Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,336 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,641 μηνύματα σε 96,212 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,661 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:50, 09-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;;

Τέλειο!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 20:52, 11-07-17:

Λοιποοοοόν μπαίνω και εγώ στο θέμα! Αγόρασα λοιπόν και εγώ κάπου πρόσφατα ένα ολόσωμο σορτς σαν αυτό που δείχνει η εικόνα και το βρίσκω πολύ άνετο και στυλάτο για το καλοκαίρι. Πως το βρίσκετε?
Επίσης αγόρασα και ένα lace shorts κάτι σαν αυτό
αλλά δεν έχω ιδέα με τι μπλούζα να το συνδυάσω Έχετε μήπως καμιά ιδέα? *θα εκτιμούσα την βοήθειά σας* <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,070 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:30, 11-07-17:

Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε στις 22:31, 11-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
Σε ευχαριστώ πολύ! Ωραία ιδέα το πουκάμισο με το σορτς ότι πρέπει για μια μέρα με λίγο αέρα και για τον Αύγουστο που μας έρχεται.. (αν έχει αέρα βέβαια). Αααα πολύ ωραία η ιδέα με το κιμονό, θα δοκιμάσω το look. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις ωραιες σου ιδεές ! <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,661 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 22:42, 11-07-17:

Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 11-07-17 στις 22:57.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε στις 15:10, 12-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
Ναι όντως, τα αμάνικα μπλουζάκια ταιριάζουν πολύ με τα lace shorts, τους δίνουν μια έξτρα λεπτομέρεια πράγμα που τονίζει το look και το κάνει πιο "elegant" για το καλοκαίρι, με άλλα λόγια "You look on fleek" Αν και πιστεύω ότι το lace shorts, δεν θέλει έντονα χρώματα για να το συνδυάσεις μιας και που το σορτς δείχνει από μόνο του ωραίο χωρίς κανένα ιδιαίτερο χρώμα, αλλά ωραία ιδέα μου ακούγεται. Θα το δοκιμάσω και αυτό.. (Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση <3 )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,790 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:13, 13-07-17:

Είπα να τολμήσω κι εγώ να πάρω lace shorts φέτος και πήρα ένα παρόμοιο με αυτό της φωτογραφίας (λίγο πιο μακρύ και με πιο μικροσκοπικά λουλούδια).

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,090 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 00:27, 25-07-17:

χμμμ μηπως οι ψηλες του στεκιου μπορειτε να με βοηθησετε?
πηγα να κοιταξω τζιν σε staff and co (ειπα να παω ολα για ολα σε αυτες τις εκπτωσεις) κι ολα δεν μου καλυπταν τον αστραγαλο
τα ιδια συμβαινουν γενικως σε zara και pullandbear, ενα h&m ειχα βρει πριν καιρο αλλα ελεγα να παρω κατι που ειναι περισσοτερο τζιν και λιγοτερο ελαστικο.
εχει κανεις καμια ιδεα?
Κράτα το
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:19, 31-07-17:

Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή. Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 31-07-17 στις 21:23.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 16,114 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:33, 31-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA

Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή. Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
Πλάκα κάνεις; Μόνο τόσο;;;
Καλέ στείλε μου πμ από που το πήρες.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,070 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:38, 31-07-17:

Με γειά!
Βέβαια είναι πανομοιότυπο με εκείνο που είχες πάρει τον περασμένο Μάιο

αλλά αφού σου αρέσει τόσο πολύ η γραμμή του και το βρήκες και στη μισή τιμή, γιατί όχι;
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:55, 31-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Πλάκα κάνεις; Μόνο τόσο;;;
Καλέ στείλε μου πμ από που το πήρες.
Ναι, σου έστειλα π.μ. Η χαμηλή τιμή -προφανώς- οφείλεται στα φτηνά υλικά. Είναι -δηλαδή- μακό το ύφασμα. Εντούτοις δείχνει αριστοκρατικό. Τα μακό καλό είναι να τα επιλέγουμε σε σκούρα χρώματα, γιατί δείχνουν πιο ποιοτικά σε σχέση με τα ανοιχτόχρωμα μακό.

