Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου το χρώμα (αλλά αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό, εξαρτάται τι χρώματα φοράς) και επίσης μου φαίνεται ότι το δέρμα θα είναι σκληρό. Αν έχεις λεπτό πόδι ΟΚ, αλλιώς πιστεύω πως δεν θα είναι καθόλου άνετα. Τα έχεις δοκιμάσει;

Με τι σκοπεύεις να τα φορέσεις; Με παντελόνια δεν θα πηγαίνουν, είναι παπούτσια για φούστα.

Γιατί όχι με ένα παντελόνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Το φόρεμα μ' αρέσει πολύύύύύ.:D
Τα παπούτσια δε με τρελαίνουν, αλλά είναι θέμα στυλ, εγώ δε θα τα φόραγα ποτέ, αλλά πάνω σε κάποια μπορεί να φαίνονται όμορφα.
Μεγειάάά!!!!!!


Εγώ θέλω να πάρω φλοραλ κολάν και biker boots, που δεν πήρα πέρυσι γιατί δε πρόλαβα, και θα αγοράσω υφάσματα να φτιάξω κλος φούστες γιατί νομίζω έχω φάει κόλλημα φέτος με φορέματα και φούστες, μάλλον βαρέθηκα τα τζινς τόσα χρόνια και θέλω πιο γκέρλι πράγματα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η ουρά δεν είναι και γαϊδάρου. Δεν φαίνεται καν. Μετά από αρκετή ώρα το παρατηρεί κάποιος.
Το μποτάκι οκ, είναι καλό υποτίθεται όχι για να παίξεις ποδόσφαιρο.
Και μαρέσει που φαίνεται έτσι πιο παλιά η γόβα. Εξάλλου τα περίεργα υποτίθεται μοντέρνα δεν μαρέσουν έτσι κι αλλιώς.
Είστε πολύ μαλακές στις απόψεις σας, να το ξανά κάνετε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
αχ αυτά τα πουλοβεράκια από το bershka πολύ μου αρέσουν :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αχ αυτά τα πουλοβεράκια από το bershka πολύ μου αρέσουν :happy:


Πω τα' χα δει κι εγώ αυτά πριν μια βδομάδα.
Είναι ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑ, σαν χνουδάκι ξέρωγω, εγώ θέλω το πάντα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Γιατί όχι με ένα παντελόνι;
Γιατί δεν είναι ωραίο look το ψηλοτάκουνο γοβάκι που αφήνει να φαίνεται κενό μεταξύ παντελονιού και παπουτσιού. Με τα παντελόνια είναι καλύτερο να φοράς κλειστά παπούτσια ή μπαλαρίνες (ή πέδιλα).

Στυλιστική άποψη, έτσι; Δεν σημαίνει ότι συμφωνούν όλοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν σε κάποια κοπέλα δεν αρέσει αυτό το κενό, απλά φοράει πιο μακρύ παντελόνι. Κάτι σε καμπάνα πχ που είναι πολύ μόδα αυτό το καιρό. Ή σε ίσια γραμμή.
Εμένα το κενό μου αρέσει πάρα πολύ, ειδικά όταν φοράμε skinny jeans με ψηλές γοβες μυτερές με λεπτό τακούνι. :)

Αρκεί βεβαίως η κοπέλα που θα φορέσει γόβες με παντελόνι, να έχει λεπτά πόδια, γιατί αν δεν έχει, "βαραίνει" το σύνολο ακόμα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι ωραίο look το ψηλοτάκουνο γοβάκι που αφήνει να φαίνεται κενό μεταξύ παντελονιού και παπουτσιού. Με τα παντελόνια είναι καλύτερο να φοράς κλειστά παπούτσια ή μπαλαρίνες (ή πέδιλα).

