Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ο ρολος του ΚΚΕ ειναι απλα "συμμορφωτικος" και να ελεγχει τους 2 μεγαλους αφου εξουσια δεν προκειται να παρει ποτε.

Κάποιος πρέπει να το κάνει κι αυτό όμως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Βρε ποιος Καρατζαφερης?
Εχει μαζεψει οτιδηποτε μπορει να του φερει ψηφους και νομιζεις οτι θα του δωσει κανενας σημασια?
Εχει εκτεθει ανεπανορθωτα ακομα και απο τα ιδια τα στελεχη του.

Στελέχη ; Ποιά εννοείς ; Την 'Εφη Σαρή ; Την νέα Ζαντ Αρκ ; Γιατί μου το χαλάς ; Δεν παίζω, θέλω την 'Εφη Σαρή. Ας δω την 'Εφη στη βουλή και ύστερα μπορώ να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Πόθος καυτός και πατριωτικός διαπερνά το τυρανισμένο μου κορμί και θα μετατοπίσω το λιμπιντικό ψυχαναλυτικό μου γίγνεσαθαι από τις αγριοκαλόγριες στην 'Εφη. Πάω τώρα, μου έστειλε email τώρα μόλις μια εκπρόσωπος του ΛΑΟΣ. Aαχχχ λες να'ναι η 'Εφη ; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Στελέχη ; Ποιά εννοείς ; Την 'Εφη Σαρή ; Την νέα Ζαντ Αρκ ; Γιατί μου το χαλάς ; Δεν παίζω, θέλω την 'Εφη Σαρή. Ας δω την 'Εφη στη βουλή και ύστερα μπορώ να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Πόθος καυτός και πατριωτικός διαπερνά το τυρανισμένο μου κορμί και θα μετατοπίσω το λιμπιντικό ψυχαναλυτικό μου γίγνεσαθαι από τις αγριοκαλόγριες στην 'Εφη. Πάω τώρα, μου έστειλε email τώρα μόλις μια εκπρόσωπος του ΛΑΟΣ. Aαχχχ λες να'ναι η 'Εφη ; :rolleyes:

Υποκλίνομαι :worship:

Σταυρώστε την Εφούλα παιδιά! Η γυναίκα έχει όραμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κάποιος πρέπει να το κάνει κι αυτό όμως.....

Ναι, αλλα θα μπορουσε να το κανει με πολυ πιο εποικοδομητικο τροπο αντι να βγαινει και να φωναζει κατα των παντων. Κατα το Κ.Κ.Ε. ολα ειναι λαθος, και δεν θυμαμαι να εχει παρουσιασει ποτε μια ολοκληρωμενη προταση για καποιο θεμα, οπως οφειλει ενα κομμα που σεβεται τον εαυτο του και τους πολιτες. Αυτο βεβαια ισχυει και για πολλα αλλα κομματα, αλλα το Κ.Κ.Ε. για εμενα ειναι το πλεον εκτος πραγματικοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Οσο αφορα το ΛΑΟΣ πιστευω βλεποντας γνωστους μου που θα το ψηφισουν, το κανουν για το χαβαλε. Κι εχει κι αλλα κομματα που θα μπορουσαν να εκπροσωπησουν το χαβαλε, αλλα το ΛΑΟΣ ειναι ισως το μοναδικο που θα μπει στη βουλη.

Κι εναν αλλον που θυμηθηκα τωρα, ειναι κολλημενος με Αρχαιες Ελλαδες, Λιακοπουλους κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η επιθεση στο ΚΚΕ μονο μοιραια δεν ειναι.
Ειναι ο μονος χωρος απ'οπου μπορει να αντλησει ψηφους ο Συριζας.
Απο ΝΔ εννοειται οτι δε θα παρει ουτε κουκι αλλα κι απο το Πασοκ το ιδιο γιατι εχει συσπειρωθει για να κερδισει τις εκλογες. Τι μενει?


