Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τραβατε με κι ας κλαιω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
σε φάση βαριέμαι που ζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
μμμμ....μεταβατική θα την έλεγα... αλλά σκληρά μεταβατική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε αυτη που λεω: Κυριος δεν εχω μονο του σχολειου εχω και δυο γλωσσες οπου στην μια ζοριζομαι λεμεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οχι σε καλη ...............................................................
(το μονο νοημα που εχει αυτο το τοπικ ειναι η εκτονωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη πληρωνω μια φαση μεγαλομανιας που ειχα προχθες (δλδ να ασχοληθω με πράγματα ανώτερα από τις δυνατότητές μου σε συνδυασμό με μία έντονη επιθυμία για απόκτηση δύναμης και δόξας ~babyniotis).

Σημερα, ομως, βαριεμαι.
:blink:
Και μαλλον και αυριο, και μεθαυριο και παραμεθαυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αναμένοντας τα καλύτερα αλλά μέχρι αυτά να έρθουν i'm so so bored...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ειμαι ετσι και ετσι..βρισκομαι σε μια μεταβατικη περιοδο το λυκειο τελειωσε και οπως και να το κανουμε ειναι το τελος μια εποχης...αρχιζει ομως κατι καινουριο το πανεπιστημιο νεες φιλιες νεα πραγματα...σιγα σιγα φευγω απο την εφηβεια και περναω στην ενηλικη ζωη...αισθηματικα ειμαι καπως καθως το αγορι μου περασε σε στρατιωτικη σχολη και πρεπει να περιμενω 40 μερες για νατν δω..ε υγεια οκ ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Υποκρισιας και βαρεμαρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πολλαπλών καθημερινών αισθήσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Σε τι φάση είμαι; Από το Μάιο περνάω πολύ άσχημη φάση. Είχα κατάθλιψη όλο το Καλοκαίρι. Μίσησα τον εαυτό μου. Έπαθα κρίση προσωπικότητας. Έχασα τα ενδιαφέροντα μου. Έχασα τον εαυτό μου. Τρελή μοναξιά. Τώρα είμαι σε φάση που σιγά-σιγά συνέρχομαι και μαζεύω τα κομμάτια μου. Προσπαθώ να βάλω μπρος και να τα αφήσω όλα πίσω μου. Ελπίζω σύντομα τα πράγματα να αλλάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar20

Νεοφερμένος

Η mar20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά βαρέθηκα να βλέπω τους άλλους να μιζεριάζουν !! έλεος , ούτε εγώ έχω χρήματα , αλλά δεν κάνω έτσι !! παγκάκι και μπύρα απο περίπτερο !! τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
παιδιά βαρέθηκα να βλέπω τους άλλους να μιζεριάζουν !! έλεος , ούτε εγώ έχω χρήματα , αλλά δεν κάνω έτσι !! παγκάκι και μπύρα απο περίπτερο !! τέλος
Τι..??? Μπορείς και αγοράζεις και μπύρα..??? Δεν σου φτάνει το τζάμπα παγκάκι..?? I'm just kidding!!:P
Έχεις απόλυτο δίκιο..!!
Τι καλύτερο από μια βολτούλα στο δρόμο..!:) (extra tip αν σε έχει και κάποιος/κάποια αγκαλιά..!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σε μια μεταβατικη περιοδο οπου προσπαθω να προσαρμοστω στο Λυκειο . Εξακολουθω να ειμαι αισιοδοξη και να μην επιρεαζομαι αρνητικα απο τους αλλους .Καλη σχολικη(και οχι μονο) χρονια σε ολους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
σε μία όχι και τόσο καλή βασικά.
αλλάαα, τα βάζουμε όλα πίσω από ένα χαμόγελο και προχωράμε μπροστά. όπως πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Του συναχιού :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Στην φάση που προσαρμόζομαι στο πανεπιστήμιο, περνάω καλά και γνωρίζω πολύ καινούριο κόσμο!! :clapup:
Παρ' όλα αυτά συνεχίζω να την σκέφτομαι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keratsoula

Νεοφερμένος

Η keratsoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ο αντρας μου ειναι καθαρος 4 μηνες και συνεχιζει σενα προγραμμα στην Αθηνα. Ειμαι Σερρες μονη με τρια παιδια και ταχω παιξει, δεν ξερω τι να κανω, πως ναντιμετοπησω τους δικους μου φοβους και ανησυχιες και πως να δωσω απαντησεις στα ερωτηματα που εχω, τα πως και τα γιατι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σε φάση που δεν θέλω να πάω ν ερυθραια το βράδυ :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top