Προσεχείς συναυλίες!

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
παιδιά τρελός κόσμος.... το ανακοίνωσαν στις 9.30 και πάθαμε απανωτά εγκεφαλικά...

Σιγά μην γίνει σήμερα ούτε οι μισοί δεν θα έρθουν....


Πραγματικά δεν θέλω τα λεφτά μου πίσω μόνο να τους δω άλλη μια φορά live... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
12/05/09 enjoy the silence concert..........


:(:(:(

Κανονικά όμως! Τελικά αυτό το τραγούδι ήταν προφητικό! :/

Ρε παιδιά σχετικά με τους depeche πότε ανακοινώθηκε ότι ακυρώνεται η συναυλία;

Γνωστη μου έφυγε νωρίτερα από τη δουλειά, έφαγε ΤΗΝ κίνηση από τους τόσους χιλιάδες που είχαν καταφτάσει από νωρίς και στην πύλη τους το ανακοίνωσαν.
Ντροπή τους, απογοήτευσαν τόσο κόσμο που είχε έρθει ακόμα και από επαρχία για να τους ακούσει.

Και να δεις τι κίνηση φάγαμε όταν φεύγαμε! Εγώ έκανα το λιγότερο μια ώρα ακινητοποιημένη, ούτε εκατοστό δεν προχωρήσαμε με το λεωφορείο!

Απ΄ότι άκουσα τώρα στο ραδιόφωνο, θα γίνει σήμερα η συναυλία.

Αλήθεια; Μακάρι να γίνει, μην μας ταλαιπωρούν πάλι!

παιδιά τρελός κόσμος.... το ανακοίνωσαν στις 9.30 και πάθαμε απανωτά εγκεφαλικά... Σιγά μην γίνει σήμερα ούτε οι μισοί δεν θα έρθουν.... Πραγματικά δεν θέλω τα λεφτά μου πίσω μόνο να τους δω άλλη μια φορά live... :/:

Εγώ δεν περίμενα να έχει ΤΟΣΟ κόσμο!

Όταν το ακούσαμε νομίζαμε οτι έκαναν πλάκα, αλλά τελικά ήταν αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν θα γίνει τελικά.... :/ :/ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια θα θελα πολυ να παω θα παει κανεις σας σημερα?οντως κι εγω που ηθελα να παω και δεν βρηκα παρεα τελικα δεν χαρηκα που ακυρωθηκε κριμα για τους τοσους χιλιαδες κοσμο!!!
ναι εχω την εντυπωση θα γινει σημερα αν ξερει καποιος σιγουρα να μας πει!!!

δεν θα γινει ουτε σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Απαραδεκτο σκηνικο και εντελως ανευθυνο. Δηλαδη τι επαθε ο τραγουδιστης τελευταια στιγμη και δεν το ηξεραν, να ενημερωσουν τουλαχιστον να μην παραβρεθει τοσος κοσμος στη Μαλακασα για το τιποτα. Δηλαδη επαιξαν οι Puressence και αυτο ηταν; Να ακυρονωταν ολη η συναυλια απ'την αρχη.
Δεν το πιστευω.
Τωρα το εμαθα και ο αδερφος μου ειχε παρει εισιτηρια εδω και ποσους μηνες και περιμενε πως και πως. Κατι αναλογο ειχε συμβει και σε μενα (και πολλους αλλους) με μια συναυλια των Roots (dj shadow-Ροδες), καλοκαιρακι παλι, οταν την ειχαν αναβαλει (αρχικα αλλα τελικα την ακυρωσαν εντελως) μια μερα πριν. Ειναι πολυ ωραια να περιμενεις πως και πως και να ακους τελευταια στιγμη: "Φιλαρακο δεν..."
Δεν ακυρωνεις ετσι συναυλια που θα μαζευε τουλαχιστον 20000 ατομα. Ειναι μεγαλη ανευθυνοτητα προς το κοινο σου. Και ειχα ακουσει οτι το ελληνικο Fun Club των Depeche ειναι απ'τα μεγαλυτερα παγκοσμιως...
Για αλλη μια φορα... :clapup: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ιδού και η ξεφτίλα σε βίντεο...



...αααα ρε Dave!!!:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ιδού και η ξεφτίλα σε βίντεο...