Bρε μάτια μου Bis, σε όλη τη κουβέντα, με έχεις αφήσει σύξυλο. Τι σου φταίει το ΚΚΕ; Σου έφαγαν αντάρτες τον παππού στο Μελιγαλά; :worry:

Όσο για το Σύριζα και το ΚΚΕ. Δεν πιστεύω να είναι η μόνη ελπίδα του Σύριζα να κλέψει ψηφουλάκια από εκεί. Οι άνθρωποι έχουν ένα φιλελεύθερο και κοινωνικό προφίλ, το πρόγραμμά τους -όσο αδύναμο και να είναι- δεν μπορεί να είναι χειρότερο από τα χάλια των Δίδυμων Χάρτινων Πύργων, τι άλλο χρειάζεται ένα κόμμα για να προσελκύσει; Και πραγματικά οι άνθρωποι που είναι "συσπειρωμένοι γύρω από το κόμμα" βλάπτουν, γιατί δεν ψηφίζουν κατά βούληση, θέση ή συνείδηση. Αυτοί οι άνθρωποι βλάπτουν την Δημοκρατία με τη τυφλή τους προσήλωση :confused:


Εγώ θα ψηφίσω σύριζα :)



(μη το δένεις και κόμπο, έχω σαφείς εντολές από τον τοπικό κομματάρχη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ναι, αλλα θα μπορουσε να το κανει με πολυ πιο εποικοδομητικο τροπο αντι να βγαινει και να φωναζει κατα των παντων. Κατα το Κ.Κ.Ε. ολα ειναι λαθος, και δεν θυμαμαι να εχει παρουσιασει ποτε μια ολοκληρωμενη προταση για καποιο θεμα, οπως οφειλει ενα κομμα που σεβεται τον εαυτο του και τους πολιτες. Αυτο βεβαια ισχυει και για πολλα αλλα κομματα, αλλα το Κ.Κ.Ε. για εμενα ειναι το πλεον εκτος πραγματικοτητας.

+1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
OMG ποιός είναι αυτός ο ένας που ψηφίζει ΛΑΟΣ?? :blink:

Εγώ αυτό θα το πω όταν δω τον Χέρι-Χερι συγκυβέρνηση με τον Κωστάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν ξέρεις ότι όπως παλιά οι κομμουνιστές κρύβανε το Ριζοσπάστη για να μην τους μαγκώσει η ασφάλεια, σήμερα οι Καρατζαφερικοί κρύβουν την εφημερίδα τους την Α1


Έλα βρε Παραξεναγάπη, μη τα κάνεις σούπα. Οι αριστεροί είχαν την ιδεολογία και την κρατική δίωξη, οι Λαϊκοί έχουν την Ανιδεολογία τους και την συμπάθεια των διωκτικών αρχών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Παντως χαιρομαι που υπαρχει μια ανεκτικοτητα και σεβασμος των επιλογων του καθενα, ανεξαρτητα απο το αν συμφωνουμε με τις επιλογες του...:whistle:

Btw μην εχει κανενας ψευδαισθησεις οτι τα στατιστικα που βγαινουν απο αυτο το Poll αντιπροσωπευουν εστω και αμυδρα την πραγματικη εικονα των εκλογων.

(Και ναι, και εγω διαφωνω με το να ψηφισει κανεις ΛΑΟΣ, αλλα αλλο αυτο και αλλο το απο πανω :))

Συμφωνώ απόλυτα. Δε μπορεί από τη μια να λέμε για σεβασμό των απόψεων του άλλου και από την άλλη να μιλάμε έτσι ;)
Εγώ δε θα ψηφίσω ΛΑ.Ο.Σ. και διαφωνώ σε πολλά με αυτό το κόμμα αλλά δεν είναι σωστή η συμπεριφορά αυτή...

Εννοείται οτι τα αποτελέσματα του poll καμία σχέση με την πραγματικότητα. Ωραία θα ήταν να γινόταν έτσι αλλά ούτε κι εγώ δεν τρέφω τέτοιες αυταπάτες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χμμμ εγω ακομα δεν ξερω τι θα κανω.
Απο τη μια δεν ειμαι ουτε με τους μεν ουτε με τους δε.
Δεν ειμαι ικανοποιημενη με την πολιτικη κατασταση.
Θεωρω ομως οτι αυτο το ΜΕΝΟΣ που εχουν επιδειξει οι περισσοτεροι -και κυριως οι δημοσιογραφοι- προς την κυβερνηση ειναι αδικαιολογητο. Αν τα δειτε πιο αντικειμενικα τα πραγματα και ερευνησετε σε περισσοτερο βαθος την αντιμετωπιση αυτης της -δεν θα πω φυσικης καταστροφης, θα πω πληγης του Φαραω- θα καταλαβετε οτι δεν θα μπορουσαν να εχουν γινει πολυ περισσοτερα πραγματα. Δεν υπηρχε η παραμικρη περιπτωση, με το πληθος των εστιων, τις καιρικες συνθηκες και τις τοποθεσιες πολων πυρκαγιων, να εχουν αντιμετωπιστει αποτελεσματικα.
Ουφ δεν ειμαι με τη Νεα Δημοκρατια, δεν θελω και δεν σκοπευω να την ψηφισω. Αλλα αν ανεβει ο Γιωργακης θα πεθανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Έλα βρε Παραξεναγάπη, μη τα κάνεις σούπα. Οι αριστεροί είχαν την ιδεολογία και την κρατική δίωξη, οι Λαϊκοί έχουν την Ανιδεολογία τους και την συμπάθεια των διωκτικών αρχών.

