Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
εγώ για τους σκορπιούς πάντως έχω ακούσει ότι είναι πολύ εκδικητικοί και σεξομανείς :P

Ναι, είμαστε αρκετά εκδικητικοί! :P Και αν μιλήσω από προσωπικής πλευράς, είμαστε και πολύ ζηλιάρηδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Για τους Αιγόκερους τι λέει η αστρολογία ; :P
Eίμαστε και εμείς πολύ πεισματάρηδες αλλά παραμένουμε ώριμοι και φιλόδοξοι.. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Oi τύποι με ζώδια με κέρατα έχουν μήπως και κανα άλλο κουσούρι?? Τι λέει για αυτό η επιστημονκή σου ερευνα??:P

Ποτέ δεν ξέρεις φίλε μου.. ;):hmm::hmm: χαχαχαχααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Καρκίνος είμαι και δεν είμαι τσιγκούνης .....:P
Ο χαρακτήρας μας δεν διαμορφώνεται από τα ζώδια ;)

Απλά να πω πως όσοι πιστεύετε στα ζώδια, ελπίζω να μένετε στο χαβαλέ και να μην διαμορφώνετε άποψη για το χαρακτήρα κάποιου βασιζόμενοι στο ζώδιο του.
Επιτέλους κάποιος που με καταλαβαίνει!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:;););):whistle::D:D:D:D:panwkatw::panwkatw::drunk::happy::clapping::vroum::vroum::beer::yes::yes::yes::alljumpy::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το καλυτερο ζωδιο ειναι ο λεων με διαφορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
το καλυτερο ζωδιο ειναι ο λεων με διαφορα :P

Πες τα :redface: Όχι ότι είμαστε αλλαζόνες,οοοχι,απλά αυτή ειναι η αλήθεια :pfff: :hehe:
Ενταξει λένε οτι γενικά σαν ζώδιο ο λέων είναι φαντασμένος κτλ αλλά υπερβάλλουν... Απλά προσπαθούμε να αναδειξουμε τα θετικα μας στοιχεια γιατί γνωρίζουμε ότι έχουμε και ανασφάλειες και ελαττώματα και ότι δεν είμαστε σε όλα τέλειοι. Έτσι το βλέπω εγω τουλαχιστον :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πες τα :redface: Όχι ότι είμαστε αλλαζόνες,οοοχι,απλά αυτή ειναι η αλήθεια :pfff: :hehe:
Ενταξει λένε οτι γενικά σαν ζώδιο ο λέων είναι φαντασμένος κτλ αλλά υπερβάλλουν... Απλά προσπαθούμε να αναδειξουμε τα θετικα μας στοιχεια γιατί γνωρίζουμε ότι έχουμε και ανασφάλειες και ελαττώματα και ότι δεν είμαστε σε όλα τέλειοι. Έτσι το βλέπω εγω τουλαχιστον :hehe:
απο οτι εχω καταλαβει απο τον εαυτο μου , εμεις οι λεοντες θελουμε να ειμαστε οι κυριαρχοι σε καθετι ..πραγματι θεωρουμε τον εαυτο μας φανταστικο και τελειο -δικαιολογημενα :D - ωστοσο θεωρω πως ξερουμε τα τρωτα μας σημεια τα οποια προσπαθουμε να καλυψουμε..επισης εχουμε πολλες δυνατοτητες :P ..και ακουμε imagine dragons :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
απο οτι εχω καταλαβει απο τον εαυτο μου , εμεις οι λεοντες θελουμε να ειμαστε οι κυριαρχοι σε καθετι ..πραγματι θεωρουμε τον εαυτο μας φανταστικο και τελειο -δικαιολογημενα :D - ωστοσο θεωρω πως ξερουμε τα τρωτα μας σημεια τα οποια προσπαθουμε να καλυψουμε..επισης εχουμε πολλες δυνατοτητες :P ..και ακουμε imagine dragons :P:P:P