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Με γειά!
Βέβαια είναι πανομοιότυπο με εκείνο που είχες πάρει τον περασμένο Μάιο

αλλά αφού σου αρέσει τόσο πολύ η γραμμή του και το βρήκες και στη μισή τιμή, γιατί όχι;
Το Μάη το είχα βρει με 15 ευρώ. Εννοείται ότι δεν θα προέβαινα σ' αυτή την αγορά αν εξακολουθούσε να έχει την αρχική τιμή. Για να πω την αλήθεια, δεν το περίμενα να ρίξουν κι άλλο την τιμή.

Υ/Γ Τα σκουρόχρωμα καλοκαιρινά φορέματα έχουν το πλεονέκτημα ότι φοριούνται και τον χειμώνα με ένα κοντό μπλέζερ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 01-08-17 στις 09:47.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:07, 31-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
χμμμ μηπως οι ψηλες του στεκιου μπορειτε να με βοηθησετε?
πηγα να κοιταξω τζιν σε staff and co (ειπα να παω ολα για ολα σε αυτες τις εκπτωσεις) κι ολα δεν μου καλυπταν τον αστραγαλο
τα ιδια συμβαινουν γενικως σε zara και pullandbear, ενα h&m ειχα βρει πριν καιρο αλλα ελεγα να παρω κατι που ειναι περισσοτερο τζιν και λιγοτερο ελαστικο.
εχει κανεις καμια ιδεα?
Κράτα το
Θα μπορούσες να αγοράσεις ένα παντελόνι με καμπάνα. Είναι πολύ θηλυκο, κομψο και κολακεύει γενικώς τη γυναικεία σιλουέτα.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:42, 01-08-17:

Θέλω να φορέσω λευκό δαντελωτό τοπ και μια λευκή φούστα ως το γόνατο με διαφάνεια για ένα γάμο που θα πάω.
ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ γιατί λένε όλοι μη βάλεις λευκά σε γάμο και τέτοιες αηδίες :ρ

Κάτι τέτοιο αλλά όχι πενσιλ φούστα, αλλά full.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 16,114 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:56, 01-08-17:

Συμφωνώ κι εγώ μ' αυτούς που το λένε γιατί υποτίθεται πως το λευκό εκείνη τη μέρα είναι το χρώμα της νύφης.
Κατά τ' άλλα είμαι σίγουρη πως θα είναι πανέμορφο το σύνολο που θα φορέσεις.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 20:09, 01-08-17:

Πολύ ωραίο φόρεμα, που όμως θα μπορούσε άνετα να παραπέμψει και σε νυφικό (όχι κατ'ανάγκη παραδοσιακό).
Όχι λευκό, δεν είναι καθόλου.... "comme il faut" σε αυτή την περίπτωση. Το λευκό σε γάμο ανήκει αποκλειστικά στη νύφη
(θα φαίνεται σαν να την ανταγωνίζεσαι).
Μπορείς κάλλιστα να το φορέσεις σε οποιαδήποτε άλλη περίσταση, εκτός από αυτή.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:16, 01-08-17:

Γιατί να μην πάρεις το μπλουζάκι σε λευκό που τόσο σ' αρέσει και τη φούστα σε κάποιο άλλο χρώμα να κάνει και κοντράστ;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:17, 01-08-17:

Πού να το βάλω ρε κορίτσια, δε ντύνομαι τόσο "καλά" γενικά.
Η μαμά μου λέει να το βάλω.
Και σε μια άλλη πελάτισσα είχαμε φτιάξει λευκό φόρεμα που θα φόραγε σε γάμο και ούτε καν είχε αμφιβολλίες. Μήπως είναι λίγο στερεότυπο μωρέ?
Σιγά ανάμεσα σε τόσους καλεσμένους εμένα θα κοιτάνε ή τη νύφη; >.<
Τεςπα ας πουν κι άλλες κοπέλες, αλλιώς θα το συνδιάσω με άλλο χρώμα φούστα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:20, 01-08-17:

Γιατί να μην πάρεις το μπλουζάκι σε λευκό που τόσο σ' αρέσει και τη φούστα σε κάποιο άλλο χρώμα να κάνει και κοντράστ;
Νε είναι το πλαν β' μου, απλά ήθελα αυτό το στυλ γιατί θέλω να κάνω και τα μαλλιά μου λίγο boho και θα έδενε τέλεια ! Είναι που έχω κολλήσει μ' αυτό.