...αααα ρε Dave!!!:/::/::/:

Ουτε το βιντεακι δεν μπορω να δω... Πω μ@λ@κ@ ξεφτιιλαααα...

Υγ. Γιατι δεν λενε συγκεκριμενα τι εχει ο Dave; Δεν πρεπει να δωσουν μια ειλικρινη απαντηση σ' αυτο το κοσμο; Αρρωστησε και πηγε νοσοκομειο... Ελεος ρε π0ysτh μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η σημερινή ανακοίνωση της Didi Music ήταν λίγο πολύ αναμενόμενη. Η συναυλία αναβάλλεται μέχρι νεωτέρας. Όλοι το γνωρίζαμε από χθες αυτό. Το θέμα είναι γιατί κανείς δεν ειδοποίησε εγκαίρως τους χιλιάδες παρευρισκόμενους, ώστε να μην ταλαιπωρηθούν. Σύμφωνα με δημοσιογραφικές πληροφορίες, ο Gahan ήταν άρρωστος από το απόγευμα. Η ελληνικής καταγωγής σύντροφός του είχε ενημερώσει από νωρίς την διοργανώτρια εταιρεία, αλλά παρ'όλα αυτά το κοινό που έσπευσε κατά χιλιάδες έμαθε τελευταίο τα κακά μαντάτα, όταν ήταν πλέον ήδη πολύ αργά...
πηγή


Αρχικά υπήρξε ένα ενδεχόμενο η συναυλία να γίνει την Τετάρτη. Η κατάσταση όμως της υγείας του τραγουδιστή του συγκροτήματος, που, σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες, προσεβλήθη από γαστρεντερίτιδα και εισήχθη στο νοσοκομείο, δεν του επέτρεψε κάτι τέτοιο.
πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για να γελάσετε λίγο (έστω και ... πικρά) όσοι περάσατε την πίκρα χθες:

Depeche mode review
:bigarmhug
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nα πάτε στη σόφια, η μισή ελλάδα εκεί έχει κανονισει να τους δει.
(15 ευρώ γενική εισοδος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ανάμνηση: κι εγώ το μετάνιωσα που δεν πήγα το 2006 στη Σόφια να δω Fear Factory (που επισκέφτηκαν όλη την Ευρώπη εκτός απ' την Ελλάδα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Απαραδεκτο σκηνικο και εντελως ανευθυνο. Δηλαδη τι επαθε ο τραγουδιστης τελευταια στιγμη και δεν το ηξεραν, να ενημερωσουν τουλαχιστον να μην παραβρεθει τοσος κοσμος στη Μαλακασα για το τιποτα. Δηλαδη επαιξαν οι Puressence και αυτο ηταν; Να ακυρονωταν ολη η συναυλια απ'την αρχη.
Δεν το πιστευω.

Ιδού και η ξεφτίλα σε βίντεο...

Παιδια κατανοω πληρως τα νευρα και το ξενερωμα που εφαγε καποιος με το σκηνικο..Εχω εχω φιλες που σκασανε μυτη απο Σαλονικα..Φυγαν πρωι πρωι με λεωφορειο απο ραδιοφωνικο σταθμο, φτασανε νωρις, φαγανε ολο τον ηλιο και την αναμονη,ειδαν τα 2 γκρουπακια και μετα φαγανε αυτο το απιστευτο ξενερωμα..

Ομως γιατι λεμε απαραδεκτο το σκηνικο και οτι ειναι ξεφτιλα? Δλδ δεν δικαιουται ενας τραγουδιστης να αρρωστησει πριν το live? Εκτος αν θεωρειται οτι απαγορευεται κατι τετιο..Ή εκτος αν γνωριζεται οτι ηταν αρρωστος απο νωρις και δεν ειδοποιησαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γ@μώ τα tour έκαναν τα παλικάρια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έφαγα άκυρο για Pestilence. Αν ακυρωθούν και οι AC/DC το σκεφτώ πολύ* πολύ σοβαρά να ξαναπατήσω ποδάρι σε συναυλία στο Ελλάντα. Ουστ!

