2 Απορίες (ιατρική και internet + τηλέφωνο)

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
5gb εβδομαδιαιως???? :wow::wow::!::!::!:
Εσυ πρεπει να εχεις οτι τραγουδι εχει κυκλοφορησει σε ηλεκτρονικη μορφη απο το 50 ...
Έχω 260 gb μουσική αυτή την στιγμή.Αυτά είναι 63000 τραγούδια.

Όταν λες ''για αυτό'' ποιό εννοείς? της Tellas double play?
Ναι σόρυ έννούσα forthnet economy.Άλλωστε και στο σπίτι μου έχω forthnet double play από όταν βγήκε οπότε...δε συμβιβάζομαι εύκολα με λιγότερο.(ναι το ξέρω είμαι κακομαθημένος σε κάποια πράγματα):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Έχω 260 gb μουσική αυτή την στιγμή.Αυτά είναι 63000 τραγούδια.

Παιζεις πουθενα Dj?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιζεις πουθενα Dj?:hmm:
Έχω παίξει κατά διαστήματα,αλλά τώρα θα προσπαθήσω να το μονιμοποιήσω σαν φοιτητικό επάγγελμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
συναδελφος:P

ρε παιδια που ζειτε? ιδιοκτητα δικτυα, ειδικα απο forthnet και HOL υπαρχουν σε ολη την ελλαδα! σαμποταζ στον ΟΤΕ που μας τα ετρωγε τα λεφτα ολα αυτα τα χρονια!:mad: πλεον στην forthnet εχω βρει εδω και ενα μιση χρονο την υγεια μου..τοσο εγω(με τις ταχυτητες που πιανω) οσο και η τσεπη μου(79 ευρω/διμηνο)! και φυσικα forthnet θα βαλω και φετος που θα ειμαι αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
https://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10012376
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
https://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10012376
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Για να είναι 24 λογικά είναι στο ιδιόκτητο δίκτυο της forthnet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
https://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10012376
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ

μετα το εξαμηνο ομως δεν μας λεει ποσο θα πλήρωνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μετα το εξαμηνο ομως δεν μας λεει ποσο θα πλήρωνουμε.


:no1::no1::no1::no1: σωστός ούτε στα ψιλά γράμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Shared LLU είναι (με πάγιο ΟΤΕ δηλαδή), αν δείτε στη 3η σελίδα της αίτησης το γράφει. Για την τιμή μετά το εξάμηνο δεν το έψαξα.

Ξέρεις πώς λέγονται αυτά που δεν είναι απαραίτητο να έχεις γραμμή του ΟΤΕ(και στην παρέχει ο παροχος)?
Full LLU, ή στα Ελληνικά "πλήρης πρόσβαση στον τοπικό βρόχο".

(Πώς κάνουμε στο ίδιο μήνυμα διπλή παράθεση(από διαφορετικά μέλη)??
Πάτα το μαύρο κουμπάκι κάτω δεξιά απο τα ποστ του μέλους που θέλεις να κάνεις quote (γράφει "Πολ. Παράθεση") και μετά πάτα στο "Απάντηση" και θα σου έχει όλες τις παραθέσεις έτοιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Shared LLU είναι (με πάγιο ΟΤΕ δηλαδή), αν δείτε στη 3η σελίδα της αίτησης το γράφει. Για την τιμή μετά το εξάμηνο δεν το έψαξα.

Το πάγιο του ΟΤΕ πόσο είναι 15 το δίμηνο?Και εσύ τι προτείνεις ποιο πάροχο έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ έχω αυτό: https://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10010179
Υπάρχει και το ίδιο για φοιτητές: https://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10012752

Δεν μπορώ να προτείνω κάτι, πάντως είμαι ευχαριστημένος με αυτό που έχω. Το πάγιο του ΟΤΕ δε θυμάμαι πόσο είναι (ούτε θέλω να θυμάμαι :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
με παγιο οτε απλα ξεχαστε το..τα ιδιοκτητα δικτυα διαφορων ISP προσφερουν πλ καλυτερες προσφορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top