Α! δε θα τα αγοράσω, τα έχω ήδη.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:24, 01-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Πού να το βάλω ρε κορίτσια, δε ντύνομαι τόσο "καλά" γενικά.
Η μαμά μου λέει να το βάλω.
Και σε μια άλλη πελάτισσα είχαμε φτιάξει λευκό φόρεμα που θα φόραγε σε γάμο και ούτε καν είχε αμφιβολλίες. Μήπως είναι λίγο στερεότυπο μωρέ?
Σιγά ανάμεσα σε τόσους καλεσμένους εμένα θα κοιτάνε ή τη νύφη; >.<
Τεςπα ας πουν κι άλλες κοπέλες, αλλιώς θα το συνδιάσω με άλλο χρώμα φούστα.
Κοίτα ότι είναι στερεότυπο, είναι... Κι εμένα μ' αρέσει να τα σπάω, απλά σκέφτομαι πως θα ένοιωθα σα νύφη αν έβλεπα άλλη με λευκά ρούχα. Πάντως κι εγώ αν και έλεγαν πως η νύφη δεν φοράει ποτέ μαύρα, το δεύτερο νυφικό μου ήταν κατάμαυρο.
Το μπλουζάκι σου σίγουρα μπορείς να το βάλεις με ένα σωρό άλλα πράγματα, ακόμα και με τζινάκι. Και τη φούστα το ίδιο υποθέτω, δεν είναι ανάγκη να τα φοράς πάντα μαζί.
Παράθεση

paopaopao

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη paopaopao
Ο paopaopao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

O paopaopao έγραψε στις 20:26, 01-08-17:

Θέλω να φορέσω λευκό δαντελωτό τοπ και μια λευκή φούστα ως το γόνατο με διαφάνεια για ένα γάμο που θα πάω.

Αμα θες να σε κραξουν ολο τα σοι της νυφης βαλτο.Περα απο την πλακα θα σε κοιτανε με μισο ματι γιατι οπως λενε και παραπανω το λευκο ειναι μονο για την νυφη,υπαρχουν τοσα χρωματα,διαλεξε ενα αλλο.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:26, 01-08-17:

Κοίτα ότι είναι στερεότυπο, είναι... Κι εμένα μ' αρέσει να τα σπάω, απλά σκέφτομαι πως θα ένοιωθα σα νύφη αν έβλεπα άλλη με λευκά ρούχα. Πάντως κι εγώ αν και έλεγαν πως η νύφη δεν φοράει ποτέ μαύρα, το δεύτερο νυφικό μου ήταν κατάμαυρο.
Το μπλουζάκι σου σίγουρα μπορείς να το βάλεις με ένα σωρό άλλα πράγματα, ακόμα και με τζινάκι. Και τη φούστα το ίδιο υποθέτω, δεν είναι ανάγκη να τα φοράς πάντα μαζί.
Ελα ρε μαύρο νυφικό; Δεύτερο εννοείς στη δεξιώση;
Φαντάζεσαι να βάλει μετά αυτή κανά φούξια και να με περνάνε για τη νύφη;
Το ξέρωωω ότι μπορώ να τα βάλω ξεχωριστά ακόμα και πρωινό ντύσιμο, αλλά μαζί μπορώ μόνο σε γάμο βάφτιση κτλ. Ε ίσως το βάλω στον αρραβώνα μου τελικά

Αρχική Δημοσίευση από paopaopao
Αμα θες να σε κραξουν ολο τα σοι της νυφης βαλτο.Περα απο την πλακα θα σε κοιτανε με μισο ματι γιατι οπως λενε και παραπανω το λευκο ειναι μονο για την νυφη,υπαρχουν τοσα χρωματα,διαλεξε ενα αλλο.
Μετά έχω επιλογή κόκκινο στενό φόρεμα ως το γόνατο ή αλλαγή φούστας στο ολόλευκο.
Ούτε αν βάλω χρωματιστά αξεσουάρ θα το σώσω?

