Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Εγώ που λέτε θέλω να πάρω πλατφόρμες. Λένε ότι είναι πιο άνετες και δεν κουράζουν πολύ όπως οι γόβες. Ισχύει; :)
Πολυ καλές και μαλακές πλατφόρμες εχουν οι εταιρειες Clarks και Makis Kotris!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οκ κοριτσάρες, ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
αχ ειμαι η μονη που δεν της αρεσουν τα μακρυα φορεματα;;; ποτε δεν θα παρω.
επισης αυτες οι μακρυες φουστες - που σχεδον σκουπιζουν τον δρομο - μου φαινονται το ιδιο ασχημες.
αν το ρουχο δεν αναδεικνυει το σωμα μας, δλδ να ναι κολλητο σχετικα, τοτε δεν μου κανει κλικ.
επισης μεσα σε φαρδιες μπλουζες νιωθω απαισια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αχ ειμαι η μονη που δεν της αρεσουν τα μακρυα φορεματα;;; ποτε δεν θα παρω.
επισης αυτες οι μακρυες φουστες - που σχεδον σκουπιζουν τον δρομο - μου φαινονται το ιδιο ασχημες.
αν το ρουχο δεν αναδεικνυει το σωμα μας, δλδ να ναι κολλητο σχετικα, τοτε δεν μου κανει κλικ.
επισης μεσα σε φαρδιες μπλουζες νιωθω απαισια.

Αν το ρούχο είναι στενό και εφαρμοστό δε σημαίνει απαραίτητα ότι είναι και κατάλληλο για κάποιον/κάποια.
Φοράμε ρούχα που μας κολακεύουν κι όχι ρούχα που αποκαλύπτουν το σώμα μας. Αν κάποια ντύνεται σωστά της πάει ακόμα και η μπούρκα που λέει ο λόγος.:P
Από κει πέρα είναι θέμα γούστου και στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
αμα εχεις ωραιο σωμα σε κολακευουν παντα τα εφαρμοστα. δλδ αν μπορεις να το στηριξεις το ρουχο, γιατι να μην το κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε προφανώς δεν έχουν όλοι ωραίο σώμα κοπελιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κι από μένα...


clasy.jpg

urban.jpg

laiming.jpg

dressy.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Κι από μένα...

Πανέμορφο αυτό το μαύρο κολλητό παντελόνι και το λευκό φόρεμα, το οποίο βέβαια θα διάλεγα σε μαύρο ή μπλε. Στη ραφή όμως συμφωνούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MariaBu

Νεοφερμένος

Η MariaBu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
να σας πω την αλήθεια τέτοιες μπότες δεν μου πολύ αρέσουν
;):confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πανέμορφο αυτό το μαύρο κολλητό παντελόνι και το λευκό φόρεμα, το οποίο βέβαια θα διάλεγα σε μαύρο ή μπλε. Στη ραφή όμως συμφωνούμε.

Με νιώθεις....:)
Αλήθεια, το λευκό φόρεμα πιστεύεις θα ταίριαζε σε κάποια με (πολύ:redface: )λευκή επιδερμίδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Με νιώθεις....:)
Αλήθεια, το λευκό φόρεμα πιστεύεις θα ταίριαζε σε κάποια με (πολύ:redface: )λευκή επιδερμίδα?
Λογικά, ναι! Θα ταίριαζε! Αντίθετα, εμένα που είμαι μελαχρινή με μαύρα μαλλιά δεν μου πηγαίνει. Αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Λογικά, ναι! Θα ταίριαζε! Αντίθετα, εμένα που είμαι μελαχρινή με μαύρα μαλλιά δεν μου πηγαίνει. Αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό.

Ευχαριστώ :)

Και κάτι σε κόσμημα:(όχι απαραίτητα μαζί με το φόρεμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • leaves.jpg
    leaves.jpg
    26.7 KB · Εμφανίσεις: 61

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κορίτσια οι εκπτώσεις πότε αρχίζουν; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina1kan

Νεοφερμένος

Η katerina1kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λογικά μετά τις 15 Ιουλίου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
έχω ακούσει για μέσα Ιουλίου.. αν και μερικά καταστήματα έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά κάποιες προσφορές.
άντε με το καλό να έρθουν οι εκπτώσεις να ανανεωθούμε λίγο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
15 Ιουλίουυυυυυυ;
Αργούν πάρα πολύ. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ψωνιστε ονλαιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top