Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΑΑΑ!!! :wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:


:console:

Μπορείς να κανονίσεις να φεύγεις τα σκ! Μπορεί να μην είναι διακοπές, αλλά σίγουρα θα ξεσκάσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
:console:

Μπορείς να κανονίσεις να φεύγεις τα σκ! Μπορεί να μην είναι διακοπές, αλλά σίγουρα θα ξεσκάσεις! :)

θα προσπαθησω οσο μπορω..αλλα κανενα ΣΚ δεν συγκρινεται με την ξεκουρασει που σου δινει μια εβδομαδα διακοπων..:(:( κι εχω να κανω πανω απο 1 χρονια διακοπες..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στη Χαλκιδική, είναι σαν να κάνεις ούτως ή άλλως διακοπές!!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στη Χαλκιδική, είναι σαν να κάνεις ούτως ή άλλως διακοπές!!:P:)


Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στην Αθήνα, είναι σαν να κάνει ούτως ή άλλως διακοπές ο εγκέφαλος σου!!:P:):confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ θα πάω Θάσσο και ανυπομονωωωωώ! Αντε να περναν οι μέρες λεμεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
φετος που λετε να πατε διακοπες ωστε να ξεφυγετε απο τη ρουτινα της καθημερινοτητας?

εγω καλαματα!

θα παει κανεις απο εσας στη μυκονο φετος?

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχει καλες παραλιες η καλαματα?

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχει καλες παραλιες η καλαματα?
αν ναι ποιες ειναι αυτες?

:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φετος που λετε να πατε διακοπες ωστε να ξεφυγετε απο τη ρουτινα της καθημερινοτητας?

ντεν έκω λεφτά καρντιά μου πάει ντιακοπές , το πολύ πολύ στην παραλιακή άμα γκιωργκάκης άνοικσε όντως καμιά παραλία

εγω καλαματα!
μπράβο - καλή επιλογή :)

θα παει κανεις απο εσας στη μυκονο φετος?
μόνο ο τζέιτζέιροτ χτυπάει ένα 10ημερο πριν από αντίπαρο αλλά δεν μπαίνει τσατ εντ φαν γιατί είναι διανοούμενος και τζέντλεμαν

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχει καλες παραλιες η καλαματα?
καλά η μύκονος πού κολλούσε :confused: , τεσπα η καλαμάτα είναι γεμάτη από ωραίες παραλίες , μην αγχώνεσαι

αν ναι ποιες ειναι αυτες?
τι να σου πω , έχω ακούσει ότι δεν έχει πάρει καν γαλάζια σημαιάκια και ανγκάστηκε να βάλει δικά της ψεύτικα - το μόνο εξωτικό που έχουν οι παραλίες της καλαμάτας είναι καρχαρίες


:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η καλαματα ειναι αγαπημενη πολη, με ζωη το καλοκαιρακι και υπεροχες παραλιες. και ειναι μολις 30-40 λεπτα απο τη στουπα, την οποια σου συστηνω ανεπιφυλακτα και στην οποια δεν υπαρχει περιπτωση να μη πας. :P

οι παραλιες μεσα στην καλαματα τωρα αρχιζουν απο διπλα απο το λιμανακι μεχρι πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα... δε ξερω και γω για ποσα χιλιομετρα ο δρομος ειναι παραλιακος. εχει βοτσαλο και τα νερα ειναι λιγουλακι βαθεια (αυτο συμβαινει οσο πιο κοντα στο λιμανακι αποφασισες να καθησεις. :P)
ειναι γεματη καφετεριες, ταβερνιτσες και ουζερι.

ειναι τελεια σου λεω!! αντε καλα να περασεις! ζηλεψα τωρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ανάμεσα σε Καρδαμύλη και Στούπα είναι μια υπέροχη παραλία στην οποία κατεβαίνεις όμως μόνο με τα πόδια. Πάνω στο δρόμο υπάρχει ένα κάμπινγκ που λέγεται «Τα δελφίνια». Κατεβαίνοντας κάτω είναι η παραλία «Δελφίνια» που έχει πάρει το όνομά της από το κάμπινγκ. Ένας υπέροχος κλειστός όρμος ο οποίος δεν έχει ποτέ κύμα με ψιλό βοτσαλάκι το οποίο δεν τρυπάει τα πόδια σαν την πέτρα αλλά ούτε και κολλάει πάνω σαν την άμμο. Πεντακάθαρα κρυστάλλινα νερά για πολλά μακροβούτια. Κατάλληλη για όσους τους αρέσει να κολυμπούν αλλά και για όσους τους αρέσει η ηλιοθεραπεία. Να πας οπωσδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όπως λέει και η γιαγιά μου, σαν τις παραλίες της Χαλκιδικής, πουθενά!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
καλά τα λέει η γιαγιά σου :-P

Βέβαια αν πάμε και σε κανέναν νησάκι δεν θα μας χαλάσει. Είδωμεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
καλά τα λέει η γιαγιά σου :-P

Βέβαια αν πάμε και σε κανέναν νησάκι δεν θα μας χαλάσει. Είδωμεν!

Εγώ έχω πάει Σίφνο και είναι υπέροχαααααααα.....:D Έχει πολύ ωραίες θάλασσες και δεν έχει το νταβαντούρι της Μυκόνου. Άσε που είναι και εκλεπτισμένο νησί. Ο Κουστουρίτσα αγόρασε βίλα εκεί και προσκάλεσε τον Τζόνι Ντεπ (:D)και την άλλη την ξινή την δικιά του (:sick:)
^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παρίσι-Disneyland σου έρχομαιιιι!!!!! :D;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Εγω ΚΕΡΚΥΡΑΑΑ...αλλα με τους γονεις μου και δεν θελω να παω...:worry::( Ασε που εχω ξαναπαει...pfff!! Εγω θελω να παω Παρο..!!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω αιγινα.
προχτες γυρισα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ πήγα Παρίσι-Disneyland με group!! Ήταν τέλειααα!! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εγω πηγα Δραμα και περασα παρααααα πολυ ωραια!!! :DΔυστυχως ομως οι διακοπες τελειωνουν πολυ γρηγορα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ποσείδι Χαλκιδικής για κάμπινγκ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά... Σκιάθοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σαντορίνηηηηηηηηηηηηη....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top