*αφού καραφλιάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Παιδια κατανοω πληρως τα νευρα και το ξενερωμα που εφαγε καποιος με το σκηνικο..Εχω εχω φιλες που σκασανε μυτη απο Σαλονικα..Φυγαν πρωι πρωι με λεωφορειο απο ραδιοφωνικο σταθμο, φτασανε νωρις, φαγανε ολο τον ηλιο και την αναμονη,ειδαν τα 2 γκρουπακια και μετα φαγανε αυτο το απιστευτο ξενερωμα..

Ομως γιατι λεμε απαραδεκτο το σκηνικο και οτι ειναι ξεφτιλα? Δλδ δεν δικαιουται ενας τραγουδιστης να αρρωστησει πριν το live? Εκτος αν θεωρειται οτι απαγορευεται κατι τετιο..Ή εκτος αν γνωριζεται οτι ηταν αρρωστος απο νωρις και δεν ειδοποιησαν..

Όχι, δεν είναι αυτό το θέμα. Ο άνθρωπος αρρώστησε...so what? Όταν όμως η παραγωγός εταιρία -call me didi music- είναι ενήμερη για την ακύρωση της συναυλίας από νωρίς και αφήνει τα support groups να παίξουν κανονικά, κόβει εισητήρια μέχρι τις 21.30 την ώρα που ξέρει πλέον οτι στάνταρ δεν θα γίνει η συναυλία, αυτό είναι παλιανθρωπιά!! :mad: Και άφησαν τον κόσμο να αγοράζει μπύρες και μπλουζάκια κανονικότατα, λες και θα γίνει η συναυλία...Τι δηλαδή, θα πούνε τώρα οτι δεν επιστρέφουν τα λεφτά επειδή έγινε η μισή συναυλία;; Μην τρελαθώ...ποιος θα έτρεχε μεσοβδόμαδα, στην μαλακάσσα, με 80 ευρώ το εισητήριο για να δει τους Puressence;! :P Μην τρελαθούμε εντελώς ρε παιδιά...

Το μόνο μου μπορώ να καταλογήσω στους dm είναι οτι θα μπορούσαν να βγουν οι άλλοι δυο και να ανακοινώσουν την ματαίωση της συναυλίας. Δεν υπήρχε λόγος να βγει η άλλη η ξενέρωτη της didi και να πουλάει φούμαρα, οτι και καλά θα γίνει κανονικά αύριο η συναυλία, για να μην τους το σπάσουν το μαγαζί... Και άντε και ο Φλέτσερ έχει πένθος, ο Γκορ;; :whistle:

Νταξ, οτι η didi έχει στο μυαλό της μόνο τα φράγκα το ξέραμε, αλλά αυτό παραείναι χοντρό...μας φέρονται λες και είμαστε ζώα!! Πληρώνουμε πανάκριβα εισητήρια για ανύπαρκτες υποδομές (καλό, χρυσό το Terra Vibe αλλά δεν έχει ούτε γκαράζ, ούτε εύκολη πρόσβαση και πρέπει να περπατάμε και μέσα στον αχυρόδρομο για ώωωωωρα λες και είμαστε πρόβατα...)

Προσωπικά θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω Μαλακάσσα για συναυλία...ακόμα και για gogol, placebo -που όλοι ξέρουμε τι αγάπη τους έχω- μαλλον δεν θα πάω. Εν πλήρη συνειδήση που λένε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Απο που γνωριζεις Μαρα οτι η εταιρια ηταν ενημερη απο νωρις για το προβλημα υγειας?

Αν ηταν ενημερη ειμαι μαζι σου για το κραξιμο..

Επισης δεν πιστευω οτι βγαλανε τα 2 γκρουπ για να παρουν τα λεφτα..Αλλωστε να δεις την τελικη ανακοινωση στο site τους θα δεις οτι λενε ή οτι θα οριστει νεα ημερομηνια ή οι θεατες θα παρουν τα λεφτα τους πισω..

