Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα κλάψω.:(
Shou Shou.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παπαδάκη Ελπίδα

Νεοφερμένος

Η Παπαδάκη Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
SOS ψάχνω για κάποιο ψηλοκαβαλο σορτσάκι τζιν κατά προτίμηση και να γινόταν να το βρω σε sight που να μπορείς να αγοράσεις κάτι με αντικαταβολή αλλά ...δεννν ....έχετε καμιά ιδέα για το που να ψάξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
SOS ψάχνω για κάποιο ψηλοκαβαλο σορτσάκι τζιν κατά προτίμηση και να γινόταν να το βρω σε sight που να μπορείς να αγοράσεις κάτι με αντικαταβολή αλλά ...δεννν ....έχετε καμιά ιδέα για το που να ψάξω?


Αγορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιπόν, θα πάω Αθήνα για οικογενειακή υποχρέωση το σ/κ και επί τη ευκαιρία λέω να κάνω και κάποια ψώνια. Θέλω κυρίως μια καθημερινή τσάντα και κανένα φόρεμα καλό αλλά γενικά αν βρω και κανένα ωραίο τζιν ή κάτι άλλο δεν θα με χάλαγε. Το θέμα μου είναι ότι επειδή για shopping θα διαθεσω μόνο το πρωινό του Σαββάτου λέμε με τη μαμά μου να πάμε στο The Mall που έχουμε ξαναπάει γιατί λογικά εκεί έχει από όλα ενώ αν πάμε κέντρο κατά πάσα πιθανότητα δεν θα κάνουμε τίποτα αφού δεν ξέρουμε που να κοιτάξουμε. Η ερώτηση μου είναι αν υπάρχουν αυτά που θέλω και άλλα έτσι ωραία, απλά ρουχαλάκια σε μαγαζιά στο Mall και κατά πόσο θα τα βρούμε σε προσιτές τιμές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Λοιπόν, θα πάω Αθήνα για οικογενειακή υποχρέωση το σ/κ και επί τη ευκαιρία λέω να κάνω και κάποια ψώνια. Θέλω κυρίως μια καθημερινή τσάντα και κανένα φόρεμα καλό αλλά γενικά αν βρω και κανένα ωραίο τζιν ή κάτι άλλο δεν θα με χάλαγε. Το θέμα μου είναι ότι επειδή για shopping θα διαθεσω μόνο το πρωινό του Σαββάτου λέμε με τη μαμά μου να πάμε στο The Mall που έχουμε ξαναπάει γιατί λογικά εκεί έχει από όλα ενώ αν πάμε κέντρο κατά πάσα πιθανότητα δεν θα κάνουμε τίποτα αφού δεν ξέρουμε που να κοιτάξουμε. Η ερώτηση μου είναι αν υπάρχουν αυτά που θέλω και άλλα έτσι ωραία, απλά ρουχαλάκια σε μαγαζιά στο Mall και κατά πόσο θα τα βρούμε σε προσιτές τιμές. :)

Για εμένα καλύτερα να πας κέντρο για ψώνια κι ας μη ξέρεις τα μαγαζιά έχει μεγάλη ποικιλία..το mall είναι πολύ ακριβό..θα βρεις zara bershka stradivarius βέβαια που έχει προσιτές τιμές αλλά δεν έχει πολύ μεγάλη ποικιλία και είναι για ένα συγκεκριμένο στυλ εμένα προσωπικά μόνο zara μου αρέσουν από αυτά ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λοιπόν, θα πάω Αθήνα για οικογενειακή υποχρέωση το σ/κ και επί τη ευκαιρία λέω να κάνω και κάποια ψώνια. Θέλω κυρίως μια καθημερινή τσάντα και κανένα φόρεμα καλό αλλά γενικά αν βρω και κανένα ωραίο τζιν ή κάτι άλλο δεν θα με χάλαγε. Το θέμα μου είναι ότι επειδή για shopping θα διαθεσω μόνο το πρωινό του Σαββάτου λέμε με τη μαμά μου να πάμε στο The Mall που έχουμε ξαναπάει γιατί λογικά εκεί έχει από όλα ενώ αν πάμε κέντρο κατά πάσα πιθανότητα δεν θα κάνουμε τίποτα αφού δεν ξέρουμε που να κοιτάξουμε. Η ερώτηση μου είναι αν υπάρχουν αυτά που θέλω και άλλα έτσι ωραία, απλά ρουχαλάκια σε μαγαζιά στο Mall και κατά πόσο θα τα βρούμε σε προσιτές τιμές. :)
Σύμφωνα με τις λίγες εξορμήσεις που με'χει αφήσει η μαμά μου να κάνω μόνη μου όταν πάμε Αθήνα υπάρχουν 2 Mall ένα αυτό του Αγίου Δημητρίου και ένα αυτό που βρίσκεται στο Μαρούσι (εκεί που βάλανε την βόμβα φέτος).
Σε αυτό του Αγίου Δημητρίου που κοντεύω να μάθω τα καταστήματα και πού βρίσκεται το καθένα απ'έξω θυμάμαι ότι υπάρχει H&M. Παλιότερα τα σνόμπαρα όμως είναι καλή ποιότητα και σε σύγκριση με Zara(φερειπείν) οι τιμές είναι καλές. Άκυρον όμως το λέω για να το΄χεις υπόψιν Και τώρα που το΄πα αν θες και εσώρουχα δες τα oysho τα πακετάκια με τα εσώρουχα. Είναι τόσο κιούτ.:redface:
Aa,τσέκαρε και Pull&Bear για σορτσάκια αν και είναι λίγο hipsterοκατάσταση.
Για ότιδήποτε άλλο τα oysho είναι ακριβά αλλά ρε γαμώτο ειδικά το χειμώνα σου΄ρχεται να βουτήξεις μία πυτζάμα να την βάλεις και να κοιμηθείς στο κατάστημα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σύμφωνα με τις λίγες εξορμήσεις που με'χει αφήσει η μαμά μου να κάνω μόνη μου όταν πάμε Αθήνα υπάρχουν 2 Mall ένα αυτό του Αγίου Δημητρίου και ένα αυτό που βρίσκεται στο Μαρούσι (εκεί που βάλανε την βόμβα φέτος).
Σε αυτό του Αγίου Δημητρίου που κοντεύω να μάθω τα καταστήματα και πού βρίσκεται το καθένα απ'έξω θυμάμαι ότι υπάρχει H&M.