Φυσικά,έχουμε καλο γουστο στη μουσική 8) Και πιστεύω ισχύει ότι θελουμε να ειμαστε κυριαρχοι,να εχουμε τον έλεγχο... Eπίσης λένε πως είμαστε προστατευτικοί απέναντι στα άτομα που αγαπάμε και πως αν εμπιστευτούμε κάποιον,θα είμαστε πολύ ανοιχτοί μαζί του. Δεν θα'λεγα οτι εχουν αδικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Φυσικά,έχουμε καλο γουστο στη μουσική 8) Και πιστεύω ισχύει ότι θελουμε να ειμαστε κυριαρχοι,να εχουμε τον έλεγχο... Eπίσης λένε πως είμαστε προστατευτικοί απέναντι στα άτομα που αγαπάμε και πως αν εμπιστευτούμε κάποιον,θα είμαστε πολύ ανοιχτοί μαζί του. Noμίζω έχουν δίκιο :P
ισχυει...αλλα μην το ψαχνεις ..οντως ειμαστε απο τις καλυτερες φαρες :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
απο οτι εχω καταλαβει απο τον εαυτο μου , εμεις οι λεοντες θελουμε να ειμαστε οι κυριαρχοι σε καθετι ..πραγματι θεωρουμε τον εαυτο μας φανταστικο και τελειο -δικαιολογημενα :D - ωστοσο θεωρω πως ξερουμε τα τρωτα μας σημεια τα οποια προσπαθουμε να καλυψουμε..επισης εχουμε πολλες δυνατοτητες :P ..και ακουμε imagine dragons :P:P:P

Πολλοι καλοι ειστε;) Εχετε πραγματι πολυ πολυ καλα στοιχεια κ πραγματικα πιστευω πωσ ειστε παρα τριχα τελειοι. Ειδικοτερα οι αντρες. Αρκει να πνιγετε που κ που τον εγωισμο σας που αυτος μονο ειναι αρκετος για να γινετε αντιπαθητικοι. Εγω ομως που ψυχολογω πολυ καλα, μονο αν αγαπατε κι αγαπιεστε τον αφηνετε περα! Η methexys εχει δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πολλοι καλοι ειστε;) Εχετε πραγματι πολυ πολυ καλα στοιχεια κ πραγματικα πιστευω πωσ ειστε παρα τριχα τελειοι. Ειδικοτερα οι αντρες. Αρκει να πνιγετε που κ που τον εγωισμο σας που αυτος μονο ειναι αρκετος για να γινετε αντιπαθητικοι. Εγω ομως που ψυχολογω πολυ καλα, μονο αν αγαπατε κι αγαπιεστε τον αφηνετε περα! Η methexys εχει δικιο.
χαιρομαι ιδιαιτερως που εχουμε γυναικες φαν μας :clapup::P ..εχεις δικιο οσον αφορα τον εγωισμο..μερικες φορες ειναι υπερβολικος :hmm::/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Με ρωταει ο αλλος
-τι ζωδιο εισαι?
-κριος και ειμαι κατα της περιτομης
-που κολλαει αυτο?
-νομιζα οτι θα αρχιζαμε συζητηση για τον πουτ...
Εφυγε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Όταν λέμε ότι κάποιος είναι παρθένος, σημαίνει ότι όταν γεννήθηκε, ο ήλιος ανέτελλε στον αστερισμό του Παρθένου. Αυτό ίσχυε παλιά όταν δημιούργησαν αυτή την ιστορία. Μετά από τόσα χρόνια, ο ουρανός έχει μετατοπιστεί με συνέπεια να αλλάξουν και οι ημερομηνίες. Κάποιος για παράδειγμα που γεννήθηκε την μια Σεπτεμβρίου το 100μχ είχε στον ήλιο στον αστερισμό του Παρθένου, άρα ήταν παρθένος. Κάποιος που γεννήθηκε την 1 Σεπτεμβρίου το 1990, έχει τον ήλιο στον αστερισμό του λέωντα, άρα είναι λέων. Εδώ μπορείτε να δείτε που ήταν ο ήλιος όταν γεννηθήκατε και να μάθετε το καινούριο σας ζώδιο.

