Ευσταθία...Love or...hate?

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Νομίζω οτι ο τίτλος τα λέει ολα..σχεδόν.Μιλάω για την τραγουδίστρια και θα ήθελα να μαθω απόψεις.Πολλοί την λατρέυουν,άλλοι τη μισούν,αλλοι αδιαφορούν και άλλοι κρίνουν τους στίχους της...Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νομίζω οτι ο τίτλος τα λέει ολα..σχεδόν.Μιλάω για την τραγουδίστρια και θα ήθελα να μαθω απόψεις.Πολλοί την λατρέυουν,άλλοι τη μισούν,αλλοι αδιαφορούν και άλλοι κρίνουν τους στίχους της...Εσείς?

μου αρέσει λίγο, έχει κάτι εκκεντρικό. Μου αρέσουν οι εκκεντρικές και cool γυναίκες. Δείχνει ιδιοφυής και είναι και όμορφη.

Ευσταθία
https://youtu.be/ABue6kt2Oqw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,853 μηνύματα.
Χωρίς εσένα η ζωή θα είναι
ζαμπόν
δίχως λιπαρά
περιοδικά
και λόγια ντεκαφεϊνέ! :hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=bjyBBF2WheI&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Χωρίς εσένα η ζωή θα είναι
ζαμπόν
δίχως λιπαρά
περιοδικά
και λόγια ντεκαφεϊνέ! :hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=bjyBBF2WheI&feature=related

:inlove::inlove::inlove::loveangel:loveangel:loveangel Ευσταθίαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
την περνουσ ααρχικα για τρελη..
τωρα την παραδεχομαι ως μυαλο και στυλ γιατι εχουν μηνυματα τα τραγουδια της..
παρολο που δεν μου αρεσουν τετοια jazz μιλητα τραγουδια..

οποιον διατηρει προσωπικοτητα,αναμεσα στη σημερινη ομογενοποιηση της βιομηχανιας θεαματος του λεω μπραβο
εγω την ξερω ως την μουρλη θεολογο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
την περνουσ ααρχικα για τρελη..

γι'αυτό μου αρέσει. Σοβαρή τρελλή, σπάνιος χαρακτήρας. Ξέρεις τι δύσκολο είναι να είσαι σοβαρός τρελλός ;

Κρεμάστηκε ο άλλος, το στέκι μόλις έχασε ένα μέλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Hate.

Αν και μου αρέσουν οι "εκκεντρικές" προσωπικότητες στην τέχνη, η συγκεκριμένη νομίζω το έχει παρακάνει με την περσόνα που έχει βγάλει προς τα έξω. Και η μουσική της δεν μου αρέσει (όχι, δεν είμαι μπουζουκόβια).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι νέα μόδα είναι τώρα αυτή με τα Love or Hate??? Άσκοπη, θα έλεγα...


Τέσπα, εμένα μου είναι παντελώς αδιάφορη, τίποτα ιδιαίτερο για τα δικά μου μουσικά γούστα...

Το δε στυλάκι της ακόμη πιο αδιάφορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εκνευριστικά εκνευριστική.:worry:

Ας είναι καλά η κοπέλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το στυλ δε μου αρέσει.Παρόλα αυτά υπάρχουν τραγούδια που θα άκουγα(αν και όχι για μεγάλο διάστημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top