Εντωμεταξύ μ' αρέσει που ρωτάω εσένα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 01-08-17 στις 20:41. Αιτία: merge
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:32, 01-08-17:

Ναι για τη δεξίωση εννούσα, μαύρο ταφτά εξώπλατο με φούστα χορού από κάτω. Δεν το αγόρασα όμως, έχω ξάδελφο σχεδιαστή και μου τα έφτιαξε αυτός. Καλά με κοιτούσαν όλοι καλά καλά και μάλιστα πήγαμε με τον άντρα μου με βέσπα εκεί.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:33, 01-08-17:

Ναι για τη δεξίωση εννούσα, μαύρο ταφτά εξώπλατο με φούστα χορού από κάτω. Δεν το αγόρασα όμως, έχω ξάδελφο σχεδιαστή και μου τα έφτιαξε αυτός. Καλά με κοιτούσαν όλοι καλά καλά και μάλιστα πήγαμε με τον άντρα μου με βέσπα εκεί.
Ουάου τι ρομαντικό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 20:36, 01-08-17:

Η μαμά σου βλέπει πόσο τέλεια σου πηγαίνει το συγκεκριμένο φόρεμα (και είμαι σίγουρη οτι έτσι θα είναι), γι αυτό και λέει να το φορέσεις (ο μαμάδες θέλουν το καλύτερο για τις κόρες τους), αλλά υπάρχει και το "σαβουάρ βιβρ", που λένε. Καλό είναι τα σχόλια των καλεσμένων να αφορούν μόνο τη άψογη εμφάνισή σου και όχι σε συνδυασμό με την επιλογή σου αυτού του χρώματος.
Μπορείς κάλλιστα να είσαι όμορφη και λαμπερή και με κάποια άλλη επιλογή.
Όσο για το πότε άλλοτε θα έρθει η ευκαιρία να το φορέσεις, υπάρχουν γιορτές και βαφτίσια.
Όμως δεν θα επιμείνω. Ας πουν -καλά λες- κι άλλες κοπέλες τη γνώμη τους, κι η απόφαση δική σου.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:45, 01-08-17:

Νομίζω πείστηκα να μη το βάλω ολόλευκο, πιο πολύ γιατί τη νύφη δε τη ξέρω καν ούτε κανέναν άλλον, εκτός από αυτούς με τους οποίους θα πάω, οπότε καλυτερα να είμαι πιο ήσυχη γιατί το σχολιασμό δε τον γλιτώνω έτσι κι αλλιώς.
Μου βγήκε και μένα το άχτι γιατί από το σόι μου δε παντρεύεται κανένας.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 20:50, 01-08-17:

Eίναι τέλειο ως σύνολο, αλλά θα σου πρότεινα να το αγοράσεις σε άλλο χρώμα (λ.χ. κόκκινο, μπλε ή μαύρο). Ένα σκούρο χρώμα θα σου επιτρέψει να το φοράς και το χειμώνα σε επίσημες περιστάσεις. Αν πάλι σου αρέσει πάρα πολύ το λευκό, θα μπορούσες να επιλέξεις το εκρού ή το μπεζ (ή κάποιο απαλό χρώμα, όπως το ροζ ή το σιελ). Δική σου βέβαια είναι η απόφαση! Οτιδήποτε και να διαλέξεις μεγαλύτερη σημασία έχει να αρέσει σ' εσένα.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 21:37, 01-08-17:

Το άλλο φόρεμα που έχω και δεν έχω βάλει ποτέ είναι αυτό

Θα κοντύνω βέβαια το μανίκι του :3

Αυτό; Το εγκρίνουμε;
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,447 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 21:48, 01-08-17:

Προτιμώ 1000 φορές το άσπρο σε σχέση μ' αυτό. Αυτό μου κάνει πολύ κυριλέ. Το άλλο είναι απλά υπέροχο (όπως κι αν το συνδυάσεις!)

