Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τι να σχολιασουν...το καλυτερο ζωδιο ειμαστε....:inlove: μονο καλα λογια εχουν να πουν για μας.....:redface:

το ξερω και εγω αυτο λεω παντα..καθε φορα που διαβαζω για εμας λεει ''θα πας μεγαλο ταξιδι και θα παρεις πολλα χρηματα''


no joking now γιατι ειμαστε γνωστοι;;;ποιες ειναι οι αρετες και τα-ελάχιστα-μειονεκτήματα μας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
το ξερω και εγω αυτο λεω παντα..καθε φορα που διαβαζω για εμας λεει ''θα πας μεγαλο ταξιδι και θα παρεις πολλα χρηματα''


no joking now γιατι ειμαστε γνωστοι;;;ποιες ειναι οι αρετες και τα-ελάχιστα-μειονεκτήματα μας;;;
αρετες ειναι ολες οι αρετες της γης ....:) :Κυριως ειμαστε ομορφοι ανθρωποι και η ομορφια κυριαχει στη ζωη μας...ειμαστε δικαιοι...,ισοροπημενοι,ερωτικοι,αισθησιακοι...,δεν ασχολουμαστε με μικροτητες ,μας αρεσει η τελειοτητα και η αρμονια ...και ολες οι ομορφιες της ζωης...η ασχημια δεν εχει θεση στη ζωη μας ...
Μειονεκτηματα δεν εχουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αρετες ειναι ολες οι αρετες της γης ....:) :Κυριως ειμαστε ομορφοι ανθρωποι και η ομορφια κυριαχει στη ζωη μας...ειμαστε δικαιοι...,ισοροπημενοι,ερωτικοι,αισθησιακοι...,δεν ασχολουμαστε με μικροτητες ,μας αρεσει η τελειοτητα και η αρμονια ...και ολες οι ομορφιες της ζωης...η ασχημια δεν εχει θεση στη ζωη μας ...
Μειονεκτηματα δεν εχουμε...:D

και εγω ακριβως αυτα σκεφτόμουν...τα λογια σου με αντιπροσωπεύουν απολυτως...

ειναι σαν να με περιγράφεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
no joking now γιατι ειμαστε γνωστοι;;;ποιες ειναι οι αρετες και τα-ελάχιστα-μειονεκτήματα μας;;;

Εξάρτηση, ετεροπροσδιορισμός, παθητικότητα, αναβλητικότητα, διπλωματία, ανασφάλεια και μοναδικό χάρισμα να σου χρυσώνουν το χάπι αλλά και να χαιδεύουν τους εαυτούς τους και αρκετά ανειλικρινές και δίγλωσσο ζώδιο, μετά τους άθλιους Διδύμους φυσικά. Σε σένα μπορεί να λένε τα καλύτερα και πίσω από την πλάτη σου να σε θάβουν. Και απίστευτα δειλοί. Και κάποιες versions αθεράπευτα νάρκισσοι και ρηχοί. Και όποιους και όποιες Ζυγούς κι αν γνώρισα τα είχαν όλα αυτά, αλλά κυρίως κανείς δεν ήταν ισορροπημένο και γαλήνο άτομο, ίσα ίσα ξεσπούσαν με τρομερή και λυσσασμένη οργή και ένταση επάνω μου σαν τρελλοί που έχριζαν θεραπείας. 'Ενα άλλο πολύ αρνητικό στοιχείο τους είναι ότι είναι οι υπαρ.1 πιθανοί να σε χρησιμοποιήσουν για να κάνουν τη δουλίτσα τους και μετά να σε πετάξουν στον κάλαθο των αχρήστων. Οι άντρες είναι και λίγο προς το γκειλίκι, πολύ λαπάδες συνήθως. Η γυναικεία version είναι πολύ γυναίκα οφείλω να ομολογήσω, αλλά αλλά...ένα σωρό αλλά...

καληνύχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
αρετες ειναι ολες οι αρετες της γης ....:) :Κυριως ειμαστε ομορφοι ανθρωποι και η ομορφια κυριαχει στη ζωη μας...ειμαστε δικαιοι...,ισοροπημενοι,ερωτικοι,αισθησιακοι...,δεν ασχολουμαστε με μικροτητες ,μας αρεσει η τελειοτητα και η αρμονια ...και ολες οι ομορφιες της ζωης...η ασχημια δεν εχει θεση στη ζωη μας ...
Μειονεκτηματα δεν εχουμε...:D

και εγω ακριβως αυτα σκεφτόμουν...τα λογια σου με αντιπροσωπεύουν απολυτως...

