[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
άσχετο αλλά από ένα από τα site που έδωσε η Isi

---
δεν έχει σημασία αν βγήκε όμορφη ή άσχημη (ούτως ή άλλως "έπαιζα" ε τα διάφορα features) αλλά δεν είναι εντυπωσιακό πώς μπορεί να σε ...μεταμορφώσει το μακιγιάζ???
Το παραπάνω αποτέλεσμα με ...μόλις 240$ σε καλυντικά και ένα ζευγάρι μπλε φακών btw :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • w.JPG
    w.JPG
    35.3 KB · Εμφανίσεις: 122

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συνήθως τα κουρεύω φουλαριστά. Είναι σκούρο καστανό και μικροδείχνω. :/:
Κάποιοι μου λένε να τα κάνω καρέ αλλά εκεί είναι που θα μοιάζω με μπέμπα.
Γενικά, φοβάμαι να κάνω αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω που σεχω δει κιολας νομιζω οτι το καρεδακι με αφελιες θα σου πηγαινει πολυ! :D

το μπειμπι φεις ειναι σεξυ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχει μακρύνει πάρα πολύ και φοβάμαι/λυπάμαι να τα κόψω τόσο.
Αφέλειες τι λέμε; :redface: Τη φρατζούλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


αυτο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Απο ποια αποψη εσυ λες να μην ειναι?:worry:

Ανεβάζεις τη φάτσα σου σε ένα άγνωστο site. Δεν το θεωρώ τόοοσο επικίνδυνο, αλλά όφειλα να βάλω ένα disclaimer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θοδωρακι, εχεις δυο επιλογες η ναταφησεις να μακρυνουν πολυ να δεις πως θα σου ειναι η να κανεις καρεδακι για αλλαγη.
Δυστυχως δεν εχουμε και πολλες επιλογες στα κουρεματα, εκτος αν τα κανεις εντελως κοντα- αγοριστικα, αν σου ταιριαζει σα στυλ ομως! ή αφελειες με το φιλαρισμα που ηδη εχεις (αν και με φιλαρισμα, προτιμω αυστηρο κουρεμα πχ καρε η ισιο χαρακα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πόσο να μακρύνουν πια; :P
Moυ αρέσουν μακρία αλλά τα έχω όλο κοτσίδα και με κλάμερ γιατί με ενοχλούν. Επίσης, είναι δύσκολα στο ίσιωμα. Τέλος πάντων, θα ρωτήσω και την κομμώτρια. :/:

Η φρατζούλα στο πλάι έχει φύγει από τη μόδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο να μακρύνουν πια; :P
Moυ αρέσουν μακρία αλλά τα έχω όλο κοτσίδα και με κλάμερ γιατί με ενοχλούν. Επίσης, είναι δύσκολα στο ίσιωμα. Τέλος πάντων, θα ρωτήσω και την κομμώτρια. :/:

Η φρατζούλα στο πλάι έχει φύγει από τη μόδα;

Δεν υπάρχει μόδα στα μαλλιά. Εγώ στο πλάι την έχω, κι όταν το βαριέμαι τα χωρίζω στη μέση.
Πόσο μακριά τα έχεις; Αν είναι τόσο πολύ, κόψε τα 4 δάχτυλα ξέρω γω, για να καθαρίσει και η τρίχα, και κάνε κάποια ασύμμετρη φράντζα μπροστά, και ψιλοκοντό φιλάρισμα.
Σγουρά τα έχεις;

εντιτ
κάνε κάτι τέτοιο ξέρω γω

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι σγουρά, ελαφρός σπαστά στις άκρες είναι. Στο μήκος είναι κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α ντάξειιιιι ρε! Νόμιζα ότι τα είχες πιο μακριά. :P
Ε κόψα λεω γω μέχρι τον ώμο, και κάνε έντονο φιλαρισμα. Και το πολύ πολύ να κάνεις και αφέλειες, για να αλλάξεις το συνηθισμένο κούρεμα.
Καρέ, κάνε μόνο αν δε βαριέσαι το καθημερινό ίσιωμα, αλλιώς δε λέει σε σπαστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν κανεις αφελειες, σε ενα μηνα θα χουν γινει φραντζα.:D
Οποτε μπορεις κι αυτο να δοκιμασεις και βλεπεις και τα δυο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
και οι φράτζες και οι αφελειες ειναι ιν φετος το χειμώνα.
εγω εχω αγεφελειες εδω και 1 χρονο περιπου αλλά μου αρέσουν..
ζορικες δν μπορω να πω αλλά αν σου πανε και θεωρεις οτι αξίζει,θα τις λατρεψεις
οποιοδηποτε χτένισμα δειχνει καλύτερο με αφελειες βλ.αλογοουρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρήκα τέσσερα, αλλά δεν πρόλαβα να δοκιμάσω εάν είναι ασφαλή. Use at your own risk.