Φυσικά, εσύ όπως νιώθεις καλύτερα. Εννοείται αυτό, φαντάζομαι!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 21:50, 01-08-17:

Μπράβο κορίτσια πολύ βοηθάτε!!!!! Πάνω που ξεκόλλησα από το λευκό, ξανά πάλι πίσω.

αχαχαχαχαχα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,447 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 21:53, 01-08-17:

Βάλε ή το ένα κομμάτι ή το άλλο, συνδυάζοντάς το με άλλο χρώμα. Είμαι σίγουρη ότι μπορείς να κάνεις 100 φανταστικούς συνδυασμούς.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:56, 01-08-17:

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το κόκκινο φόρεμα και ανέκαθεν θεωρούσα πολύ όμορφο το κόκκινο χρώμα σε γάμους.
Και αν σουλουπώσεις και τα μανίκια όπως λες, θα είναι τέλειο.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 22:18, 01-08-17:

Τέλεια επιλογή!!!
Μόνο προσοχή στα αξεσουάρ. Δεν θα φορέσεις αυτό το χοντρό κολλιέ που φοράει η γυναίκα της φωτογραφίας, γιατί το φόρεμα είναι σαν κόσμημα από μόνο του. Εμένα θα μου άρεσε χωρίς τίποτα στο λαιμό, αλλά με ένα ζευγάρι εντυπωσιακά σκουλαρίκια και τα μαλλάκια μαζεμένα σε ένα χαλαρό σινιόν.
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 941 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 03:17, 02-08-17:

Αυτο φοβερο αλλα καλυτερα να μη φορεσεις λευκα. Να σου πω την αληθεια, το κοκκινο το βρισκω χαλια λογω αχαρων μανικιων και ακομα και αν τα κοντυνεις. Πετα το και πηγαινε αγορασε αυτη τη φουστα για να την συνδιασεις με το δαντελωτο μπλουζακι: http://www2.hm.com/en_eur/productpag...#Powder%20pink

Εναλλακτικη: αγορασε αλλο μπλουζακι ή αλλη pencil φουστα με δαντελα σε διαφορετικο χρωμα.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 11:51, 02-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Αυτο φοβερο αλλα καλυτερα να μη φορεσεις λευκα. Να σου πω την αληθεια, το κοκκινο το βρισκω χαλια λογω αχαρων μανικιων και ακομα και αν τα κοντυνεις. Πετα το και πηγαινε αγορασε αυτη τη φουστα για να την συνδιασεις με το δαντελωτο μπλουζακι: http://www2.hm.com/en_eur/productpag...#Powder%20pink

Εναλλακτικη: αγορασε αλλο μπλουζακι ή αλλη pencil φουστα με δαντελα σε διαφορετικο χρωμα.
Really?
Ε οχι και για πεταμα ντε το κοκκινο φορεμα.

Οκει και εγω προτιμω περισσοτερο το ασπρο συνολο ισως με διαφορετική φουστα για να μην υπαρχει αυτο το μπερδεμα περι νυφης και παραδοσης κουλουπου

Αλλα θα προτιμουσα να ελεγα αν δεν μου αρεσε το κοκκινο φορεμα οτι προσωπικα δεν ειναι στα γουστα μου.

Το κοκκινο φορεμα παντως ειναι πολυ ωραιο, προσωπικα ομως το βρισκω πολυ κυριλε για καλοκαιρι.

Θα προτιμουσα το ασπρο μπλουζακι με αλλη φουστα οπως ειπαν και τα κοριτσουδια, κατι πιο αναλαφρο.

Η επιλογη ομως ειναι δικια σου και βαλε οτι πραγματικα σε κανει να αισθανεσαι ανετα και ωραια. Αυτο εχει σημασια να φορας το ρουχο και να μην σε φοραει
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 13:03, 02-08-17:

