Ιδέες και προτάσεις για δώρα

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καμία ιδέα για δώρο σε αμόρε? :hmm:

αναπτηρα ζιπο αν καπνιζει... κανενα πουλοβερ αν ξερεις το νουμερο του... ενα οργκαναιζερ αν ειναι οργανωτικος και πολυασχολος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κολώνια, αναπτήρας με γραμμένο το όνομά του αν καπνίζει, playstation με παιχνίδι, κινητό ή gps (για γερά budget).
Τέλος για ΠΟΛΥ πρωτότυπα δώρα, αν θέλετε ρίξτε μια ματιά εδώ κι εδώ - είναι ένα μαγαζί στην Γλυφάδα, καλό είναι να κάνετε τηλεφωνική παραγγελία πρώτα και μετά να πάτε να το παραλάβετε!

;)

ΥΓ: Αυτό ήταν πάντα το όνειρό μου - ή να το κάνω ή να μου το κάνουν! Και αυτό θα είχε πολύ πλάκα με παρέα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
thanx βασω μου
(καλά το τελευταίο ειδικά δεν παίζει...η οργάνωση είναι εκτός λεξιλογίου:D)

kajira, ωραίο site ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Κολώνια, αναπτήρας με γραμμένο το όνομά του αν καπνίζει, playstation με παιχνίδι, κινητό ή gps (για γερά budget).
Τέλος για ΠΟΛΥ πρωτότυπα δώρα, αν θέλετε ρίξτε μια ματιά εδώ κι εδώ - είναι ένα μαγαζί στην Γλυφάδα, καλό είναι να κάνετε τηλεφωνική παραγγελία πρώτα και μετά να πάτε να το παραλάβετε!

;)

καγιρι μετα παραπονιομαστε εμεις οι γυναικες οτι μας παραμελουν οι αντρες με τα πλει στεισον...ε πως να μη το κανουν οταν τους τα παιρνουμε εμεις για δωρα τετοια πραγματα...τα θελει και μας ο πωπος μας:P:P
εγω δεν θα επαιρνα με τπτ τετοιο δωρο σε αντρα παντως:worry:
και οσο για το gps νομιζω οτι ειναι ακριβο δωρο γιατι ξεκινανε πανω απο 200-300 ευρω αυτα. ασε που μπορει να το θελει talk and drive ο καλος της;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχω δει κάτι ζίπους με σχέδια royo απάνω. ψήσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
χμμμ, καλή ιδέα ;) θενκς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδες μήπως πρέπεςι να σκευτούμε τα Χρηστουγεννιάτικα δώρα; τι λέτε όταν βλέπουμε κάτι καλό σε βιτρίνα να λέμε μπάς και έρθει καμιά ιδέα; προσωπικά δεν ξέρω ακόμα τι να του πάρω, ΒΟΗΘΕΙΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
έχουμε επέτειο σήμερα ( 1 χρόνος) του εχω παρει ρουχα,παπουτσια, πορτοφολι dvd, cd Και έχω κολλήσει!! βοήθεια!! τι να του πάρω βρε παιδιά? για κατεβάστε καμιά ιδέα

αχ 14 γεναρη εννοόύσα όχι σήμερα! σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Στεκιτες μου,προκειται να επισκεφτω τον φιλο μου στη Γερμανια τον επομενο μηνα,για δωρο του πηρα μια φωτογραφικη μηχανη γιατι η δικια του ξερω οτι εχει χαλασει.Αλλα δε ξερω τι δωρο να παρω στους γονεις του και τον αδερφο τους,που θα με φιλοξενισουν για 3 βδομαδες οι ανθρωποι.Ουτε ξερω τα γουστα τους γιατι πρωτη φορα θα τους γνωρισω τωρα.
Εχω σκεφτει cd του Vageli ή Σπανουδακη αλλα δεν με ενθουσιαζει ιδιαιτερα η ιδεα.Για σουβενιρ απο τουριστικα μαγαζια ουτε λογος.Εσεις τι θα τους κανατε δωρο στη θεση μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εσεις τι θα τους κανατε δωρο στη θεση μου?