https://www.heavens-above.com/skychart2.aspx?lat=0&lng=0&loc=Unspecified&alt=0&tz=UCT
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Έχω να σας πω ότι τα ζώδια έχουν αλλάξει εδώ και καιρό :P, λόγω το ότι προστέθηκε και ένα άλλο αρχαίο ζώδιο ο "Οφιούχος" ,αλλά παρατηρώ ότι κανείς δεν το έχει αντιληφθεί.. Λίγοι έχω παρατηρήσει να ξέρουν για αυτή την αλλαγή και να έχουν αλλάξει το ζώδιο τους. Κοιτάξτε την σελίδα αυτή https://www.neolaia.gr/2016/09/26/h-nasa-allakse-ta-zwdia-auto-einai-to-neo-zwdio-sou/ Επίσης έχω μια απορία τώρα δηλαδή που έχουν αλλάξει τα ζώδια θα λέτε ότι είστε το ζώδιο που ήσασταν και πριν ή θα λάβετε υπόψη σας τις αλλαγές και θα αλλάξετε το ζώδιο σας σύμφωνα με τα νέα δεδομένα? :confused: P.S Δεν πιστεύω στα ζώδια αλλά με κυριαρχεί η απορία :hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Έχω να σας πω ότι τα ζώδια έχουν αλλάξει εδώ και καιρό :P, λόγω το ότι προστέθηκε και ένα άλλο αρχαίο ζώδιο ο "Οφιούχος" ,αλλά παρατηρώ ότι κανείς δεν το έχει αντιληφθεί.. Λίγοι έχω παρατηρήσει να ξέρουν για αυτή την αλλαγή και να έχουν αλλάξει το ζώδιο τους. Κοιτάξτε την σελίδα αυτή https://www.neolaia.gr/2016/09/26/h-nasa-allakse-ta-zwdia-auto-einai-to-neo-zwdio-sou/ Επίσης έχω μια απορία τώρα δηλαδή που έχουν αλλάξει τα ζώδια θα λέτε ότι είστε το ζώδιο που ήσασταν και πριν ή θα λάβετε υπόψη σας τις αλλαγές και θα αλλάξετε το ζώδιο σας σύμφωνα με τα νέα δεδομένα? :confused: P.S Δεν πιστεύω στα ζώδια αλλά με κυριαρχεί η απορία :hmm: :whistle:

Πάντα αλλαγμένα ήταν τα ζώδια,απλά οι αστρολόγοι ήθελαν να έχουν 12 ζώδια όπως και οι 12 μήνες και τον οφιούχο τον έβαλαν στην απέξω! Δεν είπε κάτι καινούριο η NASA δηλαδή ;) Τα παλιά ζώδια είναι τελείως άκυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πάντα αλλαγμένα ήταν τα ζώδια,απλά οι αστρολόγοι ήθελαν να έχουν 12 ζώδια όπως και οι 12 μήνες και τον οφιούχο τον έβαλαν στην απέξω! Δεν είπε κάτι καινούριο η NASA δηλαδή ;) Τα παλιά ζώδια είναι τελείως άκυρα.

Άρα να λάβουμε υπόψη μας τις αλλαγές? :hmm: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ναι. Δίδυμος, χάρηκα! :P

Χαχα :lol: . Παρθένος κανονικά αλλά με τις αλλαγές Λέων. :P Χάρηκα Παρομοίως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύθος

Νεοφερμένος

Ο Μύθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μη σκαλώνετε παιδιά, πάρτε μια τυχαία περιγραφή ζωδίου, βάλτε επάνω το δικό σας ζώδιο και θα ταυτιστείτε μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top