Παιδιά τι λεμεεε το κόκκινο φόρεμα είναι ΦΟΒΕΡΟ. Και τα μανίκια είναι τελεια, είναι πολύ μοδάτα και πολύ όμορφα, εγώ δεν θα τα πείραζα.Αν είναι απόγευμα προς βραδάκι ο γάμος, ειδικά αν πας και στη δεξίωση μετά, θα μπορούσες να το βάλεις, απλά ίσως όχι με κολιέ και με κάποια σκουλαρίκια όπως είπε η Αλεξάνδρα. Το άσπρο δαντελωτό μπλουζάκι θα μπορούσες να το βάλεις και για ένα καφε με ένα απλό τζιν σορτσάκι και γενικά με boho ντύσιμο, δεν ξέρω αν έχεις το συγκεκριμένο της φωτογραφίας, αλλά φαντάζομαι ότι δεν θα δείχνει άσχημο. Και αν σκέφτεσαι να... πετάξεις το φόρεμα όπως σου είπαν, δεν το δίνεις σε εμάς καλύτερα;
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 941 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 03:13, 03-08-17:

Το κοκκινο συνεχιζω να το θεωρω κιτς. Η ποιοτητα του υφασματος δεν φαινεται ιδιατερα καλη, αλλα την προσπερναω. Εγω δεν θα το φορουσα αν δεν εφευγαν τα μανικια. Θα το προτιμουσα καπως ετσι:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 11:00, 03-08-17:

Ο καθένας με τα γούστα του. Δεν είναι μόνο το ρούχο, το θέμα είναι και πως είσαι σαν άνθρωπος και σαν προσωπικότητα. Και επίσης έχει να κάνει με το πως θα το συνδυάσεις. Το κόκκινο στα σωστά ρούχα δεν είναι καθόλου κιτς, εγώ δεν το προτιμούσα γενικά γιατί είναι πολύ έντονο, αλλά σε μερικά ρούχα είναι υπέροχο. Αν ξερεις τι φοράς, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να φανείς κιτς.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 717 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 11:38, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Το κοκκινο συνεχιζω να το θεωρω κιτς. Η ποιοτητα του υφασματος δεν φαινεται ιδιατερα καλη, αλλα την προσπερναω. Εγω δεν θα το φορουσα αν δεν εφευγαν τα μανικια. Θα το προτιμουσα καπως ετσι:
Κι αυτό είναι ένα πολύ όμορφο φόρεμα, αλλά για να είμαι ειλικρινής το θεωρώ ίσως καλύτερο για μια λίγο πιο μεγάλη ηλικία. Επίσης τα έντονα χρώματα μου αρέσουν σε λιγότερο μεγάλες επιφάνειες, δηλαδή σε λίγο πιο κοντά φορέματα, ή σε μεμονωμένα κομμάτια (είτε φούστα/σορτς, είτε μπλούζα).

Κι εμένα η γνώμη μου princess είναι να διαλέξεις είτε ένα εκ των δύο λευκών κομματιών και να το συνδυάσεις με ένα άλλου χρώματος κομματι, είτε αυτό το καταπληκτικό κόκκινο φόρεμα, στο οποίο πιστεύω είναι λάθος να αφαιρέσεις τα μανίκια. Το κάνουν πολύ ιδιαίτερο. Και συμφωνώ απόλυτα, με ένα ζευγάρι σκουλαρίκια για να μην είναι "φορτωμένο".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ιππολύτη : 03-08-17 στις 11:46.
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 16:40, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ο καθένας με τα γούστα του. Δεν είναι μόνο το ρούχο, το θέμα είναι και πως είσαι σαν άνθρωπος και σαν προσωπικότητα. Και επίσης έχει να κάνει με το πως θα το συνδυάσεις. Το κόκκινο στα σωστά ρούχα δεν είναι καθόλου κιτς, εγώ δεν το προτιμούσα γενικά γιατί είναι πολύ έντονο, αλλά σε μερικά ρούχα είναι υπέροχο. Αν ξερεις τι φοράς, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να φανείς κιτς.
Το κοκκινο σαν χρωμα ειναι ωραιο, απλα το συγκεκριμενο φορεμα μου φαινεται κιτς και φτηνο για την περισταση. Εγω δεν θα το φορουσα σε γαμο παντως.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:47, 03-08-17:

Εν τέλη κορίτσια πήρα ένα άλλο φόρεμα χτες κοντούλι κλος κάτω και εφαρμοστό πάνων με πλεξίματα, είναι κοραλί ανοιχτό, δε τρελάθηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι καλοκαιρινό χρώμα και κολακεύει και βαρέθηκα να ψάχνω
Το μόνο που με νοιάζει πλέον είναι να πάω διακοπές.