Μέγα λάθος το περί Ανιδεολογίας ! Για τη συμπάθεια των διωκτικών αρχών δεν διαφωνώ, αν όμως θέλουμε να είμαστε δίκαιοι, το ΛΑΟΣ και το ΚΚΕ είναι αυτή τη στιγμή τα μόνα δυα κόμματα που έχουν και παραέχουν ιδεολογία. Το μόνο πράγμα για το οποίο δεν μπορείς να τους κατηγορήσεις είναι ότι δεν τα πιστεύουν αυτά που λένε. Εκπροσωπεί το μεν ΛΑΟΣ την αυθεντική δεξιά, και το ΚΚΕ την αυθεντική Αριστερά, τουλάχιστον δεν είναι μπασταρδεμένα και ασαφή κόμματα ιδεολογικά. Ο Καρατζαφέρης είναι συνεπής σε αυτά που πίστευε από την εποχή που ήταν προστατευόμενος του Μητσοτάκη εκφράζοντας την ακροδεξιά πτέρυγα της ΝΔ και το ΚΚΕ κι αυτό είναι συνεπές με την ιδεολογία του. 'Επεσε το τοίχος και οι κομμουνιστές δεν πήραν χαμπάρι. 'Επεσε ο βασιλιάς στην μεταπολίτευση, και ο Καρατζαφέρης επίσης δεν πήρε χαμπάρι. Και τα δυο αυτά κόμματα έχουν αυτό που λέμε ιδεολογία και όχι μόνο αυτό, αλλά ξεροκέφαλη ιδεολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Bρε μάτια μου Bis, σε όλη τη κουβέντα, με έχεις αφήσει σύξυλο. Τι σου φταίει το ΚΚΕ; Σου έφαγαν αντάρτες τον παππού στο Μελιγαλά; :worry:

Three birds were sitting...
Αυτο καταλαβες? Οτι μου φταιει το ΚΚΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ουφ δεν ειμαι με τη Νεα Δημοκρατια, δεν θελω και δεν σκοπευω να την ψηφισω. Αλλα αν ανεβει ο Γιωργακης θα πεθανω.

Μια απ'τα ίδια. Και πολύ μεγάλη υπόθεση είναι η προσωπικότητα του ηγέτη. Θα μπορούσαν να είχαν επιλέξει Χρυσοχοίδη ή κάποιον πιο αυτοδημιούργητο, αλλά και πάλι θα ήταν φυλακισμένος από το ίδιο του το κόμμα. Το ίδιο συνέβη κατά τη γνώμη μου και με τον Σημίτη. Εξαίρετος άνθρωπος και επιστήμονας με καλές προθέσεις, αλλά αδύνατο να ηγηθεί κάποιος του ΠΑΣΟΚ και να μην διαφθαρεί όντας όμηρος αυτού του τερατώδους κόμματος. Οι παρατρεχάμενοι κυβερνούσαν, και το ίδιο έπαθε και ο Καραμανλής που ως προσωπικότητα είναι ηθικότατος, αλλά είναι αδύναμος και επέτρεψε να κυβερνούν οι νταβατζήδες. Τους ηγέτες τους καταπίνουν τα ίδια τα κόμματά τους στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Three birds were sitting...
Αυτο καταλαβες? Οτι μου φταιει το ΚΚΕ?

Κατά τ'άλλα οι άλλοι τα κάνουν σούπα ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται στην πλειοψηφία των πολιτικών συζητήσεων που παρακολουθώ ή συμμετέχω, οι άνθρωποι να ξεκινάν να παραπονιούνται για τα δύο μεγάλα κόμματα, και στο τέλος να καταλήγουν να βρίζουν το ΚΚΕ.


Κι εγώ αυτό δε μπορώ να καταλάβω, γι αυτό κι έχω πάψει πλέον να συμμετέχω, ιδιαίτερα σε φορουμ-ίστικες κουβέντες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Three birds were sitting...
Αυτο καταλαβες? Οτι μου φταιει το ΚΚΕ?