Τωρα αν θελεις να μιλησουμε γενικα για τη didi ειμαι μαζι σου..Πανακριβα εισητηρια σε σχεση με το εξωτερικο, ενας δρομακος για προσβαση με αποτελεσμα να κανεις 15.000 ωρες να βγεις, λιγες τουαλετες κλπ κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Aπό αυτούς που ήταν στο meet n' greet, νωρίς το μεσημέρι όλοι είπαν οτι ο Dave δεν αισθανόταν και πολύ καλά -προφανώς λοιπόν κάτι σενάρια για χρήση ουσιών λίγο πριν το live (:whistle:) είναι αρβύλες. Χώρια οτι απ' ότι άκουσα από παιδιά που είχαν πάει από πολύ νωρίς, δεν είχαν κάνει καν soundcheck...και μην μου πείτε πως ένα συγκρότημα του μέγεθους των dm δεν θα έλεγχαν τον ήχο τους πριν βγουν;! :confused: Και πάλι, όταν ο άλλος λυποθυμάει και τον πάνε στον νοσοκομείο στις 8, με τι προσόντα συνεχίζουν να κόβουν κανονικά εισητήρια;; Και μόνο για να πας και να έρθεις από την Μαλακάσσα στο metropolitan, να κάνεις και ενα τσεκ απ, θες στο χαλαρό σίγουρα πάνω από μιαμιση ώρα...άρα η συναυλία ήταν χαμένη από χέρι αλλά αυτοί συνέχιζαν να κόβουν.

Μάλλον δεν θα μάθουμε ποτέ τι ακριβώς παίχτηκε...και αυτά που ξέρουμε δηλαδή, παίζει να είναι και μπαρούφες! Γιατί σε ένα άλλο φόρουμ, διάβασα οτι όταν έφυγαν οι dm από το terra vibe τα καμαρίνια τους ηταν σαν βομβαρδισμένα, οπότε παίζει να πλακώθηκαν πάλι ο Γκάχαν με τον Φλέτσερ και να μην γούσταραν να βγουν...who knows??! :hmm:

Τώρα, για το αν θα επιστραφούν τα χρήματα, ΜΑΚΑΡΙ, αλλά κρατάω επιφυλάξεις...:whistle: Bέβαια, έχει γίνει τόσο μεγάλο σούσουρο που δύσκολα θα την σκαπουλάρουν πάλι...δεν είναι θλιβερό όμως να ασχολούνται με την διοργάνωση των συναυλιών άνθρωποι που δεν έχουν ουδεμία ευαισθησία για την μουσική;; Δεν είναι απλά μπίζνες...:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι αν τελικά ο άνθρωπος αρρώστησε/μαστούριασε/γλύστρισε σε σαπούνι και έσπασε τα παϊδια του, αλλά η απαράδεκτη διοργάνωση και επίλυση του όλου ζητήματος! Ένας σωστός διοργανωτής που σέβεται τη φήμη του και τη δουλειά του στο χώρο δεν κάνει τέτοιες κινήσεις, αλλιώς σύντομα θα υπογράψει το λουκετάκι του. Ένας διοργανωτής αν θέλει να γίνει έμπιστος για τα συγκροτήματα και τους καλλιτέχνες που φέρνει δεν πρέπει μόνο να κάνει καλές τιμές (μα σας παρακαλώ, αργούμε ακόμα στο συγκεκριμένο θέμα) αλλά να μπορεί να παρέχει υπηρεσίες ακόμα και σε τέτοιες δύσκολες καταστάσεις. Και τί εννοώ; Δεν είναι δυνατόν να κόβει εισητήρια ενώ δεν έχει γίνει καν soundcheck (που κρατάει και αρκετή ώρα) και να παρουσιάζει και τα υπόλοιπα support με την ελπίδα ότι δεν θα έχουν μετά την απαίτηση η παρευρισκόμενοι να πάρουν όλο το χρηματικό ποσό πίσω (πού τετοια τύχη αγαπητοί μου). Δεν πιστεύω να μην κάνει κάποια κίνηση επιστροφής χρημάτων, αλλιώς ας αγοράσει από τώρα λουκέτο και ας πουλήσει το kakomoira-vibe σε κανα λουνα-παρκ. Αλλά ναι, τους έχουμε κακομάθει τους διοργανωτές στην Ελλάδα γι αυτό και αξίζουμε την "χρυσή" μπύρα, το κλέψιμο και την εκδρομή -συνοδευόμενη από απίστευτη κίνηση- στο χωραφάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
.δεν είναι θλιβερό όμως να ασχολούνται με την διοργάνωση των συναυλιών άνθρωποι που δεν έχουν ουδεμία ευαισθησία για την μουσική;; Δεν είναι απλά μπίζνες...:/::/:

Πες μου πως τώρα το κατάλαβες... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top