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις απαντήσεις
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,090 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 22:06, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Θα μπορούσες να αγοράσεις ένα παντελόνι με καμπάνα. Είναι πολύ θηλυκο, κομψο και κολακεύει γενικώς τη γυναικεία σιλουέτα.
thanks για την προταση αλλα συνηθως (παντα) συνδυαζω τα τζιν με αθλητικα -τωρα βρηκα oxfords στο νουμερο μου και καμπανα με oxford μου προκαλει δυσαρεστους ριγους και αναμνησεις. αλλωστε το γεγονος οτι ειναι κοντα, προκαλει και τον τζιν στους γοφους/ποπο να μην καθεται καλα, αμφιβαλλω οτι θα διορθωθει με καμπανα.
θα ψαξω κι αργοτερα σε αλλες μαρκες, εαν σταθω νικητης θα το αναφερω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 03-08-17 στις 23:41. Αιτία: split
Παράθεση

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη SkyBlu
H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε στις 22:32, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
thanks για την προταση αλλα συνηθως (παντα) συνδυαζω τα τζιν με αθλητικα -τωρα βρηκα oxfords στο νουμερο μου και καμπανα με oxford μου προκαλει δυσαρεστους ριγους και αναμνησεις. αλλωστε το γεγονος οτι ειναι κοντα, προκαλει και τον τζιν στους γοφους/ποπο να μην καθεται καλα, αμφιβαλλω οτι θα διορθωθει με καμπανα.
θα ψαξω κι αργοτερα σε αλλες μαρκες, εαν σταθω νικητης θα το αναφερω.
Εγώ πήρα ένα πολύ ωραίο από τα ατρατίβο. Τζιν ύφασμα (εννοώ ότι δεν ήταν από τα ελαστικά) σε ίσια γραμμή, όχι ιδιαίτερα ψηλοκάβαλο αλλά ούτε και χαμηλοκάβαλο σε ένα νορμάλ ύψος δηλαδή. Πολύ ωραία εφαρμογή στους γοφούς, φαίνεται η διαφορά σε σχέση με άλλα που έχω πάρει από τις πιο φθηνές αλησίδες (τύπου στρατιβάριους, κ.λπ.) Το πλήρωσα μεν, αλλά χρόνια τώρα έψαχνα ένα απλό τζιν σε ίσια γραμμή (που να φτάνει μέχρι τα παπούτσια, να μην είναι boyfriend στυλ στον καβαλο και να μην καλύπτει τον αφαλό). Έχεις κοιτάξει εκεί;
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 717 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 23:25, 03-08-17:

Ας ελαφρύνουμε το κλίμα με την εμφάνιση της Taylor Swift στα Grammys 2016. Η εμφάνιση αυτή με έχει προβληματίσει ήδη από τότε καθώς δεν μπορώ ΑΚΟΜΑ να καταλάβω αν μου αρέσει ή όχι ο συνδυασμός των χρωμάτων ροζ-πορτοκαλί. Το κόψιμο της φούστας είναι υπέροχο, νομίζω θα προτιμούσα το μπούστο με λίγο πιο ενδιαφέρον κόψιμο. Overall πολύ όμορφο σύνολο αλλά, γαμώτο, ροζ-πορτοκαλί; Τι λέτε εσείς;

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 23:58, 03-08-17:

