Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Cool, σοφιστικέ και συχνά σαρκαστική με τη βλακεία. Πολύ μεταβλητή, με υψηλή νοημοσύνη, ικανότητα για διαρκείς αναθεωρήσεις και αναπροσαρμογές, πολύ γρήγορη, αλλά μπορεί να είναι και πολύ ασταθής, με τάσεις διχασμού και χαμαιλεοντισμό. Πολύ Ερμής. Δαίμων, αιώνια νειάτα, αμφισβήτηση, σκεπτικισμός, κίνηση και διαννόηση ή εμπόριο. Υψηλή νοημοσύνη και απίθανο χιούμορ.



Σε κάποια θα συμφωνήσω:)..αλλά το απίθανο χιούμορ και τη υψηλή νοημοσύνη δεν νομίζω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σε κάποια θα συμφωνήσω:)..αλλά το απίθανο χιούμορ και τη υψηλή νοημοσύνη δεν νομίζω...:hmm:

16 είσαι μωρό ακόμα. Η προσωπικότητα δεν δείχνει το πλήρες δυναμικό της στα 16, ούτε φυσικά σε πολύ προχωρημένη ηλικία 60-70.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Σε κάποια θα συμφωνήσω:)..αλλά το απίθανο χιούμορ και τη υψηλή νοημοσύνη δεν νομίζω...:hmm:

Και ούτε πρόκειται να τα αποκτήσεις ποτέ, αν δεν φροντίσεις από μόνη σου να τα αποκτήσεις και να τα καλλιεργήσεις. Αν κάθεσαι και περιμένεις τα άστρα να φτιάξουν το χαρακτήρα σου, δεν νομίζω πως θα έχεις και συγκλονιστικό αποτέλεσμα!

Φιλικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Και ούτε πρόκειται να τα αποκτήσεις ποτέ, αν δεν φροντίσεις από μόνη σου να τα αποκτήσεις και να τα καλλιεργήσεις. Αν κάθεσαι και περιμένεις τα άστρα να φτιάξουν το χαρακτήρα σου, δεν νομίζω πως θα έχεις και συγκλονιστικό αποτέλεσμα!

Φιλικά:)


Και βέβαια δεν περιμένω τα άστρα απλά πιστεύω πως κάποια πράγματα ή τα έχεις ή δεν τα έχεις (όπως το χιούμορ για παράδειγμα).:/:Φυσικά και προσπαθώ να τα αποκτήσω και να τα καλλιεργήσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δηλαδή να μη δώσω βάση στα χαρακτηριστικά των Διδύμων? Γενικά στα χαρακτηριστικά του ζωδίου του?
Τι να δωσεις?

ο Γιωργακης και ο Σαμαρας διδυμοι ειναι,,
το ζωδιο των πολιτικων μιλαμε..

θελεις κατι αλλο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
χμμμ... Λέων με ωροσκόπιο σκορπιό εδώ... Τι λέτε????????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αρχιζω να μην πιστευω:hmm:


προσφατα πηρα τηλ εναν γνωστο αστρολογο να μου πει τι θα καμω με την πτυχιακη μου και μ ειπε πως θα ειναι τοσο χαλια που θα μου την γυρισουν πισω,και εγω οχι μονο παρεδωσα πτυχιακη μα πηρα και 9,5:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ζυγός με ωροσκόπο Αιγόκερω here. Τί έχετε να πείτε?? (Απλά σκοτώνω ώρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
είμαι ζυγός και γεννήθηκα στις 24 σεπτεμβριου τι ωροσκόπο εχω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
είμαι ζυγός και γεννήθηκα στις 24 σεπτεμβριου τι ωροσκόπο εχω;;;

ο ωροσκοπος δν βγαινει απτην ημερομηνια αλλα την ωρα που γεννη8ηκες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ο ωροσκοπος δν βγαινει απτην ημερομηνια αλλα την ωρα που γεννη8ηκες...:)

ε ναι οκ το ηξερα αυτο:Pγεννηθηκα στις 12 το μεσημερι παρασκευη 24 σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ε ναι οκ το ηξερα αυτο:Pγεννηθηκα στις 12 το μεσημερι παρασκευη 24 σεπτεμβριου

Τοξότη ωροσκόπο έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καρκίνος με ωροσκόπο καρκίνο εδώ... Διπλό το κακό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καρκίνος με ωροσκόπο καρκίνο εδώ... Διπλό το κακό :P

πολυ ευαισθησια και η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαστε ντομπρα ζωδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρόλο που μπορώ πανεύκολα να σούρω διάφορα κολακευτικά στους Καρκίνους, η έλλειψη ντρομπροσύνης δεν είναι ένα από αυτά - για την ακρίβεια θεωρώ πως οι Καρκίνοι είναι από τα πιο ντόμπρα ζώδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κανενα σχολιο και για ζυγους plz...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
κανενα σχολιο και για ζυγους plz...
τι να σχολιασουν...το καλυτερο ζωδιο ειμαστε....:inlove: μονο καλα λογια εχουν να πουν για μας.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ε οχι πολλα λογια για τους καρκινους!!!!;)
καρκινος με ωροσκοπο καρκινο ειμαι!!!χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top