Σχετικά με την δημιουργία ιστοσελίδων

billknkrs

Νεοφερμένος

Ο billknkrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά για σας και από μένα! θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αν είναι είναι δυνατόν!
πως να βάλω link σε ένα flashaki που ευταξία έτσι ώστε όταν κάποιος πατάει πάνω στο flashaki να πηγαίνει σε άλλη σελίδα;;
ευχαριστώ εκ τον προτέρων και περιμένω την απάντηση σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dikatsu

Νεοφερμένος

Ο dikatsu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια καλημέρα σας. Λοιπον αντιμετωπιζω ορισμενα προβληματακια και θα ήθελα την βοήθειά σας αν είναι ευκολο. Λοιπον εχω φτιαξει ιστοσελιδα σε html εχω κατεβασει το smartftp (πολι καλο) αλλα δεν ξερω πως θα φορτωσω την σελιδα εκι επανω ενω με βαζει κανονικα στο smartftp δηλαδή ποια αρχεια απο την σελιδα μου φωρτωνω και πως τα φορτώνω (Αν υπαρχει καπου οδηγιες η να ξερει καποιος ας μου πει!!!!)
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
H ιστοσελιδα που εφτιαξες.λογικα εχει μια ιεραρχηση,μια οργανωση,ενα συγκεκριμενο σχημα.
Ολο αυτο οπως ειναι φτιαγμενο στο πισι σου,το ανεβαζεις στο νετ.
Το αρχειο index.html θα προσδιοριζει και την αρχική σελιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top