https://www.hairstyles.knowage.info/
https://www.hairfinder.com/hairstyle_imaging.htm
https://www.thehairstyler.com/
https://www.taaz.com/


Λοιπόν, δοκίμασα το τελευταίο (αυτό με το οποίο έπαιξε και η Αθηνά) και σε αφήνει να διαγράψεις τη φωτογραφία σου όταν τελειώσεις.
Δημιουργείς έναν λογαριασμό, δίνοντας username, email και password (δεν ζητάει καν επιβεβαίωση) και έπειτα ανεβάζεις μια εικόνα από τον υπολογιστή σου. Έχει πολλά και έξυπνα φτιαγμένα εργαλεία. Στο τέλος μπορεί να μην μοιάζεις πια καθόλου στον εαυτό σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν, δοκίμασα το τελευταίο (αυτό με το οποίο έπαιξε και η Αθηνά) και σε αφήνει να διαγράψεις τη φωτογραφία σου όταν τελειώσεις.
Δημιουργείς έναν λογαριασμό, δίνοντας username, email και password (δεν ζητάει καν επιβεβαίωση) και έπειτα ανεβάζεις μια εικόνα από τον υπολογιστή σου. Έχει πολλά και έξυπνα φτιαγμένα εργαλεία. Στο τέλος μπορεί να μην μοιάζεις πια καθόλου στον εαυτό σου :P

Λοιπόν, μετά από πολύ "παιχνίδι" κατέληξα ότι το καλύτερο χρώμα για τα μαλλιά μου είναι το φυσικό μου. Κάτι ήξερε η φύση :P κι εγώ (:P) που δεν υπέκυψα τελικά στον πειρασμό να γίνω κοκκινομάλλα όταν μου είχε καρφωθεί η ιδέα:P
Από την άλλη όμως, πολύ θα το προτιμούσα αν η φύση είχε μεριμνήσει να έχω μπλε σκούρα μάτια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
άσχετο αλλά από ένα από τα site που έδωσε η Isi

---
δεν έχει σημασία αν βγήκε όμορφη ή άσχημη (ούτως ή άλλως "έπαιζα" ε τα διάφορα features) αλλά δεν είναι εντυπωσιακό πώς μπορεί να σε ...μεταμορφώσει το μακιγιάζ???

το δεξιά είναι το φτιαγμένο ; εμένα πάντως με τρομάζει :redface:
οντόπικ :
Τι συνηθιζες να κανεις?
Πως ειναι τα μαλλια σου, σε τι κατασταση, χρωμα?
Ποσο υψος εχεις?
Τι στυλ εχεις (βαλε μια φωτο ασχετη με μια απο το νετ) μετα απο αυτα θα σου βγαλω το πορισμα!:D;)


εδώ είμαι με το παλιό μου χτένισμα :
https://i40.tinypic.com/3481zlf.jpg

αλλά δεν ξέρω , το έχω βαρεθεί πλέον

πιο οντόπικ :
σκέφτομαι να κάνω ανταύγειες :redface: Πόσο πάει το κομμωτήριο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:(
Έκανα φράτζα. Περιττό να πω ότι αντί να μεγαλώνω μικροδείχνω όλο και πιο πολύ. :sly:
Tην φράτζα πως την ταιριάζουμε; Δε στρώνει εύκολα...Κανένα tip;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω που εχω φρατζα πρωτα την κανω λιγο με τη βουρτσα οσο στεγνωνω τα μαλλια για να μην ειναι και πολυ "μπουκλωτη":D και μετα την ισιωνω με την πρεσα...αλλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να μεινει ισια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρέσα είναι το ισιωτικό ε;
Βγαίνω σε στυλ Αϊνστάιν με αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σήμερα ασχολήθηκα με το θέμα φρύδια.:P
Βρήκα κάτι ωραία tips εδώ: https://www.omorfi.com/eyebrow-shaping
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top