ειναι σαν να με περιγράφεις:P

... αλλά πάνω από όλα... είμαστε πάααααααρα πολύ μετριόφρωνες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εξάρτηση, ετεροπροσδιορισμός, παθητικότητα, αναβλητικότητα, διπλωματία, ανασφάλεια και μοναδικό χάρισμα να σου χρυσώνουν το χάπι αλλά και να χαιδεύουν τους εαυτούς τους και αρκετά ανειλικρινές και δίγλωσσο ζώδιο, μετά τους άθλιους Διδύμους φυσικά. Σε σένα μπορεί να λένε τα καλύτερα και πίσω από την πλάτη σου να σε θάβουν. Και απίστευτα δειλοί. Και κάποιες versions αθεράπευτα νάρκισσοι και ρηχοί. Και όποιους και όποιες Ζυγούς κι αν γνώρισα τα είχαν όλα αυτά, αλλά κυρίως κανείς δεν ήταν ισορροπημένο και γαλήνο άτομο, ίσα ίσα ξεσπούσαν με τρομερή και λυσσασμένη οργή και ένταση επάνω μου σαν τρελλοί που έχριζαν θεραπείας. 'Ενα άλλο πολύ αρνητικό στοιχείο τους είναι ότι είναι οι υπαρ.1 πιθανοί να σε χρησιμοποιήσουν για να κάνουν τη δουλίτσα τους και μετά να σε πετάξουν στον κάλαθο των αχρήστων. Οι άντρες είναι και λίγο προς το γκειλίκι, πολύ λαπάδες συνήθως. Η γυναικεία version είναι πολύ γυναίκα οφείλω να ομολογήσω, αλλά αλλά...ένα σωρό αλλά...

καληνύχτα

1.ελπιζω να μην ειμαι και τοσο gay:P
2.thanx αλλα προτιμώ την προηγούμενη περιγραφή...;):D

... αλλά πάνω από όλα... είμαστε πάααααααρα πολύ μετριόφρωνες!:P
κοιτα ισχύει αλλα προσπαθούμε να το κρυβουμε.ξερεις τωρα για να μην μας ζηλευουν τα υπολοιπα ζωδιακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
... αλλά πάνω από όλα... είμαστε πάααααααρα πολύ μετριόφρωνες!:P
Ειπα να μην το αναφερω απο μετριοφροσυνη....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αποφεύγω να το δείχνω :/

και γω! Χεχε..

Παρόλο που μπορώ πανεύκολα να σούρω διάφορα κολακευτικά στους Καρκίνους, η έλλειψη ντρομπροσύνης δεν είναι ένα από αυτά - για την ακρίβεια θεωρώ πως οι Καρκίνοι είναι από τα πιο ντόμπρα ζώδια!

Θα φταιει ο ωροσκόπος. Εγω το είπα στο παιδι που είναι καρκίνος με ωροσκόπο καρκίνο.


ε οχι πολλα λογια για τους καρκινους!!!!;)
καρκινος με ωροσκοπο καρκινο ειμαι!!!χαχαχα:P

Και γω καρκίνος ειμαι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Λέων με οροσκόπο σκορπιό??
Δεν με βρίσκεις πουθενά ε;;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τοξότης με ωροσκόπο Παρθένο.
Για πείτε οι γνώστες περί ζωδίων τα συμπεράσματα σας, να δω πόσο μέσα πέσατε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Λέων με οροσκόπο σκορπιό??
Δεν με βρίσκεις πουθενά ε;;;;:(

μμμμμμμμμμμμμμ :P

Τοξότης με ωροσκόπο Παρθένο.
Για πείτε οι γνώστες περί ζωδίων τα συμπεράσματα σας, να δω πόσο μέσα πέσατε.:P

κάφρος και γαιδούρι :P αν και γνώστης δεν είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όχι δεν έπεσες μέσα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Όχι δεν έπεσες μέσα. :happy:

επίτηδες το'πα, γιατί μετά δεν μπορούσα να βγω.

Εμμ... Αυτό το μακρόσυρτο μμμμμμμ... Τι σημαίνει??:redface::redface::redface::redface::redface:

τίποτα, κάτι για το σημείο G μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καρκίνος με ωροσκόπο καρκίνο εδώ... Διπλό το κακό :P

Μην σκας :p

Καρκινος με ωροσκοπο λιονταρι εδω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ιχθύς με ωροσκόπο στον Λέοντα.. Είναι καλό αυτό;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
είμαι τοξότης αλλά δεν ξέρω τι ωροσκόπο έχω.. κάποιοι μου λένε ζυγό και άλλοι υδροχόο, ενώ μου εχουν πει και άλλα, αλλά επικρατούν τα δύο πρώτα..εσείς τι λέτε;; :worry: ειμαι γεννημένη στης 11:45 με 12:00 το πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top