Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πώς παραγγέλνουμε;

(Μπορούμε να παραγγείλουμε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κοριτσια!!! Πειτε μαγαζια για αμπιγιε ρουχα!!!

edit: στην Αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καμμια;;; Αμα σας πω πως ειναι sos!!!!!????
Πραγματι ειναι...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Όταν λες αμπιγιέ; Μακρια φορέματα με δαντελα;
Για μενα η λύση ειναι μια Κολωνάκι ή Κηφισιά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι αυτο εννοω...
Οκ! Σ ευχαριστω!
Κηφισια που; Στην αγορα στο κεντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγώ είμαι των Κινέζικών :P Βρίσκεις ωραία κομμάτια με λίγα χρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Ακόμη και κατα την εγκυμοσύνη μπορεί να αισθανόμαστε ομορφα οι γυναικες φορωντας κάτι απλό και σικ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Α, δεν σας είπα: επειδή είχα γενέθλια πριν λίγες ημέρες, μου χάρισε η κολλητή μου ένα λευκό φόρεμα με 15 ευρώ κι εγώ πήγα και το άλλαξα και πήρα ίδιο σε μαύρο. Βρε μανία όλοι και όλες (ειδικά η μάνα μου) να βάλω άσπρα;:P Να ασπρίσεις τον αράπη και να παντρέψεις τον/την εργένη/ισσα είναι θέσει και φύσει αδύνατο.:P Πάντως ως σχέδιο είναι πολύ ωραίο και μοντέρνο (εξώπλατο και αμάνικο με χιαστί τιράντες πίσω, αρκετά ανοιχτό ντεκολτέ και εβαζέ κόψιμο, λίγο πάνω από το γόνατο).
Mε το μαύρο και το μπλε χρώμα έχω τρέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Και το λευκό όμως είναι πολύ ωραίο , ειδικά τώρα το καλοκαίρι αν μαυρίζεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Κορίτσια(και αγόρια βασικά) μήπως έχετε καμιά ιδέα για το που μπορώ να βρω μάυρο γιλέκο?Όχι σατέν ή οτιδήποτε πολύ καλό ψάχνω κάτι πιο ροκ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κορίτσια(και αγόρια βασικά) μήπως έχετε καμιά ιδέα για το που μπορώ να βρω μάυρο γιλέκο?Όχι σατέν ή οτιδήποτε πολύ καλό ψάχνω κάτι πιο ροκ:hmm:
Σε vintage μαγαζια...τουλάχιστον στην Αθήνα υπάρχουν!
Ψυρρή και Εξάρχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.

Eχωω ολοιδιο σορτς!:inlove:Απλαα γαματοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.






Ακόμη και κατα την εγκυμοσύνη μπορεί να αισθανόμαστε ομορφα οι γυναικες φορωντας κάτι απλό και σικ!:)


Πολυ ωραια!! Εμενα μου αρεσουν στις εγκυες σορτσακια η παντελονες κι απο πανω μπουστακια να φαινεται η κοιλιτσα λιγακι. Δεν ξερω βεβαια αν εγω θα τα φορουσα..

Επισης πηρα κατι τελειες εσπαντριγιες κι ανυπομονω να τις φορεσω. Φωτο στο ιντερνετ δεν βρισκω, παντως τις πηρα απο Καζακο , καποιες θα τις εχετε δει, δεν προσεξα αν ειχε αλλα σχεδια, σε ενα επεσε το ματι μου! Ανετες, ειδικα με σορτς ειναι σουπερ, ανυπομονω σε λιγο που θα βγω να τις βαλω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
θα φορουσατε αυτη τη μπλουζα σε επισημο γεγονος΄; την εχω σε κοκκινομπορντο με μαυρο.μ στρωνει ωραια και λεω να τη φορεσω σε γαμο,αλλα οι αποψεις διιστανται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ δε θα το προτιμούσα.:/: Γενικά,στους γάμους και κυρίως τέτοια εποχή,προτιμώ φορέματα και "επίσημα" σορτσάκια..:redface:
Με τι θα το συνδυάσεις από κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δε θελω φορεμα η σορτς.
λεω με μακρυ σωληνα κολλητο παντελονι χρωματος2014.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
θα φορουσατε αυτη τη μπλουζα σε επισημο γεγονος΄; την εχω σε κοκκινομπορντο με μαυρο.μ στρωνει ωραια και λεω να τη φορεσω σε γαμο,αλλα οι αποψεις διιστανται

Απορώ γιατί διίστανται. Εξαρτάται φυσικά και τι γάμος είναι, πόσο οικείος είσαι, αλλά και πάλι αυτό για ένα ποτό χαλαρά και αν θα το φορούσα, μην πω απογευματινό καφέ. Ούτε αυτό γιατί δεν είναι του γούστου μου, αλλά με κατανοείς.

Καλύτερα να επιλέξεις ένα άλλο top με το παντελόνι σου. Δεν είναι ανάγκη να θυμίζει χρυσοποίκιλτο Μυκήνη, ένα ρευστό, καλής ποιότητας ύφασμα με κάποια χαριτωμενιά και τα κατάλληλα αξεσουάρ θα δείξει υπέροχα. My two cents! :redface:

Και τώρα που το βλέπω, ζωηρό τέτοιο ροζ με μπορντώ-κόκκινο καρό; Ούτε γι' αστείο δε θα το φανταζόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
οκ,θα δω για αλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
θα φορουσατε αυτη τη μπλουζα σε επισημο γεγονος΄; την εχω σε κοκκινομπορντο με μαυρο.μ στρωνει ωραια και λεω να τη φορεσω σε γαμο,αλλα οι αποψεις διιστανται

Κοίτα γενικά δεν θα φορούσα αυτή την μπλούζα, δεν είναι του γούστου μου, χωρίς παρεξήγηση.
Πάντως πιστεύω πως αν την συνδυάσεις ωραία, γιατί όχι;
Βέβαια εξαρτάται και αν θα είσαι απλά καλεσμένη ή αν παντρέυεται κάποιος πολύ δικός σου.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πήρα ένα παρόμοιο φόρεμα σήμερα. Σας αρέσει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





Λατρεύω το κίτρινο χρώμα το καλοκαίρι!:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top