Eννοείται!!! Θα ψηφίσεις δηλαδή; Δεν έχω καταφέρει να τουμπάρω κανέναν να μας υποστηρίξει μέχρι τώρα :mad:





Κατά τ'άλλα οι άλλοι τα κάνουν σούπα ...


Αγάπη μου, το ΛΑΟΣ δεν πρεσβεύει ιδεολογία, αλλά την απουσία της. Γι' αυτό και ποντάρει στους ψήφους αντίδρασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Σχετικά με Καρατζαφέρη.

Μιλάμε για τον άνθρωπο που έχει πει κατά καιρούς πως συμφωνεί περισσότερο με την Παπαρήγα στην εξωτερική πολιτική και πως δεν έχει πρόβλημα με τον γάμο των ομοφυλοφίλων.
Επίσης που μιλάει για τους ψηφοφόρους με εκφράσεις του στυλ "έχω βρει τον τρόπο να βάλω τα γίδια στο μαντρί" -τελευταίες δημοτικές εκλογές Θεσσαλονίκης-.
Δεν θα ξεχάσω, όταν έδειχνε το βίντεο το περιστέρι που είχε κάτσει το κεφάλι του πριν τις τελευταίες βουλευτικές εκλογές και μιλούσε για θεϊκό σημάδι και προάγγελο της εισόδου του στην Βουλή. Μάλλον ο ύψιστος το μετάνοιωσε.

Προσωπικά πιστεύω πως είναι ασόβαρος. Δεν είναι δυνατόν να λες πως πιστεύεις στο Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια και να λες ας παντρεύονται κ οι ομοφυλόφιλοι.

Όσο για τον Σημίτη που αναφέρθηκε παραπάνω, πιστεύω πως είναι ο μόνος πρωθυπουργός τα τελευταία 20 χρόνια που κυβέρνησε με ένα σχέδιο και έβαλε συγκεκριμένους στόχους, τους οποίους σε μεγάλο βαθμό τους πέτυχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αγάπη μου, το ΛΑΟΣ δεν πρεσβεύει ιδεολογία, αλλά την απουσία της. Γι' αυτό και ποντάρει στους ψήφους αντίδρασης...

Καααλά, εντάξει, η ιδεολογία της σκληρής δεξιάς τί είναι ; Στιφάδο ; Και για να κλείσω απ'την πλευρά μου, επειδή το θέμα είναι ''πρόθεση ψήφου'' ,για την δική μου πρόθεση ψήφου λέω ότι εμένα αν με κεράτωνε η γυναίκα μου δεν θα πήγαινα για εκδίκηση με κάποια μαύρη που εκδίδεται στην Ευριπίδου...ψήφο αντίδρασης δεν ξέρω τι σημαίνει μ'άλλα λόγια. Ψηφίζει κανείς για κυβέρνηση και αν πιστεύει ότι κανένα κόμμα δεν είναι άξιο να κυβερνήσει, μαυρίζει τους πάντες. Βαρέθηκα μια ζωή να ψηφίζω για αντιπολίτευση και οι κύριοι της ελάσονος αντιπολίτευσης να μην είναι άξιοι ούτε καν για αντιπολίτευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ψήφο αντίδρασης δεν ξέρω τι σημαίνει μ'άλλα λόγια. Ψηφίζει κανείς για κυβέρνηση και αν πιστεύει ότι κανένα κόμμα δεν είναι άξιο να κυβερνήσει, μαυρίζει τους πάντες. Βαρέθηκα μια ζωή να ψηφίζω για αντιπολίτευση και οι κύριοι της ελάσονος αντιπολίτευσης να μην είναι άξιοι ούτε καν για αντιπολίτευση.


Μαζί σου και μια χαρά τα λες. Απλά ως ορίτζιναλ Βαλκάνιοι, πρέπει να σκοτωθεί κόσμος για να καταλάβουμε τα αυτονότητα. Τέλος με αυτό...




-----------------Η ώρα του παιδιού-----------------------


Καααλά, εντάξει, η ιδεολογία της σκληρής δεξιάς τί είναι ; Στιφάδο ;

Υπάρχει περισσότερη πολιτική σκέψη σε ένα πιάτο στιφάδο, παρά στο τρίπτυχο Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια.


να αν με κεράτωνε η γυναίκα μου δεν θα πήγαινα για εκδίκηση με κάποια μαύρη που εκδίδεται στην Ευριπίδου


Εννοείται όχι! :worry:

Θα πας με την καλύτερη της φίλη, και θα φροντίσεις να σας πιάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top