Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
τα φορέματα ασχολίαστα τα παπούτσια όμως εεε;;;;;;;;.......:P:P:P
ότι ανεβάζω δεν σημαίνει ότι τα φοράω διαφορετικές τάσεις της μόδας δείχνω ...
πάντως από κόντα -real που λένε- είναι πολύ χαριτωμένα τα παπούτσια......
άλλωστε και σε μένα έχει τύχει να βλέπω ένα παπούτσι χάλια οπτικά κι όταν το φοράω να μου πηγαίνει πολύ, ενώ αρνιόμουν να το δοκιμάσω λίγο πιο πριν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
τα φορέματα ασχολίαστα τα παπούτσια όμως εεε;;;;;;;;.......:P:P:P
ότι ανεβάζω δεν σημαίνει ότι τα φοράω διαφορετικές τάσεις της μόδας δείχνω ...
πάντως από κόντα -real που λένε- είναι πολύ χαριτωμένα τα παπούτσια......
άλλωστε και σε μένα έχει τύχει να βλέπω ένα παπούτσι χάλια οπτικά κι όταν το φοράω να μου πηγαίνει πολύ, ενώ αρνιόμουν να το δοκιμάσω λίγο πιο πριν.....
Γιατι ασχολιαστα παρακαλω;;;;;;;;;;;;τρελλα ειναι τα φορεματακια!!!!!!!!!!!!!!:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
https://www.custo-barcelona.com/es
η αγαπημένη μου μάρκα
:inlove::inlove::inlove:



https://www.custo-barcelona-store.com/producto/2934/79/0,1,0,0,0/2/africa-black-vestidos-custo

Δεν άντεξα, μόλις το πήρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.


dreamyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο αυτά τα ρούχα "κοίτα-με-έχω-ξοδέψει-μία-περιουσία-σε-ρούχα" ;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο αυτά τα ρούχα "κοίτα-με-έχω-ξοδέψει-μία-περιουσία-σε-ρούχα" ;;; :redface:

Είναι, αλλά από την άλλη λες και value for money! A και by the way το κατάστημά τους στην Κηφισιά πουλούσε μαϊμούδες προϊόντα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είναι, αλλά από την άλλη λες και value for money! A και by the way το κατάστημά τους στην Κηφισιά πουλούσε μαϊμούδες προϊόντα!:whistle:

Ναι το έμαθα! Και από εκεί ψώνιζα! Λες να έπεσα και γω στην παγίδα;;; :mad:


προσωπικά δεν λέω value for money, γιατί θα μπορούσαν να είχαν φαγητό 10 άνθρωποι παραπάνω με αυτά τα λεφτά... (μπορεί και σπίτι...:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.


πραγματικά τις βρίσκω κακόγουστες και χοντροκομμένες. και πανάκριβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


πραγματικά τις βρίσκω κακόγουστες και χοντροκομμένες. και πανάκριβες.

Στην αρχή, βασικά πέρυσι, ούτε εμένα μου άρεσαν. Φέτος, ντάξει. Βλέπονται κάπως, και λογικά είναι και ζεστά, απλά έχω βαρεθεί να τις βλέπω να τις φοράνε παντού.:/:
Βτω οι UGG είναι ακριβές ναι, αλλά οι περισσότερες έχουν πάρει κάτι άλλες, που ναι μεν είναι ίδια, αλλά κάνουν 25 ευρώ και έχουν την σημαία της αγγλίας πίσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στην αρχή, βασικά πέρυσι, ούτε εμένα μου άρεσαν. Φέτος, ντάξει. Βλέπονται κάπως, και λογικά είναι και ζεστά, απλά έχω βαρεθεί να τις βλέπω να τις φοράνε παντού.:/:
Βτω οι UGG είναι ακριβές ναι, αλλά οι περισσότερες έχουν πάρει κάτι άλλες, που ναι μεν είναι ίδια, αλλά κάνουν 25 ευρώ και έχουν την σημαία της αγγλίας πίσω.:P

Είναι απαίσιες και δεν αλλάζει.- Μάλλον εσύ τις συνήθισες! :P

Αυτές οι μπότες μου κάνουν περισσότερο να τις φοράς στο σπίτι σαν παντόφλες γιατί νομίζω οτι άμα τις φορέσεις έξω και βραχούν, θα χαλάσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτές οι μπότες μου κάνουν περισσότερο να τις φοράς στο σπίτι σαν παντόφλες γιατί νομίζω οτι άμα τις φορέσεις έξω και βραχούν, θα χαλάσουν!


Στην βροχή...δεν μπορείς να τις βάλεις!
Στο χιόνι...δεν μπορείς να τις βάλεις!

Απορώ πως έχουν κάνει τόσο μεγάλες πωλήσεις την στιγμή που σκέτο κρύο εδώ στην Ελλάδα δεν έχουμε! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Στην βροχή...δεν μπορείς να τις βάλεις!
Στο χιόνι...δεν μπορείς να τις βάλεις!

Απορώ πως έχουν κάνει τόσο μεγάλες πωλήσεις την στιγμή που σκέτο κρύο εδώ στην Ελλάδα δεν έχουμε! :worry:

Συμφωνώ δεν αξίζουν να τις πάρεις γιατι να πάρεις ζεστές μπότες και καλά χειμονιάτικες και να μην κάνουν για βροχή και χιόνι.. δεν αξίζει να δώσει κάποιος λεφτά.. τεσπα τι θα λέγατε για το παρακάτω:


υπάρχουν πολλά παραπάνω απο τον ίδιο δημιουργό βέβαια είναι πανάκριβα (δεν θα έδινα 200 $ για ένα ζευγάρι) απλά μου άρεσαν πολυ ως προς το Design
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα σχέδια πάνω στο παπούτσι αλλά δεν μου αρέσει το σχήμα του παπουτσιού. Είναι σαν παντόφλα.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα σχέδια πάνω στο παπούτσι αλλά δεν μου αρέσει το σχήμα του παπουτσιού. Είναι σαν παντόφλα.... :redface:
Ναι σαν παντόφλα είναι έχει μια γνωστή μου, έχουν άσχημο σχήμα αλλά τα συγκεκριμένα ωραία δουλειά σχεδίου και φαντασίας :) άμα θέλει κανείς να δει και τα υπόλοιπα σχέδια το Site του δημιουργού είναι: https://tonyxprice.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι παπούτσια έχετε να προτείνετε για πολύ κρύο και πολύ υγρασία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μπότες με χοντρή κάλτσα, και αν βρεις και με γούνινη επένδυση ακόμα καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Τα καλύτερα

Μπορούν να στο συμμαρτυρήσουν πολλές χιλιάδες φαντάρων σε όλη την Ελληνική επικράτεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Τα καλύτερα

Μπορούν να στο συμμαρτυρήσουν πολλές χιλιάδες φαντάρων σε όλη την Ελληνική επικράτεια.:P





Δεν απέχουν πάρα πολύ.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top