Όντως, το ροζ και πορτοκαλί είναι ένας αναπάντεχος συνδυασμός που δεν έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε και ξενίζει κάπως.
Πάντως στην περίπτωση της φωτο δεν μου πολυαρέσει. Αν ήταν σε μπικίνι π.χ. (αυτά τα δυο χρώματα πάνω και κάτω μέρος διαφορετικά), πιθανόν να ήταν ενδιαφέρουσα η συγκεκριμένη χρωματική επιλογή.
Ας επιστρέψουμε στη φούστα της φωτογραφίας που έχει πραγματικά υπέροχο κόψιμο (αρκεί εκείνη που το φοράει να μπορεί να το υποστηρίζει).
Το τοπάκι αδιάφορο μου φαίνεται, αν και της πηγαίνει το στράπλες γιατί έχει στενούς ώμους.
Αν δε, ήταν μαύρο αντί... "περτικαλί", θα ήταν τέλειο.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 00:07, 04-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από SkyBlu
Εγώ πήρα ένα πολύ ωραίο από τα ατρατίβο. Τζιν ύφασμα (εννοώ ότι δεν ήταν από τα ελαστικά) σε ίσια γραμμή, όχι ιδιαίτερα ψηλοκάβαλο αλλά ούτε και χαμηλοκάβαλο σε ένα νορμάλ ύψος δηλαδή. Πολύ ωραία εφαρμογή στους γοφούς, φαίνεται η διαφορά σε σχέση με άλλα που έχω πάρει από τις πιο φθηνές αλησίδες (τύπου στρατιβάριους, κ.λπ.) Το πλήρωσα μεν, αλλά χρόνια τώρα έψαχνα ένα απλό τζιν σε ίσια γραμμή (που να φτάνει μέχρι τα παπούτσια, να μην είναι boyfriend στυλ στον καβαλο και να μην καλύπτει τον αφαλό). Έχεις κοιτάξει εκεί;
χμμμ, κοιταξα μονο στα κομματια που ειχαν 'εκπτωσεις' (τι εκπτωσεις) αλλα θα ξαναπαω, thanks for the info!!

Αρχική Δημοσίευση από Ιππολύτη
Ας ελαφρύνουμε το κλίμα με την εμφάνιση της Taylor Swift στα Grammys 2016. Η εμφάνιση αυτή με έχει προβληματίσει ήδη από τότε καθώς δεν μπορώ ΑΚΟΜΑ να καταλάβω αν μου αρέσει ή όχι ο συνδυασμός των χρωμάτων ροζ-πορτοκαλί. Το κόψιμο της φούστας είναι υπέροχο, νομίζω θα προτιμούσα το μπούστο με λίγο πιο ενδιαφέρον κόψιμο. Overall πολύ όμορφο σύνολο αλλά, γαμώτο, ροζ-πορτοκαλί; Τι λέτε εσείς;
απο τη μια μ' αρεσει επειδη ροζ-πορτοκαλι-κοκκινο χαλι (ολα εχουν το κοκκινο μεσα) απο την αλλη μου θυμιζει ρουχα που ντυνεις την barbie με τη φιγουρα της παραπεμπει εξαιρετικα σε κατι πλαστικο
grammys ειναι, τραβηξε τα βλεμματα so i guess mission accompliced
Κράτα το
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 00:14, 04-08-17:

M'αρέσει. Σ'αυτήν. Και για τη συγκεκριμένη περίσταση. Εγώ δε θα το φορούσα.

Επίσης, νομίζω δεν έχει να κάνει με το συνδυασμό των χρωμάτων παρά με το γενικότερο στυλ, τη συνολική εικόνα, δηλ. Γενικά, πιστεύω μπορείς να κάνεις ό,τι χρωματικό συνδυασμό θέλεις, αρκεί να πετύχεις μια συνολική εικόνα τέτοια που να φαίνεται ωραίο στο μάτι. Είναι η απόχρωση, το ύφασμα, το άτομο που το φοράει, η στάση, κ.α.

Πχ, δείτε τα παρακάτω:
Είμαι σίγουρη ότι το κάθε ένα σας δημιουργεί και μια διαφορετική εντύπωση
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 04-08-17 στις 09:57. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 02:06, 04-08-17:

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 11:12, 04-08-17:

Εμενα πορτοκαλί με ροζ μ'αρεσει, πχ το προτελευταίο που ανέβασε η Ερις μου φαίνεται όμορφο. Αυτό της Taylor δεν μ'αρεσει όχι για τα χρώματα αλλά για τα ρούχα σαν ρούχα. Αδιάφορο μπουστακι και η φούστα ετσι και ετσι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους