαρτον μου? εγώ φοβάμαι αυτά τα πολύ ρομαντικά που σε πάνε τόσο ψηλά και μετά το πιο πιθανόν είναι να προσγειωθείς εντελώς ανώμαλα... διαβάζοντας τα όσα έχετε γράψει όλοι κατασυγκινήθηκα και ειδικά με την erodia!!! (κουκλίτσα μου σου εύχομαι τα καλύτερα απο καρδιάς) κάτι τέτοιο πραγματικά θα 'θελα να το ζήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora

Νεοφερμένος

Η aurora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ετσι πηγε και η φιλη μου να κανει εκπληξη στον καλο της (ειχε ερθει εκεινη να δει τους δικους της και γυρισε μια μερα νωριτερα στον καλο της) και τον επιασε καβαλα με τον φιλο του!!!
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Τη συγκεκριμένη έκπληξη, τη θυμήθηκα χτες συζητώντας με δυο φίλες και μιας και την έχω φρέσκια θα την μοιραστώ εδώ..
Ήταν καλοκαίρι και θα πήγαινα στον τόπο καταγωγής μου, να περάσω κάποιες μέρες με τους γονείς μου. Δεν θα ήταν πολλές - γύρω στις δέκα - αλλά αφενώς με τον φίλο μου είμασταν τότε ακόμα στις μεγάλες μας αγάπες, αφετέρου είχαμε αρχίσει να μένουμε σχεδόν μαζί (διατηρώντας εγώ βέβαια το σπίτι μου) το αποτέλεσμα ήταν αυτές οι δέκα μέρες να μου φαίνονται καημός αβάστακτος!
Σκέφτηκα λοιπόν, όσο ήταν μόνος να βρώ έναν τρόπο να έιμαι διαρκώς εκεί. Μαζί του.
Γέμισα το σπίτι με πάμπολλα σημειώματα, γύρω στα τριάντα, τοποθετημένα σε σωστά σημεία όμως, ώστε να μην τα βρει όλα από την πρώτη μέρα και χαλάσει το όλο σχέδιο.
Τα σημειώματα δεν ήταν (όλα) ρομαντικό - γλυκανάλατα, γιάτι έτσι και πάλι θα γινόταν βαρετό το πράγμα..
Θυμάμαι για παράδειγμα, πως το σημείωμα στο φούρνο μικροκυμάτων έλεγε "έτσι! φτιάχτον μόνος σου τώρα τον καφέ!" ή στις πετσέτες τις τουαλέτας "και τι δε θα δίνα να τύλιγες εμένα με μία αυτή τη στιγμή - και μετά να με ξετύλιγες!!" ...
Είχα βάλει, στο εσωτερίκο ενός παππουτσιού, στο μπολ της ζάχαρης, στην κατάψυξη, μέσα σε χαρτοφύλακα ακόμα και μέσα σε κατεψυγμένο ψάρι! Παντού!

Αποτέλεσμα; Xτυπούσε το τηλέφωνο μου, όποτε έβρισκε ένα από τα μαγικά χαρτάκια και σαφώς συνοδευόταν από τις ανάλογες απαντήσεις.

Υ.Γ. Όταν επέστρεψα Αθήνα και μετά απο καιρό, βρήκα έγω κανά δυο σημειώματα που ποτέ δεν είχε διαβάσει. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Υ.Γ. Όταν επέστρεψα Αθήνα και μετά απο καιρό, βρήκα έγω κανά δυο σημειώματα που ποτέ δεν είχε διαβάσει.


"Μη χρησιμοποιήσεις την οδοντόβουρτσά μου, όπως συνηθίζεις! Γιατί την έβαλα να τρίψω τη λεκάνη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
σας διαβαζω και σας καμαρωνω για την φαντασια και την υπομονη σας..........εγω το πιο ρομαντικο που εχω κανει ειναι κατι τηγανητα αυγα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εγω το πιο ρομαντικο που εχω κανει ειναι κατι τηγανητα αυγα.......


Και να 'χες το γιακούζι στολισμένο με ανθοπέταλα για να τον ταίσεις χαβιάρι,
το μόνο θέμα για τους άντρες είναι αν μετά το φαί θα ακολουθήσει σεχς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grasshoper

Νεοφερμένος

Ο grasshoper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
14 φλεβαρη.μερα των ερωτευμενων. αγορασα απο ενα sex shop ενα υπεροχο δωρακι για κεινη,ενα μπουκετο κοκκινα τριανταφυλλα και βουρ για το σπιτι.
μολις εφτασα στην εξοπορτα του σπιτιου (την εσωτερικη),πεταω ολα μου τα ρουχα και αντι να ανοιξω με τα κλειδια μου,της χτυπαω το κουδουνι βαζοντας τα λουλουδια μπροστα στο προσωπο. το κακο ειναι,οτι εκανε μιση ωρα να συνελθει απ το σοκ που επαθε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πεταω ολα μου τα ρουχα και αντι να ανοιξω με τα κλειδια μου,της χτυπαω το κουδουνι βαζοντας τα λουλουδια μπροστα στο προσωπο. το κακο ειναι,οτι εκανε μιση ωρα να συνελθει απ το σοκ που επαθε.
Ε μα, πως να μην πάθει;
Πάλι καλά που δε σου ΄κατσε κλωτσιά στ αχαμνά δηλαδή :P
Θα το κανε ρομαντικό αν έκρυβες με τα λουλούδια κάτι άλλο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
14 φλεβαρη.μερα των ερωτευμενων. αγορασα απο ενα sex shop ενα υπεροχο δωρακι για κεινη,ενα μπουκετο κοκκινα τριανταφυλλα και βουρ για το σπιτι.
μολις εφτασα στην εξοπορτα του σπιτιου (την εσωτερικη),πεταω ολα μου τα ρουχα και αντι να ανοιξω με τα κλειδια μου,της χτυπαω το κουδουνι βαζοντας τα λουλουδια μπροστα στο προσωπο. το κακο ειναι,οτι εκανε μιση ωρα να συνελθει απ το σοκ που επαθε.

Και φαντασου να σου ανοιγε καμια γιαγια της που ηρθε επισκεψη απο το χωριο...
Ξες μεγαλη σε ηλικια, καταρακτες στα ματια ποταμια κτλ κτλ.:D
Με το που ανοιγει, ακους εσυ οτι ανοιξε η πορτα και οπως εχεις τα λουλουδια μπροστα στο προσωπο και δεν βλεπεις λες με λαγνα φωνη:
"Καλησπερα Χαρουλα..." (τυχαιο ονομα)
Τ' ακουει η γιαγια και λεει
"Χαρουλαααααα!!!Μωρ' Χαρουλαααα!!! καποιος στην πορτα για εσενα ειναι κορη μ'!"
"Ποιος ειναι γιαγια???"
Σε κοιταει η γιαγια απο πανω μεχρι κατω και απανταει
"Τι να σε πω κορη μου...περιεργα μαλλια εχει με ζελεδια(ζελατινες) και πολλα χρωματα...ολα πανω κοιτανε... πανκι μου φαινεται να ειναι πανκι!!"
Κοιταει πιο χαμηλα...
"Κι εχει κι ενα περιεργο προσωπο και υφος βρε κοπελα μου!Μεγαλη μυτη, μουστακι φουντωτο...και με κοιταζει περιεργα!Εχει και πρησμενες αμυγδαλες!":P

Εκεινη την ωρα καλο ειναι να μην εχουμε και καμια "χειραψια"...γιατι κατι φορες σου σφιγγουν το χερι και πονας, φαντασου τιποτα αλλο!:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top