Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,349 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,936 μηνύματα σε 94,396 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 528 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:50, 09-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;;

Τέλειο!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 20:52, 11-07-17:

Λοιποοοοόν μπαίνω και εγώ στο θέμα! Αγόρασα λοιπόν και εγώ κάπου πρόσφατα ένα ολόσωμο σορτς σαν αυτό που δείχνει η εικόνα και το βρίσκω πολύ άνετο και στυλάτο για το καλοκαίρι. Πως το βρίσκετε?
Επίσης αγόρασα και ένα lace shorts κάτι σαν αυτό
αλλά δεν έχω ιδέα με τι μπλούζα να το συνδυάσω Έχετε μήπως καμιά ιδέα? *θα εκτιμούσα την βοήθειά σας* <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,716 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:30, 11-07-17:

Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε στις 22:31, 11-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
Σε ευχαριστώ πολύ! Ωραία ιδέα το πουκάμισο με το σορτς ότι πρέπει για μια μέρα με λίγο αέρα και για τον Αύγουστο που μας έρχεται.. (αν έχει αέρα βέβαια). Αααα πολύ ωραία η ιδέα με το κιμονό, θα δοκιμάσω το look. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις ωραιες σου ιδεές ! <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 22:42, 11-07-17:

Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 11-07-17 στις 22:57.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε στις 15:10, 12-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
Ναι όντως, τα αμάνικα μπλουζάκια ταιριάζουν πολύ με τα lace shorts, τους δίνουν μια έξτρα λεπτομέρεια πράγμα που τονίζει το look και το κάνει πιο "elegant" για το καλοκαίρι, με άλλα λόγια "You look on fleek" Αν και πιστεύω ότι το lace shorts, δεν θέλει έντονα χρώματα για να το συνδυάσεις μιας και που το σορτς δείχνει από μόνο του ωραίο χωρίς κανένα ιδιαίτερο χρώμα, αλλά ωραία ιδέα μου ακούγεται. Θα το δοκιμάσω και αυτό.. (Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση <3 )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,776 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:13, 13-07-17:

Είπα να τολμήσω κι εγώ να πάρω lace shorts φέτος και πήρα ένα παρόμοιο με αυτό της φωτογραφίας (λίγο πιο μακρύ και με πιο μικροσκοπικά λουλούδια).

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,069 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 00:27, 25-07-17:

χμμμ μηπως οι ψηλες του στεκιου μπορειτε να με βοηθησετε?
πηγα να κοιταξω τζιν σε staff and co (ειπα να παω ολα για ολα σε αυτες τις εκπτωσεις) κι ολα δεν μου καλυπταν τον αστραγαλο
τα ιδια συμβαινουν γενικως σε zara και pullandbear, ενα h&m ειχα βρει πριν καιρο αλλα ελεγα να παρω κατι που ειναι περισσοτερο τζιν και λιγοτερο ελαστικο.
εχει κανεις καμια ιδεα?
Κράτα το
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους