Αναζητήσεις κομματιών!

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε πώς λέγεται ενα τραγούδι,το λέει γυναίκα σε τέμπο pop electronic και αυτό που μου χει μείνει είναι να λέει I wanna lose my mind/help me lose my mind κάτι τέτοιο. Δεν είναι των disclosure πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά μήπως ξέρετε πώς λέγεται ενα τραγούδι,το λέει γυναίκα σε τέμπο pop electronic και αυτό που μου χει μείνει είναι να λέει I wanna lose my mind/help me lose my mind κάτι τέτοιο. Δεν είναι των disclosure πάντως.

Με κάθε επιφύλαξη (αφού δεν ακούω τέτοια τραγούδια)... μήπως είναι αυτό;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Όχι δυστυχώς, σε ευχαριστώ πάντως...Μου χει κολλήσει, το παίζει αρκετά στο ράδιο οπότε εικάζω πως θα χει εκατομμύρια views στο YouTube, ένα extra στοιχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=R4shwJBnYEM ή σε original ? (καλά εγώ διαφορά δεν ακούω καμία! :loltooth:)

Είναι το μόνο που βρήκα από γυναίκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Ούτε αυτό, είναι πολύ λιγότερο electronic και με πιο αργό ρυθμό... Αν κάνουμε επέκταση κριτηρίων και σε ανδρικές φωνές? Αλλά νομίζω όντως γυναίκα ηταν βρε παιδιά τι να πω...και το έχει πολύ συχνά σε καφετέριες που πάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
:hmm:
Περίπλοκα τα πράγματα. Επειδή από την φράση που βάζεις δυστυχώς το μόνο που έιναι σίγουρα σωστό είναι το "my mind" οπότε μόνο με αυτό μπορούμε να ψάξουμε (+τα views του yt). Επίσης όποιος δεν ακούει τέτοια μουσική (όπως εγώ :redface:) δεν νομίζω πως πολυκαταλαβαίνει το πολύ ή το λίγο electronic! Λοιπόν τελευταία προσπάθεια:
1) https://www.youtube.com/watch?v=3DRwRXzjkxI
2) https://www.youtube.com/watch?v=oyCcVBBHPUs

Η άλλη εναλλακτική είναι αν έχει playlist η καφετέρια να πας να ρωτήσεις μόλις τ'ακούσεις! :P Επίσης μια που πιάσαμε τα...mind ας βάλω και τους Pixies που μ'αρέσουν:
https://www.youtube.com/watch?v= qrdpliMfoAM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Δεν είναι κάποιο απο αυτά, δεν πειράζει, σε ευχαριστω πάρα πολύ για τον κόπο σου,αμα το βρω θα ενημερωσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
να υποθέσω πως δεν είναι αυτό έτσι;

https://www.youtube.com/watch?v=TBW9VEE29W4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Οχι δυστυχώς, αυτο είχα γράψει και στο αρχικό post δεν είναι των disclosure :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Παιδιά μετά από πολύ καιρό το βρήκα,λέγεται cool enough
https://www.youtube.com/watch?v=81EdENK_9qQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
παιδια γεια σας θελω μια βοηθεια..ειναι ενα τραγουδι που ψαχνω καιρο τωρα αλλα δεν βρισκω με τιποτα...δεν ξερω πως λεγεται αλλα στο ρεφρεν λεει e e e ή μπορει να λεει ah yeah yeah e e e και μετα λεει put your hands up..ειναι ξενο κλαμπιστικο καταλαβαινετε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παιδια γεια σας θελω μια βοηθεια..ειναι ενα τραγουδι που ψαχνω καιρο τωρα αλλα δεν βρισκω με τιποτα...δεν ξερω πως λεγεται αλλα στο ρεφρεν λεει e e e ή μπορει να λεει ah yeah yeah e e e και μετα λεει put your hands up..ειναι ξενο κλαμπιστικο καταλαβαινετε!;)

https://www.youtube.com/watch?v=xLOeGJoqRbc Παιζει να λες αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ψάχνω μέρες τώρα ένα τραγούδι (με αγγλικό στίχο) που άκουσα στο ραδιόφωνο, και δε μπορώ να το βρω. Έχει beats το κομμάτι, αλλά επειδή δεν ακούω συνήθως τέτοια μουσική, δε ξέρω αν ανήκει στο "είδος" της club μουσικής, ή της house κλπ. Γυναικεία είναι η φωνή, και κάπου στο ρεφρέν πρέπει να λέει συνέχεια τη λέξη 'pretend' ή 'may I pretend', κάτι τέτοιο. Έχει όμορφο ρυθμό και είναι αρκετά ανεβαστικό. Το ξέρω, δε σας βοηθάω πολύ, αλλά αν έχει κάποιος καμιά ιδέα, ας τη ρίξει! :D

Υ.Γ: Το ακούω συχνά πυκνά, στο ραδιόφωνο στο μαγαζί του θείου μου, που δουλεύω, και μου τη δίνει που δε μπορώ να το βρω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ψάχνω μέρες τώρα ένα τραγούδι (με αγγλικό στίχο) που άκουσα στο ραδιόφωνο, και δε μπορώ να το βρω. Έχει beats το κομμάτι, αλλά επειδή δεν ακούω συνήθως τέτοια μουσική, δε ξέρω αν ανήκει στο "είδος" της club μουσικής, ή της house κλπ. Γυναικεία είναι η φωνή, και κάπου στο ρεφρέν πρέπει να λέει συνέχεια τη λέξη 'pretend' ή 'may I pretend', κάτι τέτοιο. Έχει όμορφο ρυθμό και είναι αρκετά ανεβαστικό. Το ξέρω, δε σας βοηθάω πολύ, αλλά αν έχει κάποιος καμιά ιδέα, ας τη ρίξει! :D

Υ.Γ: Το ακούω συχνά πυκνά, στο ραδιόφωνο στο μαγαζί του θείου μου, που δουλεύω, και μου τη δίνει που δε μπορώ να το βρω!:P

Aha! Το βρήκα! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς τον τίτλο του κομματιού στη διαφήμιση της Serkova? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς τον τίτλο του κομματιού στη διαφήμιση της Serkova? :redface:

To shazam μου βγαζει αυτο. Δε λεω,του μοιαζει αλλα αυτο της Serkova πρεπει να ειναι καποιο remix
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

tasoooos

Νεοφερμένος

Ο tasoooos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=_fwhHo64428
ξερει κανεις το κομματι στο 22.08 το ψαχνω 3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

tasoooos

Νεοφερμένος

Ο tasoooos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το ευχαριστω ειναι λιγο πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top