Πλάνο-προγραμματισμός

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Σας αρέσει να προγραμματίζετε το χρόνο και τη ζωή σας γενικότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Μου αρέσει αρκετά μάλιστα αλλά δε ξέρω ρε γμτ, όποτε κάνω κάποια απόπειρα να τη προγραμματίσω, σχεδόν πάντα κάτι θα γίνει και θα μου τα χαλάσει. :(





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Σας αρέσει να προγραμματίζετε το χρόνο και τη ζωή σας γενικότερα?

παντα προγταμματιζω τη ζωη μου σε ολα...δεν μπορω να λειτουργησω διαφορετικα...νοιωθω εξω απο τα νερα μου....:confused::confused:
καθε τι που θα κανω ειναι προγραμματισμενο....και οταν ειναι να παω καποιο ταξιδι...εκει να δεις...μεχρι και την τελευταια λεπτομερεια πρεπει να κοιταξω :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν προγραμματίζω πάντα τη ζωή μου, αλλά όταν το κάνω με εκνευρίζει σε απίστευτο βαθμό να ξεφεύγει κάτι απο το πρόγραμμα, πχ να έχω κανονίσει την τάδε μέρα να βγω και να ακυρωθεί. Διαολίζομαι τελειώς. :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εξαιρώντας τα μακροπρόθεσμα σχέδια, όπως ταξίδια, σπουδές κλπ, απεχθάνομαι να γνωρίζω από πριν τι θα γίνει στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μπα, ο προγραμματισμος και η οργανωση ειναι εννοιες αγνωστες σ'εμενα ειδικα στην καθημερινη ζωη. Θα ξυπνησω και θα κανω ο, τι μου ερθει, με οποια σειρα μου ερθει. Και αυτο φυσικα δεν ειναι καλο. Τωρα για μακροπροθεσμα, αλλα για το κοντινο μελλον, μιλαμε για αποσταση ενος χρονου, συνηθως εχω καποιο πλάνο το οποιο ολως παραδοξως τις περισσοτερες φορες τηρω. Δηλαδη μπορει να λεω οτι του χρονου σκοπευω να ξεκινησω ξενη γλωσσα και χορο και το κανω. Η αλλες φορες εχω πει οτι θα δουλεψω δυο μηνες και μετα θα παω διακοπες στο εξωτερικο, ή περυσι ειπα ας πουμε οτι του χρονου θα σπουδαζω εξω. Κατι τετοια σχεδια σχεδον παντα τα εκπληρωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oχι, δεν προγραμματίζω ποτέ και τίποτα. Τα πιο μακροπρόθεσμα σχέδια μου αφορούν τα επόμενα λίγα δευτερόλεπτα. Κι έχω παρατηρήσει ότι παρά το μπάχαλο που επικρατεί στο πρόγραμμά μου, όλα ως δια μαγείας έρχονται στην ώρα τους και έτσι όπως τα θέλω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ δεν είμαι γενικά του προγράμματος, εκτός από πράγματα που δεν μπορώ να το αποφύγω πχ ταξίδια. Δεν μ' αρέσει, θέλω να κάνω ό,τι θέλω, ανάλογα τα κέφια μου, οπότε σπάνια κάτι είναι προκανονισμένο (εκτός από την παρέα που συνήθως την γνωρίζω από πιο πριν). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καθόλου συχένομαι τον προγραματισμό, θέλω να είμαι ελέυθερη και όταν θέλω να κάνω κάτι να μην το σχεδιάζω αιώνες, στην προσωπική μου ζωή τα πάντα είναι χύμα στο κύμα, μπορεί να είμαι εδώ και άυριο να φύγω ένα ταξίδι ή μια βόλτα και να μήνω εκεί έξω, θεωρώ ότι το πρόγραμμα είναι σπατάλη χρόνου, όλα θα γίνουν όλα μπένουν με την ρωή που θέλουν, εχω τύχει να δουλέυω κυριακή δευτέρα να σταματάω λόγο υγείας και την τετάρτη να φέυγω για σουιδία 9 μέρες, τίποτα για μένα δεν είναι και ούτε θα είναι πρόγραμμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top