Ημερολόγιο-Απολογισμός Ημέρας

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν είναι να απατάντε και να κουοτάρετε την ημέρα του άλλου άνα 2 ποστς, χάνεται όλο το νόημα του τοπικ.
Κατα τ' άλλα υπάρχει και η Κουβεντούλα χωρίς θέμα στο chat n fun.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
14/1/2016
Πέμπτη.

Ήταν δύσκολη βδομάδα, ευτυχώς σιγά σιγά φτάνει στο τέλος της. it's payday tomorrow
Ξύπνησα 7 παρά 10, ετοιμάστηκα και πήγα δουλειά. Πολλή δουλειά, κλασσικά, και σπάσιμο νεύρων από τα αφεντικά.
Σχόλασα 6:10 ενώ στις 6:00 είχα ραντεβού για νύχια. Ευτυχώς είναι κοντά στη δουλειά και δεν άργησα πάρα πολύ. Τα νύχια τα έκανα στο χρώμα γαλακτερού, επειδή είχαν σπάσει, οπότε τα κοντύναμε λίγο, και είπα να κάνουμε κάτι απαλό. λολ
Στις 7 παρά 10 είχα τελειώσει και ξεκίνησα προς το σπίτι.
8+ ήμουν σπίτι. Έπλυνα χέρια, έφαγα σαν βόδι - εγώ κλασσικά - και άρακσα στον καναπέ και είπα να χαζέψω λίγο στο ίντερνετ μιας και ο άλλος διαβάζει και αν δε κάνω τίποτα κάτι θα βρω να γκρινιάξω, να τον πρήξω, να μαλώσουμε, να τα βρούμε, να χάσει ώρες από το διάβασμα κτλ.
Τεςπα, σκέφτομαι ίσως πάω γυμναστήριο, αλλά νιώθω πολύ πτώμα γι' αυτό, το μόνο που θέλω είναι να κοιμηθώ.

Δε θέλω αυτό το ποστ να γίνει merge με το παραπάνω. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πέμπτη σήμερα και πραγματικά σέρνομαι από την κούραση.
Διάβαζα ως τις 4 χτες το βράδυ οπότε σήμερα το πρωί ήμουν σε μια κατάσταση που κουτουλούσα. Σχόλασα πεντάωρο, ήρθα σπίτι, έβγαλα τον σκύλο βόλτα και προσπάθησα να κοιμηθώ μπας και ξεκουραστώ. αμ δε. σκεφτόμουν το διάβασμα που με περίμενε και δεν κοιμήθηκα ούτε 10 λεπτά. Έφτιαξα καφέ, διάβασα ιστορία και γνωστό και μετά φροντιστήριο. Γύρισα πριν μία ώρα κι έκατσα να φάω για πρώτη φορά σήμερα. Θα πάω για μπάνιο και μετά με περιμένει 3ωρο+ διάβασμα :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ξυπνησα κατα τις 10, εκανα μπανιο, εφαγα, υστερα ηπια ενα ζεστο καφεδακι με παρεα, υστερα ειδα μια ταινια στο λαπτοπ, κατα το απογευμα εκανα ναερκωτικα και απο τις 9 σερφάρω στο διαδυκτυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top