Στυλιστική άποψη, έτσι; Δεν σημαίνει ότι συμφωνούν όλοι ;)

Εννοείς το κενό μπροστά,έτσι;
Μα και η μπαλαρίνα το αφήνει. Δεν ξέρω,ίσως είναι ανάλογα το παπούτσι και το πόδι,αλλά εγώ έτσι πως το σκέφτομαι,μου αρέσει.
Π.χ.: τούτο ή τούτο
Αλλά,όπως είπες,απόψεις και γούστα είναι αυτά. :)
Επίσης,αν έχεις λίγο φαρδύ πόδι,η γόβα το κρύβει,ενώ όλες σχεδόν οι μπαλαρίνες το τονίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα Ζαρα έχουν ακριβύνει αρκετά ή είναι ιδέα μου?
Πήγα τις προάλλες και είχε ένα τιραντάκι μπορντό 30 ευρώ. :confused:

Εγώ ψωνίζω από τα παιδικά που είναι πιο φθηνά. Είμαι και μινιόν σχετικά οπότε δεν έχω πρόβλημα με τα νούμερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Εννοείς το κενό μπροστά,έτσι;


Ναι, αυτό εννοώ. Οι φωτογραφίες που έβαλες δεν μου αρέσουν καθόλου :redface:

Εγώ με παντελόνι θα φορούσα μόνο κάτι τέτοιο:



Όχι απαραίτητα αυτό ακριβώς. Αν βάλεις στο google images τη φράση "trouser shoes" θα δεις διάφορα παπούτσια σε αυτό το στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Εσυ θες με τακούνι ε;:P

Θέλω με τακούνι γιατί αφενός αυτό ζητώ από το συγκεκριμένο παπούτσι-ούτε πολύ ψηλό, ούτε πολύ κοντό, ένα όμορφο και άνετο τακουνάκι που "προσδίδει" στο όλο ντύσιμο-αφερέρου γιατί με τις μπαλαρίνες είμαι μαλωμένη. :redface: Έκανα υπεράνθρωπες προσπάθειες να βάλω μπαλαρίνες στο παρελθόν. Στα τόσα ζευγάρια βρήκα ένα να μη με πεθαίνει (όχι απλά πληγώνει) και παραείναι ανοιξιάτικο... Και πλέον τις "ξεπέρασα" κιόλας, ίσως πριν της ώρας τους... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου αρέσουν οι μπαλαρίνες. 'Ομορφες να τις βλέπεις αλλά άβολες στο πόδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου αρέσουν οι μπαλαρίνες. 'Ομορφες να τις βλέπεις αλλά άβολες στο πόδι.

Eξαρτάται και από την μάρκα... υπάρχουν μπαλαρίνες πιο άνετες συγκριτικά με άλλες, αναλόγως την φόρμα, και αναλόγως το σχήμα του ποδιού σου ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Έχεις κάποια μάρκα κατά νου; Θα ήθελα να δοκιμάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν με βολεύουν καθόλου οι μπαλαρίνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ούτε κι εμένα με βολεύουν. Όσες φορές κι αν φόρεσα και μάλιστα μάρκες ανατομικές και καλά υποτίθεται, έβγαλα παντού πληγές! Από τότε έχω μήνες να ξαναφορέσω...τσ τσ τσ τσ τσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κοριτσιααααααααα!ψαχνω να αγορασω μια βελουτε φορμα ! εψαξα παντου κ δεν βρηκα! Πηγα στην sugar free και βρηκα αλλα απο πισω εχει κατι αντιαισθητικες τσεπες!! κ μπροστα ειναι πολυ ομορφη! τελος παντων την αγορασα αλλα θελω μαλλον να την γυρισω πισω και να βρω μια χωρις αυτες τις τσεπες! (οι τσεπες ειναι αυτες) https://www.sugarfreeshops.com/content/products/item_251/item_251_592_740.big.jpg

αν εχει καμια να μ προτεινει!! εμαι σε αδιεξοδο :( :( :( !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Και οι juicy φυσικά... :)
Αν και να την πω την αμαρτία μου, εμένα μου αρέσουν αυτές οι τσέπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν με βολεύουν καθόλου οι μπαλαρίνες!
Soulmate.:worship:
Ούτε κι εμένα με βολεύουν. Όσες φορές κι αν φόρεσα και μάλιστα μάρκες ανατομικές και καλά υποτίθεται, έβγαλα παντού πληγές! Από τότε έχω μήνες να ξαναφορέσω...τσ τσ τσ τσ τσ

50 ευρώ μπαλαρίνες μόνο και μόνο για καλό παπούτσι,βασικά η μάνα μου τις πλήρωσε.
Εγώ δεν τις ζήτησα.:P
(Tη φόρμα πήρα)​
Ας τα χαίρομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top