Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 199)
  • Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα

    Ψήφοι: 7 3.5%
  • Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία

    Ψήφοι: 102 51.3%
  • Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!

    Ψήφοι: 64 32.2%

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ως φανατικός οπαδός του ελεύθερου κάμπινγκ, ψήφισα την τελευταία επιλογή. Αμμος, θάλασσα, και τίποτα άλλο.
Οτι χρειάζομαι, το έχω πάντα μαζί μου άλλωστε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ψήφισα την τρίτη επιλογή. Καμιά φορά όταν είμαι με μεγάλη παρέα μου αρέσει να είμαι σε μαγαζί και να ακούγεται μουσική ή να κάθομαι σε ξαπλώστρες με ομπρέλα. Έχει κι αυτό τη φάση του... Τις περισσότερες φορές όμως προτιμώ να είμαι κάπου πιο ήσυχα γιατί δεν αντέχω την πολλή φασαρία. Εξάλλου όταν δεν έχει πολύ κόσμο η θάλασσα είναι και πιο καθαρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Ψηφίζω την τρίτη επιλογή αλλά να μπορώ να πάω και κάπου πιό ήσυχα όταν νιώσω ότι θέλω να ηρεμήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μαρέσουν οι παραλίες που έχουν κόσμο, και με μπαράκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Eμένα πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου οι παραλίες με κόσμο και μπαράκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αυτά τα μέρη με τα μαγαζιά και τη φασαρία δίπλα στη θάλασσα ΔΕΝ είναι παραλίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι παραλίες που έχουν δύσκολη ως και καθόλου πρόσβαση στον κόσμο.
Εγώ θα βρω τρόπο να πάω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα..μου αρεσει η παραλια και ο ηλιος γενικα..αναλογα με τη διαθεση και η αναλογη παραλια..
Η αληθεια ειναι οτι δε με χαλαει καθολου να παιρνω τα ουζακια με τις ποικιλιες στην πετσετα μου απο καποιο μπαρακι...:devil:
Υπρχουν και ησυχες παραλιες με μπαρακια ..ξερετε..!:)
(και εαν δεν ξερετε να σας ενημερωσω!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ξέρουμε, ξέρουμε.......:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
3η επιλογή! Μην κορακιάσουμε κιόλας! Ένας καφές στην παραλία είναι must κι άμα θες ακούς και μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
3η επιλογή! Μην κορακιάσουμε κιόλας! Ένας καφές στην παραλία είναι must κι άμα θες ακούς και μουσική!

Κι άμα δε θες όμως πάλι την ακούς. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tha+nos

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
3η επιλογή! Μην κορακιάσουμε κιόλας! Ένας καφές στην παραλία είναι must κι άμα θες ακούς και μουσική!

αν θες να ακούσεις μουσική παίρνεις ένα mp3/walkman/discman και βολεύεσαι χωρίς να τρελένεται ο υπόλοιπος κόσμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κι άμα δε θες όμως πάλι την ακούς. :mad:

αν θες να ακούσεις μουσική παίρνεις ένα mp3/walkman/discman και βολεύεσαι χωρίς να τρελένεται ο υπόλοιπος κόσμος :P

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μμμ εγω οσο πιο μονη ειμαι (με την παρεα μου δλδ) τοσο καλυτερα ^^ μου τη δινει και ο πολυς κοσμος και να πληρωνω ξαπλωστρες και τα πιτσιρικια να τρεχουν απο δω κιαποκει :Ρ Δε συζηταω για τη μουσικη. Που ειναι και 90% ελληνικη κοψοφλεβικη. Και το νερακι μου στη μασχαλη χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μμμ εγω οσο πιο μονη ειμαι (με την παρεα μου δλδ) τοσο καλυτερα ^^ μου τη δινει και ο πολυς κοσμος και να πληρωνω ξαπλωστρες και τα πιτσιρικια να τρεχουν απο δω κιαποκει :Ρ Δε συζηταω για τη μουσικη. Που ειναι και 90% ελληνικη κοψοφλεβικη. Και το νερακι μου στη μασχαλη χD

Μάλλον άλλη εικόνα παραλίας έχουμε στο μαλό μας:P Εννοώ παραλία με λίγο κόσμο, μαγαζίμε απαλή μουσική καικυρίως reggae!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Σε αυτήν την κατάσταση που είμαι τώρα δεν μου πολύ αρέσουν οι παράλιες ασφυκτικά γεμάτες…Αν ήμουν 1.5 πιο πριν θα μου άρεσε…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ωρες ωρες μαρεσουν οι ερημικες παραλιες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Στην παραλία που πάω έχει ένα μαγαζί που είναι κοντά στην θάλασσα. Δεν με πειράζει καθόλου. Θα ήθελα η παραλία να ήταν εντελώς άδεια, αλλά να ήμουν με παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moby

Νεοφερμένος

Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λίγος κόσμος και κανα ταβερνάκι στην μια άκρη της θα ήταν το τέλειο... Παραλίες τύπου Μυκόνου που γίνετε παζάρι με τις ξαπλώστρες-ομπρέλες και που γίνετε ο πανικός ο ίδιος δεν μου αρέσουν καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παραλια ερημικη και βραδυνο μπανακι...

Παραλια με πολυ κοσμο και ρακετες, δυνατη μουσικη, λαδια και κοκτειλς..

Παραλια απογευμα με λιγοτερο κοσμο, κατω απο μια ομπρελα διαβαζοντας περιοδικα και ριχνοντας κι εναν υπνακο..

Παραλια βραδακι με παρεα και κιθαρουλες...

Παραλια με ταβερνακι παραδιπλα για το μεσημεριανο φαγητο (η και το βραδυνο)..

Παραλια με αμμο για να σχηματιζω καρδουλες...

Παραλια με βοτσαλακια για να τα πεταω στη θαλασσα και να κανω διαγωνισμο για το ποιος θα τα ριξει μακρυτερα!

Παραλια με θαλασσα βαθια για να κολυμπαω πολυ..

Παραλια με θαλασσα ρηχη για να προχωραω συνεχεις μεχρι να βρω βαθος..

Ολα μου αρεσουν κι ολα τα απολαμβανω, με την αναλογη διαθεση και την καταλληλη παρεα!

Αντε και καλο μας καλοκαιρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top