Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aααα ναι το ξέχασα, η φούστα είναι Η&Μ και το μπλουζάκι το είδα χαζεύοντας στο Polyvore (delias λέγεται η μάρκα, δεν έχω παραπάνω πληροφόρηση :P) και μου φάνηκε πολύ γλυκούλι...

Βρήκα αυτό.



Όσο για τα στράπλες μαγιώ, μια χαρά κάθονται στην θέση τους γενικά αν τα δέσεις σφιχτά πίσω (εγώ συνήθως το δένω κάτω από το στήθος και μετά το ανεβάζω) - ε άμα κάνεις σαν χταπόδι που τρέχει να κρυφτεί, γενικώς κανένα μαγιό δεν θα μείνει στη θέση του! :P
Και φυσικά το καλύτερο με τα στράπλες είναι πως δεν χρειάζεται να ανεβοκατεβάζεις τιράντες ή να κάνεις αλχημείες με δεσίματα (για τα μαγιώ τριγωνάκια αυτό) για να μαυρίσει το μπούστο σου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολλα +++ στις επιλογες της Πριγκηπεσσας!!! ;)

Να βαλω κι εγω ενα μαγιω που ερωτευτηκα και δε θελω ου! (οι κερσορες μακρια απο την αρνητικη βαθμολογια, διοτι σφαζω και στο γονατο αμα λαχει!
:P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολλα +++ στις επιλογες της Πριγκηπεσσας!!! ;)

Να βαλω κι εγω ενα μαγιω που ερωτευτηκα και δε θελω ου! (οι κερσορες μακρια απο την αρνητικη βαθμολογια, διοτι σφαζω και στο γονατο αμα λαχει! :P)


sexy!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(οι κερσορες μακρια απο την αρνητικη βαθμολογια, διοτι σφαζω και στο γονατο αμα λαχει!
αν φορας τετοιο μαγιο.καθομαι να με σφαξεις βασιλισσα μου..:inlove::thumbsup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για τα "Sexy"(aka string) μαγιό? Κυκλοφορούν πολύ τελευταία.
Σας αρέσει η προσβάλει την αισθητική σας?
Θα το φοράγατε? (οι γυναίκες!! Τώρα άμα θέλει και κάνας άντρας Ο.Ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πολύ όμορφο μαγιώ..., συμφωνώ απόλυτα
μ' αρέσει πάνω της....
δεν είναι και τόσο προκλητικό, μια χαρά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα δε μ' αρέσει. Πολύ τίνι τίνι.:P
Λογικά κάποια θα το έβαζε για να προκαλέσει περισσότερο τα βλέμματα των άλλων.. Θα μου πεις αυτές που κάνουν τοπλες τι να πουν; Μουαχ. Δε ξέρω.
=.='
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Εμένα δε μ' αρέσει. Πολύ τίνι τίνι.:P
Λογικά κάποια θα το έβαζε για να προκαλέσει περισσότερο τα βλέμματα των άλλων.. Θα μου πεις αυτές που κάνουν τοπλες τι να πουν; Μουαχ. Δε ξέρω.
=.='

Όχι τίποτα άλλο άλλα γκρεμοτσακιζόμαστε κιόλας γιατί δεν βλέπουμε μπροστά μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
γούστα είναι αυτά..., δε λέω ότι κάποια εμφανίσημη γυναίκα, χρειάζεται απαραίτητα κάτι τέτοιο, για να προσθέσει κάτι παραπάνω, αλλά δεν είναι και άσχημο μαγιώ, για ένα όμορφο θηλυκό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


εγώ συμφωνώ με μπόρατ που συμφωνεί ότι τα σέξυ μαγιό είναι σέξυ (και μαγιό)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν είναι και τόσο προκλητικό, μια χαρά είναι
αναυτο δεν ειναι προκλητικο τιειναι?
να βγει τελειως γυμνη?:confused:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δε μπορεί να είναι προκλητικό για όλους, οπότε ας το αφήσουμε στην κρίση της γυναίκας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
αναυτο δεν ειναι προκλητικο τιειναι?
να βγει τελειως γυμνη?:confused:;)
Τώραπου το λες ένα διαφανές μαγιό δεν θα ηταν καθολου άσχημο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Τώραπου το λες ένα διαφανές μαγιό δεν θα ηταν καθολου άσχημο

τώρα που το λες και πρωτοποριακό..., αν δεν έχουν βγει τέτοια μαγιώ, σου ανήκει αυτή η πρωτοποριακή ιδέα.... :D
καθόλου άσχημα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
τώρα που το λες και πρωτοποριακό..., αν δεν έχουν βγει τέτοια μαγιώ, σου ανήκει αυτή η πρωτοποριακή ιδέα.... :D
καθόλου άσχημα.... :P

Και θα αλληλεπιδρά με το νερό να κάνει διάφορους χρωματισμούς χωρίς να αλλοιώνετε το διάφανες στοιχείο πάω να το πατεντάρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τώραπου το λες ένα διαφανές μαγιό δεν θα ηταν καθολου άσχημο
συμφωνω..:D
αλλα θα το φορανε μονο στριπτιζουδες σε σοου,ή γυμνιστριες..

ασε που αν το φοραει καμια θα τρεχουμαι να καλυψουμε εμεις τα κατω μερη του μαγιο μας..:)
ασε μπελας..:P

μην παραγινεστε προκλητικες γυναικες στην παραλια..μας φερνετε σε δυσκολη θεση..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
συμφωνω..:D
αλλα θα το φορανε μονο στριπτιζουδες σε σοου,ή γυμνιστριες..

ασε που αν το φοραει καμια θα τρεχουμαι να καλυψουμε εμεις τα κατω μερη του μαγιο μας..:)
ασε μπελας..:P

μην παραγινεστε προκλητικες γυναικες στην παραλια..μας φερνετε σε δυσκολη θεση..;)

αχαχα για αυτό κοιτάμε μόνο όταν βρισκόμαστε μέσα στην θάλασσα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αχαχα για αυτό κοιτάμε μόνο όταν βρισκόμαστε μέσα στην θάλασσα
μα και να κοιτας μονο καμια φορα ..προδιδεσαι..:P

εμεις οι ανδρες ειμαστε πιο φανεροι . :)
ενω εσεις οι γυναικες που ερεθιζεστε πρεπει να κανουμε ολοκληρη κινησιολογική μελετη για να το καταλαβουμε..:D

και αν σηκωθει η σημαια και το δειτε:shifty:
..μπορει να μας δουλεψετε κιολας..:tongue:8)
:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μα και να κοιτας μονο καμια φορα ..προδιδεσαι..:P

εμεις οι ανδρες ειμαστε πιο φανεροι . :)
ενω εσεις οι γυναικες που ερεθιζεστε πρεπει να κανουμε ολοκληρη κινησιολογική μελετη για να το καταλαβουμε..:D

και αν σηκωθει η σημαια και το δειτε:shifty:
..μπορει να μας δουλεψετε κιολας..:tongue:8)
:huglove:

Για αυτό καθόμαστε μπρούμυτα στην πετσέτα και φανταζόμαστε την κυρία ποπη από τον δεύτερο που περιμένει την σύνταξη της με το Π στην πόρτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top