Ίσως ένα μπουκάλι καλό κρασί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ίσως ένα μπουκάλι καλό κρασί.
Δεν ειναι "λιγο" σαν δωρο?Μηπως παρεξηγηθω?Και τι κρασι?Δεν εχω ιδεα απ'αυτα,μονο το Μελιριτο πινω εγω,ειναι το μοναδικο που μ'αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Δεν ειναι "λιγο" σαν δωρο?Μηπως παρεξηγηθω?Και τι κρασι?Δεν εχω ιδεα απ'αυτα,μονο το Μελιριτο πινω εγω,ειναι το μοναδικο που μ'αρεσει

Τα κόκκινα είναι πιο επίσημα, ενώ τα λευκά πίνονται πιο εύκολα.

Εγώ δεν το βρίσκω ΄΄λίγο΄΄. Αλήθεια δεν πιστεύω ότι θα περιμένουν από σένα κάτι το ΄΄πολύ΄΄, αλλά κάτι το απλό.

Το βρίκω γενικά καλό δώρο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν ειναι "λιγο" σαν δωρο?Μηπως παρεξηγηθω?Και τι κρασι?Δεν εχω ιδεα απ'αυτα,μονο το Μελιριτο πινω εγω,ειναι το μοναδικο που μ'αρεσει

πηγαινε τους 2 μπουκάλια τότε κι όχι ένα, καθώς κι ένα μπουκάλι ούζο ;)
επιπλέον, όσο καιρό θα είσαι εκεί, φρόντισε να τους κάνεις μια φορά το τραπέζι έξω σε ένα καλό εστιατόριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είτε ό,τι είπε η Κουέ, είτε ένα κόκκινο κρασί τυπικό ελληνικό κι ένα ούζο... και, για να είναι πιο "πακέτο" το δώρο, κάτι πιο συμβολικό. Πχ ένα μεγάλο "μάτι", με ασημένιο περίγραμμα, σα διακοσμητικό!
Όποτε το έχω κάνει σα δώρο έχει πιάσει τόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Νομίζω ότι η πρόταση της ΚουΕ είναι πολύ καλή για την περίσταση. Το κρασί είναι πάντα ένα καλό δώρο. Θα μπορούσες να το συνοδεύσεις και με παραδοσιακά ελληνικά προϊόντα, όπως ένα μπουκάλι ελαιόλαδο με αρωματικά βότανα, πάστα ελιάς, λιαστές ντομάτες, ελιές κλπ. Στις κεντροευρωπαϊκές χώρες αυτά θεωρούνται πολύ γκουρμέ και τα εκτιμούν ιδιαιτέρως. Και βέβαια ν' ακολουθήσεις τη συμβουλή της ΚουΕ για το γεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Tο αποφασισα 2 κρασια θα τους παω και ενα ουζο,και αν δεν τους αρεσουν θα τα πιω εγω:P
Οσο για το ματι,φορουσα ενα μικρο στο λαιμο μου αυτο το καλοκαιρι,και ο δικος μου με ρωτησε τι τα θελω 3 ματια:hehe:.Αντε τωρα να του εξηγεις του Γερμαναρα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Danke Κουε και Γιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, την παρασκευή ορκίζεται (παίρνει πτυχίο) μία καλή μου φίλη. Ψάχνω ένα δώρο λοιπόν γύρω στα 100?, αλλά για πρώτη φορά δεν μου έρχεται τίποτα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λοιπόν, την παρασκευή ορκίζεται (παίρνει πτυχίο) μία καλή μου φίλη. Ψάχνω ένα δώρο λοιπόν γύρω στα 100, αλλά για πρώτη φορά δεν μου έρχεται τίποτα... :/:

Πάρτης μια Burberry κολώνια των 100ml...μαζί με τη Body Lotion ... θα την λατρέψει...!!! ;)
Τώρα αν θες κάτι που να της μείνει...πάρτης ένα ρολόι Tommy κάπου σε αυτή την τιμή παίζει...!
Θα σκεφτώ και θα σου προτείνω κιάλα αν δεν σε κάλυψα!!! :)


Ααα και κάτι άλλο...έναν μοντέρνο σταυρό...για τον λαιμό της!
Και αυτό καλο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν, την παρασκευή ορκίζεται (παίρνει πτυχίο) μία καλή μου φίλη. Ψάχνω ένα δώρο λοιπόν γύρω στα 100?, αλλά για πρώτη φορά δεν μου έρχεται τίποτα... :/:


πάρτης μια καλή κορνίζα... θα τη χρειαστεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top