Και στο Mall του Αμαρουσίου υπάρχει H&M. Αν θυμάμαι καλά, βρίσκεται στον 2ο όροφο, δίπλα στα Αccessorize (τα οποία είναι απέναντι από τα Bershka). :redface:

Edit
:
Και δίπλα από τα Bershka είναι τα Zara. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και στο Mall του Αμαρουσίου υπάρχει H&M. Αν θυμάμαι καλά, βρίσκεται στον 2ο όροφο, δίπλα στα Αccessorize (τα οποία είναι απέναντι από τα Bershka). :redface:

Edit
:
Και δίπλα από τα Bershka είναι τα Zara. :P
Αφού μίλησε το GPS του Mall σκάω.:hehe:.
Aκούω προτάσεις για μαγιώ.:redface:
πιεσ: Δε μένω σε μεγάλη πόλη οπότε μην πείτε για Yamamay και δεν ξέρω΄γω τι άλλο.
Έχει Calzedonia άκυρον όπου βρήκα ένα top από ένα μαγιώ με κάτι ασπρό-μάυρα σχεδιάκια (το οποίο δε βρίσω σε εικόνα να σας το δείξω)αλλά δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω όταν το αγοράσω (κάποια στιγμή).:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού μίλησε το GPS του Mall σκάω.:hehe:.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Aκούω προτάσεις για μαγιώ.:redface:
πιεσ: Δε μένω σε μεγάλη πόλη οπότε μην πείτε για Yamamay και δεν ξέρω΄γω τι άλλο.
Έχει Calzedonia άκυρον όπου βρήκα ένα top από ένα μαγιώ με κάτι ασπρό-μάυρα σχεδιάκια (το οποίο δε βρίσω σε εικόνα να σας το δείξω)αλλά δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω όταν το αγοράσω (κάποια στιγμή).:redface:
Με μαύρο bottom; :redface:

Ξέρω - ξέρω! Κλασικό! :pfff: Αλλά δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αν δε δω το top. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Έχει Calzedonia άκυρον όπου βρήκα ένα top από ένα μαγιώ με κάτι ασπρό-μάυρα σχεδιάκια (το οποίο δε βρίσω σε εικόνα να σας το δείξω)αλλά δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω όταν το αγοράσω (κάποια στιγμή).
Τι εννοείς με τι να το συνδιάσεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα αυτό χθες:
https://www.bodandted.co.uk/clothing-c3/dresses-c6/marimekko-marimekko-anis-maxidress-p1239
Λατρεύω τα maxi φορέματα. Βέβαια οφείλω να ομολογήσω, ότι εξέπληξα και τον ίδιο μου τον εαυτό μ΄αυτήν την αγορά, γιατί συνήθως προτιμώ πιο απλά ρούχα. Αλλά μόλις το δοκίμασα, μου έκανε κλικ. Ας φορέσουμε και κάτι πιο χρωματιστό και funky το καλοκαίρι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Top από μαγιώ βρήκα.
Κάτω θέλω να βρω κάτι να ταιριάζει διότι αυτό που έχω δεν ταιριάζει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα συνήθως στα Calzedonia έχουν είτε σετ μαγιώ, είτε μονά κομμάτια-βρακάκια που προτείνουν για συνδυασμό με τα αντίστοιχα από πάνω. :hmm: Μήπως να το κοιτούσες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μα συνήθως στα Calzedonia έχουν είτε σετ μαγιώ, είτε μονά κομμάτια-βρακάκια που προτείνουν για συνδυασμό με τα αντίστοιχα από πάνω. :hmm: Μήπως να το κοιτούσες; :)
Το κοίταξα.
Αλλά είναι λίγο κάπως για την ηλικία μου.:redface:
Αctually,είναι μπραζίλιαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:hehe: Σε νιώθω, κι εγώ που'μαι πιο "κατάλληλης" ηλικίας, δε θα το φορούσα.
Ωστόσο συνήθως (και το λέω προφανώς με επιφύλαξη γιατί έεχω καιρό να πάω σε κατάστημά τους) έχουν στο ίδιο basic χρώμα και στρινγκ, και brazilian και κανονικό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hehe: Σε νιώθω, κι εγώ που'μαι πιο "κατάλληλης" ηλικίας, δε θα το φορούσα.
Ωστόσο συνήθως (και το λέω προφανώς με επιφύλαξη γιατί έεχω καιρό να πάω σε κατάστημά τους) έχουν στο ίδιο basic χρώμα και στρινγκ, και brazilian και κανονικό. :hmm:
Let me show you how γκαντέμα I am,το κανονικό είναι σε μεγάλα νούμερα.
Γενικά το σύμπαν συνομοτεί ή στο να βρίσκω μικρό νούμερο σουτιέν ή μεγάλο νούμερο βρακάκι.:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν φέρει από άλλο κατάστημα, καλέ. Ή πήγαινε εσύ, να σου πουν πού το έχει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top